Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Fatalqo_ - ( vizitka )
Fatalqo_
Díky kačko... :D tato vizitka je ještě z roku 2013 asi :D Budu pracovat uplně na nové ale je potřeba grafika. jinak na tebe jsem zapoměl.. Napíšu tě Smile)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Nutrend_
[F]etak čauko, pametaš na naše stare časy zo Simom a Hroudou?:D Zapiš ma tam dole a ak nevieš kdo som > Fenixs.cz < ale myslim si že pametaš Smile
Fatalqo_
Ty jsi tam nebyl a byla to chyba.. Díky za okomentováni a doufám že opět se někdy uvidíme v takové partě jako já,Simo,hrouda a ty
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Nutrend_
Citácia
Fatalisto napsal:

Ty jsi tam nebyl a byla to chyba.. Díky za okomentováni a doufám že opět se někdy uvidíme v takové partě jako já,Simo,hrouda a ty

Simo myslím že ano, a hroudu přemluvím, to mi věř Smile
See you soon, na prázdniny kupuju premka a začínám gamesit
fIoW
někdy šéf někdy mě testuje na nesmrtelnost, vizitka dobra docela viš jak, flying mafia rules čč
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Fatalqo_
Martine díky jak za grafiku tak komentáš :D

//

'NOVÁ VIZITKA
Bastard
Vyjadrenie k updatu:
Vizitka pekná priehladná nadpisy topka takisto aj kombinácia farieb.
Hráč v pohode ale máš konkurenciu... Myslel som že tie firmy striedaš len ty takto dokial som nespoznal SkFrajerka :D Dúfam že už sa usadíš a podržíš aspoň mesiac nejakú tu firmičku.. 2001 a už sa chceš odsťahovať? :D 98 a zatial to nejak neriešim :D
ďakujem za označenie v príspevku naozaj som rád, že si rád že si ma spoznal Smile
A k tomu díky že tu jste.. ešte tu aj dlho budeme :D A mimochodom keď budeš niekde na východe SR teraz nemyslím dole na maďaroch ale niekde v strede / hore ozvy sa.
Dreamys
Ahoj,
Ty jsi jeden z mála hráčů, kterým se dá na SP opravdu důvěřovat, víme jak to máš s firmami, ale i když je máš mnohdy krátce, vždy se jedná o kvalitní firmu, kde si člověk vydělá a zároveň pokecá s fajn lidmi, děkuju ti za označení, moc si toho vážím, na to, že ti je 15 se vůbec nechováš jako nějaký trapný puberťák, naopak bych si myslel, že ti je kolem 20. Smile
Kontakt ti napíšu do SZ, hned jak to bude možné, a na cs:go se domluvíme hned jak přijedu (dnes kolem 17:00) a nebo až tě prostě uvidím na SP Smile
Ať se daří v reálném i virtuálním životě [img]http://superparba.eu/static/img/s/friends.gif[/img]
Vojto
Fataaal :D Vizitka super, farby si trafil
Na SP si v pohode hráč. Diky za označenie :D A už ako písal Bastard na SP budeme ešte dlho
Dám ti číslo a keď budeš na východe zavolaj *JSEM FAKT NAŠTVANÝ*
carbon
Ten chlapec je prostě blázen! :D Dá se s tebou pokecat fakt o všem! Firmy střídáš jak ponožky, ale to nevadí teď už jsi se trošku spravil. Vizitka pěkná Smile Každopádně díky za to označení Smile
Fatalqo_
WerbX. Zdravím tě u moji vizitky a taky děkuji za okomentovaní !. Již moc nekupuji firmy, spíš dělám zástupce u jedné firmy ( Zdravotníci LS - šéf Simo ) kde jsem zatím spokojen, takže dlouho kupovat nějakou firmu nebudu Smile Odstěhovat se chci z jednoho důvodu který jsi už dostal, a taky nepřeji aby byl zveřejněn :D Dej mi tel.číslo a na vánoce jedu někde do Popradu tak tam přijedeš :D Peace

danik0306. Zdravím tě u moji vizitky a taky děkuji za okomentovaní !. Díky že jsi mezi člověkami kterým důvěřuješ a věříš Smile Ano, jak píšeš. Sice krátko mám firmu ale za to to stojí ! Někdy buďto vydělám nebo prodělám. Stáva se i lepším Smile Jinak taky díky o tom že si myslíš že jsem starší, vůbec jsem o tom nemyslel :D Peace

Vojto. Zdravím tě u moji vizitky a taky děkuji za okomentovaní !. Není za co, ten který je označen je nějaký + pro mě který stojí taky u mě :D Budu rád když tu budete ještě déle jak tu jste teď. Zůstanu svámi jak ve zlém tak v dobrém :D číslo můžeš napsat jak na steam tak nevím :D Peace.

Carbon. Zdravím tě u moji vizitky a taky děkuji za okomentovaní !. JSEM BLÁZEN. Jsi první co to tu napsal :D Alespoň jsi v něčem první ( KAPPA ) :D Díky. Jsem rád když si stebou pokecám, sice někdy o kravinách ale vypadáš jako pravý feťak, což je asi pravda :D S firmami budu už asi končit, spíš jako nábor - spolumajitel a někdy i ten nováček. Jak jsem psal u vojty s označením Smile PEACE
Daamo
Celkom sa mi pači a so mnou možeš vždy rátať Smile
ondrasCZ
Podle vizitky určitě fajn hráč Smile Podle Daníka se sice známe ale já tě moc nepoznávám :D
Ale určo se více poznáme na CS:GO :D pokud budeš hrát s Daníkem :D
Hodně štěstí v dalším postupu Smile
LuKi_
Vizitka krásná a přehledná

Jinač my víme svoje fatale, už se známe celkem dlouho a příští rok tě beru ze studenky ať můžem na sp sraz
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Fatalqo_
Daamo. Zdravím tě u mojí vizitky a taky děkuji za okomentovaní ! Děkuji že se ti libí tady tato Vizitka Smile)) Nikdy jsem s tebou nepočítal Smile Nemusíš se bát :* :D

ondrasCZ. Zdravím tě u mojí vizitky a taky děkuji za okomentovaní ! Musíš brát jak je ten člověk, ne podle vizitky, ale díky :D Taky tě moc neznám ale jak jsme hráli CS:GO tak si mi přišel uplně normalní týpek :D Děkuji a tobě taky Hodně štěstí Smile

Lukinečekkkkk. Zdravím tě u mojí vizitky a taky děkuji za okomentovaní ! Děkuji za pochvalu vizitky. My všechno řešíme s hlavou a s klidem :D O té Studénce nevím :D Bych napsal kdybych fakt potřeboval ten odvoz :D jinak díky :*
Mates104
Cus Kundo :D taky díky a těším se na sraz, máš u mě jízdu v Golfu jazyk Smile
Geroj
V pohode týpek, zatial sme problem nemali a snaď mať nebudeme, nejako ťa moc nepoznám :D tak snaď niekedy, gl.
Simo
Feťáčik môj malý.
Vďaka za označenie aj keď to je samozrejmosťou (verím si :D ).
Vieš , že keď niečo môžeš sa na mňa spolahnúť.
Ja ti ďakujem , že si taký kludný a jeden z tých normálnych hráčov aj keď niekedy si prepinák :D :D.

Btw kašli na Lukiho..
Ja ta berem nie On :D :D
Tak Dúfam, že to pôjde podla predstav a nakopem ťa potom :D.
Fatalqo_
mates104. Ahoj, a taky díky za okomentovaní vizitky. Snad výjde ten golf alespon :D taky doufám že výjde ten sp sraz. Smile GL v realu a virtuálu.

Geroj. Ahoj a taky díky za okomentovaní vizitky. Díky že jsem u tebe jako v poho týpek Smile Problém snad nikdy mít nebudem a budeme v pohodě kámoši jak z družinky :D Nepoznáš mě OK. Teď poznáš pokuď výjde to na co jsi psal ve skype :D Tam se spoznáme lépe :**

Simo. Ahoj ocko a díky za okomentovaní mojí vizitky. Přece taťka mezi označené se dáva. Asi si věříš ale v pohodě :D mám tě rád i kdyby sis nevěřil. No to je stoprocentní že bych se měl na tebe v každém pohledu spolehnout. Díky že synovi říkᚠ´prepinak´ ale jak chceš KAPPA :D Díky že jsi mi napsal že jsem klidný a normalní hráč. :* S lukim bych jel kdyby jsi nejel ty. Sám jsem mu o tom psal. víš jak :D Nakopeš ? Myslíš ten kufr? OK. vezmu si i kameru pro ochranu :D
Primer
Nazdar kámo.Hi
Ten update,nemám slóv proste najPalec nahoru.Hráč si super aj v hlave niečo máš.Ale najradšej by som ťa videl v admin týme.Tvoje celkové správanie je na jednotku,ani raz by som nevidel niaku urážku na hráčov alebo provokáciu,a to sa mi na tebe lúbi.Ešte raz ti ďakujem za označenie...Nech sa darí.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
9 Hlasov
53%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
12%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
24%
Ne
2 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15