Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Fatalqo_ - ( vizitka )
Baseball
Ahoj,
sice jsem ti jí již komentoval ale za to dobu se toho hodně změnilo. Vizitka parádní hráč jsi supr, uvidíme třeba se ti jednou ten "sen" splní ;)
smetyx
Ještě taky jeden ze starších a hlavně ruzumných hráčů. Držíš si celkem solidní aktivnitu tak tě to snad hned neomrzí. Každého hráče jako seš ty je teď na serveru škoda když skončí. Tak se drž a rád stebou pokecám na serveru. ;)
AntiS
Super hráč, celkom si s tebou rozumiem. Si ochotný a dobrý človek. Vizitka sa mi tiež páči. Nič zlé na teba naozaj povedať nemôžem. :D Každopádne, prajem ti vela šťastia a úspechov či už na SP alebo v tvojom živote. Smile
MRSHLL
Procházím z nudy různé sekce webu a narazím na Tebe. Tak jsem si líně rozklikl tvou vizitku a "ejhle", nikde není můj komentář! Tak se to snažím napravit a tudíž začnu: Tě péro, Fatali! Starý dobrý FMkař, na kterého jen tak nezapomenu. Nevím, co bych dál dodal, protože jako hráč mně příjdeš takový ehh...v pohodě. K vizitce dodám, že je úžásná, ale na můj v kus moc přehnaná s nadpisy. To by tedy bylo ode mne vše, přeji ti hodně štěstí jak v životě, tak i na SP no a takový ty věci, které jsou běžně běžné. :D /Máršl.
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Fatalqo_
_Prdonn_. Děkuji za okomentovaní mojí vizitky a taky díky že se ti líbila :D Děkuji že podle tebe jsem v pohodě hráč. V AT mě doufejme uvidíš :D Budu se snažit co jen se dá Smile Urážky nevidíš a ani doufám neuvidíš :D právě že řeším vše s klidnou hlavou a nenechám se nějak odradit od nějakého gangstera / hráče který nadáva, je to jeho věc , nebudu mu jí brát Smile Jsem otevřen. Jinak za označení nemusíš děkovat Smile)

Baseball.Děkuji za okomentovaní mojí vizitky a taky díky že se ti moje vizitka líbila Smile Taky děkuji za to že jsem u tebe paradní hráč, snad někdy ještě pokecáme na tom Skype / TS a zajdem si na vajca :D Sen se doufejme splní a budu usilovat Smile Děkuji

smetyx. Děkuji za okomentovaní mojí vizitky. Děkuji taky že jsem u tebe jako rozumné děcko :D Solidní aktivitu si držím jen z jednoho důvodu a to že mě to baví a mám tam co dělat Smile Jednou jak se starat o firmy tak nějaké grka si zajezdit. Neboj se, kdyby mě to omrzelo, napsal bych ti a mohli by jsme si psát někde jinde :D jako je skype a takové věci. Budu se dál držet a taky být s tebou v kontaktu ! :*

AntiS. Děkuji za okomentovaní mojí vizitky a taky díky že se ti libí právě moje vizitka :D. Taky děkuji že jsem u tebe jako normalní / pohodový hráč a ještě jak si spolu rozumíme :D To je snad dobře že proti mě nic zlého nemáš Smile Taky ti přeju velmi uspěchu jak v realitě tak ve virtuále ( SP )

Kubík / Maršál. Děkuji za okomentovaní mojí vizitky. To se asi moc nudíš že najdeš zrovna mojí vizitku :D Napravil jsi to a to jsem rád Smile :* Starý dobrý FMkář jsi i právě ty, škoda že už není. A na mě se zapomenout přeci nedá :D takový ehh? :D No počkej, díky že mi píšeš že jsem v pohodě ikdyž mi třeba uletí někdy jiskra z hlavy. Děkuji že je užasná ale mě se prostě líbi jak graficky tak i dodatkově :D Taky GL jak v reálu tak ve virtuálu ( SP )

// menší edit o gangu + firmě Smile
Nutrend_
Stará garda Simova černá oFca, nejlepší, každopádně děkuji za označeníSmile ještě pořád nenastal ten hovor jak před těmi 3roky :D hybaj do toho! někdy sa stretneme
gummy
Woow, konečně jsem se dostal k té tvé updatlé vizitce jako je vpoho, je vidět, že sis dal záležet. Nadpisy pěkným fontem, díky za označení. Rád si počtu o sobě nějaké ty flamy. GLGLGL Pusa
Fatalqo_
Nutrend_:Díky za okomentovaní vizitky Smile nenastal hovor,a možná ani nenastane tento rok. Jelikož nemáme nikdo čas jako simo, když má simo čas. Zas já nemám :/ bohužel. Určitě se tam najde nějaký čas a pokecáme Smile) Dík.

Gummy.Díky za okomentovaní vizitky Smile označený jsi tam jen z našeho důvodu, Rádi si píšem. Občas ti něco pujčím :D Protože já jsem ta banka že ?:D jsi pohodový týpek Smile Tobě tak GL Smile

MENŠÁ UPDATE
Zacek
No tak jsem tady :D Vizitku máš lehce a stručně udělanou, líbí se mi Smile
Hráč si v pohodě, nemám s tebou problém.
Hi
Fatalqo_
Zacku díky ! :D ty jsi taky normální a starší hráč už :D doufám že tě to nepřestane bavit protože takového člověka si vážím na tom SP
GL
Warning
Ahoj fatale,
no my sme sa moc zo začiatku nemuseli, ale teraz sa to už nejak usmiernilo, za čo som dosť rád Smile Vizitka pekná, no na môj vkus je tam toho až moc :D Ale to bude asi chyba u mňa :D Nezostáva mi nič iné, len ti popriať vela šťastia jak v GTA tak v reále Smile
Fatalqo_
Warning : Na začátku byla blbost se tak jednoducho dostat do konfliktu, vidím že jsi týpek.
GL real / Virtual
evry
Vizitka pěkná přehledná.Děkuju za označení oblíbeného admina cením si tohoSmile Atˇse daříHi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Primer
Ahoj,ku vizitke nemám čo dodať proste Palec nahoru ,nemá chybu.
Ako človek si užasný dá sa s tebou bohovo pokecať/písať aj pomôžeš,som velmi rád že som ťa spoznal.Dúfam že niekedy budeme kolegovia :D.
Nech sa darí.
CpT
Ahoj Fatal pohode hráč vizitka pekná nech sa ti darí na SP aj v Reale
PS: Dúfam že ešte dlho na SP vydržíš jeden z mála rozumných hráčov
Fatalqo_
Děkuji guyz. Vy jste taky topky.
Menší EDIT
Fatalqo_
Další menší edit a připsán nový člověk na listinu a to Luki_
LuKi_
Citácia
FUHA, MUJ OCO další. Jsi šéfis, známe se osobně. Taky jsi mi dost pomohl za tu dobu co jsi byl admnistrátorem. Smile :D taky něco o holkách jsem se dozvěděl :O :D
Díky že tu jsi feťak

Si fajn člověk, kterého jsem poznal, doufám, že se více poznáme... Celkem šéfko (ale až po mě :* )
Vizitka pěkná, přehledná a po dlouhé době jsem si i nějakou přečetl až do konce.. :D
Už se těš na SP sraz ! :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Szelby
v pohodě človíček , nemám s tebou problémy .... zatím :D :D Ať se ti daří v životě ;)
Szelbovsky Cool
OndraS1
Ahoj, vizitka celkem ujde. Hráče znám, v pohodě.
GL na superpařbě i v reálu ;)

Hi
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
7 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
1 Hlas
7%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
29%
Ne
2 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17