Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka - Hars.
HARS
img.tpx.cz/uploads/harsnadpis.png

Nějaká hudba ke čtení









Ahoj! Vítám tě u mé vizitky. Ze začátku bych ti chtěl poděkovat, že si se rozhodl, přečíst si ji a možná se o mně něco dozvědět. Mohu ti nabídnout dvě alternativy. Pokud rád čteš, rozklikni si možnost "Text", kde je vše sepsáno jako takový malý příběh. Pokud by ses ovšem rád dozvěděl rychle nějaké informace, doporučuji ti rozkliknout možnost "Body".

Text
Ještě jednou Tě vítám u mé vizitky! Jmenuji se Lukáš, ale na internetu vystupuji pod několika přezdívkami. Nejčastěji však používám přezdívku Hars, pod kterou mě i skoro všichni znají. Narodil jsem se v roce 2000 a pocházím z Ústí nad Labem, kde také bydlím. Mezi mé zájmy patří počítače, airsoft (i když ten už skoro vůbec nehraju, ale vybavení pořád mam), cestování a furry fandom, což o mě do teď nikdo nevěděl. Velice rád poslouchám hudbu, od rapu až po metal, ale nejraději mam symphonic a folk metal <3 . Jsem nekuřák a s alkoholem se taky moc nekamarádim. Mnoho lidí mě vnímá jako extroverta, ale sám sobě si připadám spíše jako introvert (hlavně IRL). Snažím se být optimista, který rád pomůže ostatním lidem.
Na SuperPařbě jsem začal hrát někdy v prosinci roku 2013, kdy mě na ní nalákal můj dlouhodobý kamarád JohnyStar. Ze začátku se mi server moc nelíbil, protože sem jednoduše nebyl zvyklí na takovýto mód. Časem jsem však na serveru hrával čím dál tím více a dopadlo to tak, že nyní mám nahráno přes 1700 hodin. Za tuto dobu jsem na serveru potkal spoustu super (ale i hrozných) lidí. V současné době na serveru dělám job bezpečnostní služba a jsem členem firmy Royal Family Security, ale mezi mé srdcové joby patří řidič kamionu (R&M Transport <3 ) a pilot ( Verdant Meadows Airlines). Nikdy jsem nedokázal udržet peníze, možná proto se taky pohybuji v řádu desítek milionů. Možná jste také zaregistrovali mou žádost na moderátora, která vypadala velice nadějně, ale nakonec jsem nebyl přijat z důvodu neaktivity (a abych byl upřímnej, tak jsem rád že sem nebyl přijat, protože bych se s dost lidma v součastném AT nepohodl). Jelikož nejsem moc zdatný střelec ani závodník, tak nejsem členem žádného gangu a vůbec mi to nevadí, protože stačí když vidim jak se mezi sebou ty školky hádají a už je mi zle. Mimo SuperPařbu jsem také vášnivý hráč World of Warcraft (HARS#2295). Nepohrdnu ovšem ani PUBG nebo Counter Strikem (steam: hars_cz).
Myslím si, že jako základ o mě to stačí, pokud se ovšem chceš dozvědět něco víc, přečti si také druhou část vizitky, která je více informativní.


Body
img.tpx.cz/uploads/harsserver.png

Váš nick na serveru ◄

Hars.

Odehrané hodiny na serveru◄

1700+

Váš bankovní obnos◄

Dost kolísá, ale pohybuje se kolem 40M

Nasbíráno marihuany◄

Něco kolem 5kg.

Vlastním dům číslo◄

294 v Dillimore

Sem ubytován v hotelu◄

Pokaždé v tom nejbližším.

Momentálně jsem členem gangu◄

Nikdy jsem členem nebyl, nejsem a ani být nehodlám.

Momentálně jsem členem firmy◄

Royal Family Security

Můj oblíbený administrátor◄

Domes, SystemeR, Warning, Panther, ZaGz, Fifa.. to jsou první jména co mě napadly

Mé nejčastěji používané příkazy◄

/info /privolat /kill /port /lv /koef

Můj nejoblíbenější event serveru◄

Nemusím ani jeden...

Moje nejoblíbenější akce od administrátorů◄

RolePlay, Hitman (když ho sponzoruju), všelijaké závody na rampách jako SkyRace, Autodráha atd.

Má oblíbená vozidla◄

Cheetah, Sandking, Sultan, NRG, Savanna, Bullet, Infernus

Má oblíbená práce na serveru◄

Řidič kamionu, Pilot a Taxikář

Mé ohodnocení administrátorů◄

2 Má to své mouchy, ale dělají co mohou...


img.tpx.cz/uploads/harsweb.png

Váš nick na webu◄

HARS

Vloženo komentářů◄

Pokud to vážně potřebuješ vědět tak si to najdeš.

Vloženo příspěvků ve fóru◄

Pokud to vážně potřebuješ vědět tak si to najdeš.

Dle vašeho názoru nejlepší screen ze hry◄

Něco málo z mojí sbírky:

img.tpx.cz/uploads/nejscreen1.png

Nemo hledá Dory :D

img.tpx.cz/uploads/nejscreen2.png

Hacker na LV

img.tpx.cz/uploads/nejscreen3.png

Auta zdarma před Wangem

img.tpx.cz/uploads/nejscreen4.png

Krowkyho cecíky

img.tpx.cz/uploads/nejscreen5.png

Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas◄

Žádné oblíbené nemám, ale líbí se mi všelijaké krátké filmy jako třeba "Jak CJ...."


img.tpx.cz/uploads/harsosobni.png

Jméno◄

Lukáš

Příjmení◄

K****** - nevim proč to cenzuruju když to stejně všichni vědi

Datum narození◄

17.4.2000

Věk◄

18

Kontakty◄

Steam - hars_cz

Kraj◄

Ústecký

Kolik mam zhruba kamarádů a kamarádek◄

Je jich dost

Stav◄

Svobodný

Zaměstnání◄

Student

Vzdělání◄

Základní a třetí stupeň středního.

Jazyky◄

Český, Anglický a trochu Německý.

Děti◄

Na ty je ještě čas

Kde bydlím◄

S rodiči a bratrem v bytě.

Typologie osobnosti◄

Od každého trochu řekl bych. :D

Pohled na svět◄

Tak 50/50

Otevřenost◄

Introvert. Extrovert jen když mám náladu.

Moje povaha◄

Bezstarostná, naslouchavá, nervózní, pečlivá, samostatná, stydlivá.

Výška◄

180 +/-

Hmotnost◄

70 +/-

Postava◄

Ani obtloustlá, ani hubená, ani sportovní...tak akorát.

Barva očí◄

Zeleno-hnědá

Barva vlasů◄

Hnědá

Brýle◄

Nemám, ale jinak sem slepej.

Na těle mám◄

Kůži.

Vousy◄

Když něco naroste, sundám.

Kouřím◄

Ne...nesnášim to!

Piji alkohol◄

Ne

Sex◄

FU

Závislost◄

Smích, hudba

Zájmy◄

Airsoft, cestování, počítače, furry fandom

Sport◄

Airsoft, cyklistika

Literatura◄

Dobrodružné, post/apokaliptické romány.

Hudba◄

Alternative Rock, PopRock, Symphonic Metal,..., a Instrumentály Good job!
Např: Hans Zimmer - Time, Hans Zimmer - Interstellar, Zack Hemsey - The Way, Ludovico Einaudi - Una Mattina a další...

Zvíře◄

Doma mám psa a dva osmáky.

img.tpx.cz/uploads/IMG_20170126_163902_632.jpg

Moje motto◄

Nikdy se nehádej s blbcem, pokud nechceš klesnout na jeho úroveň.

Životní cíl◄

Jednou doufam že si pojedu ve svym Mustangu po Road 66 (Trochu snílek), ale jinak mi postačí vystudovat a v klidu si žít.

Co nesnášim◄

Arogantní blbečky.

Co miluju◄

Hudbu

Oblíbené jídlo◄

Všechno sežeru.

Oblíbené pití◄

Kofola, malinovka, ledový čaj aj.

Oblíbený film◄

Rychle a zběsile 3-7, Need for Speed, Lucy, Nedotknutelní aj.

Oblíbené kniha◄

Moc sem toho nečet, ale líbil se mi Projekt Kraken

Oblíbené oblečení◄

Všechno normální..

Oblíbená barva◄

Zelená nebo oranžová. (Ale dohromady je nesnášim)


Nezapomenu

JohnyStar
Johny, k tobě snad ani nemusím nic psát. Známe se už přes 5 let a právě ty jsi mě na SuperPařbu přivedl. Párkrát jsme se už rozhádali, ale nikdy nám to nevydrželo víc jak týden. Škoda, že poslední dobou už spolu moc nehrajeme, ale hold už asi dospíváme a nemáme moc času :D

ReekeR
Ree, ty seš takovej můj herní táta. Narazili sme na sebe už taky nějakej ten pátek zpátky, právě u jobu kamioňáka. Tenkrát jsem ani nevěděl, že v ten den vznikla rodina. Bohužel nemáš moc času, ale když se už nějaký najde, tak je s tebou vždy fajn pokec. Věřím, že jednou se zase potkáme v R&M Smile

Kačka
Kačí, ty ses člověk se srdcem na správném místě. Už si moc nepamatuji, jak jsem na tebe narazil, ale vím, že hned od začátku si byla fajn. Půlka serveru na tebe sice nadává a donáší všelijakou špínu, ale to jak dokážeš držet firmu při životě značí tomu, že si spíš oblíbená!

Muky, Darkbross, Pafee, RsT, Harampepe
Vás musím zmínit všechny najednou. Ste super kámoši, který jsou pro každou špatnost. Rozumíme si a dokážeme si ze sebe navzájem dělat srandu a tak to přesně má bejt!

Kubik
Kubo, co k tobě napsat. Pokaždý když dojdeš na TSko tak jakoby s tebou přišla kupa energie. Si pořád pozivitní a dokážeš zlepšit náladu v jakýkoliv situaci.

Moravská Slaninka
Slanino, ty si takovej dost real člověk. Dá se s tebou v klidu pokecat o vážnejch věcech, což cením.

Určitě jsem na spoustu lidí zapomněl, ale časem vás budu doplňovat.




Srdečně děkuji za přečtení mé vizitky. Budu velice rád, pokud zanecháš komentář!

Upravil/a HARS dne 22.12.2018 21:39
CpT
Ahoj vizitka pekná jednoduchá moc ťa nepoznám ale vypadaš ako b bezproblemovy týpek nech sa ti darí na SP tak aj v Realu
HARS
Citace
Kraken279 napsal:

Ahoj vizitka pekná jednoduchá moc ťa nepoznám ale vypadaš ako b bezproblemovy týpek nech sa ti darí na SP tak aj v Realu


Díky moc Smile Ať se daří i tobě. Ale jdi, Ty!
_Nick_
Super vizitka, rád se od tebe nechavám zatknout ! :D
SmouKy_
Odpad superpařby, no aspoň že vizitka se dá
HARS
Citace
_Nick_ napsal:

Super vizitka, rád se od tebe nechavám zatknout ! :D


Tak level je level no :D
xBack
Vizitka luxus klobouk dólu. Jako hráče tě moc nepoznám, ale doufám že jsi v pohodě. Hodně štěstí do života Smile
HARS
Citace
xBack napsal:

Vizitka luxus klobouk dólu. Jako hráče tě moc nepoznám, ale doufám že jsi v pohodě. Hodně štěstí do života Smile


Díky moc, tobě taky hodně štěstí do života herního i reálnýho Smile
OndraS1
Sws hráče znám už hodně dlouho, ale jenom od vidění. Co se týče vizitky tak hrůza, připadá mi že sis s tím nedal žádnou práci, ani barvy Zle :D No nicméně Gl v životě i na SuperParbe. *COOOOL*
Hi


Psáno z mobilu
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
HARS
Citace
OndraS1 napsal:

Sws hráče znám už hodně dlouho, ale jenom od vidění. Co se týče vizitky tak hrůza, připadá mi že sis s tím nedal žádnou práci, ani barvy Zle :D No nicméně Gl v životě i na SuperParbe. *COOOOL*
Hi


Psáno z mobilu


Díky za vyjídření.. Vim ta vizitka neni nic extra, přece jenom psát jí 2x v jednom měsíci mě už trochu nebavilo, tak sem ji udělal narychlo :D Snad se jednou dočká renovace. Jinak at se daří i tobě Smile
HARS
Aktualizováno dne 14.3.2017 + úprava vzhledu a doplnění
NiKo_
Poznám ťa už dlho.
Si super chalan :D
Prajem vela úspechov na SP ale aj v reale Smile
_Shine_
Fajn týpek, děláme spolu výměny takže super. :D Vizitka pěkná ale myslím že existuje víc barev než jen zelená. GL do života i na SP! :D
HARS
Citace
NiKo_ napsal:

Poznám ťa už dlho.
Si super chalan :D
Prajem vela úspechov na SP ale aj v reale Smile


Díky Smile

Citace
_Shine_ napsal:

Fajn týpek, děláme spolu výměny takže super. :D Vizitka pěkná ale myslím že existuje víc barev než jen zelená. GL do života i na SP! :D


Díky moc Smile A nejsi první a určitě ani poslední co naráží na barvy. Ale já si stoji za pravidlem, že v jednoduchosti je krása :D
Alexxc
Vizitka pěkná. Na serveru tě poznám super hráč sranda všechno. Hodně štěstí v reálu i na Sp ale hlavně v tom reálu.!!
Yoistik
vizika hezká , to propracováni se mi strasně líbí . jako hráče tě moc neznám ale doufám že poznám . GL do života
HARS
Citace
Alexxc napsal:

Vizitka pěkná. Na serveru tě poznám super hráč sranda všechno. Hodně štěstí v reálu i na Sp ale hlavně v tom reálu.!!


Citace
Yoistik napsal:

vizika hezká , to propracováni se mi strasně líbí . jako hráče tě moc neznám ale doufám že poznám . GL do života


Díky moc chlapi Smile
HARS
Aktualizováno dne 25.3.2018, budu rád za každej koment! Palec nahoru
Kacka
Ahoj Hars, neznám tě moc, ale jsi u mě ve firmě..Smile Jinak vizitka se mi líbí, pisničky posloucháš dobré :D A máš krásného psa, a máme oba rádi rychle a zběsile což velké + :D
Jinak působíš celkem v pohodě, tak ať se ti daří.Smile
HARS
Citace
Kacka1997 napsal:

Ahoj Hars, neznám tě moc, ale jsi u mě ve firmě..Smile Jinak vizitka se mi líbí, pisničky posloucháš dobré :D A máš krásného psa, a máme oba rádi rychle a zběsile což velké + :D
Jinak působíš celkem v pohodě, tak ať se ti daří.Smile


Ahoj, díky moc Smile A psovi vyřídim pozdravy :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
28%
Šupat holky.
25 Hlasů
33%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
26%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14