Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka - Hars.
MightyDaniel_
Super týpek. V pohodě se dá s tebou pokecat. Smile
JohnyStar
Harsiku.. Jak je možné ze jsem ti este neokomentoval vizitku?! To musím napravit!- Takže známe se už dlouho.**** dlouho :D Si super člověk, dá se ti věřit ve všem je s tebou sranda atd atd. Taky proto jsem si te vzal (na SP) :D Kytka pro tebe , Vizitka hodně pěkná- barvicky font nadpisu zpracování. Vypadá to dobře ;) tak tedy Good luck jak do hry tak do realu, ale však pokecame na tsku :D
DangerRMV
Líbí se mi ta tvoje změna nicku, je to úplný rozdíl a pecička prostě. Teď to vypadá úplně stylově a neskutečně krásně, taková změna musí být sem tam nutná a já jsem za to dost rád, teď ten nick úplně vyniká a je v tom výborný rozdíl.

Vizitka úžasná, dobrý hráč.
HARS
Citácia
MightyDaniel_ napsal:

Super týpek. V pohodě se dá s tebou pokecat. Smile


Díky moc, doufám že se zase někdy stavíš na TSku Smile

Citácia
Harsiku.. Jak je možné ze jsem ti este neokomentoval vizitku?! To musím napravit!- Takže známe se už dlouho.**** dlouho :D Si super člověk, dá se ti věřit ve všem je s tebou sranda atd atd. Taky proto jsem si te vzal (na SP) :D Kytka pro tebe , Vizitka hodně pěkná- barvicky font nadpisu zpracování. Vypadá to dobře ;) tak tedy Good luck jak do hry tak do realu, ale však pokecame na tsku :D


Tady snad ani není potřeba nic říkat, snad jen že čekám na výročí :D

Citácia
Líbí se mi ta tvoje změna nicku, je to úplný rozdíl a pecička prostě. Teď to vypadá úplně stylově a neskutečně krásně, taková změna musí být sem tam nutná a já jsem za to dost rád, teď ten nick úplně vyniká a je v tom výborný rozdíl.

Vizitka úžasná, dobrý hráč.


Cítím tady trochu sarkasmu, ale každopádně díky za komentář Smile
Upravil HARS dňa 01.07.2018 15:50
MaoS
Ahoj Vizitká krásna, hráča nepoznám, ale to bude asi tým že nie si ty aktívny alebo já, prajem vela ŠtaŠtia v SP aj v realu! Smile
HARS
Citácia
MaoS napsal:

Ahoj Vizitká krásna, hráča nepoznám, ale to bude asi tým že nie si ty aktívny alebo já, prajem vela ŠtaŠtia v SP aj v realu! Smile


Poslední dobou sem byl dost neaktivní, takže asi proto mě neznáš :D Každopádně díky a GL i tobě Smile
HARS
Aktualizováno dne 7.7.2018
GaToo_BoTaS
Moc, tě neznám, ale to se dá napravit! Doufám, že tomu tak učinímě, připadáš mi jako v pohodě týpek.
HARS
Citácia
pldn napsal:

Moc, tě neznám, ale to se dá napravit! Doufám, že tomu tak učinímě, připadáš mi jako v pohodě týpek.


Díky moc za komentář. Na serveru jsem na tebe už párkrát narazil, ale taky toho o tobě moc nevím, tak někdy na sebe možná narazíme víc ;)
Pavouk
Pěkná vizitka, zajímavé barvy,ale mám lepší.. Kappa king
HARS
Velká změna vizitky! Neboj se napsat komentář! Smile
Kacka
Ahoj můj kolego, jednou jsem tu odepisovala na vizitku. Ale musím říct, že je fakt krásná, taky máme stejný Ústecký Kraj, a vím že jsme byli spolu u kamionaku, což se pak rozpadlo, ale bylo to fajn. Taky si pamatuju, jak si řekl že nikdy SBS :D A hele, jsi u mě. Já tě znám už nějaký pátek, žádný hádky ani nebyli pokuď vím, ale jsi hrozně v pohodě, tsko vždycky nejlepší, musíme chodit častěji jazyk Ty patříš mezi moje oblíbené lidi, jsi upřímný, nenecháš nikoho na holičkách, řekneš svůj názor, co si myslíš. To se mi na tobě líbí, na nic si nehraješ, jako většina. A taky ti hrozně děkuji za označení si pořádně ani nezasloužím jazyk Hlavně, si byl povýšen na mého zástupce, takže teď musíš zůstat, ať se ti to líbí nebo ne. :D A kdybys cokoliv potřeboval, napiš, pomůžu ti nebo tak. Děkuju moc za všechno, i to jak si mě zastáváš, ale prostě komunita, s tím nic neuděláme, nepotřebuji se bavit s každým, stačí mi pravé přátele. Pac a pusu Pusa
HARS
Citácia
Kacka1997 napsal:

Ahoj můj kolego, jednou jsem tu odepisovala na vizitku. Ale musím říct, že je fakt krásná, taky máme stejný Ústecký Kraj, a vím že jsme byli spolu u kamionaku, což se pak rozpadlo, ale bylo to fajn. Taky si pamatuju, jak si řekl že nikdy SBS :D A hele, jsi u mě. Já tě znám už nějaký pátek, žádný hádky ani nebyli pokuď vím, ale jsi hrozně v pohodě, tsko vždycky nejlepší, musíme chodit častěji jazyk Ty patříš mezi moje oblíbené lidi, jsi upřímný, nenecháš nikoho na holičkách, řekneš svůj názor, co si myslíš. To se mi na tobě líbí, na nic si nehraješ, jako většina. A taky ti hrozně děkuji za označení si pořádně ani nezasloužím jazyk Hlavně, si byl povýšen na mého zástupce, takže teď musíš zůstat, ať se ti to líbí nebo ne. :D A kdybys cokoliv potřeboval, napiš, pomůžu ti nebo tak. Děkuju moc za všechno, i to jak si mě zastáváš, ale prostě komunita, s tím nic neuděláme, nepotřebuji se bavit s každým, stačí mi pravé přátele. Pac a pusu Pusa


Ahoj šéfko :D Děkuju ti moc za krásný komentář, který zahřál u srdíčka Smile Na TSko teď určitě budu chodit častěji ať můžeme pořádně pokecat ;)
OcoNneR
Ahoj, znám tě z firmy a jsi hodně vklidu týpek. Dá se s tebou pokecat na TSku jako s málokým Smile říkal sem si že tě neznám ale opak je pravdou, tvoje staré jméno si pamatuju z dřívějších let :D co se týče vizitky tak se mi líbía dá se z ní dozvědět to nejduležitější Smile
Anonym
Zdravím harsíku,

Děkuju za označení, naše skupinka se jen tak nerozdělí to vím :D
Naše hádky zůstavají a hraní cska plných nervů taky :D

Vizitka pěkná a dozvěděl jsem si o tobě takový věci který ani nevím že fakt v sobě máš. :D

Uživej reálnýho života a ingame.
Peace. FU
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21