Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka Ta Ne ? [Edit 29.1.2020]
MaTy
Sewáá kawa moj. Vizitka informačně velmi rozsáhlá a jsem rád, že jsem měl možnost mít tě ve vedení firmy Medical Center LV. :D I když jsem ti dříve moc nevěřil, ukázal jsi se jako fajn týpek co se týče psaní a vedení. Kdykoliv jsi mohl, tak jsi pomohl. Děkuju za připsání ve friend-listu Mimo vážím si toho. Ať se daří kawka Pohoda
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Kawa
Citácia
Tak s tímhle teda rozhodně nemohu souhlasit...

Jako člověk totálně bez sebereflexe, vždycky s posledním slovem byť nesmyslným, nulová úcta a v neposlední řadě prostě hloupost, která doufám vyšla jen z psychického nepochopení situace, která vznikla výše uvedenými vlastnostmi. Zpětně považuji tvoje působení na postu OA jako velkej omyl a můžeš si za to jedině sám.

Hezký den přeju.


Je dosť smutné že toto dokážeš napísať a už len podla toho, ako sa vyjadrujem. Donútil som ťa aby si si toto myslel a tento názor u teba pretrvával a neúcta a antirešpekt je len u teba, môj rešpekt si nezaslúžiš a je nutno konštatovať že si sa nechal ovplyvniť ako mňou tak tumikom. Vyslovene "****né" a nechápavé správanie voči tebe bol len ťah aby som u teba umocnil nejaký názor aj keď nie pravdivý... Kamarát toto je len internet na to mysli keď budeš fakt chcieť o niekom písať

To že som v AT bol, nebol omyl. Samozrejme podla tvôjho názoru ano, ale pokial by som sa choval tak ako som sa podla tvôjho názoru choval, tak by som v AT ani nebol
NiKo_
Super vizitka velmo pekna strasne krasna uplne luxusna velmo krasna najkrajsia nech sa dari a ja viem ze som tvoj najlepsi kamos :D
a kedy bude tuning zraz ?
Kawa
Citácia
nikostar napsal:

Super vizitka velmo pekna strasne krasna uplne luxusna velmo krasna najkrajsia nech sa dari a ja viem ze som tvoj najlepsi kamos :D
a kedy bude tuning zraz ?



Neviem. Život je pes xD Vďaka
Online
Ahoj KawaB) Vizitka pekná a výstižná. V pohode chalan, nech sa darí v živote aj na SP. ďakujem za označenieMám tě rád
Kawa
Citácia
Online napsal:

Ahoj KawaB) Vizitka pekná a výstižná. V pohode chalan, nech sa darí v živote aj na SP. ďakujem za označenieMám tě rád


Som rád že si rád. Vďaka :D :D :D
Neophyte
Super OA/Administátor :D
Zároveň také super spolupracovník ne-li spoluvlastník firmy. Vizitka je pěkná a doufám, že pro mě někdy přiletíš a vylétneme spolu do oblak :D
Ať se daří v životě chlape Smile
Ondrah98
Citácia
Kawa napsal:

Citácia
Tak s tímhle teda rozhodně nemohu souhlasit...

Jako člověk totálně bez sebereflexe, vždycky s posledním slovem byť nesmyslným, nulová úcta a v neposlední řadě prostě hloupost, která doufám vyšla jen z psychického nepochopení situace, která vznikla výše uvedenými vlastnostmi. Zpětně považuji tvoje působení na postu OA jako velkej omyl a můžeš si za to jedině sám.

Hezký den přeju.


Je dosť smutné že toto dokážeš napísať a už len podla toho, ako sa vyjadrujem. Donútil som ťa aby si si toto myslel a tento názor u teba pretrvával a neúcta a antirešpekt je len u teba, môj rešpekt si nezaslúžiš a je nutno konštatovať že si sa nechal ovplyvniť ako mňou tak tumikom. Vyslovene "****né" a nechápavé správanie voči tebe bol len ťah aby som u teba umocnil nejaký názor aj keď nie pravdivý... Kamarát toto je len internet na to mysli keď budeš fakt chcieť o niekom písať

To že som v AT bol, nebol omyl. Samozrejme podla tvôjho názoru ano, ale pokial by som sa choval tak ako som sa podla tvôjho názoru choval, tak by som v AT ani nebol


Smutný bylo to, co si předváděl... Očividně jak opožděně čtu tvoje vyjádření, tak fakt nevím, co si myslet. Dozvěděl jsem se akorát, že neumíš respektovat "nadřízeného", byť to zní divně. Mimochodem ses ****ně nechoval vůči mě, ale choval ses tak sám. Hlavně svou blbost nesváděj na geniální strategie, ale tak zasmál jsem se ti. A protože je tohle internet, tak ti tady můžu napsat úplně cokoliv. Blbý co?

Však si také v "AT" skončil velice rychle, po tom co jsi projevil svoje dětinské sklony.

Ale nebudu se tu vrtat v tak staré věci, je mi po ní hovno, ale rád si řeknu svoje, byť zpožděně.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Kawa
Citácia
Ondrah98 napsal:

Citácia
Kawa napsal:

Citácia
Tak s tímhle teda rozhodně nemohu souhlasit...

Jako člověk totálně bez sebereflexe, vždycky s posledním slovem byť nesmyslným, nulová úcta a v neposlední řadě prostě hloupost, která doufám vyšla jen z psychického nepochopení situace, která vznikla výše uvedenými vlastnostmi. Zpětně považuji tvoje působení na postu OA jako velkej omyl a můžeš si za to jedině sám.


Hezký den přeju.


Je dosť smutné že toto dokážeš napísať a už len podla toho, ako sa vyjadrujem. Donútil som ťa aby si si toto myslel a tento názor u teba pretrvával a neúcta a antirešpekt je len u teba, môj rešpekt si nezaslúžiš a je nutno konštatovať že si sa nechal ovplyvniť ako mňou tak tumikom. Vyslovene "****né" a nechápavé správanie voči tebe bol len ťah aby som u teba umocnil nejaký názor aj keď nie pravdivý... Kamarát toto je len internet na to mysli keď budeš fakt chcieť o niekom písať

To že som v AT bol, nebol omyl. Samozrejme podla tvôjho názoru ano, ale pokial by som sa choval tak ako som sa podla tvôjho názoru choval, tak by som v AT ani nebol


Smutný bylo to, co si předváděl... Očividně jak opožděně čtu tvoje vyjádření, tak fakt nevím, co si myslet. Dozvěděl jsem se akorát, že neumíš respektovat "nadřízeného", byť to zní divně. Mimochodem ses ****ně nechoval vůči mě, ale choval ses tak sám. Hlavně svou blbost nesváděj na geniální strategie, ale tak zasmál jsem se ti. A protože je tohle internet, tak ti tady můžu napsat úplně cokoliv. Blbý co?

Však si také v "AT" skončil velice rychle, po tom co jsi projevil svoje dětinské sklony.

Ale nebudu se tu vrtat v tak staré věci, je mi po ní hovno, ale rád si řeknu svoje, byť zpožděně.


Ondro, to som popisoval chovanie k tebe. Tumika som rešpektoval do chvíle keď nabral cheaterov na posty. A ty ako môj nadriadený sme sa stretli vieš kde a vieš čo sa tam odohralo.. To som svojim spôsobom protestoval proti vášmu názoru ktorý som rešpektovať odmietal. Tam sme sa nerozprávali ako nadriadený podradený ale medzi sebou. Tvôj názor som ale rešpektoval. A nakolko máme potrebu riešiť tieto veci ? Taktiež je fakt čo si si o mne mohol asi tak myslieť keď som ti robil čo som robil.
Kawa
Citácia
kuBCa_ napsal:

Super OA/Administátor :D
Zároveň také super spolupracovník ne-li spoluvlastník firmy. Vizitka je pěkná a doufám, že pro mě někdy přiletíš a vylétneme spolu do oblak :D
Ať se daří v životě chlape Smile


Ahoj, vďaka za chválu. S tebou je radosť spolupracovať to ako bez debaty. Smile No priletieť problém není no problém sú peniaze ktoré študent zháňa ťažko. Dakedy je lietanie ťažké financovať aj z platu dospelého čliveka. Smile
Szelby
Ahoj , vizitka celkem graficky slabá , ale obsahově účel splnila. Nevím co bylo mezi tebou a Ondrou , ale ja stebou problém neměl. Co se fakt musí nechat že akce si měl dost zlé snad jen jeden se mi v té době líbila. BTW to byl ten závod co začínal ve věznici :D Ale jinak pohoda , vyzkoušel sis to aspoň jaké to je.

K tobě pohodový člověk , ale jak už zde zmínil Ondra vždy si musel mít poslední slovo :D

Ať se ti daří šéfe. Hi
Szelbovsky Cool
Kawa
Citácia
Szelby napsal:

Ahoj , vizitka celkem graficky slabá , ale obsahově účel splnila. Nevím co bylo mezi tebou a Ondrou , ale ja stebou problém neměl. Co se fakt musí nechat že akce si měl dost zlé snad jen jeden se mi v té době líbila. BTW to byl ten závod co začínal ve věznici :D Ale jinak pohoda , vyzkoušel sis to aspoň jaké to je.

K tobě pohodový člověk , ale jak už zde zmínil Ondra vždy si musel mít poslední slovo :D

Ať se ti daří šéfe. Hi



Ahoj, bola to dobrá partia rozumných ludí čo bola ten čas na postoch. S tebou to šlo super nemôžem sa sťažovať. Musím povedať že tie akcie neboli nič moc na začiatku. Avšak som sa učil ďalej a robil ich ako sa dalo. Vizitka má informačnú hodnotu a s grafikou som sa nesral :D
Szelby díky Smile Hi
POZITRON
Hrozná vizitka, i s pěknou rádoby ondrahovinou :D Kappa No co víc si přát?

No i když je vizika příšerná (něco jako moje) tak už aspoň vím, kdo se za tím hráčem Krawa. vlastně skrývá. Na serveru jsi byl doteď nevýrazná osobnost - jestli hraješ celou dobu pod nickem Kawa. tak musím říct, že jsem o tobě ani nevěděl :-O

Organizátor fajn, nevyvolává hádky (škoda) Prostě týpek ;)
Kawa
Diky. Ak tu hádku začneš tak mi je jedno :D
Octavia
Strasněěě pohodě týpek. Vizitka vypadá na ten rok kdy byla sepsaná, ale je v pohodě :D
Díky za označení, doufám ze toho spolu ještě pár najezdíme.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Kacka
ahoj kolego, chtělo by to nadpisy a podobně. Ale jinak nové informace jsem se dozvěděla, neznáme se dlouho ale jsem ráda, že jsi u mě. A doufám, že vydržíš. A děkuji za označení. Ať se ti daří na sp, hlavně v reálu Smile
fanatykk
Prekrásna vizitka Tomáš.KOLIESKA NEZAHYNÚ
vajcak
EEEJ CAU TOMÁŠ VÝBORNÁ VIZITKA KAMOOOOOO CAAAAAU
Kawa
Octavia - Diky, moc som sa s nou nesral, najazdime este daco hadam Smile

Kacka - Chcelo, ale neriesim to :D snad vydrzim, dakujem

Fanatik - V jednoduchosti je krasa. Nech sa ti Kolesa tocia =)

VAJCAK - CAW SNAD SI IDES TERAZ REAL LIFE A GL HF PRAJEM A DIKY, CAAAAAAAU
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17