Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Mordisova vizitoš - 22.7.2019
Mordis
img.tpx.cz/uploads/Mordis2.png

Váš nick na serveru: Mordis


Moje Cesta do AT + Úspěchy

23.06.2016 - Dostal jsem se na pozici "Helper" přes admin scouting
08.10.2016 - Povýšen na Moderátora
03.11.2016 - Povýšen na Administrátora
06.01.2017 - Funkce Moderátor Fóra - † 03.02.2017 †
13.01.2017 - Čest být Porotce UnBanů
12.02.2017 - Čest být Porotce PuB
12.02.2017 - Čest být Porotce PuB-Web
01.05.2017 - Vzkříšení Moderátora Fóra
01.05.2017 - Redaktor -
rozhovory

22.06.2017 - Čest být Správce Ztrát
02.07.2017 - News Redaktor


Po roce a 3/4 Konec v AT
12.02.2018
Zároveň tak po 5 letech konec na SP


Vysvětlení
Vysvětlení
Aloha guys, dnes je 13.03.2018... někteří z vás mi na skype stále píší... v AT nejsem, na skype prakticky také ne, na SP nehraji a hrát nebudu. Můj nynější majetek brzy "přepíšu" na člověka který si to zaslouží nejvíce... na normálního a správného člověka s mozkem Smile
Teď ještě v kostce můj "vyhazov" aneb nenecháme ho odejít a pak ho vyhodíme :D
Mordis jednoho dne upravil komentář své zaplať pán Bůh již bývalé kolegyni Wydře = Weršpízovi. Tento komentář porušoval "dohodu" kterou AT vytvořilo společně s hlavními o tom, co se hráčům bude psát v případě nahlášení jiného hráče v sekci "zeptejte se AT"...
Tato "dohoda" či jak to mám nazvat byla po dlouhé diskuzi uzavřena v AT skupině na skype, kde tato osoba nebyla... byla to její dobrovolná volba... odešla sama a ačkoli jsem jí tam i já sám přizval... zase odešla... důvod "píšete tam sra*ky", v tom vlastně měla pravdu. No ale to je fuk... prostě tam nebyla a tak o této "dohodě" nevěděla... Já si toho všiml a tak jsem dal tu její jednu větu do hide (Aby jí tak hlavní nemuseli nic vysvětlovat) a napsal jsem jí pod to do hide komentář proč jsem to udělal a co jsme domluvili na skypu.
Ona však místo slova "Děkuji" či stačilo "Ok" začala šílet jako kdyby měla krámy... že je svéprávná a že jsem jí mohl napsat na skype a kdesi cosi... no jasně, já jí napíšu, než si toho všimne... než to udělá... další hodina v prde*i a hráč bude zase za blbce protože Weruna neví... Takže místo "děkuji" to bylo nahlášení. Protože prostě Wydra no.. co čekat :D

Fajn tak jsem si od hlavních vyslechl příběh o tom jak měl Mordis napsat na skypu a neměl to řešit hozením komentáře do hide a že to tak přesahuje moje pravomoce. Dostal jsem tuším na týden suspendaci... Tak jsem se smál a bylo mi to tak nějak fuk, pokud se chtějí dávat suspendy za pomoc kolegům... dobrá... řekl jsem a slušně požádal hlavní aby mi dali pár minutek, že sepíšu žádost o odchod, v takovém týmu nebudu. To jsem zopakoval asi tak 5-6x...
Nosfe na to měl očividně jiný názor a tak mi sebral práva okamžitě abych žádost o odchod nemohl sepsat a bylo to pro ně vyřešené. Já se mezi tím rozloučil na serveru s hráči, zapnul pár posledních songů s tím, že v AT končím... Hráči se mě ptali proč, tak jsem jim to vysvětloval a napsal jsem v tom vysvětlení větu:
Citace
No a přišel Nosfe který o tom věděl ho.vno protože to neřešil a že mi dá suspend na webu a serveru :D

Když tato "dohoda" s hlavními a AT vznikala Nosfe byl na odchodu a neřešil tyto věci. V tu dobu jsem nevěděl že byl následně po návratu obeznámen a za tuto větu jsem se mu také omluvil. Avšak nemění to nic na nesmyslném trestu. Po tomhle se se mnou Nosfe nechtěl nikterak bavit, taky asi proč... jestli mu došlo co udělal... nebo jestli mu došlo jak hloupé divadélko a fraška to bylo... Bůh ví... ačkoli začal mezi hráče šířit informaci o tom, že já snad něco rozesílám a ta věta co jsem vám zde napsal, tu bral jako "vlajkovou loď" a bral to jako neuvěřitelnou pomluvu. :D No budiž, ber to jak chceš Nosfe, ty víš moc dobře že jsem proti tobě nikdy nic neměl, naopak... když jsi odcházel přemlouval jsem tě neustále, pomalu den co den... když jsi odešel stále jsem s tebou zůstal v kontaktu a psal ti jako kamarád... Když jsi se vrátil viděl jsi sám jakou radost jsem měl. Ale já mám zapotřebí tě pomlouvat, to víš že ano Smile Tak si to třeba mysli, je mi to fuk, já se k tobě vyjádřil do tvé vizitky...
No Nosfe si mě zablokoval po tomto jak na skype tak na fb. Následně napsal mezi hráče že jsem se choval vulgárně. Někteří z vás ten chat s Nosfem viděli. Já jsem nepoužil JEDINÉ vulgární slovo, narozdíl od protější strany. Pokud budu mít někdy náladu tak to nahraji ty scr na img.tpx a hodím sem (Jméno je zakryto, takže chill). Já si své jméno očistím... já se choval slušně a v té konverzaci nepoužil nic vulgárního nebo jinak neslušného Smile

Dobrý tak zpět, na SP jsem se rozloučil, během toho mi byly sebrány práva. Weruna cosi držkovala během toho co jsem byl "hráč" a tak jsem napsal pár větiček i na ní. Něco ve smyslu "Tak jsi vyhrála, podařilo se ti to s Krowkym" protože prostě Wery a Krowky... :D Kapitolka :D No to je jedno :D
No a měl jsem stále suspend, chtěl jsem odejít... nebylo mi to dovoleno, pak mi začali psát někteří hráči a Fífa ať na to kašlu a zůstanu... tak jsem říkal že ne, že nad tím budu přemýšlet ale ne. Pak jsem váhal ale někteří i věděli že jsem chtěl v dubnu odejít tak jako tak. O mých zdravotních problémech víte a tak jsem se rozhodl ukončit tuhle frašku falešnosti a dělat něco smysluplného... nevím kolik času mám tak ho nebudu trávit na PC...to se mi také daří a můj osobní život jen vzkvétá Smile Momentálně se připravuji i na cenu DOFE, chodím dobrovolně pomáhat, brigáda, přítel, kamarádi... všechno jak má být kromě zdraví...
V dubnu 2016 jsem si podával žádost o vstup do AT.
V dubnu 2013 jsem začal hrát na SP a tak jsem chtěl aby byl duben konečná stanice a bylo to takové... no prostě symbolické...
Chtěl jsem odejít... nic mě tam po tomhle ani nebavilo a když bylo na serveru asi 20 hráčů, bavili jsme se tak nějak o všem na SP a já zmínil jak mě v AT sral Krowky s Wery. Krowky ví proč, věřil jsem mu a on vyprávěl dál co mělo zůstat jen mezi námi Smile
A Weruna za její obecné chování, čehož si všímali i hráči...
A napsal jsem větu "If you wanna cancer, go to AT" nějak tak to bylo. Hlavní měli potřebu mi hlídat logy a tak na to narazili a za tuto větu mě vyhodili.
Největší ironie na tom všem je... v AT je hromada lidí kteří měli suspendy za věci, za které měli letět... ať je to vynášení, ať je to zveřejňování os. informací jiných hráčů... další... takový člověk dostal suspend... věci které jsou dokonce i na ban...
A mě dají za tuhle větu následně kick z AT. No mohl jsem se jen smát, každopádně mi to opravdu nevadilo a nevadí, jelikož jsem tak jako tak chtěl odejít a kdyby mi tehdy daly 5 minut navíc... dávno bych v týmu nebyl :D

Teď na SP chodím jen prodloužit ochranku s inkasem což už nebude protože můj majetek dostane člověk se srdcem na správném místě a mozkem. Na web SP jsem nechodil taktéž, jen když mi někdo z hráčů poslal příspěvek ať se zasměju. Většinou něco v žádostech o unban :D Což bylo asi 5x... možná ani ne... A teď zde napíšu tento "sloh" a zase se na několik dní odporoučím. Smile
Takže až zase bude někdo jako Wydra vyprávět jak jsem byl vyhozen, je lepší si vyslechnout to, jak to bylo z obou stran. Protože zrovna tato osoba má tendenci a potřebu všechno krásně přibarvovat a přepisovat jak se jí to zrovna hodí Smile
Mě odchod z této frašky jen pomohl. PC zapnu jen když se chci podívat na nějaký film jednou za týden...

Kdyby zase chtěl někdo tvrdit že to tak nebylo... chat s Nosfem vám mohu zaslat. Neporuším tím žádné pravidlo, jen se opravdu očistím.
A scr. toho, co jsem psal do hide a co psala do hide Weruna k tomu příspěvku o kterém jsem psal... ten mám taky. I když oni si mysleli že ne :D Takže já si své jméno dokáži obhájit a až si někdo zase bude chtít přikreslovat pravdu, napište mi a zeptejte se mě, až se dostanu na PC a skype... odpovím vám Smile Tak jako to udělal už tucet lidí. Děkuji že nejste ovce Smile

Krásný zbytek dnešního dne Hi


=======================================================================================


Slovo dalo slovo, Mordis je zpět po roce a půl!

Odehrané hodiny na serveru: 1500h+

Váš bankovní obnos: Stále se mění

Nasbíráno marihuany: Nesbírám (momentálně 911g)

Vlastním dům číslo: 1085

Vlastním motel číslo: Montgomery Motel (č. 105)

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: Gangy nemusím, když už, tak Grove

Můj oblíbený administrátor: Sotasek, Fifa, Herbí, ANTIVIRUS, Nosferatu, Tumik, Salamoun, Melmen, Domes, Janči, Reggie, Johnny...
Všichni odvádí skvělou práci


Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /lv, /kill, /dotazy, /info, /pm, /zakaznici, /propertyvydelky, /dann

Můj nejoblíbenější event serveru: Drag SF

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Tunel od Eldy, Kopec smrti, Dům smrti, Tuning sraz...

Mé oblíbené vozidlo: Oceanic, Tornado, Perennial, Regina, TowTruck, Stafford, Admiral, Sultan, Cheetah, Bus, Freeway

Má oblíbená práce na serveru: king Mechanik king Řidič Autobusu king Právník a Zdravotník king

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole): 1-

img.tpx.cz/uploads/Mordis3.png

Váš nick na webu: Mordis

Vloženo komentářů: Mění se

Vloženo příspěvků ve fóru: Kolem 2000+

Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry: Něco se přeci jen najde:
img.tpx.cz/uploads/Nurbdohr%C3%A1l.png
img.tpx.cz/uploads/Nurb%C5%AFvpl%C3%A1%C4%8D.png


Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas: Nesleduji videa

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat:
Zeptej se AT
Chyby/Návrhy na vylepšení SP
Pravidla Serveru
Pravidla Webu


img.tpx.cz/uploads/Mordis4.png

Jméno: Nick Alex

Příjmení: Hulala

Datum narození: 02.04.2000

Věk: 19 let

Kontakty: Tomu kdo si napíše

Kraj: Ústecký kraj

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Nespočet, ale pravých? Pravých jen pár Smile

Stav: Alone Mimo

Zaměstnání: Student SŠ

Vzdělání: Základní a pracuje se na maturitě jazyk

Jazyky: Čeština,Slovenština Angličtina plánuje se i Ruština Smile

Děti: Časem budou Palec nahoru

Kde bydlím: V bytě NO

S kým bydlím: Zatím s tátou

Sexuální orientace: Orientace jež mnoho lidí pobuřuje, time for comingout! Ačkoli jsem to vždycky všem napsal / řekl když se mě zeptali Smile

Poznámka: Neříkej že nemůžeš když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít ale pak již nebudeš moci

Pamatuj, pokud se hádáš s blbcem déle jak 5 minut, již se hádají blbci dva!

img.tpx.cz/uploads/Mordis5.png

Typologie osobnosti: Melancholik

Pohled na svět: Věčný Optimista

Otevřenost: Introvert

Moje povaha: diplomatická, charakterní, klidná, naslouchavá, nervózní, neústupná, pečlivá, plánující, pozitivní, přátelská, spolehlivá, upřímná, věrná, veselá, někdy však cholerická *Zatancujem*

img.tpx.cz/uploads/Mordis6.png

Výška: 190cm

Hmotnost: 75kg

Postava: Ani tlustý ani hubený Smile

Barva očí: Modrá Provrtám tě

Barva vlasů: Hnědá

Brýle: Neobejdu se, zkoušel jsem i čočky, ale brýle jsou pro mě lepší

Na těle mám: Kůži

Vousy: Když mám tak sundám

Fotografie (ukažte se nám):Na skypu mám foto :D

img.tpx.cz/uploads/Mordis7.png

Kouření: Nikdy!!

Alkohol: Svátečně

Sex: Nepotřebujete vědět jazyk

Závislosti: Veteráni (auta), kamarádi, chatování, Super pařba, muzika, pc hry, historie, příroda, knihy

Zájmy: Historie, vojenská historie, příroda, muzika

Sport: Šachy, rekreační cyklistika, pěškobus *JSEM VÁTĚZ JOO*

Literatura: Vojenská literatura, detektivky

Hudba: Swing, jazz, elektro swing, dubstep, basy, vážná hudba

Zvíře:
Pes - Argo
Kočka - Nelča (04.07.2019 mne po 16 letech Nelinka opustila To jsem nechtěl)


Zvířectvo
img.tpx.cz/uploads/Arg%C3%ADk.jpg
img.tpx.cz/uploads/Nel%C4%8Da.jpg


img.tpx.cz/uploads/Mordis8.png

Moje motto: Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

Moje webová stránka: https://facebook.com/RuskoajehoHistorie

Životní cíl: Vystudovat, koupit dům, založit rodinu a mít klid Smile

Cíl na SP:
Vlastnit reklamku jazyk Špatný
Hotel / Motel Správně
Spoustu vraků :D Správně


Co nesnáším: Namyšlené lidi, hloupé lidi, pavouky, řiťolezce, závistivé ****

Co miluji:Rodinu, kluky, holky, historii a spoustu dalšího Smile

Oblíbená muzika:
Klikni pro songy

























Oblíbené jídlo: Jako správný Čech pořádný řízek je jedno s čím :D
lečo, svíčková, borůvkové a jablečné knedlíky


Oblíbené pití: Víno, Kofola, voda, soda *PEPSI*

Oblíbený film: Brestská pevnost, Vzestup a pád Třetí říše, Harry Potter, A jitra jsou zde tichá, Stalingrad, Leningrad, Město 44, Chlapec v pruhovaném pyžamu, 21 jump street...

Oblíbená kniha: Bylo mi třináct, Most času, Vzestup a pád komunismu, Přehled ruské literatury, Harry Potter...

Oblíbené oblečení: Rifle, tričko, mikina, žabky, kraťasy, cardigan, tmavé oblečen...

Oblíbená barva: Zelená, černá, bílá

Začátek na SP: Hi Kolem dubna 2013 Hi

img.tpx.cz/uploads/Mordis9.png

Lidi na které nikdy nezapomenu!

Sotásek king
Bártíček
Reggie king
Simo
Nosferatu
CzSK
Fifa
apero
Melmen
Simino
imaster
_[CaRBoN]_
Morgen
Chicago_Girl
Zawy.
MaTySko
Salamoun
JamesBonG
Ameli1
OR1G1NAL
Rockefeller
Ghost_Hunter
Xena
Tumik
RuliiCeKo_OCze
Dodko
Johnny
Simona
Lucian
Pese
Herbí
Azor
_iGDuff_
Ondrah
ReekeR
[Z]abo[S]
Kratoos
Vikush
Nemo
[L]adik_
DanyaS
Nikous
Redy$
Rosta
Janči
JancO_
[P]ajda
Zoro
OndraS
Spamer
As3 B)


Je vás více, nedá se to označit všechno Smile
Tento seznam bude průběžně narůstat.
Za případné zkomolení či jinou deformaci vašeho nicku se hluboce omlouvám :D

Upravil/a Mordis dne 22.07.2019 18:02
MADING
Zdravím kolego všiml jsem si tvé vizitky tak tady musím napsat nějaký nádherný komentář :D no všiml jsem si že máš v oblíbených vozidlech hlavně autovraky to se tak často nevidí ale je to pěkné sám jsem jejich fanouškem i závodů autovraků to máme společného jinak celkově k vizitce po grafické i informační stránce velice kvalitní práce Good job! jo a díky za označení v nezapomenutelných toho si cením jinak hodně jsem tě teď poznal když jsme teď kolegové a musím říci že odvádíš výbornou práci jen tak dál :D no a štěstí do života a i na sp to už je samozřejmostí tak se drž a caff. *COOOOL*
gummy
Čau Mordo,

wooow takže vizitka je libová ve vintage stylu. Barvy decentní a dobře se mi celkově ten text čte. Takže dávam 11b / 10b.

Na serveru asi děláš nějakého helpera či co. Nevyznám se moc ve samosprávě na SP. Tak ať se ti daří. (:

Hudební styl máme podobný. Též jsem na tomto retru ulítával.

S přávním pevného zdraví
se loučí
Gummy. :D
Mordis
Taktéž zdravím kolego,
Jojo, vraky to jsou autíčka :D
Děkuji za pochvalu Smile
Skvělá práce na obou stranách, jsi člověk se kterým se dá pokecat naprosto v klidu a toho si cením Smile
Díky moc a měj se!
Mordis
Čau Gummy!
Děkuji za kladné hodnocení vizitoše :3
Áno, přesně tak, helpeři s.r.o :D Děkuju moc Smile
Je super pocit že tu hudbu neposlouchám sám :D
Ještě jednou díky a měj se! Smile
JamesBonG
Předem děkuji za označení Pusa Vizitka jak už psal Gummy se hodně pěkně čte nadpisy také hezké takže není co podotknout jinak hodně nervu na dotazech a ať to dotáhneš na toho Admina gl :D

#JamesBonG
Mordis
Není zač!
Díky moc!
Tak tak, nervy z oceli! Budu se snažit Smile
Ještě jednou díky a měj se! Smile
Nosferatu
Hoj hoj,
luxusní nadpisy a celkově je to pěkné a přehledné. jazyk
Jinak pohodový kluk, fajn na pokec, na srandu na všechno, tak si to nepodělej a bude to ok. jazyk :D
Jo a mimochodem, děkuji za označení jazyk Kytka pro tebe
Reggie_
Hoj,
vizitka pěkná, hráč/helper taky v pohodě, nemám s Tebou vůbec problém, jsi jeden z těch lidí, co má rozum. Smile

Citace
Můj oblíbený administrátor: Sotasek, Fifa, Baseball, Herbí, ANTIVIRUS, Nosferatu, Tumik, Zawy, Melmen, Domes...

A kde jsem jako já?! :D
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Kratoos
Ahoj, vizitka pěkná ať se ti dáříSmile


a kde jsem jako já ve frendu ?:D
Geroj
pekne zvieratka, dnes si mi pomohol s misiou tak dik, moc ťa nepoznám tak snaď spoznám, gl :D vizitka je jedna z lepších čo na sp sú.
Mordis
Nosfe - Děkuju moc, potěší Smile Vážím si toho a za označení není zač jazyk Smile

Reggie - A jéjé chybyčka se vloudila :D Opraveno!! :D
A moc děkuju Smile

Kratoos - Děkuju moc, bude vás víc, časem to vše doplním, neboj :D

Geroj - Díky Smile Budu se snažit abych se zaryl i tobě do paměti :D
Díky moc, vážím si toho Smile
Sotasek
Ahoj Mordi, Super vizitka a hlavně se mi líbí ty nadpisy, kdopak je tak šikovný? :D <3
Jako s hráčem jsem s tebou neměl jediný problém, známe se už celkem dlouho, jak na SP tak také na Fb. Ale s Adminem (Helperem) by tady problém byl, asi ten, že mi vyfoukáváš dotazy, až bude admin co bude potom, vyfoukneš mi mute nebo cheatera? :D :D Ne samozřejmě sranda, přeju ti aby jsi už zase pokročil dál, vím že na to máš! Smile
Jsi super hráč, bezproblémový, dobře se s tebou píše, a na tématu vubec nezáleži, jsi fakt v pohodě týpek! Vizitka se mi líbí, co jsem potřeboval to jsem se dozvěděl!
Drž se kámo! Smile Palec nahoru
Mordis
Ahoj Sotí,
Ty jsi přece tak šikovný king <3 :D
Děkuji moc!
Budu se snažit aby to nebyla jen část dotazů ale všechny! :D
Moc potěší tvá slova Smile
Děkuji moc, moc jsi mě potěšil :3
Také se drž a určitě zase popíšeme Smile
PS: Napiš si pak o tu odměnu king
Mordis
Menší EDIT! Smile
Szelby
pěkná vizitka ;) k tobě pohodový týpek,dobrý helper Smile ať se ti daří v životě i na sp a snad tě brzy uvidím o post výše Smile
Szelbovsky Cool
Mordis
Szelby, moc ti děkuji Smile
Moc mne potěšila tvá slova, stejně tak to mám u tebe, jo hold když se s někým dobře kecá tak je to pak fajn Smile
Děkuji moc, budu se snažit co mi síly budou stačit :D Smile
Měj se Hi
Zacek
Čus, musel jsem ti to oplatit a něco ti sem napsat :D
Nadpisy se mi moc líbí a celý kontrast vizitky Good job!
Známe se z firmy a myslím, že k tomu nění co dodat, fajn týpek. Tak ti přeji ať ti výjde ten Helper a zabruslíš do větších vod Smile
Mordis
Děkuji moc!
Od tebe to potěší Smile
Hlavně ať nadále šlape firma!
Měj se Smile Hi
Baseball
Vítám tě v Týmu! Kdyby jsi chtěl s něčím pomoci určitě napiš! ;)
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
11 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
13%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
32 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
7%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9