Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Mordisova vizitoš - 22.7.2019
Battery
Dřív když si nastoupil do AT jsem napsal že se do AT dostala podvodná čorka a nyní jak vidím si se z AT dostal i jako pěkný lhář. Gratuluji. Jsem rád, že jsem se dočkal takového happyendu jako je tento kick. Na každou svini se vaří voda. Sevas Smile
Mordis
Rich - My jsme si pak popsali na skypu, viděl jsi jak to bylo... no ať si každý názor udělá jaký chce, oni ze mě udělají lháře ať to stojí co to stojí, proč taky ne že ano? On už končí, my pokračujeme :D Děkuju a na skypu Hi

Jiry - Tvůj názor je asi tak stejně důležitý jako žížala na dálnici a tvoje slova dávají stejný smysl. Typ člověka co bude furt plakat v SB, furt bude psát důležité kecy a když mu člověk řekne pojď si popsat na skypu tak to neeee. :D Tací jsou nejlepší Smile Za víc slov mi nestojíš Smile

Zoro - my jsme si pak popsali bokem, asi tu k tomu není co víc říct.

K Weruně se vyjadřovat už vůbec nebudu :D To je naprostá škoda slov Smile

Ono je lehčí říct "On lže" jenže on má důkazy, dokonce i scr. toho hide ve kterém se tady hysterka projevila. A místo "díky" se tam div nerozbrečí jak není svéprávná :D
No tak si třeba nase.rte :D Člověk vám nabídne pomocnou ruku a k čemu? k čemu?

Žabíííí- Fb zlato Pusa Zbytek u tebe ve vizitce Smile

As3 - Moc děkuju Así, ty víš Smile fb to jistí Smile

Baterka - No jak jinak, bezmozeček musel napsat, tak hele ty nerdíčku :D
Žíly si třeba přetrhej že jsem ti tvou žádost do AT zamítnul dřív, než se ti stihli všichni vysmát. Je mi to fakt jedno, vždycky jsi mi byl pro smích za tvé lži které vůči mě neustále chrlíš. Ale přesně jak jsi to napsal "Boží mlýny melou pomalu, ale jistě".
Takže well, počkej si Smile
Lhář? :D Já bych ti tu ty scr. dal, jenže oni by mi dali ještě ban za vynášení toho hide jak se tam paní málem rozbrečela. A konverzaci s Nosfem? pár lidí už jí má. Neřekl jsem tam ani jedno jediné vulgární slovo, narozdíl od něj. Není tam nic interního a já si po svém jméně šlapat nenechám. Ono je lehčí někomu zakázat odchod když chce odejít i když prosí o to, aby mu to bylo umožněno a pak ho vyhodit. Teď se cítíš viď? :D Narozdíl od tebe jsem si svou práci vždy plnil dobře, ty to o sobě říct ani nemůžeš, když jsem viděl důvod tvého kicku :D Ale říkej si co chceš, na serveru už nehraju a hrát nebudu, sem jen tak zaskočím, protože web. Ale směju se ti, ti co mají mozek jdou a zjistí si pravdu od obou stran Smile Tak páčko Baterko Smile
Battery
:D :D :D Nechápu proč sem furt pleteš žádost do AT... Jako jediný ze všech si nepochopil že to byla jen prdel. Myslel sis jak si mě jako pan setřel tou slohovkou kterou si tam zbytečně zplodil..v žádosti co mi byla u prdele. Jednoduše se tím snažíš zakrýt tu pravdu ze si podvodník a dal mě nezajímáš. To je jediný proč tu píšu, jelikož s žádostí do AT to nemá nic společného. Zbytek textu co si napsal jsem nečetl jelikož to mám u mé chlupaté řiťe. Jinak tím nerdem si se trefil hodně vedle šéfko.
Geroj
Nooo, vidíš ako rýchlo sa môžeš ocitnúť na druhej strane, letmo som si prebehol komenty a najviac ma asi rozhodilo že si sa snažil uraziť krowkyho, to je snáď posledný človek ktorého by som v AT urazil, to že mu nikto nevie povedať pravdu je chyba AT a nie jeho chyba.. Každopádne si tu narobil väčší bordel ako ja, problémy podobné týmto by si mal riešiť (vtipné že ti to píšem ja že?).. mal riešiť v súkromí s osobami ktorých sa to výhradne týka, v žiadnom prípade by ťa nemalo trápiť čo si myslia hráči ešte k tomu keď končíš, pre mňa si bol vždy ten bezvýznamný človek ktorý sa snaží o akúsi pozornosť a nasilu sa snažil aby všetko fungovalo a tak podobne, ale na to momentálne nemáš, a lutujem ludí čo to nevideli keď som to videl ja.. tú šancu mohol dostať niekto lepší, nieko kto nie je precitlivený jak bradavky ženy tesne pred pôrodom, asi tolko k tebe, ámen.
Mordis
Tak k tobě už se nebudu vyjadřovat po tom hovnu co jsi napsal
Citace
Zbytek textu co si napsal jsem nečetl

To je právě to, ty nic nečteš a když, tak špatně :D Ale tak člověk si zvykne u lidí jako j si ty. Viz. ten nedonošený človíček co napsal po tobě. Wait, jdu se vyjádřit k němu :D

I když ztratil jsem chuť se vyjadřovat k takovým lidem :D
Citace
letmo som si prebehol komenty

Tak si je zkus někdy přečíst celé ty dutá hlavičko :D
Ach, nebudu tu s tebou ztrácet další čas, vždycky jsem říkal že jsi totální výmlaz, i když jsi byl v AT... předtím i potom... neumíš se chovat ale myslíš si jak drsný kluk to vlastně jsi s fotkou své rachotiny všude naokolo :D
Udav se tím nokem! :D A já se poroučím, je to jen náhoda že jsem se tu stavil.

Ještě tu něco sepíšu co mi hráči píší o té drsné holčičce :D
I když... s.rát na ní... :D Člověk po takové době zapne PC a tolik zpráv na skypu...
Jen takový ždibeček napíšu ale ne do komentářů, nýbrž do vizitky jako takové... Hi

//Dopsáno vysvětlení odchodu v kostce přímo ve vizitce
Upravil/a Mordis dne 13.03.2018 23:32
VTEC
wtf ty vaše přestřelky v AT to je taky k popukání
letmo jsem zavadil o to že se ti sere zdraví? tak v to vůbec nevěř, nastav si hlavu tak že jsi absolutně v pohodě a věř ve světlejší zítřky
a vůbec doporučuju se zajímat o všechno na téma osobního rozvoje
naše hlava co nosíme na krku má obrovskej potencial i ledas co vyléčit
věřim že tě čeká super život!
Rosta
Podle toho jak Mordis vystupoval a pusobil v AT tak mi prisel jako ferovej admin a clovek co to ma v hlave srovnane a tak to citim porad. Myslim si, jak uz to byva, ze chyba bude na obou stranach. Jen me trochu prekvapuje, ze si nejste schopni vyresit tyhle veci v soukromi, ale zase vidime jak se chovate v afektu a mame co cist PohodaHulala
Krowky
Skusal som sukromne ale mordis neodpisoval. Takze nezaujem riesit to mimo verejnost je iba z jeho strany.
Kazdopadne neviem ci ma vyznam nieco s nim riesit mimo vas vsetkych lebo to zase prekruti ako ten sloh v prvom prispevku tejto temy.
Ta dohoda ktoru tam spomina nebola ziadna dohoda a uz vobec nie s hlavnymi. Bola to nekonecna diskusia kde on mal iny nazor ako napr. ja. Par ludi este okolo toho pobehovalo tiez ale nedoslo k ziadnemu oficialnemu uzavretiu ze sa to proste bude robit takto a hotovo. V tomto klame az sa mu z klavesnice prasi. Nebudem vam tu rozpisovat o com konkretne debata bola lebo to bola interna debata. Ale kedze uz to sem on sam vyniesol ze vobec nejaka debata bola tak to uz tajne ani moc nie je ale to je fuk. Cely tento jeho osobny spor so mnou je zalozeny na tom ze mne a 150 dalsim ludom napisal o svojich zdravotnych tazkostiach a nejaky **** to niekomu vykecal a on je chudak stale v tom ze som to bol ja. Ake jednoduche obvinit niekoho kto mu chcel seriozne poradit a pomoct ale serem nanho. Takyto klamar si nezasluzi to aby som sa nejako trapil nad jeho chovanim. Zazil som tu kopec podvodnikov a klamarov ale to aky falosny si ty a ako dokazes pred ludmi klamat a sprosto klamaat a vies ze ti nemozem dokazat ze klames pretoze by to bolo vynasanie z admin teamu. Zneuzivas to ze nikto ti klamstvo dokazat nemoze beztrestne.
Upravil/a Krowky dne 14.03.2018 16:08
apero
Zdravím Mordis. No co k Tobě, tvůj odchod z AT je jediný odchod, který mě neskutečně mrzí a zároveň neskutečně těší. :D Abych to upřesnil. Mrzí mě to z důvodu toho, že si byl nejlepší administrátor který tento server mohl nosit. A hlavně Gotta a Zagorku mi už prostě nikdo nepustí. Dokázala si pomoci, vytvářet srandu, vyslechnout člověka, prostě tak jak to má být. Dále si měl na věci svůj názor a nebyl si ovce, což se mi taky líbí. Neříkám, že všichni v AT jsou ovce, to vůbec ne, s některými tvými názory na administrátory souhlasím a s některýma ne, ale to je věc názoru. Proč mě to těší? Byl si tam jeden z hodně mála adminů co odváděli dobrou práci, spočítal bych je asi na jedné ruce a s ohledem na to kolik jich tam je, je to dost málo. Takže bylo jasné, že buď se staneš ovcí a nečestným adminem jako někteří jedinci a nebo se na to vysereš a zachováš si jméno jaký si nesl. Což se stalo a to mě těší. Co mě ale mrzí a mrzet nepřestane, že Ti vlastně AT zhnusilo SP na tolik, že tam končíš úplně. Znám Tě ze SP asi nejdéle, vždy jsem si s Tebou měl o čem pokecat, kolikrát až do 3 do rána :D Ale to tu nebudeme rozebírat. Pro mě si člověk s velkým srdcem, co si ze života i sám ze sebe dokáže dělat srandu a je prostě svým. Nikdy nebudu litovat toho, že jsem Tě poznal i když jen virtuálně, maximálně lituji toho, že jsme se prozatím ještě nikdy nesešli na tu tvoji oblíbenou kávičku. :D To se ale samozřejmě může kdykoliv napravit. Abych to shrnul, gratuluji Ti k Tvému odchodu z AT už bylo na čase, nutil jsem Tě už delší dobu a ty furt né a né :D Přeji Ti opravdu upřímně mnoho štěstí v reálném v životě a samozřejmě kdykoliv mi můžeš napsat, v kontaktu jsem a budeme! Měj se hezky ahooj!! Tvůj milovaný aperko!!!
Mordis
VTEC - Děkuji ti uctivě šéfe Smile
Snažím se kamaráde, snažím se Smile

Rosto - SZ stačí, tady by pak zase někdo plakal :D

Apero - Neuvěřitelně moc si tvé zprávy vážím Kubíku... říkal jsi mi to dlouho no... a tady to máš, podívej se ještě na komentář Krowkyho a směj se jako já. Prostě hrát nebudu, důvod je tohle... přesně tohle jak to nazvat, stvoření jako je Krowky. Ne díky, já nemám jediný důvod si okolo sebe držet falešné, nevychované, pomalu 30 leté chlapčeky co si musí hrát na krále v X let staré hře jak říká Ondra Smile Na tohle nemám nervy, odsud posud, ulhané lidi kteří ti řeknou jak nikomu to, co probíráte nevyzradí a o několik dní později ti někdo napíše, tak jsem slyšel... :D Pecička prostě Smile Informaci kterou věděl jen on. Zbytek zdravotního stavu věděli všichni, jen on tu jednu věc. Ale to je fuk. Ještě to bude zapírat do morku kosti a dělat že jsem si to vymyslel :D No je mi špatně.
Takže ano, AT konkrétně ti 2 mi zhnusili fungování SP. I nad Nurba jsem se dokázal povznést, ale čeho je moc... kdyby hloupost nadnášela tak jsou z nich dávno kosmonauti.
Ale to je fuk, teď jsem přišel z venku tak si nehodlám kazit večer uzavřenou kapitolou :D Moc ti děkuji šéfíku, my si ještě popíšeme na fb Pivo A na kafe zajdeme, lenochu! :D

A teď perlička na konec.
Krowky - Měl jsi nechat jen tu jednu větu co jsi tam měl, abych se ti zase mohl vysmát.
Koukej na ten scr... myslíš si že se takhle dá s někým bavit? Smile
https://img.tpx.cz/uploads/lalalapapa...lalala.png
Jsi si jistý že takhle se začíná konverzace pro diskuzi? někoho nařknout, urazit, smazat z přátel? Heh, to jdi třeba opravdu do řiti Smile

Citace
Ta dohoda ktoru tam spomina nebola ziadna dohoda

Tys nedostal vyjádření od hlavních? kvůli tvé hlouposti jsem založit s hlavními (včetně hlavním webu) skupinu kde se to znovu probralo, protože tys nebyl schopný pochopil základní a naprosto stupidní věci, tak ti to snad vysvětlili ne? když ti to vysvětlí hlavní a dá ti konečný verdikt tak co je to?
Zvedá se mi z tebe žaludek, ze mě se tu budeš snažit dělat lháře? já si to obhájím, já jim to klidně pošlu pod podmínkou banu, já si své jméno očistím pokud to bude potřeba, co se stane, dostanu ban na serveru na kterém nehraju... akorát by jste tak přiznali svou hloupost :D
Tu debatu s hlavními a následným verdiktem mám stále na skypu.
Končilo to tak že se to tak bude aplikovat a tobě vysvětleno. Když jsi to nedokázal pochopit v debatě Smile Co chceš víc? chceš to namalovat fixem na monitor aby ti to došlo že konečný verdikt hlavního znamená že se to tak bude dělat? :D Jen kvůli tobě by se pak muselo předělat pravidlo, protože jen ty sám jsi to nechápal :D

Citace
aky falosny si ty a ako dokazes pred ludmi klamat a sprosto klamaat a vies ze ti nemozem dokazat ze klames pretoze by to bolo vynasanie z admin teamu.

Co to meleš? zatím každé vaše tvrzení proti mě jsem vyvrátil důkazem Smile
A rozhodnutí hlavního na skypu taktéž je. To že jsi nechápavý jedinec, za to již nemohu Smile
Hej ale na co já tu s tebou budu ztrácet čas :D Však si dál hraj tyto hry když je to tvůj smysl života, já jsem se posunul do reálu Smile Bye Hi A budeš-li někomu vykládat ty lži co stále vykládáš... tak to těm hráčům dokážu Smile Já si po svém jménu šlapat nenechám. Páčko, ty mi za víc písmenek nestojíš *Zatancujem*
Geroj
Chalan, je mi z teba zle, keď som bol v AT tak si na mňa skúšal svoje hovná, tváril si sa milo, ale videl si že ja niesom človek ktorý si len tak niekoho pustí k telu, nato si začal byť vočí mne hyperaktívny a niekolko krat som ťa zrazil na kolena pred tvojimi kolegmi, a nevyzeralo to že máš práve ty pravdu, pametáš si na svoj kick zo skupiny na skype? už vtedy mi bolo povedané od vyšších že si trošku iný ale bohužial nie je z koho vyberať, potom si sa mi snažil ospravedlniť na skype v súkromí a vtierať sa, ale na to som ti povedal svoje (jak ty ku mne tak ja ku tebe) a odkráčal si smutný, teraz tu prekrúcaš každé tvrdenie na svoju pravdu ale poviem ti len tolko, kým si nezačneš važiť sám seba tak si ťa nebude važiť nikto, tak sa začni chovať aspoň kúsok ako chlap a nevyťahuj tu moje auto ako to robí každý druhý chudák na sp pretože argumenty sú tu nulové, no a až raz na také budeš mať tak napíš, môžme sa porozprávať o niečom inom ako je prehnitá 1203ka na ktorú ti doložili rodičia a miestny farár za "služby"
Mordis
Asi takhle :D
Když jsi nastoupil do AT, několikrát jsem společně s několika dalšími kolegy byli proti tvému přijetí, všichni jsme věděli jaká špína jsi a tvůj suspect byl plnější jak celé SP dohromady :D
Bohužel mi bylo řečeno že se to s tebou zkusí, když budeš dělat bordel že se prostě vyhodíš, že ti máme pomáhat i když tě v AT nechceme. Takže sorryjako. Tomu se říká kolegyální přístup Smile
Citace
pametáš si na svoj kick zo skupiny na skype?

Pamatuji si několik kicků, nejen ze skupiny na skype. Tento kick byl způsoben jednou z mnoha hádek co tam probíhaly. Já mám od nich zase trochu jiné zprávy, protože když jsi mi to tehdy napsal tak jsem se na to ptal :D Ale dobře, mysli si co chceš Smile
Citace
potom si sa mi snažil ospravedlniť na skype v súkromí a vtierať sa, ale na to som ti povedal svoje (jak ty ku mne tak ja ku tebe) a odkráčal si smutný

https://img.tpx.cz/uploads/Vt%C4%9Brk...%C5%A1.png
Tady to máš ty výmlazku, jak jsem se strašně pchal :D Prostě jsi mě nebavil a tak jsem se rozhodl v rámci kolegyálního chování a nějakého fungování uzavřít s tebou jakési "příměří"
Jak jsem ti psal, v týmu jsi bohužel byl, tak jsem se snažil o nějaký běh týmu Smile

Citace
môžme sa porozprávať o niečom inom ako je prehnitá 1203ka na ktorú ti doložili rodičia a miestny farár za "služby"

To bys o takovém autě musel něco vědět Smile A tu poslední větu... :D Jsi ještě větší kus *hvězdičky* než se zdálo :D

Zapomněl jsi tu ještě ale říct že jen díky mě nemáš ban Smile To jak jsi upravoval mé fotky a házel je do okolí... následně jsi se k tomu přiznal, respektive jsi věřil lidem kterým jsi neměl, ke mě se to dostalo a ještě mohl přijít ban na serveru že? Hlavní mi to schválil, šlo jen o to, že byl relativní klid... tak mi poradil ať ti ho nedávám, avšak dostat jsi ho mohl, to hned a všechno by se dalo obhájit milý zlatý.
Div jsi nebrečel kamarádům jak ti nemůžu ten ban dát a máchal jsi kolem sebe že kdo to práskl :D Ty jedna falešná **** Smile

Ach, je krásný vidět jak si upravujete své tvrzení a já pak najdu takhle starou debatu na skypu že? už nejsi za borce, naopak za lháře, ostatně, takový ty prostě jsi Smile
Krowky
Komediant. Najskor si tvrdil ze to bola dohoda AT a teraz z teba vypadne ze si mal zukrombu debatu ty a hlavni....tak nabuduce neklam ze sa to riesilo v at chate a dospelo sa tam k spolocnemu rozhodnutiu ktore potvrdil hlavny. Zamotavas sa do vlastnych lzi.
Mordis
Citace
Komediant. Najskor si tvrdil ze to bola dohoda AT a teraz z teba vypadne ze si mal zukrombu debatu ty a hlavni....tak nabuduce neklam ze sa to riesilo v at chate a dospelo sa tam k spolocnemu rozhodnutiu ktore potvrdil hlavny. Zamotavas sa do vlastnych lzi.

Samozřejmě že to byla a je dohoda AT ty hlavičko, následný výsledek z této debaty byl sdělen celému týmu (kteří jsou na skype, což bylo 90% lidí) a speciálně tobě vysvětlený přímo od hlavních, protože jsi nechtěl pochopit primární, zaběhnuté věci které fungují nejen v realitě, ale měli by fungovat i zde.
Kvůli jedné osobě (tobě) se pravidla nepředělávala, ale jen se to sdělilo. Avšak i kdyby se to nesdělilo, nikoho jiného kromě tebe to stejně nenapadlo. Taková krávovina nebeská, která napadne snad i dítě...
S klidem v srdci se loučím, přeci jen, je to vizitka ne? a toto už jsou offtopici. Kdyby jsi se nechoval jako máslo a napsal mi úplně normální větu, mohli jsme si o tom popsat na skypu. Teď už je pozdě, začal si jak si začal, klobouček Hi
Krowky
KLAMAR!!!!
Nič také ako tu ty splietaš mi priamo hlavný nenapísal. Obyčajný hnusny klamár. A čo keď je to tvoja vizitka? Píšem len názor na tvoju osobu takže to nie je offtopic. To by už potom bol offtopic aj ten tvoj plač a klamstvá čo máš v tej vizitke napísané. Takisto aj okolnosti tvojho vyhadzovu boli úplne iné ako tu sám píšeš. Ty si dostal iba suspend a keď sa Ťa niekto na serveri pýtal prečo nie si v AT tak si nenapísal že v AT si ale máš suspend, ty si napísal že sme ťa my dvaja s Wery vyštvali!!! Dokonca už vtedy si klamal ludí, ktorí Ti slepo verili a smutné je že aj po týchto klamstvách Ti stále ešte niekto verí. Pred všetkými sa hráš na kresťansky založeného človeka, ale kresťan nie je schopný takto klamať, to je vela aj na ateistu andílku...
A do tejto špatnej vizitky sa budem vyjadrovať až dovtedy kým nezmiznú klamstvá na moju osobu resp. naše osoby. Prestaň klamať a ak si našiel reálny život tak si ho užívaj a neotravuj nás s klamstvami. Celý admin team vie ako tu klameš a zavádzaš hráčov len aby si sa ty spravil dobrý a všetci čo ostali v AT sú zlí. Populista, klamár a uplakanec
As3
Pánové, proč se musíme hádat zrovna kvůli takovým kravinám, Mordis odešel a nás nemusí zajímat za jakým učelem a proč to vůbec udělal, mordi, ty víš co si o tobě myslím Smile

Mě moc mrzí, že jsi odešel z AT a nebudeš nás dal bavit tvou hudbou, je to smutné, neřeš tady ty zprávy, o lži, lži a ještě jednou lži, ty víš tu pravdu a já doufám, že si za tím i stojíš, zbytečné se tu hádat, já ti přeji ještě jednou hodně štěstí a zdraví v realném životě a at' se ti splní tvůj sen.

Měj se Hi
Mordis
Citace
KLAMAR!!!!

Zatím tu jsi za klamára ty, milý zlatý, počkej ty výškrabe, najdu ti to Smile
První věta a hned první lež :D
Citace
Nič také ako tu ty splietaš mi priamo hlavný nenapísal. Obyčajný hnusny klamár

Tak koukej ty jeden ulhaný výškrabe :D
https://img.tpx.cz/uploads/Klam%C3%A1...3%A1r!.png
Velmi se mi líbí jak tu lidem lžeš a kakáš si do úst a já ti tu znovu předložím jak to bylo Smile Samozřejmě cenzura tam je z důvodu vynášení.

To víš že jo Krowky, to víš že jo, ty si to vždycky vyložíš jak se ti to hodí :D
Citace
Ty si dostal iba suspend a keď sa Ťa niekto na serveri pýtal prečo nie si v AT tak si nenapísal že v AT si ale máš suspend, ty si napísal že sme ťa my dvaja s Wery vyštvali!!!

Zase meleš kraviny, bohužel ti to nemám jak doložit, logy nemám.
Podívej se do mých logů, 8-9.2 tuším kdy jsem se s hráči loučil ty omeletko že odcházím z AT. Nenapsal jsem nic o tom že jste mě vyštvali ty lháři :D
Napsal jsem Wery větu kterou jsem tu již také zmiňoval "Tak se vám to s Krowkym podařilo" něco na ten způsob. Kolikrát jsem ti psal že na ty tvé řeči a kecy okolo nemám náladu? potom jsem si myslel že ti to už asi po 50. došlo... no ne... furt si jel, jestli si myslíš že mám svůj život tak v troskách jako ty, že se s tebou denně budu hádat na skypu, tak nebudu. Proto jsem tě také ignoroval a ačkoli jsi stále něco psal, dělal jsem že neexistuješ. Smile Potom bylo něco jako "příměří" a pak se ke mě dostal scr chatu jak vyprávíš hráči o mé záležitosti kterou jsem psal JEN TOBĚ.

Citace
Pred všetkými sa hráš na kresťansky založeného človeka, ale kresťan nie je schopný takto klamať, to je vela aj na ateistu andílku...

Já křesťanem jsem, to ti dokazovat nemusím, ale ty víš všechno jako vždycky tak asi víš kdo jsem :D Zajímavé je, že ti tu každou tvou lež vždycky podložím. Prostě jsi tak špatný lhář... stále jsem skype nesmazal, ty konverzace tam stále jsou. A já si své jméno očistím, dám si po večerech kus té práce a očistím. Ty už neděláš nic jiného, viděl jsem. To je ale tvůj problém :D Já chci ten čas využít *Andílek*
Nemám na tebe čas, za 40 minut mi jede autobus.
Citace
kým nezmiznú klamstvá na moju osobu

Až je přestaneš vytvářet, vtedy zmiznů Smile

Citace
Celý admin team vie ako tu klameš a zavádzaš hráčov len aby si sa ty spravil dobrý a všetci čo ostali v AT sú zlí. Populista, klamár a uplakanec

:D :D :D Až na to, že jsem o nikom jiném v AT neřekl nic špatného. Naopak :D
Takže si přestaň z (Wery a Krowky) dělat "Celý AT"
Jo a abych nezapomněl, ještě Domese jsem si zablokoval, tak možná i ten už plakal. Smile

Zatím jsi mi tu napsal hodně věcí o kterých jsem dokázal že jsou lži :D

Jak tím "chtěl jsem to probrat", tak tím "nikdo mi nic nenapsal" :D

Je mi z tebe špatně, ty snad těm svým lžím i věříš, tolik jsi si vsugeroval do své palice že je to pravda, že tomu fakt věříš :D Je mi ťa lúto.

Další tvou lež, opět doložím důkazem o tom že lžeš, je to jednoduché, já nemám co skrývat. Chat s Nosfem už několik lidí má, vidí že jsem opět nelhal, lži co mi tu servíruješ ty, vidíš že ti vždycky doložím, lež Geroje je také vyvrácená...
Tak pokračuj no, dělej ze sebe ještě většího lháře než jsi teď :D Mě je to jedno :D

A dále k offtopicu, nevyjadřuješ se k mé osobě, nýbrž k tvému mindráku.
Vyjádření k jakékoli osobě nikdy neobsahovalo asi 10 komentářů :D
Byl by z tebe dobrý spisovatel, vymýšlíš krásné pohádky Smile ´
Začíná mi z tebe být špatně, opravdu ano. víš jak se říká "zloděj křičí "chyťte zloděje!""? To jsi přesně ty, jen bych to poupravil "Lhář křičí, koukejte na toho lháře!"" :D To, co píšeš ty, jsou jen tvé tvrzení, tvé bláboly které si vymýšlíš jako Geroj. Já tu pracuji s důkazy, fakty a podloženými věcmi. Smile


As3 -
Já vím Asíku, díky ti za tuhle zprávu...
Když už nic jiného tak má člověk své jméno a já nenechám po svém jménu šlapat nějakým noliferem jehož život se točí okolo tohoto. V jeho pomalu 30 letech hraje nonstop na PC místo důležitějších věcí a že podle toho co mi psal by jich mohl dělat opravdu spoustu.
Citace
o lži, lži a ještě jednou lži, ty víš tu pravdu a já doufám, že si za tím i stojíš

Přesně tak, ti, co nejsou ovce, pravdu vědí také Smile A vidíš? každou lež mu vždycky omlátím o ksicht, protože je to prostě lež. Je mi z něj na blití :D

Díky Asíku, my si ještě popíšeme Smile
Krowky
Tvoj screen ale dokazuje iba to ze si sa s hlavnymi bavil. Nedokazuje to ale ze by mne hlavny nieco o tom pisal. Takze ano, klames ze hlacny mne ci hocikomu inemu dal nejaky finalny verdikt. To ze ti napisal ze to spravi neznamena ze to aj spravil.
Geroj
Aha, takže si mi nepísal pretože si mal už dosť toho že nezvládaš že niekto ako ja bol prijatý do AT, vzpomeň si ako to začalo, špina som bol len ppdla teba, a pozri ako to skončilo,a tie fotky + webove prezentácie za ktoré si mi nedavno plakal na sp do pm by som ti mal nechať preplatiť, malokto má také kvalitné fotomontaže, podla mňa si si to vytlačil a dal na stenu, každopádne sa k tebe ďalej vyjadrovať nejdem, lebo si už klesol na maximum čo kresťan môž a máš pravdu, o 1203 neviem nič, moj otec na nej nejazdil niekolko rokov a ja tiež nie, objavil si Ameriku v podobe auta.. snaď u seba nosiš dve náhradné prevodovky kvoli tomu jak boli super, a ďalej piš ako si sem omylom zablúdil.. pritom refreshuješ stranku jak cheater vlastnú žiadosť
Jiry
Chtel sis se mnou psat na skype, protoze sis me chtel udobrit ty blbe, koukni se do komentářů tady, nikdo te nema rad. Si proste typickej pripad jako takových tady uz bylo X. Delal si ze sebe koninu, aby sis se dostal do AT a kdyz si se tam dostal a chtel sis udelat respekt tak si dostal výsměch, kdo by respektoval koninu a konfidenta ?
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12