Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Mordisova vizitoš - 22.7.2019
Mine
Smutný to koniec Sad Avšak prajem vela štastia do tvojho života, nech sa ti darí hlavne v tom reale
MaTy
Uz jsem ti sem jednou psal, takže ti vizitku hodnotit znovu nebudu, ale jediné co mě zaráží, je, že se nevidím ve friend listu.. Hmm.. LOOL
K tvému odchodu, vše jsem ti napsal na fb, kde jsme kdykoliv v kontaktu, mrzí mě tento odchod, ale i tak, je to jen hra, život jde dál. Nebudu ten odchod dále rozebírat, poté tu vznikají podobné hádky jako u ostatních.
Přeju ti hodně štěstí do života a ve vztahu držím palce, měj se pěkně.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
DanyaS
Buď rád že to tu stále máš aktivní.. Já na SP mám rád jak už jako kámoše jako fakt málo lidí.. Max 10.. Ty jsi mezi nima nezájem co jsi udělal v AT i tak jsi v klidu. Vole tohle si važ protože já se málo zastávám lidí :D
Jinak vizitka naprosto perfektní abych nebyl offtopic jak tady pánové kabeláři
Mordis
Fakt na vás nemám náladu hoši, takže na tebe Geroj s Krowkym totálně seru.
Vaše lži vyvracím jednu za druhou, už mě to nebaví. Hráči ví jak to bylo a vy jediné co děláte, pláčete a vymýšlíte si další kraviny :D
Nemám na vás žaludek.
Stránku strašně refreshuji, to víš že ano :D
Nemůžu si vyjet svůj log přihlašování, takže ti to nemůžu omlátit o hlavu jako zbytek ty koní mozku. Ale hoň si nad tím jako na svým autíčkem :D Já na 1203 nedám dopustit, každé auto má své mouchy. Ale je rozdíl udržovat veterána v plné polní než tu tvojí srajdu s náhradními díly všude kam se podíváš :D Nehledě na to si všechno děláme my Smile
Tak si utíkej nahonit EGO někam jinam. A to, že jsi byl jen podle mě špína... :D :D
Ty ani nevíš kolik lidí z AT tě v AT nechtělo ty pako vygumované :D Tvé chování stále vypovídá o tvé osobě, mindrák jak kráva a tak si to jdeš vyplakat na PC :D Bye nerdíci, užijte si hraní Smile
KYS Hulala

Jiry.... Chomutovské Ghetto promluvilo :D Já jsem ti napsal, pojď, předlož mi nějaké argumenty, řekni mi co ti vadí a piš jako chlap. Ne jako uplakaná holčička co drží tlamu a jen se přidává do takových hádek jako je tato. Ale přesně takhle to v CV funguje že? Smile Hasičáku splašený rofl
Tak plakej dál, jak ti je strašně ukřivděno Smile
PS: Opravdu máte problémy s mateřským jazykem a celkově s chápáním určitých věcí koukám Smile To, že lidi jako ty, neumí psát... to si člověk zvykne... Ale slovo "nikdo" znamená "nikdo" čili ani jeden člověk. Pokud se člověk chová v pohodě ke mě, tak se chovám tak já k němu. Ono sem tam trocha slušnosti... to by ti neškodilo Smile
A nepoužívej slova u kterých nevíš co znamenají. Jen si svoje IQ shazuješ ještě více. Dokud nic nenapíšeš nebo nepromluvíš... člověk by tě i považoval za někoho "s mozkem" :D

MinecrafterSK - Veselý konec Smile Užívej života Smile A díky!

MaTy - Tak to musí být chyba tisku, určitě doplním Smile
Přesně tak, pravdu znáš, samozřejmě si popíšeme, jako vždycky :D Smile Užívej Matysko života! A děkuju! Smile

DanyaS - To víš, musí být středem pozornosti, kluci ušatí :D Díky <3 My jsme spolu vždy vycházeli bez problémů. To je přesně ten přístup, jak lidi ke mě, tak já k nim. Viz. tady Chomutovké Ghetto :D
Oni ať si tu pokládají offtopici jak chtějí, jen mě překvapuje že to dělá moderátor fóra :D Zatím Danyasku, někdy popíšeme. Čuus. A díky! Smile
PyroFire
Mrzí mě tvůj odchod, já co jsem ti chtěl říct tak jsem ti napsal na FB . Jinak vizitka se mi líbí a a´t se daří v životě ;)

img.tpx.cz/uploads/yf%C2%A7hlk%C2%A7x%C5%AFgj.png


2015 Správně
2016 Správně
2017 Správně
2018 Správně
2019 Mám ban
2020 Správně
2021 Správně
Mordis
Předělání vizitky do aktuálního stavu + znovu začínám hrát na SP
GeT_RiGhT
Pěkný Mordi

PS:jsem to já Enter.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21