Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Mordisova vizitoš - 22.7.2019
Mordis
Sice po měsíce, ale i tak děkuju. Smile
Bohužel ty pravidla no... :D

Jinak úprava vizitky: úprava nezapomenutelných, † Moderátor Fóra †, další drobnosti
Mordis
Ahoj Wery!

1. Nadpisy i barva, vše na drobné změny původní Smile
Jak říkáš, v jednoduchosti je krása Smile Děkuju!

2. Jsem rád že jsme se trochu víc poznali, dřív jsi na mě působila jako strašně namyšlený člověk co si jede tu svojí, bylo skvělé zjistit, že to tak není a jsi celkem fajn děvčica :D
Rýpání je vzájemné a patří to k tomu :D

No, už aby byla, ono 10 FPS není úplně nejlepší, navíc když pořádáš akce, bylo by rychlejší to nafotit :D

Řízky? Ty jsou naprosto libový! :D Řízkujem! :D *Oběd*

Úplně jediná nejsi, ale každý takový koment s hlavou a patou potěší Smile
Slova jako "Hezká vizitka" jsou fajn, ale pravidla... :D

Tak se zatím měj Wery, díky ti za hodnocení jak vizitky tak mé osoby a snad brzy na serveru Hi
Alexxc
Vizitka luxusní Smile
Super hráč (Sem rád že sem tě poznal) :D i když občas prudíš.
Ale jen tak dál ať se ti daří jak v AT tak i v reál životě ;)
Mordis
Děkuju ti mnohokrát Smile
Jojo, Grammar Nazi Proč !! :D
Znova děkuji a budu dělat vše proto, aby tomu tak bylo Smile
Měj se a na serveru Hi
MaTy
Neschopný taxikář, stále afkuje.. No děs Kappa
Ale ted opravdu, pohodář, jsem rád, že se známe už z plugu, kde jsem miloval tvoje songy z mafie Pusa vizitka krásná, taková do retro stylu, tajemná.. Se mi líbí :D. Co k tobě ještě.. Určitě toho je dost, dříve jsme se moc neznali na serveru což si myslím, že je škoda, ale nyní je vše napraveno! LOOL nenech se odradit a pouštěj dál soundtrack z mafie! Všichni to milujeme, taková nostalgie. Měj se pěkně užívej, raduj se a užívej. (Užívání není nikdy dost)
Paa Pusa
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Mordis
Neschopný? já ti to připomenu až budeš jíst rohlíky za mnou vydřený prachy Kappa
Úžasné období plugu :D Co jsme tam zahráli kravin (vůbec to není narážka na tvojí kalinku) :D
Songy z mafie jsou best songy. Někdy zase zahrajeme.
Děkuju za kladné hodnocení vizitoše Smile V jednoduchosti je krása. Kytka pro tebe
Tak tak, nyní jsme napravili historické katastrofy Jede jede mašinka
Rozhodně budu! nikomu neuškodí sem tam zavzpomínat a mít nostalgickou náladu YES
Takže hned až se na plugu potkáme to rozjedeme Music Jojo
Díky moc! taktéž se měj pěkně, brzy se uvidíme na serveru Hi
Čest Hi
Kurkuma
Na to, jak to začalo se teď bavíme dobře. :D Řidič vlaku... blbost, kvůli které jsme se hádali minimalne 4 měsíce. Myslím, že tvé motto tomu odpovídá a ta hádka s blbcem dele než 5 minut taky.

Jsem rád, že využíváš mé služby jako finančního poradce :D

Vizitku mas taky pěknou, hlavně nadpisy.

Ať se ti pořád daří jak v obchodech king, tak i v AT a v reálném živote.


//Mobil
Mordis
Vůbec jsem si toh nevšiml takže se omlouvám že tak pozdě odpovídám.
Já myslím že to bylo minimálně půl roku co jsme se hádali :D :D
Ale nakonec jsi sám poznal že jsem měl pravdu... no ale to už jsme si vyříkali. Jede jede mašinka
Jasně, někoho jako fin. poradce mít musím :D Jinak by mě každý odrbal, na to je tam hromada expertů :D
Děkuji za kladné hodnocení vizitoše, nadpisy dělal moje láska Sotásek, podle toho to taky vypadá king Kytka pro tebe
Díky moc, na obchody kašlu, nikdy mi to nešlo :D
apolo14
Ahoj Morďo, ještě než začnu něco k tobě tak bych ti chtěl pochválit vizitku. Je to jedna z mála vizitek, které jsem dočetl až do konce Smile Hezký se to čte a vse co jsem o tobě ještě nevěděl tak jsem se dozvěděl vuřte.

A něco k tobě. Ještě bych chtěl varovat, že to pisu ve skole o hodině na mobilu :D takže nečekej nějakou extrémní slohovku, ale o něco se pokusím.

Moc jsme se nebavili a ty to vis Já si te moc nevšímal a nejspíš ani ty mě. Od mého nelegálního působení v OA teamu jsme se trošinku začaly bavit, ale včerejšek to byl level up. Všechno to začalo tou su provoz větou (apolo chtěl jsem tě nasekat do kungpaa) :D. V tu dobu jsem si říkal co si zase chlastal. Od te doby jsem Te trochu vic poznal a zjistil, že si podobný jako můj nerdovský kamarád warning. Si další z tech adminu, kteří tu nejsou jen kvůli statům, ale občas je s tebou fakt super legrace jde vidět, že si super člověk co ví co to znamená slovo humor jelikož toho slova u me můžeš najít až přebytek.

Takže za me mas Paleček a doufám, že takova legrace nebyla jen včera, ale ze se bude i někdy opakovat ;)

Snad se zase uvidíme tak dneska u tebe ? ;* Sex

Hodně štěstí jak na postu tak i v RealLifu pokud ještě vis co to je.
Díky Můj milovaný DJji :D
Mordis
Kongpao!
"Odpovím ti zítra"
O měsíc později...
Ale tak stává se :D
Tvůj koment mě nádherně pobavil a to je třeba :D
Určitě to nebylo jen ten den, víš že naše "výlevy" stále přetrvávají :D
Moc mě to od tebe potěšilo Smile
No, dneska ten sloh vynechám protože už jsem nějaký vypsaný a z toho vedra jsem rád že žiju... ale velké díky ti patří Smile
Takže ještě jednou děkuji za kladné hodnocení jak osoby, tak vizitky a na serveru / Tsku / talíři. Na viděnou Hi

PS: Stejně tě nasekám do kungpaa :D Jede jede mašinka
Mordis
Na vizitce proběhlo pár změn.
Dnes je to přesně rok, co jsem nastoupil na pozici "Helper" kde jsem poté pokračoval dál a dál. Dostal jsem se na mnoho funkcí které mi stále drží a jsem za ně velmi vděčný a rád.
Včerejším dnem se mi dostala poslední možná "pokora" a to správce. Konkrétně správce ztrát. Krásně se to sešlo. Za rok jsem dosáhl všeho, čeho může řadový administrátor dosáhnout a jsem maximálně spokojen. Prošel jsem si tu za ten rok různými věcmi. Potkal jsem spoustu lidí.
Všem vám děkuji a přeji krásný den. Užívejte života a někteří i prázdnin Smile
A já doufám že sem zase za rok, budu moci napsat další, obdobný komentář.
Mějte se krásně a díky Hi

Úprava vizitky
- Rok v AT
- Funkce Správce Ztrát
- Drobnosti ve vizitce
Battery
Je to rok co se do AT dostal někdo, kdo se pokusil okrást administrátora a až po vyhrožování banem dokázal zareagovat a vyhnout se trestu. Třeba se někdy dostaneš i na správce podvodů a budeš do banlistu posílat hráče, jako si byl ty. Přeji hodně úspěchů a ať se daří!
Mordis
Tady je zase někdo vtipný že, Baterko? :D
To tě tak strašně moc bolí u srdce že jsem ti dal nesouhlas u žádosti o vstup do AT? :D Respektive že jsem ti jí rovnou zamítl?
Než tu začneš šířit kraviny, podívej se jak se chováš. Jak jsi se choval na postu AT. Proč tě z něj vyrazili a jak jsi se choval když jsi žádal o opětovný vstup do AT.
To, že jsi byl jednou administrátor, neznamená že budeš znovu a už vůbec ne, že jsi něco víc. Já ti jen přeji, abys konečně našel smysl života a nemusel tu tak plácat hlouposti. Hi
Yoistik
Luxusně sepsaná vizitka , Super admin , v poho týpek . GL jak na SP ( hlavně v AT ) tak v Real Life Smile .
DanyaS
skoro každý druhý tu píše dotěrný věci tak budu jinej ok?

Vizitka pěkná, celkem obdivuju to, že někdo si s tím dá práci. Sepsat tam ty nicky to prostě lehký není
Pamatuju si tě od tvýho začátku jako mechanika který měl zelený Tow Truck co měl kola twist nebo jak se jmenují :D
Jinak jsi v pohodě tak se uvidíme zas na serveru. :D
Jo a díky za označení kide xD
Mordis
E60 - Já ti samozřejmě moc děkuji za stručné hodnocení jak osoby, tak vizitky Smile Budu doufat že mě štěstí nebude obcházet. I když teď mi zrovna přálo Jede jede mašinka
(Že Bárty? *Andílek*)

DanyaS - Tak tys byl vždycky jiný, nepřekvapilo mě to LOOL :D
Když pro tebe ty lidi něco znamenají, tak si tu práci dáš Smile
Někteří jsou pro tebe důležitější než ostatní. Ale stejně je tam chceš mít, už jen proto abys na ně nezapomněl Smile
Citácia
zelený Tow Truck co měl kola twist

Možná se budeš divit, ale ten samý Tow Truck mám stále v garáži :D :D I když ho nepoužívám, je tam a čeká na svojí chvíli :D
Určitě se uvidíme na serveru Smile
Měj se a díky Smile

PS: Nemáš zač, něco jsme spolu taky odehráli Smile Hi
Barty
Mordisku vizitka je jak graficky tak i obsahově skvělá a dobře se čte. Dost věcí se tam dá o tobě dozvědět. Jsem moc rád že jsem na tebe na serveru narazil a že jsme si začali dá se říci rozumět *Andílek*
Za ty dva roky co jsem na SP jsme si ani myslím nějak nepsali a nebyli v kontaktu. Ale jak se říká čas se mění a věci jdou dopředu za což jsem moc rád. Zde ti tedy přeju ať se ti na Superpařbě daří hlavně v Admin Teamu a ať nejsou žádné potíže. Co se týče reálného života tak tam ať se daří ještě víc ty můj hasiči Pusinka pro tebe
Mordis
Ahoj Bartíku Smile
Moc ti děkuju za krásná slova Smile Myslím že si rozumíme opravdu moc a jsem za to nesmírně rád. <3
Nebyli a je to škoda, poznat tě dřív... bylo by to skvělé Smile
V Admin týmu snad žádné problémy nebudou Smile V reálném životě je to trochu horší, ale to ty moc dobře víš. Pusa
Moc ti děkuji ty můj číšníku <3
Zatím pa! Kytka pro tebe
Geby
Luxusní vizitoš Smile) jsem rád že sem te poznal ;) super typek jsi hodne štesti a zdaru preje tvuj kamošos : Redysos.
Neophyte
Takže začal bych prvně u vizitky, která obsahuje vše co by měla + pěkné nadpisy. My dva jsme neměli doposud šanci se nějak více poznat, mezi námi proběhlo pouze pár výměn. Občas poslouchám ty pálky co vypouštíš na povrch rádia :D Administrátor špičkový, alespoň z mého pohledu. Přeji Ti pevné nervy, které zde určitě potřebuješ a snad ještě dlouho budeš potřebovat Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14