Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Eminem vizitka
LSK
Pekna vizitka, dakujem za označenie Smile
EM1N3M
Citace
Pekna vizitka, dakujem za označenie Smile
Dakujem nemáš za čo Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
matok007
ahoj Emi
take vizitka zaujimava pozname sa dlhu dobu chalan velmi mily phoodovy nenachas kamarata vo vstichu pozname sa dlho prajem ti vela stastia v zivoste a aj v hre tak pozivaj sefko
EM1N3M
Citace
ahoj Emi
take vizitka zaujimava pozname sa dlhu dobu chalan velmi mily phoodovy nenachas kamarata vo vstichu pozname sa dlho prajem ti vela stastia v zivoste a aj v hre tak pozivaj sefko


Diky moc. Aj ty si v pohode.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Floatin
je to šéf,vždy ma kickuje z firmy,ale mám ho rád. vizitka je v pohode
EM1N3M
Citace
je to šéf,vždy ma kickuje z firmy,ale mám ho rád. vizitka je v pohode


xxddd nemáš robiť blbosti :D a dik aj ty si šef.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Warning
Citace

Poznámka: Učte sa :D Lebo budete tupý ako ja.

.........Facepalm
Tá tuposť tu prevláda asi najviac. Vizitka naaaah taká nie moc kreatívna. Dobrý obchodník, inak ťa moc nepoznám.
CS
EM1N3M
Citace
.........Facepalm
Tá tuposť tu prevláda asi najviac. Vizitka naaaah taká nie moc kreatívna. Dobrý obchodník, inak ťa moc nepoznám.
CS
Máš pravdu no :D a inak dik za kompliment :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Nurburing007
Kickuke ma bezdovodne z firmy ale inak v pohode hrac len zacni viac jazdit GRka ty peniazkar :D
EM1N3M
Citace
Kickuke ma bezdovodne z firmy ale inak v pohode hrac len zacni viac jazdit GRka ty peniazkar :D
Ako povieš šéfe :D inak diky aj ty si v pohode.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
EM1N3M
Vizitka Aktualizována.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Brendy
Vizitka je fajn, dozvedel som sa všetko čo som chcel. Moc ťa neregistrujem na SP ale viem, že si nejaký ten gangster jak má byť (dúfam). Viem len to, že si mal strašne dobré dealerské firmy, hádam sa k tomu niekedy vrátiš lebo potrebujem vyjazdiť nejakú tu trávu čo mi ešte ostala a drž sa aj v živote...

PS: Vidím, že si zo Žilinského kraju, niekedy skočíme na pivo, ak piješ. :D
EM1N3M
Citace
Vizitka je fajn, dozvedel som sa všetko čo som chcel. Moc ťa neregistrujem na SP ale viem, že si nejaký ten gangster jak má byť (dúfam). Viem len to, že si mal strašne dobré dealerské firmy, hádam sa k tomu niekedy vrátiš lebo potrebujem vyjazdiť nejakú tu trávu čo mi ešte ostala a drž sa aj v živote...

PS: Vidím, že si zo Žilinského kraju, niekedy skočíme na pivo, ak piješ. :D


Som rád že si sa toho o mne dosť dozvedel :D . A čo sa týka dealerských firiem teraz nemám na to moc času a odmeny sú také aké sú bohužial už to není tak ako kedysi , teraz vojdu do cp 4 ludia a koef je preč:D Inač čo sa týka žilinského kraju tak keď budem na sp daj mi skype alebo niečo a môžme sa nejako dohodnúť . :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
NiKo_
Viem, že som ti vizitku už okomentoval ale to nebolo ešte také kamarátstvo.
ďakujem, že som ťa spoznal Smile
Si super kamoš zažili sme toho, už stráášne vela na čo by som nezabudol a dúfam že to bude ešte ďalej pokračovať Smile
Dúfam, že nám raz konečne vyjde sa stretnúť aby som ťa mohol "prefackať" Nemůžu
Ešte toho spolu zažijeme kopu vecí ale dá sa povedať keby nebolo teba a našej parte tak na SP možno už ani nehrám, nezískame skoro každú prepadnutú vec a nezarobím dáke tie lóve :D
Verím že spolu budeme držať ešte dlho pokope a budeme sa naďalej zabávať Kytka pro tebe
btw vizitka má pekné nadpisy :D Lebo kto robil? jazyk
EM1N3M
Citace
Viem, že som ti vizitku už okomentoval ale to nebolo ešte také kamarátstvo.
ďakujem, že som ťa spoznal Smile
Si super kamoš zažili sme toho, už stráášne vela na čo by som nezabudol a dúfam že to bude ešte ďalej pokračovať Smile
Dúfam, že nám raz konečne vyjde sa stretnúť aby som ťa mohol "prefackať" Nemůžu
Ešte toho spolu zažijeme kopu vecí ale dá sa povedať keby nebolo teba a našej parte tak na SP možno už ani nehrám, nezískame skoro každú prepadnutú vec a nezarobím dáke tie lóve :D
Verím že spolu budeme držať ešte dlho pokope a budeme sa naďalej zabávať Kytka pro tebe
btw vizitka má pekné nadpisy :D Lebo kto robil? jazyk
Lúčenecký malý šefko , ďakujem ti za pekný koment na mojej vizitke a tiež dúfam že sa raz stretneme :D. Aj ja som rád že som ťa spoznal a dúfam že nám to vydrží ešte dlho. "kid"
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Nová vizitka sa mi páči , z 50mg mi už dlžiš len 36 :D
ty klaunik #)
EM1N3M
Citace
Nová vizitka sa mi páči , z 50mg mi už dlžiš len 36 :D


Dakujem ti a tých 36 mg ti nevrátim..
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Online
Vizitka velmi pekná. Eminem náš malý výbušný frajer. MARTINČAN AKO REPA.;) Poznáme sa už velmi dlho, dobrý kamoš. Mám tě rád
EM1N3M
Citace
Vizitka velmi pekná. Eminem náš malý výbušný frajer. MARTINČAN AKO REPA.;) Poznáme sa už velmi dlho, dobrý kamoš.
Dakujem aj ty si dobrý kamoš , samozrejme z Martina :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
EM1N3M
Menší Edit.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10