Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Eminem vizitka
EM1N3M
Edit po 100 rokoch .
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Diana
Čau, dlho som túto vizitku nekomentoval.
Vizitka je naozaj krása, jak nadpisy, tak obsah.
Poznáme sa dlho a vychádzame si super.
Nemovitosť je v poriadku samozrejme a ďakujem ti za označenie. Takisto ťa mám rád Smile
P.S cool vlasy :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
EM1N3M
Citácia
Čau, dlho som túto vizitku nekomentoval.
Vizitka je naozaj krása, jak nadpisy, tak obsah.
Poznáme sa dlho a vychádzame si super.
Nemovitosť je v poriadku samozrejme a ďakujem ti za označenie. Takisto ťa mám rád Smile
P.S cool vlasy :D


hh :D diky ja viem .
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
_Groot
Zdravím,
tak tato vizitka? LUXUS.
Měj se,
TomiiiiikCZ.
EM1N3M
Citácia
Zdravím,
tak tato vizitka? LUXUS.
Měj se,
TomiiiiikCZ.


Díky .
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
RomaN1
Pěkná vizitka,ale bohužel tě na serveru nepotkávám abych tu mohl vypisovat jaky si bezva člověk! Hodně štěstí v reálu a tak i na SP!
EM1N3M
Citácia
Pěkná vizitka,ale bohužel tě na serveru nepotkávám abych tu mohl vypisovat jaky si bezva člověk! Hodně štěstí v reálu a tak i na SP!


Diky.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
EM1N3M
Tak rozhodol som sa že sa na to vykašlem a prestanem hrať aktivne SP . Možno sa raz vrátim :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
LSK
Jooj patkes, prečo končíš? Komu budem teraz požičiavať a čakať pol roka kým mi to vráti
Pláču. Zažili sme pekné chvíľky jak na SP, tak mimo toho napríklad rocket League, kde si trafil loptu raz za tri zápasy :E :D.
Si človek ktorý mi na SP fest pomohol keď som tu hru hrával vážnejšie ako dnes, avšak ten čas čo som tam nechal tiež z časti ľutujem :D
Dúfam že ostaneme spolu v kontakte aj po ére SP, keďže si fest fajn človek.
Drž sa,a nech niekedy na tvoj beat rapuje aspoň snopp doggy dog :D
EM1N3M
Citácia
Jooj patkes, prečo končíš? Komu budem teraz požičiavať a čakať pol roka kým mi to vráti
Pláču. Zažili sme pekné chvíľky jak na SP, tak mimo toho napríklad rocket League, kde si trafil loptu raz za tri zápasy :E :D.
Si človek ktorý mi na SP fest pomohol keď som tu hru hrával vážnejšie ako dnes, avšak ten čas čo som tam nechal tiež z časti ľutujem :D
Dúfam že ostaneme spolu v kontakte aj po ére SP, keďže si fest fajn človek.
Drž sa,a nech niekedy na tvoj beat rapuje aspoň snopp doggy dog :D



Dakujem , som rád že som ťa spoznal a dakujem ti že si mal takú trpezlivosť ked som ti vracial peniaze :D , zažili sme toho spolu vela dobrého. A neboj kontatky na seba máme takže sa nestratím a ty budeš sledovať to ako moja "producentska kariera pojde hore " :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Yoistik
Takže Paťko. Celkem mě mrzí že končíš, ale to už jsem tušil poslední půl rok, že k tomuto dojde. Známe se sakra dlouho..pomálu už 4 roky. Za ty 4 se stalo spoustu věci, ať už to jsou němky nebo společné firmy..sranda byla vždycky. Nikdy nezapomenu těch xx propadlých nemovitosti co jsme jako parta získala. Jsem rád, že jsem mohl potkat člověka jako jsi ty. Až budu mít cestu kolem Martina, tak určitě dám vědět a dáme sraz. Děkují že jsi mi dal reklamku a neboj, jestli začneš zase hrát tak bez problému ti reklamku vrátím Smile Mohl bych se tu rozepsat více, ale bylo by to tu na dlouho a nudný. Já ti jen přejí hodně štěstí v tom Realu a hlavně nenapusť nějakou tu girl zaseNemůžu
EM1N3M
Citácia
Takže Paťko. Celkem mě mrzí že končíš, ale to už jsem tušil poslední půl rok, že k tomuto dojde. Známe se sakra dlouho..pomálu už 4 roky. Za ty 4 se stalo spoustu věci, ať už to jsou němky nebo společné firmy..sranda byla vždycky. Nikdy nezapomenu těch xx propadlých nemovitosti co jsme jako parta získala. Jsem rád, že jsem mohl potkat člověka jako jsi ty. Až budu mít cestu kolem Martina, tak určitě dám vědět a dáme sraz. Děkují že jsi mi dal reklamku a neboj, jestli začneš zase hrát tak bez problému ti reklamku vrátím Smile Mohl bych se tu rozepsat více, ale bylo by to tu na dlouho a nudný. Já ti jen přejí hodně štěstí v tom Realu a hlavně nenapusť nějakou tu girl zaseNemůžu


Ta posledná veta ma dostala :DDDD . Ale jasné som rád že sme sa na sp našli fakt si v pohode typco a neboj jedneho dňa sa určite v realu stretneme .. Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
EM1N3M
Trošku uptade ...
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
OG_SteliX
Naša Crew je top crew :Dale dosť dobrá vizitka cenim:D
Upravil OG_SteliX dňa 27.09.2019 14:07
EM1N3M
Citácia
Naša Crew je top crew :Dale dosť dobrá vizitka cenim:D


Diky cením fella
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Ben_
Čauuu Emii Myslel som že som ti to už okomentoval :D Poznáme sa už dosť dlho, prvý krát tuším že to bolo v NFC ako sme jazdili cez montgomery do SF so Zagzom, Matusikom a neviem kto tam ešte bol :D GL na SP a v RL a vizitka je tiež dosť pekná
EM1N3M
Citácia
Čauuu Emii Myslel som že som ti to už okomentoval :D Poznáme sa už dosť dlho, prvý krát tuším že to bolo v NFC ako sme jazdili cez montgomery do SF so Zagzom, Matusikom a neviem kto tam ešte bol :D GL na SP a v RL a vizitka je tiež dosť pekná


čau starký, diky za komentík a jj pozname sa cca od roku 2015 to už je dosť dlhá doba ... :D NFC top brasko. :D

Sloučeno 22.12.2019 11:14:
Menší upgrade fotky a friend listu a tak ...
Upravil EM1N3M dňa 22.12.2019 11:14
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Kawa
noo tak zabijak sofer tvrde bloky ziadne zlutovanie dobre brzdy. clovek a tak pohode
EM1N3M
Citácia
noo tak zabijak sofer tvrde bloky ziadne zlutovanie dobre brzdy. clovek a tak pohode


Diky diky braško, ale stále čakam kedy mi vybaviš to piko konečne Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
MaTy
Dík za označení, si stejnej frajer, jako člověk, kterého nosíš přezdívku. Rád jsem s tebou zahrál a zajezdil, čau.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14