Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Niko. - Vizitka + Fotka - Koniec
NiKo_
ďakujem Wardarko :D
BlacKMagiC
Zdravím nikouši.Pekná vizitka nádherné nadpisy.Stručné všetko čo som o tebe chcel vedieť už viem.Tak vela Štastia. :3
HARS
Jako hráče tě znám z firmy. Si pohodovej, možná trochu vlezlej :D Jinak GL v životě i na SP!
NiKo_
Citace
Zdravím nikouši.Pekná vizitka nádherné nadpisy.Stručné všetko čo som o tebe chcel vedieť už viem.Tak vela Štastia. :3

ďakujem Smile

Citace
Jako hráče tě znám z firmy. Si pohodovej, možná trochu vlezlej :D Jinak GL v životě i na SP!

ďakujem krásne Smile jazyk
Szelby
Ahoj , vizitka pěkná , v pohodě hráč a odvádíš dobrou práci na pozici žurnalista. Tak hlavně pokračuj , a zlepšuj se. Nemám s tebou problém , nejsi konfliktní hráč což je super , hlavně takový zůstaň.

Ať se ti daří v životě i na SP Hi
Szelbovsky Cool
NiKo_
Citace
Ahoj , vizitka pěkná , v pohodě hráč a odvádíš dobrou práci na pozici žurnalista. Tak hlavně pokračuj , a zlepšuj se. Nemám s tebou problém , nejsi konfliktní hráč což je super , hlavně takový zůstaň.

Ať se ti daří v životě i na SP Hi


ďakujem pekne Smile
Vážim si to Pusa
Diana
Ahoj si naozaj s tých lepších hráčov vizitka pekná vychádzame si spolu. Smile
Vela šťastia na pozícii Helpera a žurnalistu dotiahneš to ďaleko ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
NiKo_
ďakujem Rich Smile
Ameli1
Tak sem napíšu ještě jednou. Za prvé, děkuji za označení a za druhé, gratuluji k přijetí na pozici helpera. Snad ti to tam vydrží nějak, a kdo ví, pokud budeš mít výsledky, tak se možná dostaneš i na moderátora/admina, až bude věk Smile
NiKo_
Opeť ďakujem Ameli Smile
Snažím sa robiť prácu Helpera dobree a baví ma to Smile
A za to označenie nemusíš ďakovať :D Zaslúžiš si tam byť jazyk
Pandy
Ahojky,
jsem nějak líná odepsat ve své vizitce, protože tam toho mám víc ale to až bude nálada komentovat.
Ze začátku když jsi byl přijat na post Helpera, jsem nebyla moc nadšená, protože jsem tě neznala, jen tak okrajově ze serveru, tak jsem ani nevěděla, jestli se na post helpera hodíš či ne, ale od toho tu nejsem to je věc vyšších. Každopáně musím říct, že to byla super volba a ať si každej říká co chce. Sice je o dalšího "vyžírače dotazů" víc, ale nejen dotazama živ je člověk. Naopak pomáháš mi ohledně gang dotazů, protože těm já moc neholduju. :D
Na to kolik ti je let si myslím, že máš něco v hlavě a dá se s tebou pokecat, ikdyž někdy v helper chatu řešíme kraviny, tak je alespoň sranda. Doufám, že ti to vydrží a nenecháš se vyprovokovat kecama hlupáků, co ti to akorát závidí.

btw. už bude ten kopec ? bude dneska tuning ? Ne ?? Tak aspoň dejte auto smrti, to jsou TOP akce. Já osobně si myslím, že Vytuningovaný auto smrti je na kopci to nejlepší, prostě jen sjedeš dolů a máš hned 3 akce v jednom, a to se vyplatí. :D
Jinak díky za koment v mojí vizitce, někdy na něj odepíšu, ale ted se mi nějak nechce. Měj se ;)
NiKo_
Wery Kytka pro tebe
ďakujem za krásny komentár strašne si to vážim Smile
Ale až tak nevyžieram tie dotazy :D
Ale som rád, že som ťa lepšie spoznal jazyk
Ale aby som nezabudol, bude dnes tuning? Nemůžu
Díky
NiKo_
Edit: Prebehla malá úprava vizitky
As3
Hráč velmi v pohodě, no nevím jak si se dostal do AT ve 14ti letech :D Ale hodně štěstí
Baseball
Citace
As3 napsal:

Hráč velmi v pohodě, no nevím jak si se dostal do AT ve 14ti letech :D Ale hodně štěstí


Helper není součást AT, takže nemusíš mít strach.
As3
Citace
Baseball napsal:

Citace
As3 napsal:

Hráč velmi v pohodě, no nevím jak si se dostal do AT ve 14ti letech :D Ale hodně štěstí


Helper není součást AT, takže nemusíš mít strach.


Takže helper může být i ve 14ti? hm.. ukáž mi komu mám napsat :D :D :D
NiKo_
Citace
Hráč velmi v pohodě, no nevím jak si se dostal do AT ve 14ti letech :D Ale hodně štěstí

ďakujem Smile
MaTy
Na svůj věk to je pohodář, kliďas, co se nemusí nervovat kvůli každé kravině. Nějak jsme si extra nepsali, ale co už, třeba jednou.. Ať ti to vydrží na helperovi nebo i další posty. Vizitce nemám co vytknout, stejne tak, jako tobě. Měj se a hodně štěstí.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
NiKo_
ďakujem pekne Maty Smile Vážim si to ;)
Primer
Nazdar kolega :D
Vizitka pekne spracovaná farebne aj nadpisovo.
Ty naše tuning zrazy...dúfam že ich budeme čo najdlhšie robiť :D
ďalej ti prajem vela šťastia v živote Smile
Maj sa Hi
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10