Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
###[L]ádikovo vizitka ### <---
Domes
Přesouvám mezi hráčské vizitky. Hodně štěstí Smile dobře se s tebou spolupracovalo Smile

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Ladik_
Dajas- děkuju :D jo a označím tě tam :D


Dome děkuji Smile



Eme
Tak čau Láďa,
je mi velmi lúto že končíš v AT, budeš tam chýbať. Miloval som tvoje závody, aj preto si patril medzi mojich oblúbených Organizátorov / Adminov. Prajem ti vela štastia či už v SP tak aj v real živote. Čau
TripS
Nazdár, vizitka pěkne zpracovana hráč jsi na pohodu chovat se umíš zkušenosti stebou mám ještě když jsi byl organizator gl,hf do real na SP king
Ondrah98
Naháněl si komentáře, protože nevím proč, tak ti sem napíšu, abys byl šťastnej. Samozřejmě to bude diss, protože jinak to neumím. To, že si odešel z AT jsem upřímně ani nezaregistroval, byl jsi pro mě zkrátka nevýrazná osoba, což nemusí být na škodu. Každej nemůže být **** jako já. Pokud se nemýlím, tak ses do AT dostal přes scouting, což byl takovej můj pokus dělat to tady jinak a líp, ale jestli vyšel těžko říct. Fakt je ten, že když jsme pak řešili koho jo a koho ne, tak jsem tě protlačil aspoň k malé šanci na postu organizátora a očividně to uspělo. Takže si budu myslet, že jsem ten dobrej já... Na to, že později byli organizátoři vystřeleni do AT mám svůj názor, ale úplně jasnej není. Od tebe jsem tam nějaký problémy nečekal, škoda že problémy přepadly tebe a musel si relativně rychle skončit. Nicméně každý je nahraditelný, takže není co řešit.

Nebudu tady psát ani různý přání do budoucna nebo hodnocení vizitky ve stylu "hezká vizitka", protože to podle mě není účel vizitek. Jo a doplň si mě tam někam, když jsem tě tak potahal do ATčka.

Hi
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Spamer
Vizitka pekné spracovaná, si v pohode typek nech sa ti darí Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
BMBN
Vizitka pěkná, když jsem byl OA tak si byl dobrý kolega, to tu chvíli co jsem moderátor jsem tě ani na serveru moc neviděl, ale když už, a když jsem potřeboval pomoc tak si mi poradil, za to ti děkuju. CS.
Pandy
Ahoj Ládíkůůůůůůů Pusa

Tak jsem tady, jak jsi chtěl.
Mrzí mě, že jsme spolu nestihli moc "poatmynovat", ale tvoje volba odejít se nedala zastavit. Škoda, sice jsi byl takový nevýrazný ze začátku, ale akce jsi dělal, což jako bývalý organizátor a následně moderátor jsi splňoval na výbornou. Nevím přesně důvod Tvého odchodu, ale i těch pár dní s Tebou v Teamu bylo fajn Smile Když jsem byla na OA, tak jsi mi poradil když jsem něco nevěděla, a toho si cením.
Doufám, že se na server úplně nevykvajzneš a sem tam se na nás přijdeš podívat.
Jinak já vizitky moc nekomentuju, a na přání už vůbec ne, ale Tobě jsem jí chtěla okomentovat už dřív, ale nějak jsem se k tomu nedostala.
Tak užívej volnosti a někdy se zastav Kytka pro tebe
Wery.
Rich
Čau ladiku
Vizitka pekná ako OA si robil skvelé akcie najmä parkoury Smilenech sa ti darí v reálnom živote Smile
S grácií Kytka pro tebe
OndraS1
Ahoj, jsi jeden z nejlepších a nejochotnějších lidí co jsem na SP poznal.
Na serveru tě znám už celkem hodně dlouho, ale ukážeš se tu už jen mírně :D
Co se týče vizitky, ta je hezky zpracovaná Palec nahoru

Hodně štěstí v realitě a na SuperPařbě Jojo Relax


Hi ;)
Upravil OndraS1 dňa 08.04.2017 20:37
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
Arbys
Čau, takže

Nejvíc jsem si oblíbil tvuj Parkur Race, ten je top :D i jako hráč i jako OA/mod mi přijdeš jako pohodář se kterým se dobře kecá, ikdyž jsem tě v AT moc nezaregistroval. Přeju ti hodně štěstí do reálu, protože to je nejvíc potřeba Smile
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Baseball
Vítám tě opět mezi náma! Přesouvám do Admin vizitek.
Warning
Tak ja opäť hádžem k hráčom.
Pláču
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
33 Hlasov
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
15 Hlasov
18%
Ano, těším se na gaučové trenéry
14 Hlasov
17%
Ne
11 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
11%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15