Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
#Yoistikova černá vizitka (EDIT:13.7)
Bakerko
proste sef, uz v LH si bol sefko, mam ta rad mas moj respect
Yoistik
Díky moc Terz za krásný koment Smile
Jertn
Čau kámo,
Díky za zmínění ve friend listu. Si šef a doufám, že ti mod dlouho nevydrží a budeš brzo pan admin.
Boss


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Yoistik
Čauko Jetrnica. Vůbec není za co vedůcí a díky moc, doufám, že to nastane do pár měsícu :D


AKTUALIZACE VIZITKY PO DLOUHÉ DOBĚ
Kacka
Známe se mega dlouho, když si čekal týden na místo v RFS :D A do dnes si u mě, děkuji moc za všechno, je super že dokážeme bavit i o něčem jiném než o SP. Smile Víme o sobě dost věcí, taky si vážím že zůstane vše mezi námi. Zažítku máme tolik, post moderátora si si zasloužil, ale ještě tam chybí jeden člověk, ty víš jaký. :D Děkuji za veškerou pomoc, co si pro mě udělal. A za nejlepší pokec na TS co máme! Smile
Ben_
Ahooj moj :D Vizitka luxus, čo ti k tomu mám viac napísať :D asi len to že dúfam že to dotiahneš až na admina, gl
Yoistik
Kačka - Já děkují za všechno a není vůbec za co. Smile

Ben - Děkuji moc. Tak snad ano, jen škoda, že ty jsi se nedostal Sad
Woxri
Ahoj Paťo, Pěkně zpracovaná vizitka. Známe se už půl roku. Na tsku je s tebou fajn pokec. A já mám být alkoholik jo ? :D Pamatuješ jak si přišel ožralej večer na Ts a usínal si tam ? :D přeji ti hodně štěstí v RL i na SP. A autokelly už nejspíše není :/
Yoistik
Ahoj Radku, díky moc a ano, na tu nahrávku si furt pamatuju, nejvíc asi na to, tak jsem tam chrápal :D. Já tobě přeji hodně štěstí jak v RL, tak na SP.
MissNaboo
Brý den pane :3 I když jsem jen nějaká čamarádka v kolonce Další... jsem moc ráda, že tě znám. Dobře se mi s tebou kecá, ráda tě vyslechnu a pomůžu <3
Yoistik
Pěkně zdravím Paní učitelko. Neboj, hned to napravím Smile :D. Já jsem též rád, že jsem tě poznal pomoci Mr.Stripsa :D. Několikrát jsi mě vyslechla a dala dobré rady, za co ti mockrát děkuji <3. Budu se na tebe těšit na Tripsové oslavě. Jinak děkuji za krásny koment Smile
RuliiKkO
Buenas Kokoistik ;)
Tak k vizitce) Me ha gustado mucho, has elegido bien los colores, la información es bastante precisa y ahora te valoraré como persona y jugador. Eres un buen jugador, nos hemos conocido mejor cuando entraste en el AT y gracias a eso, he tenido la oportunidad también de conocerte como persona, eres un buen tío, divertido en ts y a veces tambien tonto :D No hay mas que decir, grande persona. Smile

si to přelož, wcs
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Yoistik
Hola TruhliiCeKu. Děkuji moc za krásný koment vizitky i když nevím co jsi napsal :D Překladač selhal, přeložil to tak, že to nedává hlavu ani patu :D Ale jako přeložilo to do tatarštiny a to se vyplatí :D Ještě jednou díky :D
Skylake
Přesouvám mezi administrátory, vítej v týmu a přeji hodně štěstí!

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Woxri
Yoistiku blahopřeju ti k Čmoudinistrátorovy
Yoistik
Sky a Woxri - Díky moooc hoši.
NIGHTMARE
Vizitka pekná či po grafickej stránke tak aj obsahovej.
Neviem prečo ale väčšinu veci som už o tebe vedel, možno preto lebo sa mi marí že sme kedysi spolu hrávali :D. Veľmi pekne ďakujem za označenie na vizitke a vážim si to, sorry že som odpísal až po dlhšej dobe ale narazil som na túto vizitku až dnes večer.
Fakt ešte raz diky a nech sa darí stary Na holou
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Yoistik
Sewas starý. My se zná opravdu hodně dlouho, hodně společných zážitky, ale prostě nejlepšího to bylo v ACABu a v LH, to musíš uznat i sám :D Třeba se něco ještě přihodí a zase se potkáme v jedné firmě nebo gangu a vybaví se nám ty staré krásné vzpomínky. Jinak ještě děkuji za pochválení vizitky a též ti přeji hodně štěstí jak ve hře, tak RL.
Pandy
Přesouvám zpět mezi hráče. Smutek

Bylo mi ctí s Tebou pracovat jako kolega v AT. Nepostradatelná síla ohledně serveru a hlavně webu. Tvé práce si budu navždy vážit, protože tolik postů co jsi měl ty a všechny jsi zvládal levou zadní tu jen tak nikdo nezvládá.

Hodně štěstí aspoň v tom reálu a snad někdy v budoucnu opět zde. (pokud se toho teda já dožiju) :D
Ben_
Paťoo Sad škoda že to takto dopadlo ale tak snáď sa niekedy vrátiš gl v reale
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14