Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
#Slow Riders
MaReK_
Vizitka v pohode, páči sa mi farba gangu.

Členov, a ostatne veci nejako neriešim, pretože moja aktivita je nízka a ohlasy/názory počujem len od iných ludí.
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
VIDOG_CZ
Super gang a dobre vedenie.Jsem rád že můžu byt součásti takového gangu
Kanye
Citace
MaReK_ napsal:

Vizitka v pohode, páči sa mi farba gangu.

Členov, a ostatne veci nejako neriešim, pretože moja aktivita je nízka a ohlasy/názory počujem len od iných ludí.


Tak si sprav obrázok sám a nepočúvaj názory iných ludí, máš snáď svoju hlavu si myslím.

-
ďakujeme za každý komentár guyz. Kappa
Eme
Super gang, super členovia. Som rád že môžem byť súčasť. Snáď vydržíme ešte dlho Smile
saftySR
Myslím si že vizitka vyzerá dobre a inak k gangu tak gang si myslím že je aktuálne najlepší na SP a stále ťaháme hore, som rád že už nejakú dobu som v tomto gangu hh
FleX_
Solídna náhrada za OUTLAWS DECKERS musíme povedať že keď sa s chalanmi viac skamarátite zistíte že sú to fajn týpci a o skille ani nehovorím trošku nadštandard som rád že môžem byť súčasťou.
Kanye
Som rád za všetky komentáre ale chcel by som vám pripomenúť že náš gang web sa zrušil (slow-riders.clanweb.eu) a založili sme nový t.j. - sr.clanweb.eu (Sem klikni)
NiKo_
Gang je dobrý pekne spracovaná vizitka. Členovia sú tam dobrý takže dúfam že gang vydrží dlho Smile
Yoistik
Vizitka luxusně zpracovaná , vedení gangu i členi super . Jsem rád že jsem mohl být dřive členem gangu Smile . Doufám že gang ještě hodně dlouho vydrží Smile . GL
Kanye
a kto si ak sa možem opytat? :D
Eme
yst a.k.a yoistik :D
DanyaS
Nemám vás silně rád, je vás tam více jak polovina co působí jako arogantní gangsteři, ale je tam pár členů co tam mám celkem i rád no.. Ale těch je dost málo. Jinak gang docela na úrovni, kdysi jsem jel proti Kanyemu nějaký to gr a ani jsem se nepohl z místa takže nějakej skill tam asi i bude no :D Bohužel teď na SP jedinej gang co nemá konkurenci což je škoda, jak jsem kdysi psal.. OD a HDL chyběj
Arbys
V gangu jsem asi měsíc a tak krásně jsem si za 7 měsíců nezajezdil :D kdyz se nekomu nepovede gr každej akorat řekne nevadi, škoda, priste to vyjde a tak by to melo byt Smile nikdo nehrabe po rs a komunita i skill je na špičkový urovni, diky za prijeti
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Xkol
Citace
Arbys napsal:

V gangu jsem asi měsíc a tak krásně jsem si za 7 měsíců nezajezdil :D kdyz se nekomu nepovede gr každej akorat řekne nevadi, škoda, priste to vyjde a tak by to melo byt Smile nikdo nehrabe po rs a komunita i skill je na špičkový urovni, diky za prijeti


Jediný gang ktorý absolutne nejazdí pre RS. Ale tak je to spôsobené aj tým, že je nulová konkurencia. Som rád že som bol hlavne pri začiatkoch gangu. Pohoda
apero
Tak co se týče kolektivu, tak ta je naprosto bezkonkurenční. Nějaká ta hádka a narážka tam občas je, ale během chvíle je zas klid. V gangu jsem již působil na jeho úplném počátku, pak jsem na cca půl rok opustil SP, takže i gang a teď jsem již před dvěma měsícema dostal tu možnost se k Vám opět vrátit a za to jsem moc rád. Abych to nějak shrnul. Členové TOP, skill TOP, loajalita vůči nováčkům TOP (i úplný nováček v gangu dostane tu možnost si zajezdit a zlepšovat se, což se jen tak nevidí). Takže za mě naprostá spokojenost a jsem hrdý na to, že mohu působit v takovémto gangu. Doufám, že vydrží co nejdéle. Smile
DangerRMV
Skvělý gang, v gangu nejsou žádní obchazeči, ani žádní lageři. Je radost proti Vám jezdit, také skvělá vizitka, přehledná a pěkná. Jste nejlepší gang na serveru, tak ať vám to vydrží... 10 z 10. Ať se vám daří i nadále.
Upravil/a DangerRMV dne 08.11.2017 21:22
MaTy
Top gang, i kdyby se zrušil, nezapomenutelný grka, kolektiv na špičkové úrovni. Je*eš grka? Nevadí, někdy příště se zadaří. Na čísla ser, ale jezdi na 110%, hlavně to nevzdávat. Vizitka top, gang top, nic jiného netřeba. Jsem rád, že jsem členem toho super kolektivu.
Nedus to v sebe.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Ruda
Cením to, že jste si narozdíl od ostatních gangů založili vizitku, což tak trošku znamená že dbáte na komunitu, což moc gangů dneska nedělá (stačí se kouknout na gang vizitky).
Nikoho od Vás neznám, proti nikomu z Vás jsem nikdy nejezdil za svého působení, takže tam nemůžu soudit (až na S0ukyho, XKola a Obrika, který mi přijde že tam máte spíš na efekt). Maximálně si pamatuju trošku nick Mravec, jako nějakýho třetiřadýho jezdce někde kdysi, tak je fajn že se vypracoval. :-D
Držím palce ať se gangu daří a chválím sídlo, sám jsem tam měl gang. :-D
asthenic
Par hracov z doby kamennej poznam, ale niektore hlavicky, ktorim tipujem maximalne 15 rokov, by som oplieskal o stenu.
Arbys
hlavne ten list clenu je rok a mesic stary :D :D
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 25