Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Race Liga I.
Szelby
Takže ještě pár písmenek a zřejmě to tu necháme zamknout aby nám tu nevznikl spam od ničeho k ničemu. Já se s tebou baví také slušně ale napíšeš že napíšeš konstruktivní kritiku, ale co si napsal "bylo to zlé". Jsou závody lepší i horší a já měl chuť dát okruh tak jsem ho dal, je to za námi zvládli jste to, ja si vaši kritiku vezmu k srdíčku a do takových "Akcí" už tyto závody zařazovat nebudu. Ve středu dám další zavudek s těch lepších tak jsem zvědavý jak to dopadne. Ještě dodám já nemám čas běhat po trati a hlídat vozidla čekám v cíli dohlížím jestli hráči dojeli jak měli nebo nepodváděli a ještě si musím připravit různě věci. Vzhledem ktomu že závod byl krátký jsem rád že jsem stihl jen to. Nastaveno to bylo že by vozidla neměli blokovat trať. Pokud se tak nestalo chyba na mé straně. To je ode mě vše Pěkný zbytek dne.


//poprosím moderátory o lock díky.
Szelbovsky Cool
Geroj
sws, topic som dal znova odomknuť, kto mi sem bude písať hovná dostane pozastavenie, ďalej by som chcel pripomenúť že vonku sneží a ešte to že všetky informácie k race lige nájdete TU aby ste mi zas do PMiek neplakali že som nedal vedieť o race lige, pritom som niekolko krat písal že máte sledovať topic, vy chcete jazdiť race ligu, tak pre to niečo robte, ďakujem.

//Kto podomňa volačo napíše ma pozastavenie, keď chcete kecať tak sa prihláste na debatný krúžok.
Geroj
čau feťáci, ako som už písal tak som si pripravil video ktoré sa týka race ligy, konkretne posledného závodu ala zlatý klinec mariky gombitovej.. pf zas som primitívny, čo k tomu viac, tu ho máte a snaď za vás dostanem nejake love od youtubu,sws.


Upravil/a Geroj dne 30.11.2016 03:19
Pandy
Citace
zlatý klinec mariky gombitovej..


LOOLLOOL

Obdivuju tvojí jízdu i video zpracované, ikdyž jsem to nikdy neřekla, takže Palec nahoru
Geroj
Výsledky


sws, sws


V prvom rade chcem pogratulovať výhercom, a aj ostatným ktorí sa zapojili do Race Ligy I.
Tiež by som chcel poďakovať organizačného tímu, samostatne: Domes, Szelby, Ameli1, Mrtn, Zawy, BMBN, Krowky, Ev3ry.


(1.Miesto)ReTry - 60 = 19,000,000 $ + Dom číslo 1202 za najväčší počet vyhraných prvých miest (6) nehladiac na umiestnenie v RL.

(2.Miesto)dendo- 53 = 14,000,000 $

(3.Miesto)Donatello - 42 = 9,000,000 $

(4.Miesto)Menezeris - 33 = 6,500,000 $

(5.Miesto)Gigamer - 32 = 4,000,000 $

Brabus - 22
SaFTy_ - 20
Saph1R - 20
brad_pit - 13
VoiD_ - 9
PENTAGRAM. - 8
MaReK_ - 5
exe_klaun - 5
PredyS - 5
Lokomotiva - 5
[F]atal[Q]o - 5
.SPAMER. - 5
Gargamel - 4
Barty - 4
Arya_Stark - 4
_[R]entgen_ - 4
Dikobr@z - 4
DvL - 4
Daniel_ - 4
Monicqa - 3
JustinBieber_ - 3
Mixer. - 3
DvL - 3
MaxgustinArmy - 2
bluFF - 2
Vajcak - 2
Ajo82 - 2
FouR_ - 2
Boss - 2
YST. - 2
_Czech - 1
Piwicek - 1
DaJaS_ - 1
heddak007 - 1
CpT. - 1
[8NuP]_Divcos - 1
BTears - 1



číslo za nickom je počet bodov*

Upravil/a Geroj dne 02.12.2016 16:29
Geroj
Už sa k tomu môžete kludne vyjadriť, prípadne napísať čo by ste chceli na dalšej lige, kludne diskutujte, ale slušne.
_Ego
Citace
Geroj napsal:

čo by ste chceli na dalšej lige

víc peněz
Reggie_
lock.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
11 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
10 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
32 Hlasů
46%
PC Poradna
3 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
7%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20