Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
MaTy (konec)
MaTy
img.tpx.cz/uploads/udalostiviz_maty.png
27. 07. 2014 příchod na server.
28. 11. 2015 permanentní ban na serveru.
11. 08. 2016 příchod na server po permanentním banu.
30. 12. 2016 Moderátor RadiaSP.
06. 03. 2017 Konec moderování RadiaSP z důvodu ukončení spolupráce
15. 03. 2017 "Konec" s gang systémem
18. 4. 2017 Pauza, je na čase se věnovat škole a jiným věcem.
16. 5. 2017 Návrat na SP
16. 5. 2017 Návrat k gang systému
18. 2. 2018 Žurnalista
19. 2. 2018 Grafik
24. 4. 2018 Moderátor
4. 6. 2018 Odchod z postu Moderátora a také konec aktivního hraní.
10. 2. 2021 Návrat na SP
7. 11. 2021 Ban za speedhack - Fatalqo
26. 11. 2021 Ban za Speedhack - Shifty
19. 12. 2021 Permanentní ban za tank mod - Mine

img.tpx.cz/uploads/serverviz_maty.png
Nicky: Matej1580, Albatr0aZzZ., _MaTy99_CZe, PhabeZka_, _MaTy_, PhabeZuv_MechaniK, [N]elly[K], MaTy., MaTy, [T]anker, MaTyhoBMWM5, Wendy., MS]MaTy, DaiSuke., .MaTy, TinuS.TresnickovA, cleo.maty, 11.zari, TynuS.TresnickovA, MaTy.71, Ezo[P]., MaTy.., MATY.666, O$]MaTy, DoaN.
Současný nick: MaTy369
Odehrané hodiny: 5500 dohromady
Bankovní obnos: Při každým konci 2mld rozdány, teď už nemám nic
Byl jsem členem gangu: Osud Drakov
Můj oblíbený administrátor: Nosferatu, HrBeeeC, PhabeZ, Tumik, Reggie_, Rulik, Matyas, LuKi_, Szelby, Elda, Melmen, Kikush, Mordis, Vikush, Ondrah98, Panther, Systemer, Warna, EVRS., Kačka, Barty, CpT, Arbys a skylake, kolega zagz, zorys, Fatalqo, Mine
Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /offlineban /kick /mute /var /jail /doin
Můj nejoblíbenější event serveru: Rally, bridge, farm, route, rally2
Má nejoblíbenější akce od administrátorů: závody
Mé oblíbené vozidlo: Infernus, savanna
Má oblíbená práce na serveru: Prostitutka, mechanik, taxi a dozorce
Ohodnoťte známkou práci administračního týmu: dostatečný

img.tpx.cz/uploads/webviz_maty.png
Nick: MaTy
Komentáře: 6
Příspěvky: 1200+
Screen:
img.tpx.cz/uploads/SelfieckoSMatyskemMucqLasko.png
Video: OsGood ban x([klik]
Téma, které by mohlo ostatní zajímat: Pravidla [klik]

img.tpx.cz/uploads/osobaviz_maty.png
Jméno: Matěj
Příjmení: Neuvedeno
Datum narození: 25/07/1999
Věk: 21
Kontakty: skype: matej1580
Kraj: ústecký
Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: 0
Stav: zadaný
Zaměstnání: strojní dělník
Vzdělání: maturita
Jazyky: čeština, angličtina, němčina, slovenština
Děti: zatím ee
Kde bydlím: v bytě
Sexuální orientace: hetero
Poznámka:už jsi v půlce, to dáš!

img.tpx.cz/uploads/povahaviz_maty.png
Typologie osobnosti: flegmouš
Pohled na svět: Optimista
Otevřenost: Extrovert
Povaha: vtipný.. haha, nervák ale přátelský

img.tpx.cz/uploads/postavaaviz_maty.png
Výška: 170cm
Hmotnost: 80kg
Postava: špek
Barva očí: zlatá [hnědo-zelená]
Barva vlasů: černá někdy modrá
Brýle: Nepotřebuji
Na těle mám: oblečení
Vousy: už bych se měl oholit
Fotografie:
img.tpx.cz/uploads/17GMatejkovaBnove-2.jpg

img.tpx.cz/uploads/zavislostiviz_maty.png
Kouření: vodnice jinak cíga už ne
Alkohol: abstinent
Sex: mám přítelkyni
Závislosti: PC, PSko, songy

img.tpx.cz/uploads/zajmyviz_maty.png
Zájmy: prej o nic jiného nemám zájem, než o PC haha
Sport: V práci se naběhám dost
Literatura: kuchařky xd
Hudba: rap, trap aj. dropy
Zvíře: osmáci, rybičky, francouzský buldoček

img.tpx.cz/uploads/stylviz_maty.png
Moje motto: Upadni 999x, vstan 1000x
Moje webová stránka: [url=hope-experts.clanweb.eu]Hope Experts - mimo provoz[/url]
Životní cíl: Usadit se s rodinou
Co nesnáším: člověka, co si sere do huby a lháře
Co miluji: přítelkyni
Oblíbené jídlo: mekáč, KFC, kebab, pizza
Oblíbené pití: cola, pepsi
Oblíbený film: těch je, komedie top
Oblíbená kniha: Král Lávra - málo stránek hh
Oblíbené oblečení: od Croopu
Oblíbená barva: červená, bílá, černá, modrá, růžová

To by bylo myslím vše a já gratuluji, že jsi vizitku dočetl až do konce a děkuji ti za podporu komentářem, či už tím, že jsi si to přečetl.

S pozdravem MaTy

Upravil MaTy dňa 09.01.2022 22:19
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Marshmello
Ahojky matíku
Znám tě asi 18 měsícu, což je hodně dlouhá doba. Pro mě jsi něco jako největší pán za to co jsi dokázal,jako třeba mít tolik peněz, že vlasníš 3 Stadiony a 1 tuning, kterej jsem ti hlídal :DDD. Doufám že končit budeš až ti bude 50let+. Na sp jsi mě znovu dostal ty za coš ti děkuju a přeju ti GOOOOODLUCK do života BRO.
Zrušený účet
Ahoj MaTy, nevím co jsi myslel tou narážkou hned na začátku, ale dobře. :D My jsme spolu nikdy nic neměli, nikdy jsme si nepsali a čistě teoreticky se ani neznáme. :|
Jinak je celkem zajímavé, že jsi se vzdal kouření. V dnešní době je to u mladých celkem obtížné. (ovšem i u starších, aby si nemysleli)
Co jsem se tak dočetla, tak se nám líbí stejný styl hudby, taky si v poslední době ujíždím na trapu, třeba na těchto:






+ taky poslouchám hudbu, která je alespoň trochu rytmická. Taky že jsem si v poslední době broukala písničku "Čobogaj Něbogaj" :D :D viz tu: [url]https://youtube.com/watch?v=qPGOGxGBUME
[/url]

No prostě všehochuťka. :D

Jinak jsi celkem malý, jsem přesně o 10 centimetrů větší hááá. jazyk :D
Tak ať se ti daří v životě a třeba si někdy napíšeme. Pusa
MaTy
Marshmello-Alone = nemáš kamarády Sad, jinak voláme spolu už celkem rok na SA:MP a známe se déle no. Jsi 1 z TOP pro mě, proto tě tam chci zpět ty můj Právníku :D stadiony všechny a tuning no.. 4nemky zároven ez. :D Ještě něco zažijeme mucko

Kikush:
Citácia
My jsme spolu nikdy nic neměli, nikdy jsme si nepsali a čistě teoreticky se ani neznáme. Frown
Jasné, musíme to tajit Pusa :D ... Samozřejmě to mělo být takový fun pozdvižení aby to četli. :D Ale nezapírej, že jsme si 1 čas nepsali tak trošku aktivněji :D. Jinak The Chainsmokers je jedna z TOPovek pro mě.. jinak maxim turbulenc.. To už jen jede jeede mašinka od nich :D. Jako jsem malý no. co naděláš. A jasně že napíšeme. Zatím páčko
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Ondrah98
Tak už jsme viděli projevy "přátelství" na SP, prostě budeme psát nějaký jakože dojemný věci a budeme se cítit strašně fajn, že máme kamarády na SP. Jak vtipný a divný zároveň, což je jedna z věci, co mi na tobě vždycky vadila - strašný "přátelství" vyhnaný až k projevům skutečné nechytrosti, myslím svatby na SP a podobný pi*oviny, který asi mají být vtipný, ale pro mě je to vrchol trapnosti, je mi líto. Vůbec se přiznám, nikdy jsem od tebe neviděl něco, z čeho bych usoudil, že si nad tím nějak myslel, všechno prvoplánový trapný výplody. Jako příklad můžeme posloužit tímhle. Dále si u mě klesl svým skutečně hloupým chováním ohledně permy, následnýho brečení, obcházení, totálně de*ilním chováním při obcházení - prostě pro mě morální dno. Jsem rád, že jsem ti slíbil, že si na SP v podstatě nezahraješ dokud na to budu mít vliv a jsem ještě radši, že jsem to de-facto dodržel.

Jediný v čem bych s tebou mohl souhlasit je něco z tvýho podpisu:
Citácia
hráči čo by mali byť v banliste tam teraz robia bordel, a hráči ktorí pre sp niečo urobili sú buď v banliste alebo prestali hrať pretože to nemalo zmysel
Problém je ten, že to není tvůj výrok, takže nemůžu dát za pravdu tobě, ale Gerojovi.

Nechci tě tím urazit, to bych si ani nedovolil, zkrátka máš UB, rozhodli o tom kompetentní, tak nemůžu říkat jediný slovo, jenom jsem napsal, co si myslím, přeber si to jak chceš nebo mi to prostě oplať ať už jako hate (když si to tak vezmeš) nebo upřímným názorem.

Hezkej den.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
MaTy
Zdravím Ondřeji,

Citácia
myslím svatby na SP a podobný pi*oviny, který asi mají být vtipný, ale pro mě je to vrchol trapnosti, je mi líto.

V tom případě je pro tebe trapné aj akce s názvem "Protest proti Ondrahovi" či jak to mám chápat. Svatby na SP byly už dříve například: Sotasek & [PaTre$_ a myslím si, že i další se na tom podíleli. A to, že na SP uděláme s Mr.Yamatinem svatbu aby jsme rozdali pár $ lidem, na tom není nic špatného, nemyslíš?

Citácia
Dále si u mě klesl svým skutečně hloupým chováním ohledně permy, následnýho brečení, obcházení, totálně de*ilním chováním při obcházení - prostě pro mě morální dno.

To jsem klesl i sám u sebe věř či ne, ale to byla chyba, kterou přiznávám, že jsem prostě nemusel udělat a jak sám víš doplatil jsem na to. Ale podle mě tam běhají i horší lidi než jsem já.

Citácia
Jsem rád, že jsem ti slíbil, že si na SP v podstatě nezahraješ dokud na to budu mít vliv a jsem ještě radši, že jsem to de-facto dodržel.

Nehrál jsem na SP, ale skončil jsi, když já už tam měl už cca 100hodin. Takže jak jsi říkal: "Dokud já budu adminem na serveru, ty tam ani nevkročíš" tak mezitím jsem tam už byl. Ale to bylo kvůli tvé neaktivitě, že jsi si mě asi nevšiml.

Citácia
přeber si to jak chceš nebo mi to prostě oplať ať už jako hate (když si to tak vezmeš) nebo upřímným názorem.

Já to beru jako názor, jelikož hate je nesmyslná urážka či narážka na něco. A ty jsi podal vskutku dobrý koment k mé vizitce a věř či ne, já si ho vážím. Smile

Ted k tvému podpisu
Citácia
Urážky, osočení a hloupost

Není divné, že já tam nikdy nebyl, když jsem podle tebe ten nejhorší a bůh ví co ještě..?

Každopádně pěkný den a děkuju za názor.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Ondrah98
Absolutně si to zřejmě nepochopil a vypíchl si jen něco, co se ti může nějak "hodit"... Napsal jsem pouze příklad a ty se toho chytneš a bereš to jako jedinou věc, ta svatba třeba byla příklad, prostě jeden příklad z mnoha. Protest s tím vůbec nemá co dělat, nevidím tam souvislost. Že po serveru běhají i horší lidi je ten nejhloupější argument všech dob a fakt ho nechápu, posuzuje se individuálně tvůj případ nebo případ kohokoliv jiného a ne "jiná špína"...

To, že jsem neaktivní znamená, že nemám kompetence rozhodovat o některých věcech, když se k nim nedostanu, tím spíš je humorné, jak se to snažíš obrátit proti mě a ukázat, že já jsem ten blb, kterej je neaktivní a nesplnil tak slovo... Bohužel se pleteš, věř mi, že kdybych v té době nevěděl, že budu končit v nejbližší době, tak tě zpátky do toho banlistu, kam dle mého názoru patříš, dostanu bez jedinýho problému.

Nejsi tam, protože se tam vyskytují převážně výplody ze serveru kam jsem ti zamezil v přístupu, mrzuté co? Dále se tam prostě vyskytují blbci, kteří proti mě brojí a občas píšou kraviny stylu "ondrah je osli ud" nebo jiné výplody. Komplexní projevy nechytrosti se tam dát nedají, už tak je to moc dlouhé.

Jo a kdyby měl někdo nějakej problém, tak jsem neporušil jediný pravidlo webu. Smile
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Lukis
NEJVĚTŠÁ PÁÁNKO <33 Umíš dělat šátky frajere :D
FiniX
Takže MaTy čo tak k tomuto dodať si super týpek je s tebou sranda ako na servery alebo ako niekedy na plugu Smile
Piwik
Maty prostě borec na SP s koňskou hlavou, ale ikdyž si jeden z top hráčů tak na mě nemáš jazyk když jsme se poznali na plugu tak jsem mysel že jsi v pohodě týpek ale pěkně ses vybarvil Pohoda
Szelby
Muhahah MaTy v pohodě hráč, nejsou s tebou problémy a dobře se s tebou kecá na Tsku :D V gangu si taky na mě hodný , takže si nemůžu stěžovat jazyk

Ať se ti daří v životě ;)
Szelbovsky Cool
KoLcEk
Ahoj,maty mám tě rád tato vizitka je pecková a škoda že odchazím je dobrej hráč i směšný i ukecanýý na TS :D Gud luck na SP+Život a nějakou tu ženskou už najdíi kanče můj :DDD Zdravím ;)
Primer
Nazdar,kámo
Až teraz som si všimol že si si urobil novú vizitku.Stručnú a priehladnú a to sa mi páči Palec nahoru.
Ako človeka ťa velmi dobre poznám dá sa s tebou pokecať zasmiať a vieš človeku pomôcť keď pottebuje a zato si ťa velmi cením...No škoda toho pbanu mohol si byť kludne v AT.No nevadí na tom už nič nezmeníme,aspoň vieš že je lepšie vypnúť hru a nezapnúť niaky čas ako dostať pban a potom toho lutovať.
ďalej ti prajem veselé sviatky,nech sa ti darí v reálnom aj virtuálnom živote. Hi
MaTy
Ondrah k tobe se nema smysl vyjadrovat. Meustale meles svoje a svoje dokola. Takze nazdar

Lukis hh :D dik

Finix diky kamo. Smile

Piwik o vybarvenosti to pises zrovna ty jo :D celkem vtipne.

Szelby diky sefee. To ty na me ve firme tez :D. Aj tebe sefiku

Kolcek diky za koment. Volame spolu od zacatku a stale. :D i kdyz koncis volat budem a dame lolko ;) cus bracho

Primeerko :3 diky kamo. Jako na postu admina myslis? :D to jo.. Max ten OA bych si chtel radsi :D vsak jo.. Udelal jsem chybu ale jsem zpet abych to napravil no ne? :D i tobe krasne svatky. Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
gummy
MaTynko, pekná vizitka, ani moc krátká ani moc dlouhá, prostě akorát. Dobře se čte. (no čte, dal jsem si ji do google překládače a pustil jsem si ji do ouška. Smile) :D Nezapomenu na pařbu, když jsme oslavovali to Grotti se Simonou. :D :D Jinak super kombinace červená a bílé. (moje oblíbená) :D Tak ať se ti daří. x))x)x)x)x)

btw dobře tančíš.
MaTy
Chtěl jsem ji původne zkratit na ty body dle predlohy ale rekl jsem si, at si lidi ctou kdyz neco chteji :D diky gummmmmmy tez nezapomenu :D byla sranda. Diky za komentik a za pochvalu :D
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Bakerko
Velky sef.
Diana
V pohode hráč hlavný prehrávač lolka sefis gangu nech sa ti darí kamo *Tu sem*
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
MaTy
Šéf gangu možná, ale do šéfa mám hodně daleko. :D díky

Ti dám prohrávač, po každé potahám. Jen team je neschopny :D Kappa diky moc, tobe taky.

Dnes proběhne trošku edit vizitky
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Detektor
cc kamo, si sefis :D tak at tu jeste dlouho vydrzis
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online