Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
MaTy (konec)
MRSHLL
Tě buřt,
vizitka zajímavá, na mě moc červená a anime...jako hráči se známe nějaký ten pátek, zvlášť ty naše noční hrátky 2k14. Zkrátím to...gud lak do života a do SP, ať si nějakou tu mylyjardu vyděláš. Nezlob, buď slušný, často si ke mně přijď vyprázdnit svůj meč se smetanou a nějaké ty love mi můžeš dávat. Toť vše, píšu tohle v dobré náladě, protože mám chřipku! :D
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
MaTy
Víla dík, ty si.
Marshl aka kubo cs už to předělám dnes podle osnovy.. Budu mít hromadu času jelikož jsem nemocnej celý týden tak se aspoň nebudu nudit. :D diky moc za koment. At se dari.

//edit, proběhl edit.
Upravil MaTy dňa 15.03.2017 19:47
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
sKiLL
fuj a fuj a fuj XD
dik za pujcovani cska, aspon jsem si zahral, jinak jsi docela typecnik, divim se ze jsi skoncil s gangama XD at se dari
MaTy
Fujki, neni za co, :D ted shazuju rank. Co se divis. :D je to uz proste na nic. Sam poznas :D aj tobe
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
kachlYcka
Čus maty.
Jsi dobrý kámoš, od doby, co si přišel po permamentním banu na sp a vstoupil si do mého gangu, potom si odešel ale x(
Další věc co je, je to, že si mě nasral protože si skončil s gang systémem, já tě totiž chtěl u sebe v nastávajícím gangu rofl který bude nejvíc top :D
No doufám, že si to ještě necháš projít hlavou ;)
Hodně štěstí na sp, a v životě, hlavně nikdy neskonč pls :D
MaTy
Někdy skončím, ale teď to nepřichází v plánu. :D a gangy prostě rip. Nepremluvis me :D
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
xBack
Nazdárek Matí
Chci ti to tu napsat znova, jelikož jsi vylepšil vizitku. Tajta vizitka jsem mi líbí víc, ale předešlá nebyla špatná. Jde vidět, že si s tím umíš vyhrát. A teď k tobě, jako vždy ti řeknu, že jsi pán to je prostě automatický. Tvoje povaha je klidná a neřešíš kraviny jako ostatní, kvůli tomuto tě obdivuji. Jak bych řekl na tsku: ´´Prostě pohodář !!!´´. Tak a nakonec ti musím prostě říct, že si užívej každou sekundu života a že ještě náš vztah (kamarádství) vydrží dlouho, proto tí sem píšu a klidně ti to řeknu ´´HODNĚ ŠTĚSTÁ DO ŽIVOTA´´.
Spamer
Vizitka pekné prepracovaná, v pohode týpek a neviem čo viac napísať :D väčšinu vieš s nejakých tych hovorov na TSku :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
MaTy
Diky moc kluci za nazor, xback si sef, spamere yy zname. :D
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
NiKo_
Vizitka pekná, hráč v pohode. Tak GL do života
Dreamys
Gratulace k návratu na server... no už se tam asi neuvidíme, ještě před permou jsi byl fajn, určitě jsi i teď... tak si to tam drž. [img]http://superparba.eu/static/img/s/04.gif[/img]
MaTy
Díkec. Matně si tě pamatuju, fajn jsem snad stále :D :D bůh ví, třeba někdy se potkáme někde ještě. dík dík.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
MaTy
Jsem zpět, snad tu nějaký pátek tedy vydržím. jo a abych nezapomněl, menší edit.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Panther
Cau ... mas vo vizitke chybu a to v bode sexualna orientacia OooohOoooh

Inak celkom fajn typek .. neboj mne to neprekaza se si gay .. kazdy z nas ma nieco :D
MaTy
Oni by mě diskriminovali, tak tam mám raději hetero Kráva dík za koment gayi OooohMám tě rád
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
As3
Tož, Matějů, tak tě zdravím z moravy! :D

Dle mého si strašně přátelský a nervní bytost nebo co to jsi za rasu neandrtálce. ;)
Problém jsem s tebou neměl, když bylo potřeba pomoci si mi bud' pomohl, nebo se na mě vysral :-D ale né ;) Vždy si pomohl, a jsem rád že jsem tě poznal ;)

Měj se ;)

A hodně štěstí. :D
Já se tu objevím zas až za rok ;)
PEACE Jooo
Barty
Ahoj Maty.
Denně asi čekáš kdy ti semka napíšu. No jelikož jsi dobrý kamarád tak co bych pro tebe neudělal že? :D
Každopádně známe se opravdu dlouho. Na SP jsi byl první se kterým jsem začal být v kontaktu dá se říci :D Na serveru jsme se potkali s mojí alphou. V té době jsi byl za Phabezku myslím. No byla to náhoda že jsme se začali takhle bavit. Na serveru jsme toho dost zažili to je pravda a myslím že není konec. Snad nám vyjde gang a naučíš mě všechno potřebné :D

Co se týče vizitky tak jí máš pěkně barevně propracovanou. Máš pěkný nadpisy, obsah dostačující.
Těch nicků co jsi ale měl čumím
Ať se daří *Hraju*
Upravil Barty dňa 23.11.2017 10:18
Kacka
Ahoj, sice tě neznám jen tě občas potkavam na SP ale jinak vizitka dobrá vše co tam má být tam je. Ať se ti daří Smile)
MaTy
As3 - tož posílám pozdravy z ústeckého kraje, dík za comm. Xddd

Harry - no hurá :D, zlatý časy ta slova, na nic dražšího si neměl co xd vše té naučím neboj.. ty nicky.. moje drahocenné kredity.. tolik premka bych měl :D

Kačí dekuji, mužem někdy pokecat, že jo.. :D

Vám všem ať se daří cukříci.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
MaTy
Po nějakým tom půl roce opět aktualizované informace + nová fotografie, tak dík za comm předem kdybych zapomněl, hh.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
10 Hlasov
56%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
11%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
22%
Ne
2 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16