Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
MaTy (konec)
MaTy
Díky za sloh Destiny, občas se tam juknu, neboj. Dík za sloh, potěšil mě a mé srdíčko. Třeba se potkáme, až si zjistím tvou adresu a vykastruju tě za ty prohraná grka Kappa hodně štěstí i tobě, čau čau.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Ruda
Ty si z Vanďáku ty šmejde? :-D Našel jsem nějaký starý komentář u rozhovoru se mnou. :-D
MaTy
Ne, vesničan z JRK. xd
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
DankoJankoSK
pekne Smile
Dush3yo
Čau MaTy. Předtím, než přestanu navštěvovat i tenhle web, chtěl bych se jen zeptat, co tě tak sakra změnilo. Dřív si byl mega v pohodě kluk a měl jsem tě napsanýho v lidech na který nezapomenu. Potom co vidím tvé projevování na serveru, tak jsem se za to styděl. To tě fakt ta špatná komunita dostala taky, že se s tebou ani nedá bavit? Jako Martin ti teda přeju zlom vaz, pěkná vizitka.
MaTy
Nevím o jakém chování mluvíš, když na SP chodím jednou za čas. Možná žiješ v minulosti a mezitím lidé okolo tebe dospívají, já nevidím žádné negativní chování a kdyby náhodou, tak se chovám v rámci pravidel Bavím se se všema kolem sebe, nevím jaký problém je v něm chování, tak mi to můžeš více rozepsat do SZ. Btw., Já špatnou komunitu na SP neregistruju. Jen staří lidé přestávají hrát a nováčci začínají. Dík za komentář.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Ondrah98
Nevymlouvej se, určitě ses změnil... Dřív si byl přece tak strašně v pohodě, až se s tebou Ondrah nebavil a myslel si kde co. Poslední dobou se s tebou baví nějak normálně, takže ses zhoršil směrem k oslímu údu!
Antihrdina
Jen mě štve, ze už nenatačíš videa na youtube - záznamy z gang raců a tak. Vzdycky jsem te sledoval a chtěl jezdit jak ty.

A vůbec proč se už nevěnuješ gangům?
Upravil Antihrdina dňa 18.10.2018 09:16
MaTy
Nu což Ondro, je tomu tak, začal jsem se více bavit s normálními lidmi a jsem za toho horšího. LOOL

Celkově jsem upustil aktivitu na SP, takže není tomu tak, že se nevěnuji gangům. Občas na SP zavítám a zajedu si pár GRek. Ještě někdy něco natočím, ať se je na co koukat, jinak díky, ale zase tak dobrej nejsem. fůů
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Fatalqo_
Maty, možná si došel k lepšímu že jsi ukončil hraní na SP. Tam už nic netahá, nic. Vše stejné apod. Bohužel jsme začali dost brzo, a skončili celkem i rychle když se to tak veme. Já mohu maximálně poděkovat, za učinkování v tvém gangu, csku apod. :D Byli jsme nerozdělená dvojka, ale pak se to změnilo. Lidi se mění.

Nakonec ti popřeju hodně úspěchu v práci, a s přítelkyni ;) Mám tě rád
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
MaTy
Tak realita je vždycky lepší jak nějaká hra. :D Ti dám, že jsme byli nerozdělitelná dvojka, my pořád jsme :D

Tobě taky jen to nejlepší, ať se ti daří.


///////
Edit po těch pár letech. Jooo
Upravil MaTy dňa 13.02.2021 22:57
RuliiKkO
Děkuji za označení oblíbeného admina, vidím že tam jsem mezi starými kolegy a diky tobě jsem si na ně vzpomněl. :D Vždy jsi pro mě byl v pohodě hráč, bezproblémový a trochu blazen, třeba ty tvoje modré vlasy. :D Doufám že se na serveru někdy uvidíme a přeji hodně zdraví.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
MaTy
Díky moc za komentář amigo king očekávám, že mě budeš vozit na serveru zase jako za starých časů z taxi santos LOOL nápodobně ruličko.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
10 Hlasov
56%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
11%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
22%
Ne
2 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16