Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
#2 GANG SPECIÁL (25.11.2016 - 09.12.2016)
Domes
Gang dodávku po 51 minutách dovezl gang Outlaws Deckers



superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Založte si topic ohledně změny nicku na webu ZDE (klik)
Nick na webu nepodporuje speciální znaky jako je tečka, čárka a tak podobně.
Reggie_
Dnešní dodávku opět převezl gang Outlaws Deckers
Ve čtvrtek (08.12.2016) bude poslední.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Kanye
Nejvíce hlasů a umístění - VIDEO
1. místo - 10 000 RS
2. místo - 5 000 RS
3. místo - 2 500 RS


No takže, v prvom rade chcem napísať že to ide pekne do sračiek keď ideš rozdávať tolko rešpektu za taku vec, je to na smiech, bral som ta za rozumneho človeka ale toto je už moc a dalej sa chcem opytat že kto bude hlasovat o tych videach dufam ze o tom nebudes rozhodovat ty a ezy lebo potom mame hned aj dovod preco si dal tak vela respektu, lebo tvoj gang ho potrebuje asi aby ste si udrzali prvu priecku, prepac ale takto to vidim ja *JSEM VÁTĚZ JOO*
Reggie_
Ty odměny jsem chtěl snížit už dávno, jen jsem na to jaksi zapomněl, takže díky za upozornění.
Já o tom rozhodovat nebudu, to vy. Založím topik v Nezařaditelných a podle toho se vybere. To je snad trochu na hlavu, ne? Abych o tom rozhodoval já nebo my dva. Facepalm

Mimochodem, jak Ty můžeš vědět, že zrovna my to budeme mít nejlepší? Kdy už **** pochopíte, že já svému gangu nedávám nijak přednost, nenadržuju jim ani je nezvýhodňuju.. fakt jak u ****ů, proto taky nemá smysl pro vás něco dělat, protože se vám něco neustále nelíbí a pi*ujete na všechno. Příště na vás z vysoka seru s prominutím, fakt mě to nebaví tohle číst.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
FleX_
Kanye úprimne väčšiu sračku si nemohol napísať. Tak to zas vidím ja *!* vám sa človek nezavďačí bol Krowky správcom gangov a pičovali ste na neho teraz je reggie ktorý sa vám zdal byť good a znova naňho pičujete ja sa tým chalanom ani nečudujem že nemajú chuť čosi pre vás aj robiť.
Geroj
Sú tu dve strany, ja som tretia, je sice pekné že ste tie odmeny znížili, ale edit videa zaberie pár dni, najprv natočenie, potom strihanie (niekedy za zlých podmienok) a tak.. takže to zníženie na 2,5 mi príde prehnané, to som mohol natočiť jedno grko, nadrbať tam 105 efektov a srať na to a nemmusel sa trápiť niekolko dni s točením a editovaním.
Takže si to video mohol ponechať aspoň na 1.Miesto - 5k 2..
Ezy
Citácia
Kanye napsal:
No takže, v prvom rade chcem napísať že to ide pekne do sračiek keď ideš rozdávať tolko rešpektu za taku vec, je to na smiech, bral som ta za rozumneho človeka ale toto je už moc a dalej sa chcem opytat že kto bude hlasovat o tych videach dufam ze o tom nebudes rozhodovat ty a ezy lebo potom mame hned aj dovod preco si dal tak vela respektu, lebo tvoj gang ho potrebuje asi aby ste si udrzali prvu priecku, prepac ale takto to vidim ja *JSEM VÁTĚZ JOO*


To,že Organizuji dva členové z jednoho gangu ,neznamená, že ihned budeme vyhrávat vše my a budeme si nadržovat. My taky nevyhrajeme všechno. Někde je lepší West někde zase My a dalsi gang někde jinde. Takže si odpusť hloupé řeči o tom jak my svému gangu hodláme nadržovat.
A příště se ti na nejakou akci člověk vykašle,když se Vám to nelíbí. A ihned ho takhle křivě obviňujete.

O video bude hlasovat komunita celého herního portálu.





//Geroj - Možná máš pravdu. Ale myslim si,že video na úrovni lze udelat do 14 dní.
Geroj
Citácia
Ezy napsal:

Citácia
Kanye napsal:
No takže, v prvom rade chcem napísať že to ide pekne do sračiek keď ideš rozdávať tolko rešpektu za taku vec, je to na smiech, bral som ta za rozumneho človeka ale toto je už moc a dalej sa chcem opytat že kto bude hlasovat o tych videach dufam ze o tom nebudes rozhodovat ty a ezy lebo potom mame hned aj dovod preco si dal tak vela respektu, lebo tvoj gang ho potrebuje asi aby ste si udrzali prvu priecku, prepac ale takto to vidim ja *JSEM VÁTĚZ JOO*


To,že Organizuji dva členové z jednoho gangu ,neznamená, že ihned budeme vyhrávat vše my a budeme si nadržovat. My taky nevyhrajeme všechno. Někde je lepší West někde zase My a dalsi gang někde jinde. Takže si odpusť hloupé řeči o tom jak my svému gangu hodláme nadržovat.
A příště se ti na nejakou akci člověk vykašle,když se Vám to nelíbí. A ihned ho takhle křivě obviňujete.

O video bude hlasovat komunita celého herního portálu.





//Geroj - Možná máš pravdu. Ale myslim si,že video na úrovni lze udelat do 14 dní.


No, ja som sa hlavne venoval svojej race lige, začal som ho robiť deň po konci ligy, ale to je len môj názor no.
MartiN
nezaujimama rs ale ked má dodávka hodnotu 1 000 rs tak je podla mna blbosť mať za video 2,5.. je to trošku nefer si myslím ked už tak nech sa to vyšplhá na 5 000 ked sa Ti zdá 10 vela
Ezy
Za dofku mas tolik RS kolik je doba trvání.
Reggie_
Upraveno ještě raz, je to lepší?
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Fifa
Citácia
Kanye napsal:
No takže, v prvom rade chcem napísať že to ide pekne do sračiek keď ideš rozdávať tolko rešpektu za taku vec, je to na smiech, bral som ta za rozumneho človeka ale toto je už moc a dalej sa chcem opytat že kto bude hlasovat o tych videach dufam ze o tom nebudes rozhodovat ty a ezy lebo potom mame hned aj dovod preco si dal tak vela respektu, lebo tvoj gang ho potrebuje asi aby ste si udrzali prvu priecku, prepac ale takto to vidim ja *JSEM VÁTĚZ JOO*


Tohle doufam nemyslíš vážně, že ne? Opět se pro vás správce gangu snažil něco udělat a opět budeš mít kecy? Proč si myslíš, že dlouho nebyla žádná akce určená pouze pro gangy? Přesně kvůli individuím, jako jsi ty. O všem se dá rozumě diskutovat, rozhodně ne takovým stylem. Nejvíc mě dostávají ty kecy, že "jeho" gang potřebuje nejvíce respektu. Děláš si ze mě pr*el? Uvědom si, co odesíláš, než klikáš na tlačítko "odeslat". Na takový kecy tu nikdo zvědavý neni. A pokud se ti něco nelíbí, můžeš se sebrat a na akce nechodit, možná by jsi tím ušetřil všem, co se na akci aktivně podílí.

PS: Ne, nejsem z OD, aby jsi mohl mít kecy i na mě. To by jsi si dovolil jednou.

PSS: Jak vidíš, s Reggiem jsem to v klidu probral a jsou odměny za video vyšší a řekl bych, že i rozumnější, neni tam takový velký rozdíl, když už se s tím někdo z gangu dělá takovou dobu.
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
Mixer
Jenom dotaz možna jsem to přehlídl ale video máme dávát sem do topiku nebo tobě do sz ?:D
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Geroj
Tak nazdar, tu to máte, čakám konkurenciu :D
Reggie_
Citácia
Mixer napsal:

Jenom dotaz možna jsem to přehlídl ale video máme dávát sem do topiku nebo tobě do sz ?:D

Posílejte mi to sem. :D Já stejně při vyhlašování ty všechny odkazy v nově založeném topiku uvedu, takže tak.

Dnešní DMka i spolu s vyhlášenými výsledky:

DM Airport (Sawn-Off Brokovnice)- West-Side Thug Life
DM Sklad (Desert Eagle) - West-Side Thug Life


Celkově to máme:
Umístění - DEATHMATCH (CELKOVĚ)
Citácia
1. místo - West-Side Thug Life - 2 500 RS (5x výhra)
2. místo -
Compton Street Cartel - 2 100 RS (1x výhra)
3. místo -
*NIKDO SE NEUMÁSTIL* - 1 900 RS

Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Mixer
Citácia
Geroj napsal:

Tak nazdar, tu to máte, čakám konkurenciu :D

No tak to nejsem moc velká :D :D

Citácia
[url=]https://youtube.com/watch?v=UOK-2yalfVk[/url]

Upravil Mixer dňa 06.12.2016 20:58
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
MartiN
regie takže sa 3 miesto delí medzi 1 a 2 ne? :D
sKiLL
Citácia
Ezy napsal:

Za dofku mas tolik RS kolik je doba trvání.


Tady ses trochu přepsal ne? Za dodávku dostane gang 1000 RS jako obsah dodávky, neměl by spíš dostat základní respekt z dodávek a poté až celkový respekt za nejvíce dojetých dodávek? Pokud je to tak, tak vážně byla blbost dávat za video 2,5k rs...
Krowky
No Reggie už si sa dočkal toho čo aj ja, keď niekomu niečo nevyjde tak je zásadne chyba na strane organizátora... klasické...Vždy to tak bude a raz sa bude sťažovať jeden, potom druhý. Kto nevyhrá ten sa sťažuje, česť výnimkám.

Každopádne kritika sa dá napísať slušne a rozumne a možno sa potom veci budú aj lepšie riešiť ale keď tu bude stále niekto útočiť tak to je na prd.
A to že tu obvi§uješ Reggie z nadržiavania nejakému gangu tak to je smiešne osočovanie bez akéhokolvek dôkazu.
Reggie_
Citácia
WSTLMartiN napsal:

regie takže sa 3 miesto delí medzi 1 a 2 ne? :D

Nedělí, už tak máte respektu z toho dost, tak nebudu přidávat další. :D

Citácia
Krowky napsal:

No Reggie už si sa dočkal toho čo aj ja, keď niekomu niečo nevyjde tak je zásadne chyba na strane organizátora... klasické...Vždy to tak bude a raz sa bude sťažovať jeden, potom druhý. Kto nevyhrá ten sa sťažuje, česť výnimkám.

Každopádne kritika sa dá napísať slušne a rozumne a možno sa potom veci budú aj lepšie riešiť ale keď tu bude stále niekto útočiť tak to je na prd.
A to že tu obvi§uješ Reggie z nadržiavania nejakému gangu tak to je smiešne osočovanie bez akéhokolvek dôkazu.

*gp*
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12