Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
♕ CpT. ♕ - ENDE
CpT
Update 31.1. 2017
OndraS1
Ahoj,
hráče poznám, v pohodě kámoš, byli jsme spolu v MS-13. Kappa
Vizitka se mi nelíbí je hnusně graficky spracována ale jinak se celkem pěkně čte :D Takže GL na SP i v životě Jojo

img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
CpT
dík OndraS som rád že som rád že som nejakú vizitku vôbec spravil :D
EM1N3M
Cs dik za označenie si v pohode chalan Vizitka pekná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
CpT
Emi díky moc šefe
R3p
Cus, pekne napsane. Ale kratke. Nevadi. Hrac v pohode. At se dari u nas v gangu puso.
CpT
Dík R3p
xBack
Nazdar vizitka se mi líbí a jako hráč jsi v pohodě Smile Doufám, že budeš v gangu dlouho Smile
CpT
Dík moc xBack Smile
CpT
Aktualizácia po dlhej dobe
Panther
Super vizitka - jej celkovy vzhlad sa mi paci, super sa to cita ..

Dakujem ti za oznacenie .. nikdy som s tebou nemal problem, tak nech sa ti dari Smile
CpT
každý pozitívny koment poteší :D díky
OR1G1
Pohode hráč nemali sme spolu nikdy žiadny problém a vizitka celkom pekná tak nech sa ti dari v Real i na SP Hi
img.tpx.cz/uploads/podpisfirma.gif
CpT
Dik bro
EM1N3M
Aj keď tu koment mám tak ti zas niečo po pol roku napíšem , keď som ťa prvý krát spoznal volal si sa [Z]idan tak nejako .. :D pripadal si mi trošku divne alebo ako to povedať :D. Ale po čase sme sa bližšie spoznali bol si u mňa vždy keď som mal dealerov, aj keď som ich mal pred rokom aj niečo . Dokonca si mi tak veril že raz si mi na dealerov požičal , ak si dobre pamatam medzi nami nebol nikdy velký konflikt a beriem ťa ako dobrého človeka a jedného z mála typkov čo ešte hrá a bol u mňa v starých dealeroch a má rozum. :D Takže si super hráč a dosť sme toho spolu už zažili tak sa drž na Sp aj v Reale . Smile Hi Racer . :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
DanyaS
Hráč docela i v pohodě až na to, že je voják nebo byl ještě včera :D
Přijď někdy k teroristům máš tu i Kurkumu
A vizitka docela i ujde
gl
CpT
EM1N3M Díky moc ten nick _[Z]idan_ nerieš :D to bolo tak 3 roky dozadu :D poznáme sa dosť dlho a zatial asi žiadna velká hádka nebola :D a je mi cťou že som ťa mohol spoznať :D

Danya$ dík za koment vojak už som tak 2 týždne :D možno niekedy to zmením na teráka ale zatial nie :D
Pink
Čau, ahoj.. :D

My se už nějakou dobu známe a musím říct, že jsi v pohodě týpek, dá se s tebou dobře pokecat a když potřebuju pomoct tak mi pomůžeš, což cenním. ;) :D

Ale udivuje mě, že ti je "jen" 15, čekal bych tak 18+ podle tvého chování .. :D :D
Ale co už. :D

Tak hodně štěstí v Real Lifu a taky v tom virtuálním, ať se daří, čau. Pivo
CpT
Dík som rád že som ťa spoznal patríš medzi mojich oblúbencov tak si toho váž :D nech sa darí ty obchodník
apolo14
Čau borče za prvé ti musím říct, že se divím, že tu ještě ode mě nemáš žádnej koment... Tímto to musím ihned napravit.

Z prvu ti musím poděkovat za to double označení jak u AT tak ve FRENDECH hezky to zahřeje u srdíčka :D

Co se týká tebe tak tě vůbec nemám v lásce si prostě nůb co to neumí...
Teď vážně.
Už si ani nepomatuji jak jsme se potkali, ale určitě to bylo u nějakého obchodu což je asi jak mým i tvým jobem (obchodování a vydělávání peňážků).
Si super člověk rád s tebou pokecám, když tě na serveru uvidím. Vždycky jsme ti věřil a "dokonce" ti věřím ještě teď :D Takže kdykoliv kdy jsem něco nevěděl jak já nebo ty tak jsme si poradily (Já jsem vždy vše věděl :D)Určitě musíme zase někdy pochatovat a popsat i o nějakých těch cenách nemek :D Jak říkám si super člověk máš to v hlavě srovnané.

Co se týče vizitka tak to není zas tak hrozné.
Líbí se mi ta kombinace těch barev. Jelikož k vizitce nemám co napsat tak to je asi vše prostě kvalitka :D
Pusu Apolo007 :*
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13