login
SERVER STATUS & AKTUÁLNÍ NOVINKY
logoMód: Realná Země 10
Mapa: San Andreas
Hráči: 64
bulleteČíst diskuzi
Super Pařba » Pravidla » Pravidla
 Vytisknout diskuzi
[ZTRÁTY] Pravidla + informace
Fifa

Právě se nacházíte v diskuzi, která vás informuje o vašem týkajícího se ztrát.


Správci ztrát jsou:
Wery
MegaBite
Gallaxy


- Ohledně navrácení hodin a levelů musíte mít screen z /info. Vyřeší to s Vámi Hlavní Administrátoři - Fifa, Skylake, err0rk0, kontaktujte je do soukromé zprávy.

- Ohledně ztrát premia, upgradů garaze apod nezakládejte ticket, ale rovnou kontaktujte ATomase do SZ s touto osnovou.
V případě platby přes účet, dodejte screen platby.

Tvar odeslané SMS:
Číslo na které byla sms odeslána:
Datum a čas odeslání SMS:
Číslo ze kterého byla sms odeslána:
Herní nick:
[!] Jestli-že bude založen topic bez osnovy, uživatel automaticky ztrácí nárok na vrácení své ztráty!

- Ztrátu si můžete podat zde -KLIK. Po úspěšném založení vaší ztráty, vám pod dané téma, které naleznete ZDE, odpoví jeden ze správců. Pokud bude ztráta potvrzena, tak máte 7 dní na to, aby jste kontaktovali nějakého ze správců na serveru o navrácení ztráty.

- Vaše ztráta nemusí být vyřešena ihned, jakmile ztrátu podáte. Správce ztrát je člověk, který má i svůj život a na herním portálu Superpařba to není jeho jedinou prací. Proto vyčkejte, až se vám do vašeho topiku správce ztrát sám vyjádří, není třeba mu psát či ho jinak popohánět, vyřešení tímto neurychlíte, spíše naopak. (vyřešení ztráty netrvá zpravidla déle než pár dní)1.[/b] - Screen/y které máte pořízený před ztrátou naleznete v Dokumenty -> GTA San Andreas User Files -> SAMP -> Screens.

2.
a, Jděte na stránku img.tpx.cz a nahrajte screen. Až se nahraje, zkopírujte odkaz začínající

a vložte do žádosti.

b, Screen který máte v počítači ( bod 1. ) vložte do přílohy v žádosti/stížnosti.
- Pokud chcete, aby byla vaše ztráta rychle vyřešena, tak dodejte do ztráty přibližný čas ztráty, také velmi záleží na Vašem vyjádření ke ztrátě!

- Screen/y, které máte pořízené před ztrátou, naleznete v Dokumenty -> GTA San Andreas User Files -> SAMP -> Screens.

- Jděte na stránku img.tpx.cz a nahrajte screen(y). Zkopírujte si URL adresu screenu a tu vložte do žádosti. Před nahráním screen, ho nezapomeňte přejmenovat z samp-88.png například na abafhd.png. Pokud tak neučiníte, je možné, že váš screen se nenahraje správně!

Pravidlo č. 1
V případě, že vám bude účet vykraden a bude zjištěno, že jste měli slabé heslo (1234, heslo shodné s nickem atp.), nebude vám navráceno nic. Ovšem viník, který vám účet vykradl, bude potrestán!

Pravidlo č. 2
Jste povinni udat všechny informace potřebné k ověření vlastnictví a urychlení řešení (co nejpřesnější datum a čas ztráty, ID firmy, gangu, nemovitosti, domu.)

Pravidlo č. 3
Při podání ztráty musíte předložit screen jako důkaz vlastnictví (pokud nelze vlastnictví ověřit přímo v logu).

Pravidlo č. 4
Screen o vlastnictví musí být s datem (vpravo nahoře)! Screen infa musí být celý (pozor na rozlišení). Ořezaný screen /info je neplatný.

Pravidlo č. 5
Na screenu musí být vidět všechny potřebné informace k vyřešení ztráty (viditelné inkaso a ochranka, screen obsahu garáže atp.)

Pravidlo č. 6
Ztráta může být maximálně 7 dní stará!

Pravidlo č. 7
Po vyřešení ztráty má hráč 7 dní na to, aby kontaktoval správce ztrát (Vždy se dá rozumně domluvit přes soukromou zprávu). Pokud se do té doby hráč neozve, ztrácí nárok na navrácení majetku.

Pravidlo č. 8
Pokud jste ztratili majetek z crew (peníze, vozidla) a v době vyřešení ztráty již crew nebudete vlastnit, ztrácíte nárok na navrácení majetku.

Pravidlo č. 9
Jestliže jste po permanentním unbanu, nemáte nárok na navrácení ničeho.

Pravidlo č. 10
Každá ztráta bude detailně prozkoumána. Pokud zjistíme, že ztráta byla pouze fiktivní, budeme to kvalifikovat jako podvod, což bude mít za následek, že budete potrestáni jako za podvod!

Pravidlo č. 11
Je přísně zakázáno manipulovat s majetkem, který jste prodali a po chybě serveru/Rollbacku Vám byl navrácen, porušení tohoto pravidla má za následek vaše potrestání

Pravidlo č. 12
Pokud jste ztratili větší množství bodů v zaměstnání, je nutné dodat screen před ztrátou nebo průběžně zadávat příkaz /info - zaměstnání pro urychlení vyhledávaní ve Vašem logu. To samé platí u výdělků z nemovitostí, kdy je třeba zadávat průběžně příkaz /info - nemovitosti. Bez těchto opatření ztrácíte nárok na vrácení.

Pravidlo č. 13
Vždy si řádně kontrolujte, jaké vozidlo prodáváte. V případě, že prodáte/odparkujete vozidlo se speciálními doplňky, díky čemuž o doplňky přijdete, ztráta nebude dále řešena! (Doporučení: před odparkováním/prodáním vozidla si speciální doplňky můžete odstranit v nějakém tuningu za kredity, následně si vlastnost můžete přidat na jiné vozidlo)


[!] Pro částečné zamezení ztrát v případě pádu serveru, je doporučeno po jakékoli transakci (nákup, prodej, koupě inkasa, ochranky, atd..) použít příkaz /ulozit.
Datum poslední aktualizace: 13.2.2020

Upravil/a Skylake dne 06.04.2020 15:27
 
Přejít na fórum:
Navigace
Navigace
Kontakt
HELP@SUPERPARBA.EU
Uživatelé online
Host, Tears, Host, Host, Host, Host, Will, Host, Host, jarehaluz,

Zobrazit všechny

Poslední články
SuperNews 04/2020
SuperNews 03/2020
SuperNews 02/2020
SuperNews 01/2020
SuperNews 12/2019
Anketa
Hlasovalo: 133
Jaký je Váš plán na tohle léto?
Budu doma hrát na PC. / 14% (19)
Budu doma hrát na PC.
Budu v zahraničí u moře. / 6% (8)
Budu v zahraničí u moře.
Ještě to nevím. / 27% (36)
Ještě to nevím.
Nemám prázdniny, musím pracovat. / 35% (46)
Nemám prázdniny, musím pracovat.
Budu v okolí s kamarády. / 18% (24)
Budu v okolí s kamarády.
Pro hlasování musíte být přihlášeni.