Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Tripsíkova Vizitka \!/ [Edit:28.02.2022]
Szelby
Pěkná vizitka , v pohodě týpek ať se daří šéfe king
Szelbovsky Cool
Kurkuma
Jedna z nejlepších vizitek, co jsem viděl. Dobře zvolená barva textu, nadpisy. Luxusní. Akorát trošku upravit to [size], které tam je navíc a bude to top.

K tobě... Jsi pohodář a dá se s tebou pokecat :D A navíc máš mozek a smysl pro humor. :D Ať se ti daří.
Tina
Tripso, ďakujem za označenie Pusa velmi si to cením Kappa
Sociálna pracovníčka hej? :D Ale nie, radšej si zapni rychlo moj IG, už nemam privat (nie na dlho) :D
DaJaS_
Pěkná vizitka, ale zklamal jsi mě, že nejsem mezi top hráči Sad
Né, sranda. V pohodě týpek, jeden z nejlepších, kéžby na SP bylo více lidí, jako ty. Smile
TripS
Citace
Pěkná vizitka , v pohodě týpek ať se daří šéfe king

Děkuju Szelby cenim si tveho nazoru king
Citace
Jedna z nejlepších vizitek, co jsem viděl. Dobře zvolená barva textu, nadpisy. Luxusní. Akorát trošku upravit to [size], které tam je navíc a bude to top.

K tobě... Jsi pohodář a dá se s tebou pokecat :D A navíc máš mozek a smysl pro humor. :D Ať se ti daří.

Já vím děkuju za koment cenim si toho Good job!
Citace
Tripso, ďakujem za označenie Pusa velmi si to cením Kappa
Sociálna pracovníčka hej? :D Ale nie, radšej si zapni rychlo moj IG, už nemam privat (nie na dlho) :D

Heh socialni no :D ještě dil dělej tu štětku na SP :D ale ne srandujem cenim si toho lásko Pusa
Citace
Pěkná vizitka, ale zklamal jsi mě, že nejsem mezi top hráči Sad
Né, sranda. V pohodě týpek, jeden z nejlepších, kéžby na SP bylo více lidí, jako ty. Smile

Děkuju DaJaSo :D někdy pokecame ještě na TS si zapoměl nanas a vůbec nechodiš Sad ale ne dělám si srandu :D
DanyaS
Pěkná vizitka tripsi, #kafíčko :D Jinak díky za označení.
TripS
Citace
Pěkná vizitka tripsi, #kafíčko :D Jinak díky za označení.

Děkuju Danisku malý člověk #Kafičko už není už piju jen čaj :D
MRSHLL
Nevidím tu žádný svůj koment! To se musí napravit! Vizitka šedá jak 4. díl Harryho Pottera. :D Hráč na tuty výborný, "sawner" jak se patří a pimpař ještě sladší :3 Gud lak do života, ale hlavně do HRY! Ať nějakou tu miliardu vyděláš a pak ji vrazíš do vestiček od Máršla. Dám ti pusu
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Ladik_
Vizitka pěkná, ale jako že nejsem tvůj oblíbenej admin tak to brečím Sad
přeju hodně štěstí do života a na SP >3
TripS
Citace
Ladik_ napsal:

Vizitka pěkná, ale jako že nejsem tvůj oblíbenej admin tak to brečím Sad
přeju hodně štěstí do života a na SP >3

Děkuju Ladiku taky přeju gl do života aj na SP a do adminu tě nepřidam protože už nejsi Hulala
DanyaS
Vizitka pěkna Tripsi až na pár překlepů ohledně velikosti písma atd.
Každý má autistický chvilky:D Fajn hráč nemám co dál napsat. Smile
TripS
Citace
DanyaS napsal:

Vizitka pěkna Tripsi až na pár překlepů ohledně velikosti písma atd.
Každý má autistický chvilky:D Fajn hráč nemám co dál napsat. Smile

Nemá no :D děkuju za koment gl,hf #7kafiček
TripS
Update 14.12.2017 Jooo
Yoistik
sws moj kamarat , vizitka se mi tak moc líbí že jsem ji musel okomentovla znovu :D

Jako kamaráda tě znám už pár let , vždy suprovej pokec, Párkrat si mi i opravil PC a zachránil ho před smrtí za co ti moc a moc dekuji Jooo . Z lídí co znám na SP si právě z tebou nevíc rozmumím a doufám že to tak bude nadále.

Doufám že se už někdy potkáme v Realu a dáme pokec. Tvůj kámoško Uhlík z Jihočeska.

Inač pěkně natuklej Fiat z bílou metalízou xd
Upravil/a Yoistik dne 23.02.2018 16:27
EM1N3M
Dobrý deň kamaráde českej najviac týpek ktorého mám velmi rád a dúfam že sa niekedy stretneme v realu. Dá sa ti veriť a super sa stebou kecá poznáme sa už asi 3-4 roky a za tú dobu som toho stebou vela zažil. Vizitka pekná dúfam že budeme ešte dlho kamaráti a niekedy sa stretneme v reálu v pripáde dôjdem do Plzne a prespím u teba :D .

Si kral Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
CpT
Prídam aj ja koment čím viac komentov tým lepšie Kappa Po grafickej stránke sa mi vizitka páči či už nadpisy alebo farba textu hráč si v pohode patríš medzi tých rozumnejších takže nejake spory medzi sebou náme tak nech sa ti darí a nech maš bohateho ježíška :D furt mi dlžiš peniaze :D
Diana
Ahoj,čipsík Pusa
Vizitká pekná,obsahovo aj graficky,graficky aj obsahovo :D Ale si v pohode týpek (aj sexy heheheee )
Prajem vela šťastia do života aj do hry Smile)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
TripS
Citace
Rich napsal:

Ahoj,čipsík Pusa
Vizitká pekná,obsahovo aj graficky,graficky aj obsahovo :D Ale si v pohode týpek (aj sexy heheheee )
Prajem vela šťastia do života aj do hry Smile)


Pohodička děkuju za koment na vizitku Smile taky přeju hodně štesti do života a hry Smile
Online
Čau Trips, vizitka pekná. Si v pohode týpek, z ktorým sa dá dobre pokecať. Nech sa darí v živote Hi
TripS
Citace
Online napsal:

Čau Trips, vizitka pekná. Si v pohode týpek, z ktorým sa dá dobre pokecať. Nech sa darí v živote Hi


Díky Matuš, též at' se daří v živote Smile Díky
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17