Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Hledání velikonočních vajíček(Upraveno)
apolo14
Citace
evry napsal:

Citace
apolo14 napsal:

Další otázka :D
Jsou ty vajca i ve velkých městech LV/SF/LS ? Nebo jen v okolí je tam psané v okolí, ale wery mi v dotazu řekla, že i ve městech tak já nevím už kde hledat. Jako např u domů hráčů jsou ? Nebo jen mimo velké města ? na dědinách atd..... ?

už jsem to tam dopsal:D


Super díky,
už jen dodám, že super nápad na event zabaví to, ale fakt 60vajec je mega moc hledám tu ty vejce už tak 6h skoro v kuse a našel jsem max 15 pak už tě to úplně přestane bavit. Bůh ví kde to všede může být na silech? Na zahradách domů ? Nebylo by špatné popsat trochu kde se ty vejce můžou nacházet protože fakt nebudu chodit od sila k silu, od továrny k továrně to už pak neni zábava, ale nuda. Ale jinak super Smile
Maxdep
Deny.. :D Tu sa to nemá posílat... zbytečně pomáháš ostatním.. :D Apolo.. tam vem si vrtulník a lítej nad městama.. :D
evry
Citace
apolo14 napsal:

Citace
evry napsal:

Citace
apolo14 napsal:

Další otázka :D
Jsou ty vajca i ve velkých městech LV/SF/LS ? Nebo jen v okolí je tam psané v okolí, ale wery mi v dotazu řekla, že i ve městech tak já nevím už kde hledat. Jako např u domů hráčů jsou ? Nebo jen mimo velké města ? na dědinách atd..... ?

už jsem to tam dopsal:D


Super díky,
už jen dodám, že super nápad na event zabaví to, ale fakt 60vajec je mega moc hledám tu ty vejce už tak 6h skoro v kuse a našel jsem max 15 pak už tě to úplně přestane bavit. Bůh ví kde to všede může být na silech? Na zahradách domů ? Nebylo by špatné popsat trochu kde se ty vejce můžou nacházet protože fakt nebudu chodit od sila k silu, od továrny k továrně to už pak neni zábava, ale nuda. Ale jinak super Smile

Jasný no.Nemusíš najít všech 60,ale čím více jich najdeš tím větší šance,že vyhraješ.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
apolo14
Já bych teda chtěl dodat ohledně těch odměn, že je to dost nevyvážené. Když za 4-10místo máš stejnou odměnu. Vem si, že někdo bude mít např 52 vajíček na 4 místě a někdo 15 vajíček na 10místě a dostanou úplně stejně byla blbost dát tak moc za první a tak málo za ostatní měl si to trochu rozvrhrou i mezi ty ostatní a né dát velké odměny jen pro první 3 a pak pro ostatní stejnou :'Pláču
oldaccount
Citace
apolo14 napsal:

Já bych teda chtěl dodat ohledně těch odměn, že je to dost nevyvážené. Když za 4-10místo máš stejnou odměnu. Vem si, že někdo bude mít např 52 vajíček na 4 místě a někdo 15 vajíček na 10místě a dostanou úplně stejně byla blbost dát tak moc za první a tak málo za ostatní měl si to trochu rozvrhrou i mezi ty ostatní a né dát velké odměny jen pro první 3 a pak pro ostatní stejnou :'Pláču


Máš hledat a ne pořád brečet, že je to těžký. Za cca 6-7 hodin jsem našel 60 vajec. Není to zas tak těžký, když hledáš poctivě.

Je mi jasný, že máš teď cca 40+ vajec a proto víš, že budeš mít vyšší místo jak 10. a proto chceš rozvrhnout odměny, abys dostal víc $. A klidně se vsadím, že kdybys byl 10., tak tohle nenapíšeš a je ti to jedno.
evry
Odměny byli navýšene díky hráči,který je napsaný dole.Jinak by bylo 1,5mg pro každého.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
apolo14
Citace
Tlap napsal:

Citace
apolo14 napsal:

Já bych teda chtěl dodat ohledně těch odměn, že je to dost nevyvážené. Když za 4-10místo máš stejnou odměnu. Vem si, že někdo bude mít např 52 vajíček na 4 místě a někdo 15 vajíček na 10místě a dostanou úplně stejně byla blbost dát tak moc za první a tak málo za ostatní měl si to trochu rozvrhrou i mezi ty ostatní a né dát velké odměny jen pro první 3 a pak pro ostatní stejnou :'Pláču


Máš hledat a ne pořád brečet, že je to těžký. Za cca 6-7 hodin jsem našel 60 vajec. Není to zas tak těžký, když hledáš poctivě.

Je mi jasný, že máš teď cca 40+ vajec a proto víš, že budeš mít vyšší místo jak 10. a proto chceš rozvrhnout odměny, abys dostal víc $. A klidně se vsadím, že kdybys byl 10., tak tohle nenapíšeš a je ti to jedno.



Skoro.
Jenže se mýlíš. Já jsem to co jsem napsal vůbec nevymyslel víš ? Vymysleli to včera kámoši se kterýma jsem volal a tak jsem se rozhodl to sem napsat protože mi to přišlo logické než dát za první 3 místa např 15mg a za 7míst cca 10mg což je trošku nelogické. Ale byl si blížko Smile Skoro si mě odhalil Sherlocku :*
apolo14
Citace
evry napsal:

Odměny byli navýšene díky hráči,který je napsaný dole.Jinak by bylo 1,5mg pro každého.


Pravda byli navýšený díky sponzorvi. Ale byli navýšený jen první 3 místa a zbytek ? Proč si to trochu nerozvrhl a neudělal to o např od 5mg a každé místo klesat o mg nebo tak určitě by se to dali vymslet i jinak než první 3 místa = raketa 7míst = ****
evry
Vyhlášeno o odměny si napište na serveru pokud jsem někde udělal chybu v nickách ozvěte se.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
apolo14
Citace
evry napsal:

Vyhlášeno o odměny si napište na serveru pokud jsem někde udělal chybu v nickách ozvěte se.


Já ti nevím, ale neposílal ti i Pink vajíčka ? On jich měl taky +- 42 a nenašel jsem ho tu. Já bych se ho zeptal, ale neni na serveru ani na FB.
evry
Je možné,že jsem se přehlédl,ale vše jsem kontroloval a nic jsem nenašel.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
OndraS1
Proč tam nejsem napsany já, přitom jsem měl asi tak 20 vajíček +, a je tam místo me nekdo kdo ma 12??
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
evry
Napiš mi prosím na skype pokud jsi mi to posílal.Je možné,že jsem se přehlédnul.Jinak apolo je tam chyba,že jsem tam dal jeho skype jméno a né nick:D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
apolo14
Citace
evry napsal:

Napiš mi prosím na skype pokud jsi mi to posílal.Je možné,že jsem se přehlédnul.Jinak apolo je tam chyba,že jsem tam dal jeho skype jméno a né nick:D


JJ on už mi to říkal :D pohoda díky Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
11 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
13%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
32 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
7%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17