Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
#Vizitos Apolínos [UPDATED 19.11.2018]
apolo14
img.tpx.cz/uploads/apolovynadpisyv0001server.png


Váš nick na serveru:
apolo14

Odehrané hodiny na serveru:
1800+-

Váš bankovní obnos:
Co tě to zajímá? Určitě víc než máš ty.

Nasbíráno marihuany:
Tý mam i víc v reálu než na SP ????

Vlastním dům číslo:
Momentálně žádný, ale brzo budou vánoce tak nějaký očekávám.

Vlastním nemovitosti:
RedSand Cars[/ploc 70],
Solarin Industries[/ploc 80],
Hot Wheels[/ploc 82]


Momentálně jsem členem firmy:
Thug Life Dealers

Můj oblíbený administrátor/helper/mod:
Nosferatus, Warning, Mordis, Baseball, Wery, Johnny, Pink a to vemeno SkyLake
legends: HrBeec! Nikdy na tebe nezapomenu

Můj nejoblíbenější příkaz serveru:
/pvydelky, /kill, /admins, /firmy, /info

Můj nejoblíbenější event serveru:
Naskoč a vyhraj, Schovej se a vyhraj by Apolo14 :D

Mé oblíbené vozidlo:
SandKing, Cheetah, Infernus, Sultan

Má oblíbené práce na serveru:
Pilot,Rusák,Terák

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu:
1- :D (Nosfe: Jsou zde admini co něco pro SP udělali/dělají a také jsou tu admini co si jen nahrabávají staty Smile)

img.tpx.cz/uploads/apolovynadpisyv0002web.png


Váš nick na webu:
apolo14

Vloženo komentářů:
Se podívej

Vloženo příspěvků ve fóru:
momentálně 444, ale roste koukni se sám


img.tpx.cz/uploads/apolovynadpisyv0002osoba.png


Jméno,Příjmení:
Filip xxxxxx

Věk:
17

Kontakt na mě:
skype: "facebook:frostakcze" musíte tam napsat i to facebook jelikož skype mam propojenej s fb.

Kraj:
Středočeský kraj


Stav:
Volný jako pták :D (Al_capone copyright)


Škola:
Mateřská, Základní, momentálně dělám Střední


Jazyk:
Český, Slovenský , Německý, Anglický

Děti:
Nemám, doufám!

Kde bydlím:
No pod mostem to není Smile V rodiném domě

S kým bydlím:
S rodiči a postiženým bratrem

Sexuální orientace:
Heterosexual


img.tpx.cz/uploads/apolovynadpisyv0004postava.png


Výška:
180cm

Hmotnost:
70kg

Postava:
Kulturista Kappa
Né: Sportovní +-


Barva očí:
Ehm. Já se neviděl už několik let takže netuším.

Barva vlasů:
Blond

Brýle:
Ne


img.tpx.cz/uploads/apolovynadpisyv0005zajimavosti.png


Zájmy:
PC, parkour, freeruning, trampolíny, freestyle koloběžka

Sport:
Gaučing

Literatura:
Wtf? Co to je ? :D

Hudba:
HipHop, DnB, House, Electro, PoP

Zvíře:
Pes


Organizátorem akcí od 28.8.2017

Statistiky uspořádaných akcí

SRPEN:

Citace
Apolo14
2-Jail
5-Freeze
23-Akci

PS už OA nejsem tak rok

img.tpx.cz/uploads/apolovynadpisyv0006nezapomenu.png


Pink - Si jeden z mála, kterým se na SP dá věřit. Největší kamarád a týpek kterého jsem na SP, kdy poznal. Nikdy jsme s tebou neměl žádné problémy a snad ani nebudou. Těch pár měsíců co spolu voláme jsem si náramě užil a doufám, že to tak i bude pokračovat. Vždy si mi pomohl a i já tobě Smile
[W]arning - Jeden z mála adminů, kteří zůstali i po postu pořád stejný Smile. Je s tebou legrace furt, za což jsem rád, většinu mých sra**k co na tebe vypouštím bereš s humorem za což jsem rád, že nejsi jako někdo kdo by mi hned nasolil banána Smile. Jsem rád, že jsme tě poznal a doufám, že se jen tak škárlit nepřestanem :D.A musím tu něco citovat :D
Citace
pm pro [W]arning: A víš, že to ' před jménem mají jen autisti ? viz 'moderátor warning ? :DD
Global Chat [W]arning: acheat 'apolo14
pm pro [W]arning: Tak ty si kkt :D Nesnáším tě :DDDD

(Těm kterým to nedošlo všimněte si toho ' před mám nickem)

Cpt. - Jsem rád, že jsem takového Autistu jako si ty potkal :D. Tak jako s těma nahoře. Rád s tebou pokecám, občas se poradíme o nějakých těch věcech co kolik stojí.
Wery - Dříve si mi dost vadila a do jsem tě hejtil, ale potom co jsem tě trochu poznal si začala být jak super adminkou tak i super šéfkou Smile Jsem rád, že můžu být ve firmě u někoho jako si ty. Super člověk rád s tebou pokecám a doufám, že i ty semnou :D
Panther - Ten nejlepší nakonec ? Asi nejlepší hráč po Pinkovy, kterého jsem kdy na SP poznal, akce děláš úžasné. Když jsem si nevěděl rady ty si vždy rád pomohl za což ti hrozně moc děkuji. Poslední dobou se s tebou začínám víc a víc bavit za což jsem rád. Na skypu si píšeme ty TOP SECRET věci a pomlouváme warninga což je super :D Doufám, že jen tak OA team neopustíš, a ani SP.


Supak - Král všech autistů FU *sarcasm*
Szelby - S tebou to bude trošku delší. Ať už potřebuji pomoc nebo něco vyřešit nemám problém to řešit s tebou si další z mála hráčů na sp které mam opravdu rád. Ať už řešíme naše TOP SECRET věci na skypu (ano pomlouváme warninga jak jinak) nebo i pokecat na serveru tak jsme rád,
že si tam ty Smile Super hráč i admin legrace s tebou je :D Hlavně ten screen #BOŽKOV :DD

Trollman - Nejstarší kamarád ze SP
Pink - Největší kamarád na SP
Sng.Ase - autista co dělá blbosti
Vitman - majitel al-kaidy který mě měl vždy v lásce
Rosta - Jeden z mála, kteří u mě mají respekt
HrBeec - Nejlepší ex.admin na světě
[W]arning - Nejméně zuřivej admin na sp / největší nerd
Cpt. - týpek kterej se mě furt ptá na ceny nemovitostí
[T]orreto - týpek kterého jsem poznal při náboru na post
Justin(xBack) - to si ty ten z tska :D né v celku borec jen zapracuj na aktivitě
FTQ - Můj oblíbenec - Majitel celého AP - Kde je ta aktivita chlape
BloodMoney - HaHa už nejsi nejbohatší ! :D - Super týpek mám tě rád bro
Apero - apolo nemApero že ano ? :D Né jinak si borec :D[/b]
Nosferatus - Pán všech pánů Co k tobě dodat :D Jedničkou si byl a jedničkou zůstaneš. Můžu ti jen poděkovat,
za všechno co si pro mě kdy udělal ať už to byla ta akce ty víš o čem mluvím, nebo pomoc s věcma / rady atd.. Smile Díkes

Mordis - Nejlepší DJ na sp ! Hlavně toho Káju mi tam pust :D
Wery - Jediná adminka co mě dokáže seřvat tak, že mám ztrach se na SP vrátit
Panther - Nejlepší týpek ze sp - nejlepší OA na sp - Mám tě rád bro :D
evry - Už se nevytahuj, že máš hezší závody jak já :D #prank :D Né dobrej builder a rád s tebou pokecám Smile
Primer. - Akční si to ti povím :D A akce taky suprové :D
Niko - Další jeden z mála co mi pomohli když jsem byl na mém nelegálním postu OA :D
#Redy$ - Musím k tomu něco psát nebo si každej domyslíte ? :D
Rich - Super týpek Smile Nevím co k tobě napsat, ze začátku jsem z tebe měl legraci, ale jak jsme tě poznal tak pohoda

________________________________________________________________

Děkuji za přečtení vizitky doufám, že se líbila Smile

Nadpisy a vizitka By: apolo14

Upravil/a apolo14 dne 19.11.2018 10:01
Warning
Díky za double označenie. Síce ma šikanuješ, ale pohoda týpek. Hlavne ráno :D
GL to znáš... :D
A vizitka pekne zladená, dosť zaujímavé nadpisy.
CpT
Dobrý hráč vychádzame spolu a to som rád vizitka dobrá to ammo si mi ukradol čo ma mrzí a dík za označenie ale niesom Cpt. ale CpT. a to je rozdiel :D dúfam že na sp ešte niečo zažijeme a nech sa darí a raz mi to ammo možno vrátiš dík
apolo14
Citace
Warning napsal:

Díky za double označenie. Síce ma šikanuješ, ale pohoda týpek. Hlavne ráno :D
GL to znáš... :D
A vizitka pekne zladená, dosť zaujímavé nadpisy.


xD Moc ti děkuju, si můj nejoblíbenější administrátor/moderátor/helper/hráč nebo co vlastně si špinavče :D A jsem moc rád, že zrovna ty si v AT taky si udělej vizitku rád bych se ti taky vyjádřil :D Protože ty si prostě TOPKA :D Jinak díky Smile

//OPRAVA pán vizitku má :D Tak to jdu do sprchy a pak se mu mrknu na zoubek :D

Citace
CpT napsal:

Dobrý hráč vychádzame spolu a to som rád vizitka dobrá to ammo si mi ukradol čo ma mrzí a dík za označenie ale niesom Cpt. ale CpT. a to je rozdiel :D dúfam že na sp ešte niečo zažijeme a nech sa darí a raz mi to ammo možno vrátiš dík


Dobře senseii CpT. Já vás pak přepíši :D:D
Moc ti děkuji. :D
A BTW žádné ammu nedostaneš :D Moje Moje Moje :D Hmm možná časem :D Ale díky Smile
As3
Hráč velmi v pohodě tak konečne ve Friendlistu díky moc Smile

Hodně štěstí v životě
Pink
Čau, v pohodě týpek s kterým se dá pokecat a je s ním sranda. :D Když potřebuju pomoct tak pomůže. :D Doufám, že ještě nějakou dobu na SP vydržíš. :D Hodně štěstí jak na serveru tak v životě. ;) :D

//EDIT: Jo, ty hovory na TSku jsou super, sice mi někdy lezeš na nervy, ale i tak doufám, že budeme v kontaktu i kdyby někdo z nás skončil na SP. :D
Upravil/a Pink dne 15.05.2017 18:29
Pegasus
Citace

Stav: Volný jako pták :D (Al_capone copyright)


hihi :D Si v pohode hráč a aj dobrý grafik. GL do života a aj na SP.
(Nerob tú grafiku pre lóve ty zapredanec Kappa :D)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
apolo14
As3 - Ahoj děkuji ti moc taky hodně štěstí Smile
Pink - Díky bráško :D Jsem moc rád, že si se ozval kdyby ne tak ¨ds xD
Al_Capone - Díky a BTW avatary dělam většinou zadarmo a pokud ne tak peníze co vydělám dávám vždy na akce Smile teď budu v sobotu/neděli dělat akci tak se těš Smile A taky díky
apolo14
Vizitka upravena a updatnuta: 15.5.2017 - celá vizitka předělaná.
Fatalqo_
označení jak šéf.
Děkuji
hráč si v pohodě. myslím si teda.:D
Snad se dostaneš tam kde chceš. Smile GL
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Pandy
Zdravím,
vizitky já moc nekomentuju, ale u Tebe jsem váhala a to celkem dlouho. Ale jekolikož jsem si přečetla, že mě máš v oblíbených adminech, tak jsem si řekla, že by bylo nefér sem nehodit koment.

Známe již delší dobu a to z dřívějších dob u dealerů. Dřív to bylo takový jiný, víc ty lidi hráli na partu a na kolektiv než na peníze.
Ale ty doby jsou pryč, alespoň u rusáka si tohle držím pořád.

Ale teď upřímně. Nikdy jsem s Tebou neměla problém, jen občas jsi měl moc prořízlou pusu tak bylo potřeba Tě trošku zkrotit. FUAle postupem času se ukázalo, že se s tebou dá bavit a jednat na nějaký úrovni, což taky potvrdilo tvé dočasné působení v OA. Pár jedinců bys mohl strčit do kapsy a to říkám tak jak to je.

Vizitka super, protože je červeno-bílá, tak jak to mám ráda a jak to mám ja heheheee

Přát Ti ty srajdy kolem jako to dělá 99,99% lidí tady nebudu, protože to není myšleno ani vážně, takže prostě jen drž se a děkuju za pomoc ve firmě Pusa
LSK
Zdar,
Vidam ta na serveri, avšak nepoznáme sa, podla vizitky a ohlasov môžeš byť fajn človek, hadam sa raz spozname Smile
apolo14
Fretko - Moc se ti omlouvám, pracoval jsem na tom ve škole o hodinách ICT :D Takže jsem tě tak trochu zapoměl připsat :D Už jsem to aktializovat Smile Jinak moc díky za koment a snad někdy ano Smile
Wery - Hele to co jsem napsal, že jsem tě heitil tak to bylo tak psané ve škole a jak furt zamnou chodila učitelka a já klikal ALT + TAB aby to neviděla tak jsem splodil tohle :DD Btw To heitil jsem tam napsal proto, že si přísná a neděláš vyjímky :D Hold když jsem něco po*ral hned jsem dostal zjeba :D Ale tak to má být :D Jinak taky moc děkuji za moc pěkný a obsáhlý komentář Smile
Liško - Tobě taky moc děkuji za koment. Určitě budu rád, když se někdy poznáme taky o něco víc Smile Snad jednou příjde i náš čas :D
Primer
No nazdar.
Díky moc za označenie,vážim si tohoKytka pro tebe
Vizitka v pohode.
Ako hráč si v pohode chvílku sme volali na tsku a dla tvojho rozprávanie si celkom fajn týpek,dalej ti prajem vela šťastia v živote Smile
Pandy
Citace
apolo14 napsal:

jak furt zamnou chodila učitelka a já klikal ALT + TAB aby to neviděla tak jsem splodil tohle :DD Btw To heitil jsem tam napsal proto, že si přísná a neděláš vyjímky


No já bejt tou učitelkou, tak ti to seberu a vrátím na konci školního roku.
Tohle mě ted pobavilo taky... :D

#pisuZprace FU
apolo14
Optime Prime - Určitě musíme zase někdy zajít na Tsko pokecat nejlépe i nějakej ten grupáč já ty panther, fatal ? warning no bůh ví, kdo by se vše přidal :D Třeba i ta killerka wery :D Jinak díky za komentáris Smile

Werouši - Jak by mi asi mohla vzít celej počítač co patří škole :DDDDD ALe jako pohoda :D Třeba si to špatně pochopila nebo jsem zase psal něco co nedávali smysl :D Díkes a užíj si to v práci FU
Pandy
Werousi, takhle mi dlouho nikdo neřekl heheheee
Ahá já myslela, že nosíte do školy svoje NTB jako teď skoro všichni školáci v okolí. Tak nic nevadí, každopádně TSko asi ne, doby kdy jsem si volala z lidma jsou pryč, to už musí bejt,když jdu s někým volat. FU

Btw. středočeský kraj? Odkud? Taky pocházím ze středních čech...

Nebudu tu už špinit vizitku svýma blitkama, takže páčko a později na serveru.Smile
apolo14
Wery - asi tak už mi tu mou krásnou vizitku nešpiň ! Kappa
BTW to odkud jsem zjistíš až budeš na serveru prohodíme pár PMek a budeš vědět :D

Vizitka updatnu + připsaný nějaké malé info k mým známostem :D + přidám vtírač gummyš xD
MaTy
Citace
UPDATED 15.15.2017

Zasmal jsem se :D.
Vizitka v top barvách, jako hráče tě skoro neznám, ale musel jsem ti to sem napsat už jen z toho hlavniho nadpisu :D jinak asi spolu nemáme problém. Tak ať se daří, cs.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
apolo14
Citace
_MaTy_ napsal:

Citace
UPDATED 15.15.2017

Zasmal jsem se :D.
Vizitka v top barvách, jako hráče tě skoro neznám, ale musel jsem ti to sem napsat už jen z toho hlavniho nadpisu :D jinak asi spolu nemáme problém. Tak ať se daří, cs.

xD Díky moc :D Toho nadpisu jsem si nevšiml, ale tak jako nechám to tam :D Je to vtipné :D Jinak díky za koment a ať se daří i tobě :D cs.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18