Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
#Vizitos Apolínos [UPDATED 19.11.2018]
Pandy
Citácia
Wery - Jediná adminka co mě dokáže seřvat tak, že mám ztrach se na SP vrátit


RIP Pláču
Panther
Moc ti dakujem za oznacenie Smile
Ty si dokaz toho, ze si dokazem rozumiet aj z vekovo mladsim hracom ako ja. Pred nedavno sme sa vobec nepoznali. Registrovali sme sa na servery, ale to bolo asi tak vsetko, Ani neviem, ako sme sa vlastne dali do reci, ale mam pocit, ze to zacalo ked si bol nelegalny OA Smile

Si fajn a bol by som moc rad, ak by si sa stal mojim kolegom ... neboj ja sa z OA nechystam nikam .. bavi ma to, takze pokial ma sefovia nevyhodia, tak nemam dovod odchadzat :D

Drz sa Smile
Nosferatu
Ahoj Ahoj,
tak jsem tedy dorazil i k tobě.
Snažím se moc vizitky nekomentovat nebo spíš to ani moc nečtu, ale občas zavítám do vizitek u kterých jsou nicky, které mi nějakým způsobem zůstali v paměti.
Což ty rozhodně jsi. Smile
Každopádně ti děkuji za označení jak nahoře tak i dole, takových označení si cením, alespoň vidím, že i tu mou práci někdo dokáže ocenit a to tedy potěší a ještě s takovým titulkem vedle toho, to je prostě fajn. Smile
Každopádně nemáš vůbec zač, ohledně těch akcí, sám si prokázal své umění, takže za to že ti to tak jde si můžeš sám v tom jsem ti nějak nepomohl. jazyk
Jinak fajn klučina, na pokec a tak celkově, hlavně jak je sranda. Smile
A 1,4mld ? Však to jsou drobné s tím bych se ani nechlubil :D :D
Ale ne, dělám si srandu, tak hlavně ať se ti daří a věřím, že to brzy zase dotáhneš o kus dál.
Mordis
Citácia
[UPDATED 15.15.2017]

Jesus! Celkem nadupanej kalendář :D :D

Zdravím,
Takže kde jen začít hmm?
Začneme vizitkou. Vizitka není vůbec marná, jedna z těch lepších, v jednoduchosti je síla, je zde vše podstatné a důležité takže za vizitku určitě palec hore Smile
Když už jsme u té vizitky tak ti moc děkuji za označení jak v oblíbeném AT tak jako nejlepší DJ :D To mě vcelku pobavilo, děkuju Smile
A teď k tobě, Apolo 11 je lepší, co si budeme povídat, ale když tu máme jen jeho ségru Kappa tak co máme dělat no.
Jsi neskutečně fajn člověk co má rád humor ale dokáže si i pokecat. B)
Vizitky komentuji jen lidem, co pro mě za něco stojí. Takže tady máš můj koment Kytka pro tebe
Vždycky jsme si tak nějak rozuměli i jako dočasný OA jsi se celkem osvědčil takže i v tomto směru spokojenost. Určitě by bylo fajn tě vidět na pozici Organizátora, teď to myslím jako fakt. Takové věci nepíšu jen tak někomu na počkání.
No co víc dodat... fajn člověk, tečka.
Dnes mě opustila inspirace psát slohovky tak to bude kratší :D
Určitě si zase na serveru pokecáme a zablbneme Smile
Měj se Apolíno alias. Kungpao s vuřtem a na serveru Hi ty naše Homošlerko Sex Kappa

PS: Až tě Warna nakrmí, stav se Kappa

DJ Mordis Music
apolo14
Panther - Moc ti děkuji jak za komentář tak za pomoc, když jsem jí potřeboval Smile Jsem rád, že jsem dokázal něco co ještě nikdo nedokázal :D Ne někdo to asi taky dal, ale i tak jsem rád, že se semnou bavíš :D

Nosfe - Taky ti moc děkuji. Jsem rád, že ses přeci jen stavil a hodil mi tu nějaký ten koment.
Citácia
občas zavítám do vizitek u kterých jsou nicky, které mi nějakým způsobem zůstali v paměti.
Což ty rozhodně jsi. Smile

Už to úplně vidím na ploše texťák a v něm lidi kteří ti zůstali v paměti a u apola: apolo14 = ten **** co mě furt spamuje voloviny na skypu a serveru :D
Kappa i tak ti moc děkuji a jsem rád, že si na mě pomatuješ snad i v tom dobrém a nejen špatném :D Pravda 1.4mld to je nic :D Měl bych se zlepšit abych se k tobě aspoň trošku přiblížil Smile Tak jako tak děkuji za koment a snaž se udržovat nervy na serveru vím, že občas je to fakt brutál na serveru :D

DJ.Mordis - Tak jako 15.15 jen tak někdo ve vizitce nemá aspoň nějakej ten originál mam :D. Vyjádřím sě ti tu já jelikož můj bratr apolo11 zde neni tak ten možná příště.

Citácia
Vizitky komentuji jen lidem, co pro mě za něco stojí.

Ale notak, to že si spolu užijeme jeden večer u tebe v Ooooh hned nemusí znamenat, že pro tebe něco znamenám ne ? :D Kappa Moc ti děkuji za to označení, že pro tebe něco znamenám :D Ani nevíš jak to potěší u srdíčka.

Možná se brzy uvidíme tam kde si psal, ale bůh ví jestli... Snad mě nezabiješ, že používám jméno krista nadarmo nebo jak to u vás funguje :D

Citácia
Určitě si zase na serveru pokecáme a zablbneme Smile

Tak to je úplně jasné, že si zablbneme jsem rád, že si další pohodový admin jako např Warning kterej mě hned nemutne když mu napíšu, že je BUŘT nebo, že spolu spíme atd...! (buřt né vuřt :D) S tebou je taky mnoho legrace, dřív jsem tě na serveru registroval, ale dnes jsme se trochu začali bavit a koukal jsme co všechno dokážeš :D Takže ještě jednou díky za komentík a doufám, že zase brzy na serveru dáme nějaké to hašteření :D

PS: Ty songy z 21století dneska nebylo to lepší jak ty tvé z roku 0 ? :D #DJ.MORDIS
Szelby
Ahoj , taky ti tu hodím komentík teda Smile

V pohodě hráč chová se na úrovní takže jeden z mála co na SP mají mozek. Smile Jsem rád že mezi sebou nemáme konflikty a tak to snad i bude. Tak už ti jen držím ať ti výjde to co chceš Smile ( my víme ). Noo nejsem moc na slohy takže když budeš něco potřebovat tak víš kde se můžeš obrátit ;)

Přeji ti mnoho životních úspěchu , ať se ti daří i v téhle mentální hře :D a víš jak #Pohoda Hi king
Szelbovsky Cool
Vondrej
V pohodě hráč, dá se stebou normálně bavit.
Vizitka taky super, hezká kombinace bílé a červené Smile
Larex
Zdravím.
Něco k tobě si fajn týpek a neskutečně dobrej grafik. Jsem rád, že jsem mohl poznat tak super kluka co si ty. Jen tak dál Smile Díky
Co se tyče vizitky. Vizitka je přehledná, lze vyčíst vše o tobě. *Dobrá práce*
Geby
Twl v majetku 1.4 MLD xd z toho 600 mg máš oděmne protože jsi ten nejvetší žebrák na sp všichni měli pravdu si jen ****na prachy |Myslite si ostatní o tom co chcete já ho znam nejakou dobu jde mu jen o prachy když vás jednoho dne okradne pak brečte že ste se snim vubec bavili hejtujte mě nadavejte mi víte kde vás mam kdo semnou souhlasí ví o čem píšu |
apolo14
Szelby -
Citácia
Tak už ti jen držím ať ti výjde to co chceš Smile ( my víme )

Tak přeci jen se mi to splnilo Smile Děkuji ti za koment a za víru ve mě :D
Vondrej - Díky brácho, snad někdy na ts Smile
Larex - Díky díky mistře, jsem rád, že se ti ta grafika líbila :D Určitě kdybys zase něco potřeboval víš na koho se obrátit :D
Redíku - Ty moje lásko, já věděl, že bez tebe by ta vizitka vypadala ošklivě, jsem rád, že si přidal taky nějaký ten koment a tu vizitku o něco obohatil, jedinou vec za kterou bych tě mohl hejtit je ten tvůj přístup k gangům. Okrádat gangy o RS stylem pojď drag dám ti tam ten RS a pak to dojedeš a ukradneš si dalších xxxRS. No ty víš o co jde :*. Měj se hezky ty můj miláčku a snad někdy na tsku ne ? <3

//VIZITKA UPDATNUTA - UPRAVENA:
NOVÁ FIRMA, NOVÁ NEMKA, PÁSPĚVKY NA FORU, OA
Geby
Neni zač rád podporuju žebráky ;) a jinak k tomu rs nikoho neokradam vůbec sem ti nepsal že tě nechám vyhrát tak jdi brečet dál o prodělanej rs že si lamka a neumíš jezdit ;)
Diana
Citácia
Rich - Super týpek Smile Nevím co k tobě napsat, ze začátku jsem z tebe měl legraci, ale jak jsme tě poznal tak pohoda

Neviem na čo si tu hráč keď si mi nedávno písal že si si len srandu zo mňa robil.
Pekná vizitka,obsahová nech sa ti darí vela šťastia do života Smile
Upravil Diana dňa 21.01.2018 14:49
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Kacka
Sice tě neznám ale vizitku máš pěknou dal si si pěkně na ní zaležet.Smile At se ti daří Smile
Skylake
Zdravím tě Apolo,
vizitka moc pěkná, k té nemám nic. Na serveru jsme si párkrát psali a můžu říct, že jsi v pohodě hráč. Docela jsem se divil, že jsi odešel z pozice OA a mrzí mě, že jsi tam nevydržel o trochu déle, protože tvoje akce byly super, hlavně AWSkyRace... Tak se měj.

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
apolo14
Kačka - to je taková škoda, že mě neznáš. Tak snad mě někdy poznáš Smile jinak díky
Sky - díky kámoško. K odchodu jsem měl sve důvody no. Tobě cg k postu a zase na serveru pokecáme btw vysloužil sis za včerejšek titul oblíbeného admina mamute xd


!!vizitka po roce updatnuta!!
#apolocomeback
asthenic
Citácia
a také jsou tu admini co si jen nahrabávají staty Smile
to sú ktorí?
apolo14
Nemám nejmenší důvod ti je jmenovat. Díky za pochopení Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
9 Hlasov
53%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
12%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
24%
Ne
2 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online