Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
bMe.zorys Vizitka
Diana
Ahoj Zoro!
Vizitka sa mi velmi páči a aj toto:
Citace
Žádost do AT
19.4.2018 - xx.xx.2018
Jsem na ní pyšný, nikdy se mi nepodařilo udělat přihlášku, která by měla takové naděje a vydržela tak dlouho, ať už mi vyjde či ne, tak v mé vizitce bude viset do konce dnů.



Takisto sa mi páči, že máš aj z takejto maličkosti radosť, takže ti držím palce pri prihláške Smile .
Ako hráč si velmi pohoďák, len sa nedaj na tú zlú stranu hráčov.
Prajem ti vela šťastia aj pri tej prihláške, ale aj v živote a nakoniec aj v hre.
Prajem ti príjemný zvyšok večera Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Zetk0
hahah šéf zoro slušná vizitka *gp*
zorys
Erika jsem nečekal ve své vizitce :o Díky za komenty, bohužel žádný update momentálně nemám, ale brzy bude (snad). Samozřejmě děkuju jen kvůli tomu, aby má vizitka byla nejvíc nahoře na webu, lepší důvod to nemá. :D
//Tak nakonec jsem update stejně udělal, aby se neřeklo že si jen bumpuju vizitku.
//Update 22.7
Upravil/a zorys dne 22.07.2018 16:07

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
DrY500
pekna vizitka zoro, sefko jak se patri x) ale v tom goucku jak si nedal typka s awp kdyz se nehybal na to nezapomenu :D:D:D
hodne stesti na SP a v goucku s tim AWP at to trefujes :D a predevsim v realnym zivote Smile
Lee
Špatnán't vizitka, děkujin't za označenín't, jinak to s tou ségrou mě dostalo :D
oldaccount
Pěkná vizitka, pohodovej hráč, dobrej grafik

cs Good job!
Loly
Čau Zoro, síce sa moc nebavime ale na SP ťa registrujem ako v pohode týpka. Tie časy, RS vs LH boli TOP, v uzemkach vam to šlo lepšie no :D. Vidím že máš rád filmy od Marvelu čo ma teší, tak GL na servere aj v reale. "Lusk"
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
zorys
Ayy boys, díky za komenty krom toho, že tu děkuji jak žebrák, tak jsem udělal giga mega terabyte update vizitky, vč. nových nadpisů nových barev atd. Předem díky za další komenty. Serus

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
popi
zoro, vizitka pekna ;) hrac si dobry, mame spolu mnoho zazitku zejo, super gangy vsechno, ts ****iny a srandy, za mesic se vidime v gangu haha, at se ti dari irl aj na sp jazyk
Szelby
Nooooo myslel jsem že jsem ti vizitku komentoval , ale asi ne :D vizitka obsahově a graficky top o tom žádná. V pohodě týpek i když jsme měli mezi sebou konflikty , ale vždy jsme to brali nějak s nadhledem. Takže ať se daří mr.Zoro king
Szelbovsky Cool
zorys
Citace
Szelby napsal:

Nooooo myslel jsem že jsem ti vizitku komentoval , ale asi ne :D vizitka obsahově a graficky top o tom žádná. V pohodě týpek i když jsme měli mezi sebou konflikty , ale vždy jsme to brali nějak s nadhledem. Takže ať se daří mr.Zoro king


Upřímně jsem tě nečekal ve vizitce po tvý pauze, díky za koment. Myslím že nic víc to nevystihlo lépe jak tento koment tu situaci mezi náma tehdejší. :D Snad to po tvém comebacku bude už vše v pohodě.

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
GreenStreet
si šef
(mam pi.i ban)
zoubkovavilaOLD
Zorokus, takovej vesnican z Pardubic, v pohode typek, dobre dzojky na TS, slabsi zavodnik no, neboj se nauci. Doufam ze nebudes mit tak velky fame na vizitce, Peace Vila
zorys
Díky hošani, dal jsem pořádnej update a naučil SP scénu dělat vizitky. Díky. ♥

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
zorys
Yoyoyo, nějakej ten basic update, víceméně si chci jen bumpnout vizitku, aby šla více vidět. Good job!

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Qvosty_
strašný nervák a ani nespomenie kto ho učil CPka Kappa
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
zorys
Díky za koment qvosty, jinak update, přidal jsem tam real life fotky, stejně je každej má a každej se na nich hrozně směje, tak ty fotky dám veřejně a už to nebude tak hrozný tajemství, že. Ofc jsem fat fucc.

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Pink
Ahoj,

vizitka pěkná, dozvěděl jsem se z ní dost věcí o tobě. Hráč vcelku v pohodě se kterým se dají rozvést normální debaty a ještě dobrý grafik, jinak děkuji za označení tam nahoře, to potěší.

Jinak ti přeji hodně štěstí v reálném životě a i tom virtuálním. Smile
KUCa
cau zoro pekna vizitka ale srandu som si robil ja z teba cau :D Díky *PIZZAMNAM* najedz sa aby si nebol unaveny pri sp ne diky kamo caf*gp*
NIGHTMARE
Hrozny sef
skareda vizitka cs Kytka pro tebe
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15