Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Larex. - Vizitka > EDIT
Larex
Promiň nevěděl jsem, že budeš člen AT takže tě tam 100% dodávám momentálně Smile A děkuju
Upravil Larex dňa 14.02.2018 14:44
Pandy
Co to tu vidím ? A jéjé hráč, kterýmu se pořád nadržuje, jak říkají ti "divnolidi" na serveru :D

Nekomentuju vizitky, ani jsem nevěděla, že ji máš, tak Ti jí tady trošku zašpiním svým komentem..

Známe se především ze závodů a minulosti. Hodně jsme spolu hrávali MTA, kde jsem hrozně nadávala na ty závodníky, když mi to nešlo, no ostatně jako vždycky ty moje ragequity :D
Snad si zase někdy zahrajem...

Závodům rozumíš, vždycky když jsi na závodě, většinou držíš přední příčky, ale tak samozřejmě server není jen o závodech.
Jako hráč jsi v pohodě, občas jsme spolu volali na TS, ale nemůžu soudit lidi podle toho, jestli s nima volám to je jasný. Vizitka mě taktéž zaujala a taky Ti děkuji za to, že Ti smrdím v Oblíbených administrátorech, ikdyž upřímně nevím proč :D

Tak se drž alespoň v tom virtuálním světě, protože v reálu Ti nic přát nebudu, tam si to musíš zařídít sám Pusa
Larex
Děkuji Wery Smile samozřejmě zahrajem jen čekám, až si to stáhneš Smile
Upravil Larex dňa 14.02.2018 14:44
CpT
Čus ty piano Master vizitka v pohodičke hlavne tie nadpisy úplne mega proste TOP <3
Hráč si v pohodičke ale závodiť moc nevieš iba keď´zapneš ale akcie maš dobré som velmi rád že si sa vrátil na post OA ,tak vyražováky sú naše nech sa ti darí Smile Hi
Upravil CpT dňa 14.02.2018 14:52
Pink
Ahoj,

vizitka pěkná, ty nadpisy jsou fakt pěkný. My už se taky nějakou dobu známe, celkem fajn pokecy na TSku ještě s apolem. :D Jinak gratuluji zase k postu OA, snad už teď vydržíš, jinak díky za označení nahoře i dole. ;) :D

Tak ať se daří jak na SP tak i v reálu. Smile
DangerRMV
Moc pěkná vizitka Larexi.
Navíc jsem velmi rád, že jsi snáma v OA v týmu, myslím, že to máš zasloužené, protože tvé akce jsou excelentní a obzvlášť v typu MTA závodů. Jsi vynikající jezdec a můj veliký konkurent, ikdyž my dva víme kdo je ten lepší heheheee. Snad ti ten OA vydrží co nejdýl.
Hodně štěstí.
Zacek
Čus Láro. Hi
Nově gratuluji k postupu na OA Smile Věřím, že tvé závody boudou a jsou excelentní.
Ať se daří Smile
Skylake
Ahoj Larexiii,

Nejdříve k vizitce, ta je super, přehledná a hezký výběr barev.

Jsi super hráč, závodník a člověk, prostě je s tebou prdel. :D Na skypu jsme pokecali, to taky bylo fajn a zahráli MTA, ale to už mi moc nešlo :D

Samozřejmě ti taky gratuluji k přijetí k nám do týmu, jsem moc rád, že ses vrátil. Smile

Chtěl bych ti poděkovat za zmínku ve friend listu, vážím si toho. Smile

Měj se a hodně štěstí ! Hi

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Skybatros
Vizitka pěkně zpracovaná, info taky. Smile GJ
Wow! :O a ty akce, si hodně aktivní!
HARS
Můj nejoblíbenější oa (jiný neznam Smile)) ), ale ne, v pohodě týpek, občas trochu retoš, ale kdo neni... :D Ať se daří Pivo
KoLoB
Ahoj láro.
Vizitka se mi i celkem líbí, ale nějaká úplně top věc to zas není :D
Tak něco málo jsem se o tobě dozvěděl a tak splnila svůj účel a to je důležité.

Co ktobě, známe se poměrně krátkou dobu ale padl jsi mi do oka, rád stebou chodím na discord dělat kdejaké voloviny u té hry a tak. No nemám ti co vytknout takhle, pokaždé se stebou zasměju hlavně když někoho trolíš u kreslení :D
Nebudu se tu nějak moc rozepisovat tak zase někdy u kulečníku a na discordu, čau Hi
MightyDaniel_
Pěkná vizitka!Smile Nejlepší OA Smile
Jertn
Nádherná vizitka...ty nadpisy uplně BOOM allahu akbar. jsi šéf a máš nejlepší rejsy bohužel ted si radši nahrabáváš staty na dotazech no Sad GL na SP (RL neni důležitej)


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Kompre
Čus. No Larex. Čo dodať :D Vizitka úplne super a niečo nové som sa o tebe aj dozvedel :D. Nadpisy TOPka. Je vidieť, že CpT. je fakt dobrý v robení tých nadpisov.
-Podla mňa, prácu moderátora zvládaš super a OA no už ani moc akcií nedávaš ale moderátor je podla mňa zodpovednejší job.
-Poznáme sa na SP, nemôžem povedať že dlho ale je to už nejaký ten piatok. Na TSku sme spolu skoro stále a dá sa s tebou fajn pokecať. Niekedy mi dáš nejakú tú lekciu o závodoch atd. Takže ako kamoš úplne super.
-NO ale to je asi všetko :D Nech sa ti darí ako na SP tak aj v Real živote a nech to dosiahneš v AT čo najďalej Smile Hi
Larex
Jertn: Děkuji, njn když už nemůžu hrabat akce tak dotazy ne ? :D *sarcasm*Jooo

Kompresor: I ty si super kámoš jsem rád, že jsem tě poznal. Já věřím že se ty závody naučíš jinak děkuji.
Tom14
Pěkná vizitka, ale...

,,Zájmy: Škola”

no.. ok :D, ať se ti daří Palec nahoru
Diana
Čau.
Najlepší MTA racer na svete :D
Nie fakt, možno aj kvôli tomu si sa dostal na OA, strašne ma prekvapili tvoje znalosti ohľadne závodenia, niekedy mi bolo až moc divné, že si bol všade 1. :D
Ale podľa mňa si fajn moderátor, snáď sa toho povýšenia dočkáš, tiež som rád, že si ma pozval na MTA :D
Nech sa ti darí Larex. Boss
Salazar
Láro, Láro. Rozhodnul jsem také zavítat na tvojí vizitku a nechat ti tu nějaký ten komentík. Vizitka paráda, práce tam je vidět, dozvěděl jsem se o tobě mnoho nového :D. Jsi fajn člověk, dá se s tebou pokecat, vždy když něco potřebuji tak mi pomůžeš. Moderátor jsi velmi dobrý a akce jsou luxusní, tak doufám, že už brzo budeš také admin! :D Ať se daří jak na serveru, tak v reálu! :D
Larex
Tom14 - Děkuji, no snad se někdy vrátíš a spolu zase zapaříme klidně aj MTA derby bráško Kamarádi

Rich - Závody byly vždy můj sen, aj v reálu jezdit tak dost věci k tomu vím no, na GTA to je prostě jiné.
Citácia
tiež som rád, že si ma pozval na MTA :D

Nemáš vůbec zač, jednoho dne se to naučíš neboj i když si slepý jak patrona, tak ty šipky uvidíš :D :D :D Nemůžu Nemůžu

Salazar- Předem ti děkuji, s tebou se dá tak-též fajn kecat si takový ten míšanek1656958954 Nemůžu vždy, když něco budeš potřebovat neváhej a piš :D
Mine
Čau Larex,
vizitka pekná, prepracovaná, a veľa vecí som sa dozvedel.
Na serveri si moc dobrý moderátor, ale musím povedať že ešte lepší OA. Závody máš také v pohode, spolu so Skylakom máte podľa mňa best SkyRacy ;)
Tak GL v real-lajfe, aj v hre samozrejme. Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16