Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Gangšpeciál - 08 / 2017
Krowky
Fajn, docasne uzatvaram, je nas tak ze dvaja stastlivci automaticky budu v druhom kole, kto to bude rozhodne osud, spisem zoznam, vygenerujem dvojice a dam to sem. REGISTRACIE UZAVRETE!!!
Krowky
Tak opat otvaram, rozlosovanie je uplne nahodne, jedine co som urobil bolo ze som kazdu dvojicu poslal do inej skupiny aby sa spoluhraci z gangu nestretli spolu. Vsetko ostatne vratane vylosovania dvoch "nestastnikov" ktori musia absolvovat kvalifikacne kolo aby nam sedel rezim pavuka robil http://myego.info/online-generator-na...egistrace/ (pridelil som vam cisla).
C
K veci:

Rozlosovanie: klik https://docs.google.com/spreadsheets/...sp=sharing

Bol by som rad keby ste sa rozumne medzi sebou dohodli na termine odohratia zapasov. Kvalifikacne dva zapasy cim skor a vysledok zapiste sem a hned sa moze ten co vyhra kvalifikacne predkolo pustit aj do suboja so superom v osemfinale (je pri nom volny "chlievik":
Toto kolo odohrajte do Stvrtku 15:00, dakujem

dlzka dm 5 minut

Takze si to zhrnieme:
Osemfinale odteraz do stvrtok 15:00
Stvrtfinale do piatok 20:00
Semifinale do sobota 20:00
Finale a o teetie miesto do nedele 20:00

Vysledky zapise vitaz zapasu (ak ma pristup na web) v pripade dohody medzi hracmi moze aj porazeny tvar asi nasledvny

Ferko - Misko 2:1
Upravil Krowky dňa 15.08.2017 21:52
fIoW
Mrtn - Safty
Sawn off:
Win = Safty (opustil jsem nemel jsem sanci)
Desert Eagle:
Remiza
M4
Win = Safty (opustil jsem)
Safty 3x ano postupuješ
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Krowky
A nebudete proste citat pokyny...

Citácia
V prípade remízy sa kolo bude opakovať s rovnakou zbraňou.
fIoW
Musíme to zahrát znova nebo stačí že se toho vzdám?
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Krowky
Ak to tebe nevadi ze si sa viac menej pripravil o sancu vyrovnat zapas lebo ocividne si s deagle nanho mal, tak netreba ist znova.
Titan
Sawn-Off výhra o 7 nad cbg.[$]kill[$]
Deagl výhra o 2 nad cbg.[$]kill[$]
Postupuji *PIZZAMNAM*
Saph1R
Sapho. vs Evry

Sawn off
Sapho 14 : 4 Evry

Deagle
Sapho 2 : 0 Evry (Evry vzdal)
Krowky
Nie nepostupuješ,

jasne som povedal ziadne multiucty a vy ste to proste nedokazali pochopit a mysleli si ze ked tam nahlasite nick normalneho clena gangu ze si neskontrolujem ci tma nahodou nebol niekto iny v case zapasu. Tymto si nielen vyradil sam seba z turnaja ale ako trest vylucjem z turnaja vas gang ako taky!

Gang Reckless Side vylúčený z turnaja!

Co sa meni vylucenim:
Nebude sa konat predkolo v dolnej vetve ale zorocusa a spamera som priradil k volnemu miestu v zapase Aureho a druheho namiesto lagza. Retry uz vypadol v predkole so skillsom tkaze by nemalo vyznam znova opakovat tento duel kedze uz pozname jeho vitaza, takze v hornej vetve sa meni akurat to ze z nej titan vypadava kontumačne a skills ide automaticky dalej.
Takze nove zapasy: Zorocus vs. Aure a Spamer vs. WardaR
Ak nedokaze niekto hrat fer, mal by zvazit ci ma vobec zmysel zucastnovat sa takejto akcie.
L4GZ

Upravil L4GZ dňa 16.08.2017 15:27
Krowky
Povedal som ziadne multiucty a nemam pocit ze Titan_GOD je dajasov hlavny ucet ... alebo sa mylim? Proste ste z turnaja vyluceny a hotovo, bez diskusie. Akykolvek dalsi prispevok k tejto teme posuniem moderatorom fora ako spam.
ReTry
ty vole ked vidim ako to vsetci vzdavali v tych vysledkoch tak som normalne nasraty ze som nedostal ineho supera Sad
L4GZ
Krowky
Ako mozem zvyhodnovat svoj gang v DM ty trulo vypatlany? Sak tam ide kazdy sam za seba. Napis si pre mna za mna aj prezidentovi nic ti to nepomoze. Boli jasne dane pravidla a ty si ich nedokazal respektovat tak potom co cakas?
Zaujimave ze nikomu nevadi ze som v LH, ani tebe to nevadilo pokial ste vlastnou hlupostou neprisli o sancu vyhrat v turnaji. Takze zalez a nechaj tu priestor pre gangy co hraju fer.
L4GZ
Krowky
Nie nebudem, tato debata sa skoncila, dalsi prispevok od teba bude vymazany.
evry
Abychom si to tu ujasnili další offtopiky budou tvrdě trestány,takže pokud máte připomínky na krowkyho,že je v gangu rešte to mimo tenhle topic.Děkuji za pochopení a všem ostatním gl.Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Spamer
SAWNY
img.tpx.cz/uploads/dmakcespamersawny.png
deagle
img.tpx.cz/uploads/dmakcespamerdeagle.png
3 DM z M4 sa nekonal nemalo by to zmysel

Spamer. 2:0 WardaR

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
aure
[img]https://ibb.co/gkLwUv[/img]
[img]https://ibb.co/c2ZC2F[/img]
[img]https://ibb.co/hyFwUv[/img]
sawn aure vyhra
dgl aure prehra
m4 aure vyhra
Krowky
Zapisane, podaktori si uz mozte odohrat stvrtfinale.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15