Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
† Smexy †
UniCorN
† Server †

Nick na serveru

[S]mexy.

Odehráno hodin na serveru

1600

Co mám v bance?

Nic jsem chudej jak kostelní myš

Můj oblíbený Administrátor

Wery, Apolo14, [W]arning, Nosfe, Azor

TOP AT Akce

NRG stunt race, kopec smrti

TOP přikazy na serveru

/kill, /Sf-/Lv-/Ls, /Port, /Mise

Nejoblíbenější JOB

Taxi, Kamionista, Dealer

Jak hodnotím práci AT?

2

† WEB †

Nick na Webu

Smexy

Vloženo příspěvků a komentářů?

Podívej se

Osobní INFO

Jmeno

Leoš

Příjmení

Není třeba znát

Datum narození

5.10.1998

Věk

18

S kým bydlím ?

Rodiče + přítelkyně občas

Jazyk

Čeština, Angličtina, Němčina, Slověnština

† Lidi na které nezapomenu †

JancO_

Cbg.Mate$

ProfiHitGo

Wery

Azor

Apolo14

[I]mikiiD

Ad4M

_Internet_


Díky za přečtení a názory

Upravil UniCorN dňa 14.09.2017 16:51
XspeeD
Príde mi ta vizitka strašne krátka :D Ale to už nezmeníme každý máme iný vkus.
Čo sa týka hráča pre mňa pohodový, fajn týpek s ktorým sa dá dobre pokecať Pivo

Vela štastia v reálnom živote a taktiež aj v tom na SP *Hraju*
UniCorN
Speedy vím že je krátká třeba časem udělám novou pro zatím tam tak nějak vše obsáhlé je 😂
Gameluner
Ahoj,

Vizitka je hodně pěkná. Hráč taky v pohodě, dá se s ním pokecat Smile Barvičky mi přijdou takové.. Roztomilé :D

Ale ne, jsem rád, že jsem zatím u tebe ve firmě, ikdyž i to jednou skončí, protože budu dělat levely Smile Přeji ti GL do životy na SP i v reálu.
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
apolo14
Ahoj tak za prvé ti moc děkuji za double označení. Prvně jsem si vůbec nevšiml, že jsme i ve friendlistu, ale když to čtu znovu tak co nevidím :D Takže moc díky dost to potěšilo a mám zase o něco lepší den :D
Co se týká tebe jako hráče tak si v pohodě takovej vychillovanej, nehádáš se, neděláš bordel což je prostě TOP taky proto tě mám rád Smile
Až na ty neustálé spamy ať dám nrg race :D Ale aspoň někdo mi píše a necítím se tak sám :D

Vizitka ujde mohla být dělší, ale i takováhle vizitka je přeci v pohodě a možná, že takováhla vizitka se čte i líp jak ty přeplněné jsou tu hlavně ty důležité věci takže pohoda.
GL brůder. loučí se apolo007 (škrrrrr)
UniCorN
Citácia
Gameluner napsal: Ahoj,

Vizitka je hodně pěkná. Hráč taky v pohodě, dá se s ním pokecat Smile Barvičky mi přijdou takové.. Roztomilé :D

Ale ne, jsem rád, že jsem zatím u tebe ve firmě, ikdyž i to jednou skončí, protože budu dělat levely Smile Přeji ti GL do životy na SP i v reálu.


Kámo díky moc, nečekal jsem takovou fayne odezvu, doufám že bude čas se ještě lépe poznat. Přeji ti vše dobré jak na SP tak i v reále. Smile

Citácia
apolo14 napsal: Ahoj tak za prvé ti moc děkuji za double označení. Prvně jsem si vůbec nevšiml, že jsme i ve friendlistu, ale když to čtu znovu tak co nevidím :D Takže moc díky dost to potěšilo a mám zase o něco lepší den :D
Co se týká tebe jako hráče tak si v pohodě takovej vychillovanej, nehádáš se, neděláš bordel což je prostě TOP taky proto tě mám rád Smile
Až na ty neustálé spamy ať dám nrg race :D Ale aspoň někdo mi píše a necítím se tak sám :D

Vizitka ujde mohla být dělší, ale i takováhle vizitka je přeci v pohodě a možná, že takováhla vizitka se čte i líp jak ty přeplněné jsou tu hlavně ty důležité věci takže pohoda.
GL brůder. loučí se apolo007 (škrrrrr)


Tak že Apolo díky moc, jsem rád že se vizitka libí, vím že by mohla bejt delší ale je tam vše co tam má bejt. Promiň že tě stále otravuji z NRG racema :D ale když jsem v tom dlouho žádnej nebyl. Srandu též jsi faynovej člověk a jeden z dobrejch lidí z Ateamu přeju hodně štěstí jak na Sp tak v realu.
NIGHTMARE
[bcolor=#993300]Vizitka pekná, možno trošku krátka ale dôležité informácie su tam a to stačí Smile Btw diky za označenie ja a ty to ide do kopy ;). A ešte k tom keď si písal že vieš po slovensky tak je to [/bcolor] [bcolor=#cc0000]Slovenčina[/bcolor] [bcolor=#993300]nie[/bcolor] [bcolor=#cc0000]Slovenština[/bcolor] [bcolor=#993300]xdddd. Díky[/bcolor]
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Ad4M_
Vizitka je sice kratší, ale pěkná a to se cení. Díky za označení. :D Díky *Hraju*
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
UniCorN
Jano to je vedlejší jinak diky. Doufám že zase někdy pořádně zahrajeme a co se týče tebe Adame tak též díky jste fajn lidi. Užívejte SP i real Live 😂
Kacka
Sice tě neznám, ale určitě si fajn.Smile Co se týče vizitky pěkná Smile At se ti daří.Smile
UniCorN
Kacko, už jsme spolu měli pár chvilek o samote tam že se dá říct že už se známé. Jinak děkuji 😊
Kacka
To máš pravdu Smile Ať se ti teda daří jak na SP tak v reale Smile)
Fantasy
AHA už to vidím, datum 5.10. Nejhezčí datum :D Vizitka hezká, stručná, co se týče tebe tak se moc nepoznáme, ale jinak na serveru tě výdávám, tak třeba někdy můžeme popsat Smile Hlavně ať se ti daří na SP tak i v Reálu.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14