Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Kolo[B] - Vizitka [ KONEC 22.11.2019 *křížek* ]
Pafee
No KoLoB.. neviem ako začať.. vizitka celkom jednoduchá aj cez to sa mi páči Omg a pamätám si ten jeden závod ako si ma hecoval xd aj keď som občas mal na teba nervy ale teraz patríš tak do TOP 5 adminov LOOL
KoLoB
Citácia
BaMMbO napsal:

No KoLoB.. neviem ako začať.. vizitka celkom jednoduchá aj cez to sa mi páči Omg a pamätám si ten jeden závod ako si ma hecoval xd aj keď som občas mal na teba nervy ale teraz patríš tak do TOP 5 adminov LOOL


Dík moc, jsem rád že se ti vizitka líbí.
No, na to hecovaní se nedá zapomenout, to stálo za to :D
Nervy na mě má každý furt, jsem totiž svůj a dokážu být opravdu nepříjemný když něco není tak jak má být :D
Obvzlášť děkuju za to že jsi mě zařadil do své "TOP 5", to vždy zvedne náladu, díky a zachvilku zase na serveru :D
Szelby
Vím že jsem vizitku komentoval ,ale je to už dávno. Každopádně ti gratuluji k přijetí do AT ať se daří a pevné nervy Smile
Szelbovsky Cool
KoLoB
Díky Szelby, takový komentář od takového pána dokáže zlepšit náladu :D
NeiT
Můj nejoblíbenější Administrátor s Basíkem na serveru Smile Vizitka pěkná.. Konečně už zase hraješ normálně a nemáš omluvenku :D
KoLoB
Ahoj, díky teda za názor ono tohle potěší :D
Jsem rád že se ti vizitka líbí, ohledně té aktivity to už bude lepší. Měl jsem problémy s internetem a v pátek mi to dali do pořádku takže se vracím, navíc delší pauza mi dala zase více chuti ke hře, takže se mi aktivita celkově zvedne :D

Děkuji za komentář a brzy se uvidíme na serveru! Díky
RomaN1
Příjdeš mi jako v pohodě admin podle vizitky! ;)
Smeky99
Kolobku dvojče moje :D Velice pěkná vizitka. Jednoduchá čitelná jak má být a jak mám rád ! :-) Jsi strašně v pohodě chalanko. Ať se Ti daří v AT a i v realu ! Drž se!
Pazmen
Čus, tak vizitka taková jednoduchá ale hezká. Jak se říká někdy málo je více :D Poznal jsem tě tak cca rok zpátky a jsem rád, že jsme se nějak začli bavit. V některých věcech si rozumíme a v některých zase ne, co na to říct, jsi ještě mladý na to aby jsi chápal nás dospěláky :D :D Drž se a čus ! *Tu sem*
Loly
No Kolobko... už by to trebalo prepísať lebo to je celkom, eh. :D Dozvedel som sa asi toľko:
"Stav: Svobodný | Co miluji: Svou přítelkyni...". :D
Taktiež som sa dozvedel že máš vlastne 16, nie 17. Celkom zaujímavé čítanie. :D

Keď už ti to tu niekto oživil tak som sa ti tu proste musel vyjadriť. Ty vieš ako to je, si zlý, ignoruješ ma a nevieš jazdiť... ale tak ak zakryjem jedno očko tak ťa mám vlastne celkom rád, na teba sa môžem obrátiť naozaj so všetkým, myslím že aj ty na mňa keďže mi píšeš celkom chúlostivé zaujímavosti. Kappa
Poznáme sa už nejaký ten rok(?) a myslím že sa poznáme celkom dobre, síce toho o tebe neviem nejako eeextra veľa ale myslím že toho je dosť. :D Neviem čo by som ti tu mal viac napísať, už asi len to že ťa mám úprimne rád (#nohomo aby sa nepovedalo) a prajem veľa šťastia keďže so mnou ho budeš potrebovať naozaj veľa. :D
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
KoLoB
Tak po nějaké té době tu trochu zareaguju.


Citácia
Rom@N napsal:

Příjdeš mi jako v pohodě admin podle vizitky! ;)

Děkuji ti za velice rozsáhlý komentář.



Citácia
Smeky99 napsal:

Kolobku dvojče moje :D Velice pěkná vizitka. Jednoduchá čitelná jak má být a jak mám rád ! :-) Jsi strašně v pohodě chalanko. Ať se Ti daří v AT a i v realu ! Drž se!

Smekyy, jo chlape mi dva si rozumíme, a nebude to jen tou shodou naších příjmení :D v každým případě ti moc děkuji za tvůj komentář, cením si ho a taky ti přeji jen to nejlepší ve všem, co tě v životě ať už reálném, nebo virtuálním čeká.



Citácia
Pazmen napsal:
Čus, tak vizitka taková jednoduchá ale hezká. Jak se říká někdy málo je více :D Poznal jsem tě tak cca rok zpátky a jsem rád, že jsme se nějak začli bavit. V některých věcech si rozumíme a v některých zase ne, co na to říct, jsi ještě mladý na to aby jsi chápal nás dospěláky :D :D Drž se a čus ! *Tu sem*

Čau čau, děkuji za pochvalu vizitky, jsem rád že se ti líbí.
Jojo, na to poznání si dobře pamatuju, jak jste mě s labym hnusně zneužili ktomu abych vám držel firmu :D
Když už tak dík za komentář dědo, cením si ho a zas se někdy ozvi, od doby co jsi koupil to nový auto co cpeš na fb jsi se snad ještě ani neozval :D



Citácia
Loly napsal:

No Kolobko... už by to trebalo prepísať lebo to je celkom, eh. :D Dozvedel som sa asi toľko:
"Stav: Svobodný | Co miluji: Svou přítelkyni...". :D
Taktiež som sa dozvedel že máš vlastne 16, nie 17. Celkom zaujímavé čítanie. :D

Keď už ti to tu niekto oživil tak som sa ti tu proste musel vyjadriť. Ty vieš ako to je, si zlý, ignoruješ ma a nevieš jazdiť... ale tak ak zakryjem jedno očko tak ťa mám vlastne celkom rád, na teba sa môžem obrátiť naozaj so všetkým, myslím že aj ty na mňa keďže mi píšeš celkom chúlostivé zaujímavosti. Kappa
Poznáme sa už nejaký ten rok(?) a myslím že sa poznáme celkom dobre, síce toho o tebe neviem nejako eeextra veľa ale myslím že toho je dosť. :D Neviem čo by som ti tu mal viac napísať, už asi len to že ťa mám úprimne rád (#nohomo aby sa nepovedalo) a prajem veľa šťastia keďže so mnou ho budeš potrebovať naozaj veľa. :D

Čau Lolyy, jo tak přepsat bych jí teda mohl no :D
Zkusím tenhle týden sebrat všechny své síly a pomalu to aktualizovat, třeba se to povede a třeba ne
Takže si to shrneme
Citácia
Ty vieš ako to je, si zlý

První sprostá lež, styď se loly

Citácia
ignoruješ ma

To taky není pravda, jen si občas nevšimnu že píšeš :D

Citácia
nevieš jazdiť

I bez monitoru jezdím líp jak ty

Ale tož, jak píšeš, se zavřenýma očima se máme celkem rádi, jsme kamarádi jak se patří a známe se dlouho :D
Nic hele, dík za koment a zase na serveru nebo na fb, kdo-ví :D
čus
destiny-
Cs hovno , si top admin na servery , mam te rad lebo si borec a grka , nevidim sa v friend listu takze vsetko co som napisal neplati csky a tahej grka Smile
KoLoB
Čau destinko, dík za koment a sorry že nejsi označen ale fakt se mi to nechce updatovat :D
Tak tahám grka, čaučau
Akania74
Moc hezká vizitka a super hráč, užil jsem si naší jízdu a pohřeby. Smile Ať se ti daří!
KoLoB
Jo hele, to já taky :D
Ono se občas chytne nálada na blbnutí a jsem jen rád když najdu několik lidí co se umí do takových blbostí zapojit, ať se daří i tobě! :D
OndraS1
V pohodě kámoš a admin, jsem rád že sem tě poznal, dík za rady Smile
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
destiny-
Hovno co nevie grka Smile ale to hovno mam raf , lebo sa neda manipulovat Smile gl v rl a posli mi radsej fotku mladej Mimo
Disco
Přesouvám mezi hráče Sad.

Jeden z adminů, kterého jsem uznával asi nejvíc, měj se a hodně štěstí v RL, si šéf king
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

KoLoB
No, dejme tomu dneškem končím na SP, takže mě tam už neuvidíte.
Díky všem, hlavně discovi, wery, skylakovi krowkymu destinymu lolymu a kubikulovi. Vy jste byly vždy ti, se kterými jsem rád trávil svůj drahocenný herní čas, všichni na mě myslím máte FB, kdo ne ať si klidně napíše na skajp.
Čau všichni a hrejte superparbu protože to je život.
checkm8
Supr kluk co vždy pobavil okolí svým humomer a skillem na grkách jazyk Ať se daří všude kam přijdeš. Někdy se zastav nás potahat na rally Smile Díky za vše Kamarádi
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
8 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
25%
Ne
2 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14