Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Kolo[B] - Vizitka [ KONEC 22.11.2019 *křížek* ]
Kacka
Kolobe díky za všechno přijď se někdy mrknout zase na FB se máme takže v kontaktu budeme.. Hodně štěstí v reáluu! Smile
KubiKula
Pánko KoLoBěŽkA z tohoto AT nejvíc šéf no škoda tak ať se ti daří Jakubko a nepřepracuj se Na holou
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=3133
Diana
Bol si asi jeden z celkových asi 3 administrátoroch, čo sa nebáli dať trest, no tak to je fajn fakt. :D
Nech sa ti darí Kolob, podľa mňa sa vrátiš niekedy, možno ťa to chytí a to bude len dobre.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
KoLoB
Díky všem za hezké komentáře, cením si toho. Mimochodem richi stát se může vše, můžu se vrátit dnes, zítra za týden nebo za rok ale taky si myslím že jednou až třeba budu mít víc času na hry tak se vrátím ale bůh ví kdy to bude.
Terka
Presouvam mezi team.

Ať se daří;)

Sloučené 03.04.2023 20:57:
Přesouvám mezi hráče

Ať se daří
Upravil Terka dňa 03.04.2023 20:57
img.tpx.cz/uploads/Comp%201_2.gif
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
7 Hlasov
58%
Ano, ale hokej moc nesleduji
1 Hlas
8%
Ano, těším se na gaučové trenéry
3 Hlasov
25%
Ne
1 Hlas
8%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 28