Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
I Vizitka - As3 I EDIT I
As3


img.tpx.cz/uploads/vizitkahraceeSSss.png

Ahoj,
vítám tě u mé vizitky ve které ti řeknu něco o mé bytosti,
hezky se usad' vem si něco dobrého a šupej číst.


img.tpx.cz/uploads/serveroveinformaceS.png

Váš nick na serveru:

e60]Ase.

Odehrané hodiny na serveru:

Momentálně 1075hodin

Váš bankovní obnos:
Jsem chudý jak kostelní myš Pláču

Nasbíráno marihuany:
Nyní již nesbírám.

Vlastním dům číslo:
Chatu číslo 251

Momentálně jsem členem gangu:
Ghetto Cartel

Můj oblíbený administrátor:
Úplně každý.

Můj nejoblíbenější příkaz serveru:
/e, /q, /gr, /port, /pm

Můj nejoblíbenější event serveru:
Bridge / Rally

Má nejoblíbenější akce od administrátorů:
SkyRace <3

Mé oblíbené vozidlo:
Dříve Infernus, momentálně Bullet

Má oblíbená práce na serveru:
Yakuza, Voják, Terorista, Dealer

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole):
Krásná jednička

img.tpx.cz/uploads/webove%20informce.png

Váš nick na webu:
As3 king

Vloženo komentářů:
Se podívej

Vloženo příspěvků ve fóru :
Stále roste! Takže nevím Sad

Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry:
Je jich doopravdy hodně, ale dám tady jen jeden.

img.tpx.cz/uploads/atomasdostalban.png

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat:
Pravidla serveru a sekce Rozhovory Díky

img.tpx.cz/uploads/osobniinfoOo.png

Jméno:
Josef

Příjmení:
FU


Věk:
15

Kontakty:
Napiš si Smile

Kraj :
Zlínský kraj king

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek:
Skoro žádné

Stav :
Svobodný king

Zaměstnání :
Student

Jazyky :
Čeština, angličtina, němčina

Děti :
Určitě plánuji

Kde bydlím :
V domě

S kým bydlím :
S rodiči, bratrem a psem

Sexuální orientace :
Heterosexuál

Poznámka :
Než budete pomlouvat, něco si o mě zjistěte. Smile

img.tpx.cz/uploads/povahaaA.png

Typologie osobnosti:
Mix všeho king

Pohled na svět:
Optimista

Otevřenost:
Velmi velký introvert

Moje povaha:
Napsal bych tu o sobě velmi moc ale nejlepší bude, když posoudíte vy.


img.tpx.cz/uploads/postaVaVa.png

Výška:
Co já vím

Hmotnost:
Nevidím na váhu

Postava:
Já bych řekl, že vypracovaná Kappa

Barva očí:
Toto fakt nevím :D

Barva vlasů:
Hnědá

Brýle:
Zatím nepotřebuji, maximálně sluneční

Na těle mám:
Kůži

Vousy:
Nemám

Fotografie :
king

img.tpx.cz/uploads/59d629b73752880e93e16ead.png

img.tpx.cz/uploads/ZaviSSSloSti.png

Kouření:
Nikdy, zatím :D

Alkohol:
Trošku čas ne?

Sex:
Forever alone kid

[img]http://pngall.com/wp-content/uploads/2016/06/Forever-Alone-Transparent.png[/img]

Závislosti:
SuperPařba, kamarádi, pes, jídlo

img.tpx.cz/uploads/ZaJJmS.png

Zájmy:
Jsem moc línej člověk, takže skoro nic

Sport:
To existuje?

Literatura :
Někdy jsem četl čítanku.

Hudba :
Poslouchám snad vše, co se dá. At' jde o nějaké ty rappery, až po ten Pop

Zvěřina:
Pejsek

img.tpx.cz/uploads/27746747_2488172148074468_592535018_o.jpg

img.tpx.cz/uploads/SsssTylSL.png

Moje motto:
Momentálně nemám žádné už pár let. Ale napíšu jedno. Život je jako hra, je jen na tobě jak budeš hrát.

Životní cíl:
Rodina

Co nesnáším:
Namyšlené lidi a ty co ponižují druhé

Co miluji:
Holky a jídlo

Oblíbená muzika:
Pop

Oblíbené jídlo:
Pizza

Oblíbené pití:
Všechno

Oblíbený film:
Filmy nesleduji

Oblíbená kniha:
Nemám oblíbenou knihu

Oblíbené oblečení:
Všechno co nějak vypadá

Oblíbená barva:
Zelená a Fialová

img.tpx.cz/uploads/uspechyY.png

2016 - 3 roky na SuperPařbě
2016 - Zjištění Pinkové adresy
5.5.2017 - x.10.2017 - PermaBan na webu
21.1.2018 - Žurnalista

img.tpx.cz/uploads/FriendLISSTst.png

Pink -
Ty si ten člověk, co mi na SP kdykoliv mohl, si strašně ochotný a jsem velmi rád, že jsem tě poznal, ty si to jediné co mě drží na té SP ještě :D Krásně se s tebou dá pokecat i mimo superpařbu a si fakt fajn člověk, přeji ti hodně štěstí do života Smile

Mordis -
Ty si mi otevřel oči rozhovorem, zjistil jsem, že člověk nemá brečet u kompa a vylézt i ven a něco dělat, samozřejmě žádný problém jsem s tebou nikdy neměl, kdykoliv si pomohl a si fakt dobrý člověk, jsem rád, že jsem tě poznal. Hodně štěstí do života bratře, víra nás drží nad vodou.

Nosferatu -
Tobě totéž můj příteli, známe se na superpařbě už nějaký ten pátek a si velmi ochotný člověk a kdykoliv si mi pomohl, hodně štěstí do života a pokračuj v tom, jaký si.

DvLos -
Ty si takovej ten herní nerdík, mám tě fakt rád a kdykoliv pomůžeš, užívej života nerde! :D

CpT. -
Můj věrný grafik a velmi ochotný člověk, jsem rád, že jsem tě poznal. Nikdy si nademnou nezlomil hůl a vždy si mi věnoval svůj čas. Hodně štěstí v živote bratře.

Spam. -
Hodný člověk co mě vzal do gangu a dal mi tu šanci se zlepšovat. Děkuji a hodně štěstí.

MyReS -
Velmi dobrý kamarád, hodně štěstí

CloseUp -
Kamaráde kamaráde, my spolu jedem takové obchody až ani nevíme co jsme chtěli dělat :D Si velmi fajn člověk, jsem rád, že tě znám a hodně štěstí do života

e60]Vincenzo -
Vinciii, ty moje lásko, ty si strašný šéf, spolu v tom našem e60, ani nevím co to je :D Jsem rád, že jsem tě poznal. Hodně štěstí bratře! Užívej

lagzik -
lagziku můj, my se známe už nějaký ten pátek, to se psal rok 2015, si prostě šéfis, však ty víš, co si o tobě myslím Smile

apolo14 -
Apolo apolo, tebe mám celkem rád, vždy pomůžeš, i přes ty naše hádky, hodně štěstí v životě brátře

Panther -
Ahoj, známe se už hodně dlouho a jsem za to rád, jsi velmi hodný člověk, mockrát si mi pomohl a dal mi šanci, když jsem něco pokazil, momentálně se už nějak "nebavíme" nebo mi aspoň tak příjde, ale nebyla by škoda začít znova Smile Hodně štěstí v životě bratře.

Arbys -
Ahoj, známe se už nějakou dobu a dříve jsi byl i můj dobrý grafik, když jsem vytvářel vizitky, hodně štěstí a bud' furt svůj, hodně štěstí v OA kariéře.

Spamer. -
Bráško, jsem rád, že jsem tě poznal. Kdykoliv jsi mi pomohl a jsem rád, že jsem tě poznal, protože seš fakt fajn. Krásný pokec s tebou, přeji ti hodně štěstí v RL i VL.


LSK -
Člověk, který patří na vyšší příčku než ostatní (na Pinka nemáš :D), mám tě v gangu a je s tebou sranda, když jsem potřeboval pomoc, kdykoliv pomůžeš, dá se s tebou bavit snad úplně o všem. Máš fajne auto Peckaaaa Přeji ti hodně štěstí do Realného života. Moc si vážím, že jsme se potkali SmileGood job!


Trips -
Největší šéf a streamer, je s tebou sranda, kdykoliv si mi pomohl na to, že se známe už pár let. Občas se s tebou i pěkně popíše, pokud vůbec odepisuješ. Přeji ti hodně štěstí do realného života. A pokračuj se streamem Good job! :D
Je vás velmi moc, ale píšu sem jen ty, kteří mi hodně pomohli, pokud jsem na někoho zapomněl, napiště se zde.

-

i.imgur.com/S34Et2a.png

Edity

5.2.2018 - Přidám CloseUp
5.2.2018 - Přidám Vincenzo nebo-li Yoistik
6.2.2018 - Přidán lagzik / menší úprava
7.2.2018 - Přidána sekce "Úspěchy"
7.2.2018 - Přídán apolo14
17.2.2018 - Přidán Panther
23.2.2018 - Doplnění aktuálních informací
1.3.2018 - Přidáná má fotografie
25.3.2018 - Aktualizace informací
30.3.2018 - Aktualiza barev v sekci "Seznam Přátel"
30.3.2018 - Přidán Arbys
30.3.2018 - Menší Úprava
27.4.2018 - Menší Úprava
1.5.2018 - Měnší úprava
1.5.2018 - Přidán Lisiak
26.5.2018 - UPDATE
27.5.2018 - Přidán TRIPS



Upravil/a As3 dne 18.06.2018 18:54
MyReS
Velmi krásne vizitka Smile ďakujeme ze si ma označil vo friendlistu!! Smile dáme si *PEPSI* Dáme si jedno nee? *NAPIVU*
Upravil/a MyReS dne 05.02.2018 20:57
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=15321


>>S1NCE BY 2K13<<
Nosferatu
Ahoj,
tak se ti tady musím také vyjádřit.
Za prvé bych určitě rád pochválil grafiku Captaina. (Asi si za ním brzy taky zajdu.)
A teď se vrátíme k tobě a k obsahu vizitky.
Napsané to máš pěkně a pěkně se to četlo.
Dále bych určitě chtěl poděkovat za to označení, kterého si vážím. (Až si editnu tu svou stoletou vizitku, tak tam budeš určitě taky.)
No ke konci mého komentáře jsem si původně myslel, že už budeš alespoň o trošku starší, protože 15 jsem fakt nečekal.
Už jen proto s jakým zápalem jsi se chytil rozhovorů. Je to fajn, že ta aktivita v tom směru je, ale hlavně to nepřežeň, protože za chvilku nebudeš mít s kým dělat rozhovory.
Ale hodně si to zlepšil a rád si tu tvou tvorbu čtu a věřím, že to ještě zdokonalíš, protože vidím, že tě to opravdu baví. Smile
Takže ať se ti na Sp daří ať se ti daří s rozhovory a třeba v budoucnu, když se nezměníš a nebo změníš ještě k lepšímu, tak třeba dosáhneš i dalších míst na SP.
Tak hodně štěstí.
matok007
Ahoj
LXS. vizitka super clovek a aj kamarat na ktoreho sa mozem spoliahat ze mi bude propagovat veci za mna a halvne moj hlavny pobocnik ked nejsom na serveri :D

tak prajem ti hlavne GL na SP a aj v reale
PS: snad ma das do priatelov :D
Yoistik
Tak tě taky zdravím bratře Asejovniku , taky jsem rád že jsem tě poznal, popravdě si ani nepamatuju jak to začalo Smile . Vizitku chválím , krásně sepsána a CpT tomu dodal tu atmosferu. Dekuji ti za označení ve vizitce . Taky ti přeji hodně štěstí jak na SP tak v real life . Loučim se Hi
3nterGP
Ahoj, super vizitka. Rozhodně je to dobře propracované a snaha byla velká Smile
CpT
Ahoj Hi vizitka na úrovni pekne napísaná a zladená, dobre sa to číta a po grafickej stránke to vyzerá dobre čo sa týka tvojej osoby tak v pohode chalan myslel som si že maš viac tak 17 rokov :D si ešte kido jak já :D ale maš rozum a to sa cení Smile díky za označenie a za každodenné otravovanie na skypu o nadpisy do ďalšieho rozhovoru :D
nech sa ti darí Smile
KoLoB
Nejak me sem vitr zaval a ja se rozhodl tu naskladat par pismenek.
Prvni k vizitce ktera mi prijde klasicka, nepreplacana a strucna. Dal sis s ni praci to jde videt a taky to ocenuju takze vizitce dam 1-.

A ty.. Diky tvym rozhovorum jsme se tak nejak "poznaly" a vypadas jako takovy pohodar, jen se mi zda ze do vseho jdes az moc hrr tak trochu treba snizit rychlost :D
Jinak me fakt prekvapilo ze ti je teprve 15, zrovna utebe jsem mel tuseni ze jsi starsi jak ja protoze se fakt chovas jak dospely clovek. No osobu ohodnotim znamkou 1.
Hodne stesti do virtualniho ale hlavne realneho zivotaHi
As3
Citace
Velmi krásne vizitka Smile ďakujeme ze si ma označil vo friendlistu!! Smile dáme si *PEPSI* Dáme si jedno nee? *NAPIVU*


Myresku, ty můj kamaráde, děkuji a určitě zajdeem :D

Citace
Ahoj,
tak se ti tady musím také vyjádřit.
Za prvé bych určitě rád pochválil grafiku Captaina. (Asi si za ním brzy taky zajdu.)
A teď se vrátíme k tobě a k obsahu vizitky.
Napsané to máš pěkně a pěkně se to četlo.
Dále bych určitě chtěl poděkovat za to označení, kterého si vážím. (Až si editnu tu svou stoletou vizitku, tak tam budeš určitě taky.)
No ke konci mého komentáře jsem si původně myslel, že už budeš alespoň o trošku starší, protože 15 jsem fakt nečekal.
Už jen proto s jakým zápalem jsi se chytil rozhovorů. Je to fajn, že ta aktivita v tom směru je, ale hlavně to nepřežeň, protože za chvilku nebudeš mít s kým dělat rozhovory.
Ale hodně si to zlepšil a rád si tu tvou tvorbu čtu a věřím, že to ještě zdokonalíš, protože vidím, že tě to opravdu baví. Smile
Takže ať se ti na Sp daří ať se ti daří s rozhovory a třeba v budoucnu, když se nezměníš a nebo změníš ještě k lepšímu, tak třeba dosáhneš i dalších míst na SP.
Tak hodně štěstí.


Ahoj Nosfe, doufám, že jedině k lepšímu, nemáš zač za označení a těíšm se, až ti budu taky smrdet ve vizitce, děkuji moc Smile

Citace
Ahoj
LXS. vizitka super clovek a aj kamarat na ktoreho sa mozem spoliahat ze mi bude propagovat veci za mna a halvne moj hlavny pobocnik ked nejsom na serveri :D

tak prajem ti hlavne GL na SP a aj v reale
PS: snad ma das do priatelov :D


Matoku můj, už jsem tě tam dopsal ,samozřejmě naše obchody to je jíná písnička :D

Citace
Tak tě taky zdravím bratře Asejovniku , taky jsem rád že jsem tě poznal, popravdě si ani nepamatuju jak to začalo Smile . Vizitku chválím , krásně sepsána a CpT tomu dodal tu atmosferu. Dekuji ti za označení ve vizitce . Taky ti přeji hodně štěstí jak na SP tak v real life . Loučim se Hi


Ahoj bratříčku, moc děkuji a nemáš zač Smile

Citace
Ahoj, super vizitka. Rozhodně je to dobře propracované a snaha byla velká Smile


Ahoj, děkuji o to jsem se snažil.

Citace
Ahoj Hi vizitka na úrovni pekne napísaná a zladená, dobre sa to číta a po grafickej stránke to vyzerá dobre čo sa týka tvojej osoby tak v pohode chalan myslel som si že maš viac tak 17 rokov :D si ešte kido jak já :D ale maš rozum a to sa cení Smile díky za označenie a za každodenné otravovanie na skypu o nadpisy do ďalšieho rozhovoru :D
nech sa ti darí Smile


Bratře můj, zdání často klame, jsme kid family :D Jasný, jinak dneska budu zas otravovat, promiň Sad


Citace
Nejak me sem vitr zaval a ja se rozhodl tu naskladat par pismenek.
Prvni k vizitce ktera mi prijde klasicka, nepreplacana a strucna. Dal sis s ni praci to jde videt a taky to ocenuju takze vizitce dam 1-.

A ty.. Diky tvym rozhovorum jsme se tak nejak "poznaly" a vypadas jako takovy pohodar, jen se mi zda ze do vseho jdes az moc hrr tak trochu treba snizit rychlost :D
Jinak me fakt prekvapilo ze ti je teprve 15, zrovna utebe jsem mel tuseni ze jsi starsi jak ja protoze se fakt chovas jak dospely clovek. No osobu ohodnotim znamkou 1.
Hodne stesti do virtualniho ale hlavne realneho zivotaHi


Jsem rád, že se ti vizitka líbí, a jsem rád, že mě hodnotíš známkou 1, snad tě nikdy nezklamu, at' se i tobě daří v v realném a virtuálním živote Hi
Pink
Ahoj,

vizitka po grafické stránce super, pěkný nadpisy, hezký sladění barev, celkově na mě udělala vizitka dojem. Teď k tobě, známe se už nějaký ten rok a jsem rád, že jsem tě poznal, sice mě někdy fakt štveš, ale když něco potřebuji, tak mi dokážeš poradit a hlavně nejsi falešnej jako dost lidí a nepřetvařuješ se. Doufám, že spolu budeme takto vycházet dál, jsi dobrej kámoš a díky za označení ve friendlistu, je mi ctí. Smile :D

Takže ti přeju hodně štěstí v real lifu ale taky v tom virtuálním. SmileKytka pro tebe
Mordis
Zdravím,

Citace
Jméno:
Josef
Příjmení:
FU

Aha, Josef Fuc.ker rofl

Takže vizitka vypadá opravdu skvěle, obsahuje vše důležité i když ve zkratce, ale to jsi všechno vynahradil svým "Friend listem" takže paráda! Nadpisy prostě strop... nádhera... CpT. je prostě mistr Good job!

A teď k tobě
Citace
nějaké ty rappery

Zle Zle Zle Zle Zle
Ale ne, proti gustu... já to jako písničky neuznávám. :D

Pesan je nádherný Mimo

Citace
proč se snažit o něco, když si vás nikdo nebude pamatovat za 90let? Zbytečnost Smile

Protože se máš za ten svůj život snažit aby to tak nebylo, aby jsi byl výrazná osobnost a když to ne... Aby jsi si ten život užil! Smile

No ale tak to jsem tak zareagoval na věci z vizitoše, teď už opravdu ty :D
Jsi člověk se smyslem pro humor který to v životě neměl jednoduché, netřeba to rozvádět každopádně jsi silný a já věřím že ačkoli to ty třeba tak nevidíš, v životě toho dost uděláš a dosáhneš spousty věcí které jsou pro tebe zatím jen sen.
Moje motto znáš:
"Víra je to, co nás pohání i když motory vyhasnou, pádla se zlomí a plachty roztrhají, i kdyby jsme měli plout proti proudu... pokud věříš, dokážeš to"

Jsi člověk opravdu na pohodu a máš dobré srdce, v životě to nebudeš mít jednoduché. Nebudeš... to tak prostě je, ti co jsou "dobří" to vždycky od života "ods.erou" takže se na to připrav. Ale ty již připravený jsi... Po tom co jsi mi říkal už jsi... a tak nevzdávej svou cestu za snem, protože víra... víra v cokoli nás pohání dál Smile
A já ti věřím... do toho kamaráde a nedej se, se.r na ty blbe.čky, z takových lidí si nic nedělej, Boží mlýny melou pomalu ale jistě Smile Užívej života!

Jinak ti ještě i zde moc děkuji za možnost rozhovoru, bylo to fajn, popovídali jsme si i mimo a popovídáme zase Smile
Ať se ti daří na SP i v životě! Hlavně to zdraví Jede jede mašinka


Citace
Mordis -
Ty si mi otevřel oči rozhovorem, zjistil jsem, že člověk nemá brečet u kompa a vylézt i ven a něco dělat, samozřejmě žádný problém jsem s tebou nikdy neměl, kdykoliv si pomohl a si fakt dobrý člověk, jsem rád, že jsem tě poznal. Hodně štěstí do života bratře, víra nás drží nad vodou.


Mnohokrát ti děkuji Smile Tolik chvály... to si snad ani nezasloužím Kytka pro tebe
Přesně tak, není třeba brečet u kompu, nic tím nezměníme Smile Jo a abych nezapomněl.
VÁRA!!

Na fb, skypu, serveru... kdekoli! Hi Pivo
As3
Díky všem Smile
LuKi_
Hey nigga, nečekal jsem, že ti je 15, proto mě asi pořád otravuješ :D Ale ne dělam si srandu, vizitka pěkná, přehledná a však to víš. Hráč perfektní. A bonusek ti už narvu do .... aby bylo jasno jo? :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
As3
Citace
LuKi_ napsal:

Hey nigga, nečekal jsem, že ti je 15, proto mě asi pořád otravuješ :D Ale ne dělam si srandu, vizitka pěkná, přehledná a však to víš. Hráč perfektní. A bonusek ti už narvu do .... aby bylo jasno jo? :D


Díky za komentář Luki, jojo o bonusu už nebudu ani mluvit, ale byla by to sranda :D :D Díky a užívej života Hi
Panther
Ahoj

Perfektná vizitka. Pekná či už po grafickej stránke, alebo tej obsahovej. Páči sa mi, ako si sa na konci rozpísal ku niektorým. Moc si vážim toho, že si tam spomenul aj mňa Smile

Čo k tebe ? Ty si fajn, len niekedy keď niečo chceš tak si až moc zanietený pre tú vec a zbytočne všetko robíš rýchlo a zbrklo. Nezabúdaj že všetko má svoj čas a pomaly niekedy zájdeš ovela ďalej Smile

Vela štastia !
DangerRMV
No teda, na skypu máš 22 a tady 15, tak já potom nevím :D. Ale co, věk je jedno. Důležitý jsi ty a jsi velmi rozumný hráč a na tvůj věk se chováš dost na velké úrovni. Snad ti to vydrží. Hodně štěstí. Jinak tvé rozhovory s hráči jsou vynikající. Pokračuj v tom!
d0g_
No nazdar
Ase teba uz poznam dlhsie, sme spolu v gangu a si celkom vpohode typek, a som rad ze ta poznam :D
Mas super rozhovory a je s tebou sranda :D
A mne nezostava nic ine nez ti popriat kamo GL do zivota virtualneho a realneho Smile
S pozdravom
Tvoj gangovy pes yrn]dog.
As3
Takže si znova dovolím, se zde vyjádřit

Panther -

Citace
Perfektná vizitka. Pekná či už po grafickej stránke, alebo tej obsahovej. Páči sa mi, ako si sa na konci rozpísal ku niektorým. Moc si vážim toho, že si tam spomenul aj mňa Smile

Čo k tebe ? Ty si fajn, len niekedy keď niečo chceš tak si až moc zanietený pre tú vec a zbytočne všetko robíš rýchlo a zbrklo. Nezabúdaj že všetko má svoj čas a pomaly niekedy zájdeš ovela ďalej Smile

Vela štastia !


Ahoj, jsem rád za tvůj komentář, ty máš své místo ve vizitce, protože jsi mi hodně pomohl, jinak máš naprostou pravdu, přeji ti hodně štěstí v realném životě, bud' svůj a někdy na skypu! Smile

Ove -

Citace
No teda, na skypu máš 22 a tady 15, tak já potom nevím :D. Ale co, věk je jedno. Důležitý jsi ty a jsi velmi rozumný hráč a na tvůj věk se chováš dost na velké úrovni. Snad ti to vydrží. Hodně štěstí. Jinak tvé rozhovory s hráči jsou vynikající. Pokračuj v tom!


Ahoj, mám dvě tváře 22letou a 15ti letou :D :D Děkuji za tvůj názor a taky názor na rozhovory, přeji ti také hodně štěstí v realném životě. Smile


Jazvec -

Citace
No nazdar
Ase teba uz poznam dlhsie, sme spolu v gangu a si celkom vpohode typek, a som rad ze ta poznam :D
Mas super rozhovory a je s tebou sranda :D
A mne nezostava nic ine nez ti popriat kamo GL do zivota virtualneho a realneho Smile
S pozdravom
Tvoj gangovy pes yrn]dog.


Ahoj, děkuji ti za tvůj komentář pejsku, děkuji za názor na mě, tobě taky přeji hodně štěstí v realném životě a jsem rád, že se ti rozhovory libí! Smile
As3
1.3.2018 - Přidána moje fotografie king
Ondrah98
Citace
As3 napsal:

1.3.2018 - Přidána moje fotografie king


Strašně zajímavý dát si tam kreslenou postavičku a vidět v tom vtip. Myslím, že to může celkem dobře vypovědět o povaze.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
10 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
30 Hlasů
46%
PC Poradna
3 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14