Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SystemeRkovo "Vizitka"
SystemeR
img.tpx.cz/uploads/hjzhjzjuzjzj.png
Nick: SystemeR
Odehrané hodiny: 2200
Bankovní obnos: Neustále se tenčí
Marihuana: Nemám ani Gram
Jsem členem firmy: Doherty Servis - /cloc 33
Vlastním karavan: ID 696 Relax
Gang: Maximálně ty defaultní

Oblíbený Admin: Asi si nevyberu takže všichni Dostal jsem nápad
Oblíbený příkaz: /Flip,/Hide,/Kill a Warpy
Oblíbená akce: Všechny závody, ale hlavně ty které vyhraju *JSEM VÁTĚZ JOO*
Oblíbené vozidlo: Královský Infernus img.tpx.cz/uploads/ththththth.jpg

Oblíbený job: Mechanik,Terák,Taxikář a Voják
Známka pro Admin Team:Vždy se dá něco udělat lépe takže 2

img.tpx.cz/uploads/zhjzhzththt.png
Nick: Stejný jako na serveru *COPY*
Příspěvků ve Foru: 71
Nejlepší screen ze hry: Až něco bude tak hned dodám
Nejlépe zpracované video:

img.tpx.cz/uploads/osobniwdwadwd.png
Jméno: Petr
Narozený: 16.5.2000
Kontakt: SZ na webu, nebo si napiš o skype
Bydliště: Jihočeský Kraj
Vzdělání: Zatím základní,ale pracuje se na pokračování

img.tpx.cz/uploads/grgrgrgrg.png
Kouření: Elektronická Cigareta Na hlavu
Alkohol: Alkohol v 17? Neblázni Dáme si jedno nee?
Sex? Život se mnou vyje*avá dost *udiveny*

img.tpx.cz/uploads/ghtghtg.png
Osobnost: Flegmatik v některých případech i cholerik
Pohled na svět: Realistický
Otevřenost: Spíše Introvert

img.tpx.cz/uploads/dhbedbhewbhdw.png
Koníčky: Auta,SAMP,Rally a mnoho dalších.
Hudba: Vše co se mi zalíbí
Sport: Žadný sport, ale občas zajdu do posilovny


Přátele sem jmenovat nebudu,
však oni sami to ví. Kytka pro tebe

Díky za přečtení vizitky,
a doufám že se ti líbila

Nadpisy: CpT.
Pandy
Ty kráso, systémek má vizitku, konečně bude na co klikat u "Náš tým" :D

Moc se mi líbí grafické zpracování a hlavně je vidět, že auta skutečně miluješ Smile
Co se týče Tebe, tak Tebe jsem si oblíbila už v OA, jen mi teď Tvoje akce celkem chybí, ale jako kolega v // mi sedíš taky, takže spokojenost co se týče spolupráce. Jentak dál a snad brzy budeš náš plnohodnotný kolega Smile

Opravdu ještě jednou chválím vzhled vizitky, moc se mi líbí. Kytka pro tebe

Jo a jsem první LOOL
Diana
Konečne si si spravil vizitku ty bukva :D
Ale ne,fajn hráč Smile
Trošku mi chýbajú tvoje závody :D.
Vela šťastia Smile
Sex
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Fantasy
Ahoj Systemer, známe se celkem dlouho sice si moc nepíšeme ale já vím že si v pohodě člověk. Na OA si měl super akce škoda že je už nemůžeš momentálně dávat jak si povýšil na moderátora serveru ale to vydržíš Smile jinak gratuluju. K vizitce, ta se mi líbí, graficky jí máš perfektně zpracovanou + sem se o tobě taky něco dozvěděl. Přeju ti hodně štěstí v reálné životě a samozřejmě i na SP :D Hi
Gameluner
Zdravím,

Vizitka se mi osobně moc líbí, zpracoval jsi ji naprosto dokonale. Je stručná, což je správné, vizitka nemá být zbytečně dlouhá. Snadno se čte, akorát se mi zdá, že jsi tam nastavil příliš velké písmo. To nechám na tvém uvážení.
Práci Moderátora odvádíš skvěle, jsem rád, že jím jsi a zároveň doufám, že se z tebe stane řadový Administrátor, jímž pak ještě dlooouho budeš.

Hi
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
SystemeR
Wery: Taky jsem se divil, ale bylo na čase s tím něco udělat :D. Děkuji mockrát, jinak co se týče tebe taky s tebou perfektně vycházím, Akcičky těch ještě bude spousta. *JSEM VÁTĚZ JOO*

Rich: Děkuji, snad akcičky ještě někdy zopakuju.

Fantasy: Čauko Fanto, je pravda že si moc nepíšeme ale i to se muže změnit. Děkuju mockrát za pochvalu Kytka pro tebe. Takže i ty se drž jak na SP tak hlavně v reálu Smile.

Gameluner: Ahoj, děkuji za komentář a poklonu. Od tebe vídám docela velkou aktivitu v chatu a to je jen dobře! Takže ještě jednou děkuji, a doufám že se spolu uvidíme na nějaké akci. :D
As3
Vizitka pěkná, přehledná, jako "hráče" tě znám jen málo, ale přeji ti hodně štěstí do života a třeba i na SP Hi
Panther
Konecne, konečne Hip HIP Huráaa !! Peťo má vizitku !

Pre mňa najlepší človek na SP - teda ak si vlastne človek.
Pamätám si na naše začiatky keď sme sa spoznali. Ako terorista si chodil stále robiť bordel pred moju firmu Vojenská základňa, ktorú som vtedy vlastnil a časom sa z teroristu a vojáka stali super kamoši. Dlho som ťa potom na SP nevidel a keď si sa vrátil, tak sa začala tvoja ,, kariéra ,,

Najhorší OA akého som videl a momentálne najhorší moderátor, ale aj tak ťa mám rád. Keď sa dostaneš do AT, tak to už nebudeš robiť absolútne nič Kappa

Vizitka moc pekná, grafika tiež super. Asi budem musieť podplatiť Cpt, aby mi urobil nové nadpisy do vizitky.

Vizitka sa mi strašne podobná na jednu vizitku administrátora, ale teraz si neviem spomenúť na ktorú a možno aj práve preto je to topka.

Drž hubu !
Kacka
Ahoj Systémko, konečně vizitka.. To bylo keců že nebude :D Poznala jsem tě jako v OA, a žádný problém sem s tebou nemám, i když tě dost štvu,nebo spíš štvala :D Za to se omlouvám, občas je to se mnou těžký, a akce máš taky pěkné jazyk Konečně jsem si početla, vizitka udělaná pěkně dal si si na ní zaležet, hlavně at se ti daří, a nezlob jazyk Smile
Barty
No sláva Systemérku Jooo K vizitce. Všiml jsem si že máš asi rád zelenou. Barva je to super. Máš pěkně zpracovaný obsah, nadpisy máš pěkně ladící k vizitce. Nemám ti co vytknout. Vizitka se pěkně dá přečíst, není přeplácaná. Prostě bomba.

Než jsme spolu začali Organizovat akce tak jsme se tuším ani neznali. Možná jsme se párkrát viděli ale nějak jsme ani nepokecali. Spolu jsme začali na postu OA kde jsme vydrželi poměrně dlouhou dobu. V některých chvílích jsme zůstali i jenom dva :D Všechno se zvládlo a teď jsme opět na stejný úrovni. Doufám že se dostaneš na Administrátora pač jsi fajn kluk, děláš co máš a hlavně neděláš blbosti. Ať se ti hlavně daří v tvém životě a poté i na SuperPařbě Pivo
SystemeR
As3: Díky, jinak i tobě hodně štěstí. :D

MAŤOOOO: Ty si král king, nebo co spíše ten nejlepší člověk na SP se kterým jsem se mohl dát do kupy! Co se týče Organizátora a Moderátora za to mužeš ty, to ty si mě do toho namočil. I za to ti děkuji páč bez tebe bych se tam asi ani nedostal :D. To ti nedovolim nemůžeš mít lepší vizitku, to prostě NEJDE! Jinak vůbec nevím jakou vizitku ti může připomínat má skvěle originální vizitka.
Sad

Kačka: My už se taky nějakou tu chvíli známe, no to že řeknu že něco nebude neznamená že to nebude :D. Omlouvat se asi není za co, i tobě ať se daří.
JÁ NIKDY NEZLOBIM!

Barty: Jooo Zelená to je parádní barva heheheee. Je pravda že jsme se poznali až na OA postu tedy respektivě tesně před ním :D. jo přežili jsme je všechny! Můžou jen závidět, a nakonec jsme zase spolu. Takže i tobě držím palce ať co nejdřív vypadneš z toho moderátora na řadového :D. Takže ať se daří i tobě Peckaaaa
Zacek
Už jsem tady Peťko Kytka pro tebe
Chtěl jsem ti napsat už včera, ale nějak mi to nevyšlo Sad
Děkuji Ti za super pokec na discordu a tvou právi na serveru Smile jsem rad, že si se mnou držel na moderátorovi krok a těším se na tvé povýšení a akce Smile btw.: dáš akcy, pls ? Nemůžu
DanyaS
Jojo pamatuju jak jsme terorizovali.. Pěkný časy Smile)
Jsi v pohodě teď se nebavíme.. Tak hlavně já na SP nechodim tak jako dříve 24/7 :D
Vizitka pěkná hele
DangerRMV
SystemeR! Ten všemohoucí král už si ráčil udělat vizitku!

Jsi totální kliďas, máš rozumné uvažování a měl si výborné závody na pozici OA, teď to dělám za tebe já FU. Nemám s stebou problém a patříš k těm lidem, které mám rád. Hodně štěstí na pozici moderátora a na následné povýšení se těším, aspoň si zase něco zajedu.
Po grafické stránce luxusní vizitka.
Tearsko
Piťuuuu ty si frajer. Jeden z najpohodovejších hráčov čo som tu za tie roky stretol.

Ale vizitka sa mi graficky nepáči čo sa týka tých áut, no nechcem raniť tvoju krehkú dušičku. Kytka pro tebe
SystemeR
Dan: Čauko, pokec na DSC paráda hlavně pátky... :D, na modovi jsem se držel jen tak tak. Akci? Nah by jsem byl lepší jak ty a to nemůžu. Tu máš

DanyaS: Jooo časy teroru jsou už nějaký ten pátek zpátky, ale bylo to super. Díky.

OVEEEČKA: Bůh se sem přišel podívat, tvoje akce pf. JÁ SE VRATÁM! Jak bylo napsáno u Dana pokec na discordu paráda. ALKOHOLICKÉ PÁTKY Dáme si jedno nee?

Peťoooo: Super mamalog a racer LOOL. Rozum ti určitě nechybí, jen občas ty vaše hovory s Jancim to je teprv něco. Má křehká dušička ? Rozlamaná na tisíce dílků. To jsem nechtěl
LSK
celkom jednoducha vizitka, o to strucnejsia. Si fajn týpek, casy ked este fungoval SP tsko boi fajn. GL na poste moderatora aj v reale
P.S. nezapomeň se řídit
Nucamore
Pěkná Stručná a rozumná Vizitka

// Pozastavený
Upravil/a Warning dne 20.03.2018 16:55
Warning
Presúvam medzi admin vizitky. Prajem vela šťastia.
Arbys
Čus Petře.
Vizitka je teda docela dobrá, známe se na SP už docela dlouho, ještě z Tube of Blood heh. Pak ses dostal na OA a víc jsme se začali bavit až když jsem se tam dostal já. Jinak v pohodě teďužadmin na pokec, volání a tak. Pohanka forever.
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14