Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
_† _ All Cops Are Bastards _† _
Undertaker
img.tpx.cz/uploads/allcopsarebastards_final.png

img.tpx.cz/uploads/acab-2018-24-2.jpg

Firma se zabývá zaměstnáním Terrorista. Naší náplní práce je likvidace
havěti na serveru a to konkrétně fízlů a vojáků všemi dostupnými prostředkami.
Pokuď jsou všichni fízlové a vojáci ve školkách tak jezdíme atentáty ve vozidlech.
Firma se nachází v krásné poušti Tierra Robada.
Přesněji jsme obsadili Atomový bunkr po Saddamu Hussajnovi a naše firma je tak nedobytná.

Job Teroristy hodně lidí podceňuje, ale přijdeme si na slušný peníze, tato práce
je hodně zábavná a pořád je co dělat, ať už zabíjení nebo mise.
Narozdíl od nudných CP misí jako je kamioňák a podobně.
Ovšem tato práce není pro každého, pro tuto práci potřebuješ tří zásadní podmínky :
1 ) Musíš mít pořádny koule na job terorista
2 ) Musíš umět šikanovat hráče ( když tě někdo naštve - dej mu pocítit tvůj hněv )
3 ) Musíš umět zabíjet kidy ( třeba zabít fízla i dildem )
img.tpx.cz/uploads/historieacab.png

Firmu A.C.A.B. jsem založil někdy začátkem roku 2013 ( datum už nevím přesně )
kdy jsem ji odkoupil od hráče maras. V té době se jmenovala Terorism Ultimate.
Po dořešení s AT, jestli mohu použít název All Cops Are Bastards
po legendárním gangu A.C.A.B. jsem firmu legálně přejmenoval.
Od té doby děláme firmě dobré jméno, které nejen budí hráče ze spaní,
ale také jim dělá peklo na serveru.
Začátkem roku 2014 se firma A.C.A.B. spojila s firmou Terorist Company ( tehdy majitel CzSK )
více z naší spolupráce můžete vidět na fotkách dole.
Pomáhali jsme si v boji jak s vojáky tak i z vězení.
Někdy přes léto 2016 jsem skončil na SP ( přítelkyně chtěla, ať přestanu hrát + nový hlavní admin Tumik ) a firmu jsem dal na starost hráči joncek za smešných 120 mega, ať mi jí pohlídá,
ale ten také asi po měsíci skončil a předal firmu Danya$ovi.
Po roce v létě 2017 jsem se vrátil na SP a začal být opět aktivní.
Tady nastal velký zlom, protože Danya$ mi firmu nechtěl vrátit.
Slušně jsem se s ním snažil domluvit a nabízel dokonce 1,5 mld $ za firmu.
Bohužel bez úspěchu a začal si ze mě dělat srandu.
Takže jsem šel za vojáka a s pomocí přátel začal Danya$ovu A.C.A.B. ničit.
Po asi čtyřech měsících válčení dostal Danya$ rozum a firmu mi vrátil - Prodal
( Stálo mě to sice 1,5 mld $ za firmu, ale A.C.A.B. je moje srdcovka )
Ovšem největší poděkování patří hráčí Za[G]z, který mi bez přemýšlení půjčil neuvěřitelnou částku
1,2 mld $ na firmu a to aniž by jsem ho o to požádal.
Samozřejmě, že jsem mu to za pár měsíců splatil.
Při opětovném získání firmy jsem skoro všechny hráče vyházel do pryč.
Trvalo asi dva měsíce než jsem firmu opět rozjel a teď rokem 2018 zase jedeme na plno
a denno denně šikanujeme fízly a vojáky na serveru.


Naše Hymna :D


img.tpx.cz/uploads/vedeniacabfixed.png

Majitel : _[ U]nder[T]ake[R]_

_[ U]nder[T]ake[R]_
Vizitka : http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=34390
Undertaker
img.tpx.cz/uploads/Ja8.jpg


† Brigádní Generál † : Interstellar, JancO_


Interstellar
Interstellar
img.tpx.cz/uploads/Inter-ACAB.JPEG


† Legendy A.C.A.B. † : ANTIVIRUS, PuMaS_, [DK]Mara, strzm.Battery

ANTIVIRUS
Vizitka : http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=53698
Když Antiho zatkne fízel na warpu /LV
img.tpx.cz/uploads/Antivirus-ACAB-fotka.jpg


PuMaS_
PuMaS_
img.tpx.cz/uploads/Pumas-ACAB.jpg


[DK]Mara


strzm.Battery


Zástupce A.C.A.B. : Odrs_, Johny.S, DrekeerSK

Odrs_


Johny.S


DrekeerSK


img.tpx.cz/uploads/verniclenoveacab.png

Citace
Interstellar
ANTIVIRUS
JancO_
strzm.Battery
PuMaS_
[DK]Mara
Johny.S
DrekeerSK
Odrs_
Thex.
FbH]Aure_[bMe] - PBAN Pláču

img.tpx.cz/uploads/hodnostiacab.png

Citace
Omluvenka
( Neaktivní hráč - nelze jej vyhodit )
Brigádník - Looser
( Nováček )
†  Sawn-Off Skiller † 
( 200k $ na zbraně + nutnost ovládat sawn-off )
†  Cop Exterminator † 
( 300k $ na zbraně )
Zástupce A.C.A.B.
( Starají se o nábor a vyhazování hráčů z firmy )
† Legenda A.C.A.B. †
( Věrný člen firmy - několik měsíců nebo let )
† Brigádní Generál †
( Starají se o správny chod firmy )
†  Best Of Terorist †
( Nejlepší terorista - Top Body )

img.tpx.cz/uploads/garazacab.png

Citace
2x Sultan
img.tpx.cz/uploads/sultan-acab.jpg

4x Infernus
img.tpx.cz/uploads/infernus-acab.jpg

1x NRG-500
img.tpx.cz/uploads/nrg-acab.jpg

1x Police Maverick
img.tpx.cz/uploads/maverick-acab.jpg

img.tpx.cz/uploads/momentkyacab.png

Screeny z Lovu
img.tpx.cz/uploads/ACAB-TerroristCompany.png

img.tpx.cz/uploads/ACAB-sultan15.png

img.tpx.cz/uploads/ACAB-vezni.jpg

img.tpx.cz/uploads/zaba-lovy1.jpg

img.tpx.cz/uploads/zaba-lovy2.jpg

img.tpx.cz/uploads/zaba-lovy3.jpg

img.tpx.cz/uploads/zaba-lovy4.jpg

img.tpx.cz/uploads/zaba-lovy5.jpg

img.tpx.cz/uploads/zaba-lovy6.jpg

img.tpx.cz/uploads/zaba-lovy7.jpg

img.tpx.cz/uploads/obeseni-fizlove-acab.jpg

Wanted - Top 8 hledaných hráčů z A.C.A.B.img.tpx.cz/uploads/top-wanted-acab.jpg

img.tpx.cz/uploads/lovyacab.png

Videa z Lovu
Trolling Vojáků


Šikana Firmy ID 46


Best Of Terorist


Under is Back

img.tpx.cz/uploads/inzeratyacab.png

Citace
Rozkazuje ti Mama Kdy máš Vypnout PC ? Přidej se k A.C.A.B. a Budeš Rozkazovat ty ji !

Chceš být Profesionální Střelec ? Přidej se do Firmy A.C.A.B. a my tě Vycvičíme!

Fízlové a Vojáci to je Vaše Starost, ale Naše Radost Firma All Cops Are Bastards

Průměrné IQ Vojáka je Součet ID Všech 3 Firem. Přidej se k A.C.A.B. ať Tvoje IQ Stoupne !

Chceš Hrát na SP, ale do Školy se ti Nechce ? Přidej se k A.C.A.B.
a my ti Napíšeme Omluvenku !


Nudíš se na SP a nevíš co dělat ? Pojď do A.C.A.B. zabíjet vojáčky a čas
poletí jako semeno !


Motorová Píla = Nejlepší Přítel Vojáka či Fízla ! Firma All Cops Are Bastards


Grafiku vytvořil Arbys
Vizitka : http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=80946

Pokuď jsi to dokázal dočíst až sem tak máš náš respekt a právě jsi přišel o 25 bodů z IQ.
To ovšem nijak nevadí, protože ti ještě zůstává 50 bodů z IQ.


Děkujeme za zhlédnutí naší Firemní Vizitky
S pozdravem, Firma A.C.A.B.

Upravil/a Undertaker dne 23.09.2018 10:31
_†_ All Cops Are Bastards _†_
! ! ! ! ! 7.300 hodin na SP ! ! ! ! !


> > https://img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-U...Under3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-Under3.jpg

↓ ↓ Vizitka More ↓ ↓
> > https://img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg
As3
Dívej, vizitka pěkná a přehledná, k firmě no, přeji hodně štěstí a at' dlouho vydrží Smile
Jinak pěkná grafika arby, ale neříkal si, že jí už neděláš? :D :D

//To doložení screenshotů *Dobrá práce*
Upravil/a As3 dne 24.02.2018 12:27
Yoistik
Vizitka suprově spracovaná , asi nejvíce se mi z vizitky líbí "Historie A.C.A.B". Firma na úrovní a totež i vedení. Timto vám přeju hodně štěstí s firmou a at ještě pár let vydrží Smile
ZaGz
Čau Under , jedna z najlepších firemných vizitiek , obsahovo aj graficky.
ACAB bez Undera je niečo ako Super bez pařba. Som rád že firme opäť velíš ty a aj keď ma terák moc nebaví , možno sa niekedy stavím. Držím palce nech to nedopadne rovnako :D Hi
ty klaunik #)
NIGHTMARE
Niet čo dodať
Vizitka je fakt pekná graficky či aj obsahovo aspoň ludia ktorý to nevedia zistia čo sme zač :D
Firma fakt má úroveň a fičí jak má, a preto v nej ostanem od začiatku až po koniec tak isto ako v starom ACABE ! *JSEM FAKT NAŠTVANÝ*

Toť vše
PS: Vojaci SKAPTE
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
KoLoB
Tady musím hodit koment, ta vizitka mě ktomu vysloveně nutí :D
Vizitka na úrovni, dobrá, hezká a není vůbec odfláknutá *Dobrá práce*
Firma taky v pohodě, řekl bych že u teráku fakt nejlepší, třeba se někdy zastavím :D
Upravil/a KoLoB dne 24.02.2018 13:39
Interstellar
Keď som na SP okolo roku 2014 začínal, ako každý správny nováčik som sa venoval misiám a zarábaniu peňazí. Misie ma však dlho nebavili, a rozhodol som sa, že vstúpim ku vojakom, konkrétne do Vojenskej Základne LV, ktorú vtedy vlastnil, ak sa dobre pamätám, eGhe.
V tejto dobe som sa dostal do môjho prvého kontaktu s firmou A.C.A.B., avšak nie tak, ako by ste očakávali. U vojakov som dosť dlho pretrvával, a s A.C.A.B. som bol teda velký nepriatel, i keď som sa tam neraz snažil dostať.
Pamätám sa, ako som viac krát písal vtedajším členom firmy, aby ma pozvali. Konkrétne to bol napríklad hente_ony_majo. Na koniec ma ale do firmy nepozvali lebo bola plná, alebo preto, lebo ma proste poznali ako vojaka.
Tu však nastal zlom v mojom pokračovaní s firmou A.C.A.B. Antivirus, terajší administrátor a skvelý kolega, sa z nejakého dôvodu rozhodol, že ma pozve, za čo som mu do dnes vďačný. Bez neho by som možno do dnes bol vojak :D.
Toto bol teda môj začiatok v A.C.A.B. Vo firme som sa zdržiaval pár mesiacov, a potom nastala chvíla, kedy musel Undertaker na SP skončiť. Vtedy som si myslel, že A.C.A.B. bez neho neprežile a firmu som opustil.
Robil som misičkárske zamestnania ako kamionista, dealer, atp. Po krátkej dobe som si však nemohol nevšimnúť, že A.C.A.B. sa stále, aj bez jej sterého šéfa, drží, a stále sa preháňa po meste a masakruje každého vojaka. Mal som nutkanie sa do A.C.A.B. vrátiť, a aj sa tak stalo. Do firmy som sa vrátil keď ju vlastnil Danya$, ktorý bol pre mňa dobrým kamarátom, a aj šéfom.
Danya$ ma po nejakej dobe povýšil na hodnosť Legenda A.C.A.B., čo bol jeden z mojich prvých velkých úspechov vo firme. Nikdy som ani nepomyslel, že by som vôbec mohol mať takúto hodnosť, no predsalen som sa ku nej dopracoval.
Tu nastal ďalší zlom v mojom počínaní vo firme. Undertaker sa na SP po dlhej dobe vrátil, a začal A.C.A.B. šikanovať, aby ju získal späť. Ja spolu s kolegami sme sa mu snažili odporovať, no kto pozná Undera, vie že to bola márna snaha.
Undertaker firmu po krátkej dobe získal, a presne tu udrela rana osudu. Napriek tomu, že som A.C.A.B. pred Underom ,,chránil", sa Under rozhodol ma vo firme ponechať a dokonca mi nechal aj moju starú hodnosť, čo ma vtedy dosť prekvapilo a som mu za to vďačný.
Čo ma ale neskôr prekvapilo ešte viac, Undertaker sa rozhodol ma povýšiť na Zástupcu A.C.A.B., čomu som bol velmi rád.
O firmu som sa staral, akoby bola moja. Dohliadal som na chod firmy, najmä keď bol Undertaker v práci. Za toto som si u undera vyslúžil povýšenie na hodnosť Brigádny Generál, čo je najvyššia hodnosť, akú môže hráč v A.C.A.B. dosiahnuť.
Vo firme som až do dnes, so skvelými kolegami JancO, PuMaS, Zabos, Antivirus a Undertaker, s ktorými sa mi velmi dobre spolupracuje, či len pokecáva na skype, a som velmi rád, že môžem byť súčasťou takéhoto skvelého kolektívu.

Vizitka sa mi rozhodne páči, je dobre spracovaná, výborná práca s grafikou, nemám čo vytknúť.

S podzravom, verný člen firmy a kolega, Interstellar

† Smrť fízlom †
DanyaS
Citace
Interstellar napsal:

Keď som na SP okolo roku 2014 začínal, ako každý správny nováčik som sa venoval misiám a zarábaniu peňazí. Misie ma však dlho nebavili, a rozhodol som sa, že vstúpim ku vojakom, konkrétne do Vojenskej Základne LV, ktorú vtedy vlastnil, ak sa dobre pamätám, eGhe.
V tejto dobe som sa dostal do môjho prvého kontaktu s firmou A.C.A.B., avšak nie tak, ako by ste očakávali. U vojakov som dosť dlho pretrvával, a s A.C.A.B. som bol teda velký nepriatel, i keď som sa tam neraz snažil dostať.
Pamätám sa, ako som viac krát písal vtedajším členom firmy, aby ma pozvali. Konkrétne to bol napríklad hente_ony_majo. Na koniec ma ale do firmy nepozvali lebo bola plná, alebo preto, lebo ma proste poznali ako vojaka.
Tu však nastal zlom v mojom pokračovaní s firmou A.C.A.B. Antivirus, terajší administrátor a skvelý kolega, sa z nejakého dôvodu rozhodol, že ma pozve, za čo som mu do dnes vďačný. Bez neho by som možno do dnes bol vojak :D.
Toto bol teda môj začiatok v A.C.A.B. Vo firme som sa zdržiaval pár mesiacov, a potom nastala chvíla, kedy musel Undertaker na SP skončiť. Vtedy som si myslel, že A.C.A.B. bez neho neprežile a firmu som opustil.
Robil som misičkárske zamestnania ako kamionista, dealer, atp. Po krátkej dobe som si však nemohol nevšimnúť, že A.C.A.B. sa stále, aj bez jej sterého šéfa, drží, a stále sa preháňa po meste a masakruje každého vojaka. Mal som nutkanie sa do A.C.A.B. vrátiť, a aj sa tak stalo. Do firmy som sa vrátil keď ju vlastnil Danya$, ktorý bol pre mňa dobrým kamarátom, a aj šéfom.
Danya$ ma po nejakej dobe povýšil na hodnosť Legenda A.C.A.B., čo bol jeden z mojich prvých velkých úspechov vo firme. Nikdy som ani nepomyslel, že by som vôbec mohol mať takúto hodnosť, no predsalen som sa ku nej dopracoval.
Tu nastal ďalší zlom v mojom počínaní vo firme. Undertaker sa na SP po dlhej dobe vrátil, a začal A.C.A.B. šikanovať, aby ju získal späť. Ja spolu s kolegami sme sa mu snažili odporovať, no kto pozná Undera, vie že to bola márna snaha.
Undertaker firmu po krátkej dobe získal, a presne tu udrela rana osudu. Napriek tomu, že som A.C.A.B. pred Underom ,,chránil", sa Under rozhodol ma vo firme ponechať a dokonca mi nechal aj moju starú hodnosť, čo ma vtedy dosť prekvapilo a som mu za to vďačný.
Čo ma ale neskôr prekvapilo ešte viac, Undertaker sa rozhodol ma povýšiť na Zástupcu A.C.A.B., čomu som bol velmi rád.
O firmu som sa staral, akoby bola moja. Dohliadal som na chod firmy, najmä keď bol Undertaker v práci. Za toto som si u undera vyslúžil povýšenie na hodnosť Brigádny Generál, čo je najvyššia hodnosť, akú môže hráč v A.C.A.B. dosiahnuť.
Vo firme som až do dnes, so skvelými kolegami JancO, PuMaS, Zabos, Antivirus a Undertaker, s ktorými sa mi velmi dobre spolupracuje, či len pokecáva na skype, a som velmi rád, že môžem byť súčasťou takéhoto skvelého kolektívu.

Vizitka sa mi rozhodne páči, je dobre spracovaná, výborná práca s grafikou, nemám čo vytknúť.

S podzravom, verný člen firmy a kolega, Interstellar

† Smrť fízlom †


Ty jsi pro mě byl jedním z nejlepších členů.. Nezapomenu

Jo a pro tebe Takere.. Vole koukni se na messenger.. Obvinování z AB.. Následně tvoje crew mi začala nadávat do zloděje kreditek.. Ty inzeráty co jsi psal o firmě.. Jo a.. Pošli mi to kde jsem ti napsal, že firmu ti vrátím.. Pokuď to tak bude tak budu držet hubu. Sám víš, že z konverzací na messengeru to nebylo moc fajn.. Smile)
Už jen že ANTIVIRUS mi odešel z firmy kvůli tobě, že nebude poslouchat takový sračky mě nasralo v tý době.. Už je to moc dlouhá doba nic si z toho pomalu nepamatuju..

Firmu jsem neprodal kvůli spawnkillu a tak.. Ale tak nehodlám sedět zapařenej u PC celý dny.. Docela se mi líbí realnej život heleeeeee

//Smutný.. Ani nedokážeš odpovědět Sad( Firma jinak je fajn.. Ale co si taky přiznat že jsi dělal blbosti.. Kdybych tu já nebyl tak prakticky ani tu firmu nemusíš mít
Upravil/a DanyaS dne 25.02.2018 21:11
PuMaS_77
[b]Jéé, já když jsem po 1,5-2 roční přestávce začal hrát SP, tak jsem chodil po různých zaměstnáních a firmách, ale jednou jsem byl v base, a to mě žaboslav, odvážel z base, a dovezl mě k Acabu, a já si říkám, tady by bylo supr bejt,jenže bohůžel pro mě nebylo místo, ale potom, mě opět žaba odvážel z base, a dovezl mě opět k Acabu, a já dřív psal asi 3x žabovi zda tam není místo, jenže nebylo, a jak mě tam pak dovezl, tak tam stál inter, a Interko,že mě pozve do firmy (žabo říkal,že dá vědět vedení,zda se neudálá místo)) , že mě zná z dřívějška,říkám super,tak klasika začátek na brigádnikovi, a teď děkuji underovi,že jsem povýšil na Zástupce, jsem za to rád, protože s klukama, under,janco,žabo,inter,azor,anti,pyro jsme jako jedna rodina, bez konfliktů, a doufám,že tak to zůstane, prostě A.C.A.B navždy:-) A děkuji za to,že jsem té rodinky součástí:-) Díky *JSEM FAKT NAŠTVANÝ*
ZaboS
Ve firmě jsem se kdysi dávno moc nezdržoval, nevím proč, ale moc mě terák nebavil. Až teď mi ale došlo, že jsem dělal strašnou chybu a došlo mi, že job, který je pro mě, jsem měl přímo před nosem. Jsem rád, že jsem se před pár měsíci do této firmy přidal, když byla znovu pod tvým velením, svého rozhodnutí nelituji. Rovněž děkuji za svěřenou důvěru při mém povýšení na Zástupce A.C.A.B., rozhodně tě nezklamu a dělám 100% pro to, abys byl s mou prací spokojen.
Vizitka je pěkná, přehledná. Pro lidi, co A.C.A.B. neznají, jistě užitečná.
Doufám, že tvá firma zůstane nadále pod tvým velením. Dokud to tak bude, můžeš počítat s mou přítomností.

S pozdravem
Tvůj věrný Zástupce A.C.A.B.
Žabka
Undertaker
Citace
Interstellar napsal:

Keď som na SP okolo roku 2014 začínal, ako každý správny nováčik som sa venoval misiám a zarábaniu peňazí. Misie ma však dlho nebavili, a rozhodol som sa, že vstúpim ku vojakom, konkrétne do Vojenskej Základne LV, ktorú vtedy vlastnil, ak sa dobre pamätám, eGhe.
V tejto dobe som sa dostal do môjho prvého kontaktu s firmou A.C.A.B., avšak nie tak, ako by ste očakávali. U vojakov som dosť dlho pretrvával, a s A.C.A.B. som bol teda velký nepriatel, i keď som sa tam neraz snažil dostať.
Pamätám sa, ako som viac krát písal vtedajším členom firmy, aby ma pozvali. Konkrétne to bol napríklad hente_ony_majo. Na koniec ma ale do firmy nepozvali lebo bola plná, alebo preto, lebo ma proste poznali ako vojaka.
Tu však nastal zlom v mojom pokračovaní s firmou A.C.A.B. Antivirus, terajší administrátor a skvelý kolega, sa z nejakého dôvodu rozhodol, že ma pozve, za čo som mu do dnes vďačný. Bez neho by som možno do dnes bol vojak :D.
Toto bol teda môj začiatok v A.C.A.B. Vo firme som sa zdržiaval pár mesiacov, a potom nastala chvíla, kedy musel Undertaker na SP skončiť. Vtedy som si myslel, že A.C.A.B. bez neho neprežile a firmu som opustil.
Robil som misičkárske zamestnania ako kamionista, dealer, atp. Po krátkej dobe som si však nemohol nevšimnúť, že A.C.A.B. sa stále, aj bez jej sterého šéfa, drží, a stále sa preháňa po meste a masakruje každého vojaka. Mal som nutkanie sa do A.C.A.B. vrátiť, a aj sa tak stalo. Do firmy som sa vrátil keď ju vlastnil Danya$, ktorý bol pre mňa dobrým kamarátom, a aj šéfom.
Danya$ ma po nejakej dobe povýšil na hodnosť Legenda A.C.A.B., čo bol jeden z mojich prvých velkých úspechov vo firme. Nikdy som ani nepomyslel, že by som vôbec mohol mať takúto hodnosť, no predsalen som sa ku nej dopracoval.
Tu nastal ďalší zlom v mojom počínaní vo firme. Undertaker sa na SP po dlhej dobe vrátil, a začal A.C.A.B. šikanovať, aby ju získal späť. Ja spolu s kolegami sme sa mu snažili odporovať, no kto pozná Undera, vie že to bola márna snaha.
Undertaker firmu po krátkej dobe získal, a presne tu udrela rana osudu. Napriek tomu, že som A.C.A.B. pred Underom ,,chránil", sa Under rozhodol ma vo firme ponechať a dokonca mi nechal aj moju starú hodnosť, čo ma vtedy dosť prekvapilo a som mu za to vďačný.
Čo ma ale neskôr prekvapilo ešte viac, Undertaker sa rozhodol ma povýšiť na Zástupcu A.C.A.B., čomu som bol velmi rád.
O firmu som sa staral, akoby bola moja. Dohliadal som na chod firmy, najmä keď bol Undertaker v práci. Za toto som si u undera vyslúžil povýšenie na hodnosť Brigádny Generál, čo je najvyššia hodnosť, akú môže hráč v A.C.A.B. dosiahnuť.
Vo firme som až do dnes, so skvelými kolegami JancO, PuMaS, Zabos, Antivirus a Undertaker, s ktorými sa mi velmi dobre spolupracuje, či len pokecáva na skype, a som velmi rád, že môžem byť súčasťou takéhoto skvelého kolektívu.

Vizitka sa mi rozhodne páči, je dobre spracovaná, výborná práca s grafikou, nemám čo vytknúť.

S podzravom, verný člen firmy a kolega, Interstellar

† Smrť fízlom †


No pěkně jsi se rozepsal :D
Jsem rád, že jsem se v tobě nezklamal a šanci jsi využil Smile
Jsi výborný kamarád i o firmu se mi dobře staráš.

Kolegům z firmy děkuji za pozitivní ohlas na mě i na firmu,
ale také že jste se pěkně rozepsali jak to cítite Smile

Ostatním děkuji za hřejivé komentáře :D
_†_ All Cops Are Bastards _†_
! ! ! ! ! 7.300 hodin na SP ! ! ! ! !


> > https://img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-U...Under3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-Under3.jpg

↓ ↓ Vizitka More ↓ ↓
> > https://img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg
Rosta
Jsem rad, ze mas zace ACAB. Vojaci ted budou zase dostavat poradnej klepec, skoda ze me uz hra nebavi s Al-Kaidou by jsme cistili celej server :D
aure
najlepsa firma som rad ze som clenom !!
Barty
Skvělá vizitka, skvělá firma. Doufám že vám vydrží ještě nějaký ten pátek. Sám jsem ve firmě párkrát byl a nelitoval jsem toho že ve firmě působím. Job krásně vydělává a celá firma je dá se říci jedna rodina. Ať se daří Hi
OndraS1
Zdar, vizitka se mi moc líbí a jsem hodně rád že majitel je Under a nikdo jinej, protože mi to prostě připomíná takovou tu nostalgii. Ve firmě jsem byl už hodněkrát a vždycky mě to tam bavilo a baví. Snad jí Under bude mít ještě dlouho a bude furt tak dobrá jako je teď a hlavně ať ti prašíví vojáci dostávaj klepec!! :D

#ACAB

img.tpx.cz/uploads/acab21.jpg
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
Undertaker
Citace
aure napsal:

najlepsa firma som rad ze som clenom !!


Tak ty aure tu nesmíš chybět Smile
Už jsme toho zažili spolu spoustu jako ve starým A.C.A.B.
kdy jsme s NiGGa_De@th_ dělali bordel na vojenské základni
nebo spolu blbnuli v gangu :D



Citace
OndraS1 napsal:

Zdar, vizitka se mi moc líbí a jsem hodně rád že majitel je Under a nikdo jinej, protože mi to prostě připomíná takovou tu nostalgii. Ve firmě jsem byl už hodněkrát a vždycky mě to tam bavilo a baví. Snad jí Under bude mít ještě dlouho a bude furt tak dobrá jako je teď a hlavně ať ti prašíví vojáci dostávaj klepec!! :D

#ACAB

img.tpx.cz/uploads/acab21.jpg


Čau ondro, to jsem rá, že se ti vizitka líbí Pusa
U nás jsi vždy vítan, ale když odcházíš naše srdce krvácejí :D
_†_ All Cops Are Bastards _†_
! ! ! ! ! 7.300 hodin na SP ! ! ! ! !


> > https://img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-U...Under3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-Under3.jpg

↓ ↓ Vizitka More ↓ ↓
> > https://img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg
Ad4M_
Dobrá vizitka.. Smile Je dobré, že se ti dostala firma zpět.. Škoda, že mi nejede GTA, rád bych se přidal :/
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Gameluner
Ahoj,

Jak vidím, ještě tu nemám komentář, čemu se celkem divím. Firma jako taková má naprosto skvělý kolektiv. Vzájemně si všichni pomáhají a tak by to mělo správně být. Super je i pan majitel Undy, hlavně, když mi dá pimp, že?
Vizitka vypadá úžasně, navíc je napsána s nadhledem, prostě bombová práce Undy. Hlavně se těšte na mou opětovnou přítomnost, až si něco vydělám u té šlapky, terorista mi tolik zatím nevydělal. A až budu potřebovat odvoz z basy, ozvu se. Smile
Doufám, že ti firma dlouho vydrží, ikdyž o tom nepochybuji, když jsi dal tolik $ za její opětovné získání. Jsem rád, že jsem nějakou tu chvíli mohl být členem a ještě raději budu, jestli budu moct být členem za nějakou dobu i nadále.

Zatím se měj, Undy. Hi
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Undertaker
Citace
Gameluner napsal:

Ahoj,

Jak vidím, ještě tu nemám komentář, čemu se celkem divím. Firma jako taková má naprosto skvělý kolektiv. Vzájemně si všichni pomáhají a tak by to mělo správně být. Super je i pan majitel Undy, hlavně, když mi dá pimp, že?
Vizitka vypadá úžasně, navíc je napsána s nadhledem, prostě bombová práce Undy. Hlavně se těšte na mou opětovnou přítomnost, až si něco vydělám u té šlapky, terorista mi tolik zatím nevydělal. A až budu potřebovat odvoz z basy, ozvu se. Smile
Doufám, že ti firma dlouho vydrží, ikdyž o tom nepochybuji, když jsi dal tolik $ za její opětovné získání. Jsem rád, že jsem nějakou tu chvíli mohl být členem a ještě raději budu, jestli budu moct být členem za nějakou dobu i nadále.

Zatím se měj, Undy. Hi


Ahoj,

děkujeme za pochvalu vizitky Smile
tak ty jsi naše věrná šlapka :D vždy když potřebujeme tak jsi tu
pro nás. Práce teroristy není pro každého, dá se dobře vydělat jen se musíš naučit tento job. Všechny peníze co mám jsem si převážně vydělal u teroristy a peníze nejsou zase vše, aby jsi vyměnil kámoše za peníze. Hlavně je tu sranda a pořád co dělat.
Jasně někdy se zase přijd na nás podívat, byl jsi pro nás
dobrý pracant, ale i kámoš Smile
_†_ All Cops Are Bastards _†_
! ! ! ! ! 7.300 hodin na SP ! ! ! ! !


> > https://img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-U...Under3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-Under3.jpg

↓ ↓ Vizitka More ↓ ↓
> > https://img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg
vajcak
Cc
super vizitka super firma dobré vedenie
Nech sa formičke darí ♥
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
27%
Šupat holky.
25 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
21 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19