Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Candy Night Club
MaTy
img.tpx.cz/uploads/CandyNightClubVizitka%20(1).png

img.tpx.cz/uploads/CandyNightClubVizitka%20(3).png
Firma byla zakoupená dne 23. 2. 2018.
Naše společnost se zabývá prostitucí, kterou provádíme jak ve společně bytových prostorech, tak na veřejnosti (v parku, ve vozidle, ...).
Naleznete u nás plnohodnotný vozový park a také vysněný plat s procentem 99%.

Naše firma nese název po Nightclubu v Okhlahoma City.
Otevírací doba: 00:00 - 24:00.
Nacházíme se v ulici plné drog, alkoholu, kasín a prostituce - Old Strip Venturas.
Citácia
img.tpx.cz/uploads/candycrew.png


img.tpx.cz/uploads/CandyNightClubVizitka%20(5).png
Candy Queen
MaTy

Candy Princess
Marshall.

Global Candy
LSK.

Candy Gangster
Arbys

Náborář
Každý člen naší společnosti

img.tpx.cz/uploads/CandyNightClubVizitka%20(4).png
Respektovat vedení!
Vzájemně se neurážet!
Nekrást si firemní vozidla!
Nezamykat firemní vozidla!
Tankovat po sobě vozidla pomocí /tankovat > F!

Delší neaktivitu jste povinni hlásit vedení firmy!

Za opakované porušování těchto pravidel je možný kick z firmy!

img.tpx.cz/uploads/CandyNightClubVizitka%20(6).png
Cheetah
Cheetah
Infernus
Sultan
NRG-500
Stretch
Citácia
img.tpx.cz/uploads/candycrew1.png


img.tpx.cz/uploads/CandyNightClubVizitka%20(2).png
Citácia
img.tpx.cz/uploads/candycrewphoto.png

img.tpx.cz/uploads/candycrewphoto1.png

Upravil MaTy dňa 01.04.2018 18:43
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
PuMaS_77
Maty,dobře krásně zpracovaná vizitkaSmile Jsi naše hlavní šlapka ACABU, od tebe to chutná nejlépe! a dáváš nám klukům z ACABU nejkvalitnější vestu!
NIGHTMARE
Vizitka pekné, aj informácií dosť Smile

Výber jobu to palec hore je to fakt úžasný job :D
Miesto sa mi moc nepáči ale pokial sa ti páči tak to je fajn Smile
Máš podobný názov aký som mal aj ja na firme s tinuškou Night Candy Smile

No neostáva nič iné ako ti popriať vela šťastia s firmu a snáď sa niekedy vidíme vo firme Hi
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
MaTy
PuMaS_77: Mimo úúú děkuji, to je mi velikým potěšením, moje rozkoš, vaše uspokojení. Kvalita, to je naše!

JancO_: Děkuju, vážím si toho, nejlepší práce na vydělávání virtuálních penízků *Zatancujem*. Název je z 50% kvůli tobě, trošku jsem pátral po webu a tak krásný Candy NightClub ♥. Třeba někdy zavítáš, momentálně si volej naší rozkoš! :D
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
NIGHTMARE
JancO_: Děkuju, vážím si toho, nejlepší práce na vydělávání virtuálních penízků *Zatancujem*. Název je z 50% kvůli tobě, trošku jsem pátral po webu a tak krásný Candy NightClub ♥. Třeba někdy zavítáš, momentálně si volej naší rozkoš! :D

jj tiež sme hladali názov na webe na Night Candy je reálny club takže tak :D Neni to uplne náš názov
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
LSK
more jaka firma.. i ja tam chcem ist.. dufam ze ma vezmete do tejto skupinky :* :*
pekna vizitka, cenim farby a grafiku .. vedenie moze byt.. fajn typci
P.S. stale si slaby v csku XD XD XD
ZaboS
Ahoj Maty,
vizitku jsi udělal pěkně, sice to možná mohlo být delší, ale i když.. sám nevím, co bych tam asi dal navíc, tohle je dostatečné, obsahuje vše, co by vizitka obsahovat měla. Líbí se mi, pěkné barvy jsi zvolil.
Do firmy se bohužel v blízké době nedostanu, protože dokud má under A.C.A.B., tak věrnost A.C.A.B.u! Jistě chápeš Smile
Kdybych se náhodou uvolnil, tvoje firma bude moje další zastávka! :D
Nějaký ten pátek tě znám, takže vím, že firma je v dobrých rukou.
Takže ti už jen popřeji hodně štěstí s firmou!

S pozdravem
Žabka Kytka pro tebe

PS: Děkujeme za tvou věrnost A.C.A.B.u, co se týče rozdávání kvalitní vesty! :D
MRSHLL
Dám ti pusuTo si tak rozkliknu web a vidím název firmy...říkám si: "Ten hňup to snad chce prodat." No a nakonec zjišťuji, že je to vizitka. Parádní vizitka. Růžová vizitka. Vizitka, která se týká i mě. Takže bych přešel od plácání se vibrátorem po prdeli a říkání si jak je vizitka fajnová k přání štěstí firmě a pokusu udržet firmu déle, než udržel Důša.
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
NiKo_
Ahoj,
neskutočne krásna vizitka!
Musím ťa pochváliť je to bomba. Smile Vo firme som nebol ale ako pozerám kolektív máš slušný a tak isto aj miesto.
Držím palce dúfam ti dlho vydrží. Smile
MaTy
Lisiakk_: Vezmeme, nooby v csku bereme vždy, takže u nás máš VIP místo. Děkuji za dobrou reakci.

ZaboS: Ahoj žabičko, děkuji předem za tak krásný komentář. Tvou věrnost u ACAB chápu, protože když vidím, jak aktivně si voláte mě a mé slečny, tak bych měl chuť se také přidat, bohužel mě to moc nebaví. :D Počítám s další dávkou orgasmů od ACABu.

MRSHLL: To jsi na omylu, firmu si nechám ještě nějaký ten pátek a pokusím se jí mít dloooouhou dobu, ale nic neslibuji, protože moje aktivita je momentálně jako na kolotoči.
Citácia
Takže bych přešel od plácání se vibrátorem po prdeli
Vždycky dokážeš pobavit, děkuji ti moje princezno *Zatancujem*

NiKo_: Děkuji za pochvalu Pusa. Doufám, že vydržíme.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Fatalqo_
Firma v pohodičce more. :D Možná se stavím až nebudeme mít blume. Good Luck s firmou a snad vydrží
Arbys
Čauky Matěji, firma docela bombovská a jsem rad, ze u tebe muzu hrde šlapat jako Candy Gangster

PS : Vymeny jsou ****
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Kacka
Vizitka pěkná, přehlédna výměny se mi s tebou taky líbí, nejspíš ale nedojdu protože mám svou firmu Smile Ale dobré vedení, takže bez problémů...
Čekám na další výměny Matýýý
MaTy
FTQ: Díky, čekámě tě. :D

Arby: Díky, budu jí držet jak jen to půjde.

Kačka: Děkuju za komentář a nevadí, je potřeba víc lidí u jiných jobů, tady bysme si kradli zákazníky :D
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
LSK
predane Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasov
27%
Šupat holky.
25 Hlasov
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasov
13%
Mám jiné plány.
21 Hlasov
27%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 22