Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Lolyho (jednoduchá) vizitka
Loly
Server info

Nick - Loly
Hodiny - Niečo okolo 10h
Penízky - Niečo okolo 200k
Mariška - Pár gramíkov.
Domeček - Nevlastním.
Hotel - Nevlastním.
Gang - Mení sa.
Admini - Všetci normálni, oni vedia.
Oblúbený príkaz - Hlavne /gr, /e, /port, /gangy.
Oblúbený event - Závod Rally, Tour, Bridge.
AT akcie - Auto a bludisko smrti, Skylakeov cheetah skyrace.
Obľúbené vozidlo - Stunt, Elegy, Sandking a Vortex.
Job - Nezamestnaný.
Práca AT - Každého iná, nebudem všetkých hádzať do jedného vreca.


Web info

Nick na webe - Loly
Vložené komenty - Neviem, nestarám sa.
Príspevky vo fóre - Taktiež, nezájem.


Osobná stránka

Meno - Oliver
Vek - 18 (27.9)
Kontakty - FB majú len real gangsteri.
Kraj - Šercom vychodňar.
Kamaráti - Ale tak zo dve kamarátky by sa našli.
Stav - Alone.
Zamestnanie - Študent Gymnázia.
Jazyk - Angličtina ako tak.
Deti - Uvidíme.
Bývanie - V dome.
S kým bývam - Mama, oco, brat.
Sexuálna orientácia - Hetero.
Poznámka - Buď sám sebou.


Povaha

Typológia osobnosti - Introvert bez kamarátov.
Pohľad na svet - Realista, snažím sa byť optimista.
Povaha - Náladový, úprimný, hanblivý, verný a som romantik.


Info o postave

Výška - Niečo okolo 180cm.
Váha - Cca 75kg.
Postava - Pohode.
Farba očí - Hnedá.
Farba vlasov - Hnedá až čierna.
Okuliare - Nenosím.
Na tele mám - Oblečenie. V budúcnosti možno kerku.
Fúzy, brada - Pomaly rastie.
Fotka - Ee, sorry... hanbím sa.


Závislosti

Fajčenie - Nie, dík.
Alkohol - Až budem starší.
Sex - Hah.
Závislosti - Hudba, graffiti.


Záujmy

Záujmy - Streetart, streetwear a hudba. <3
Šport - Futbal a florbal s kamarátmi.
Literatúra - Fuj, ble... maximalne nejaký ten komix.
Hudba - Rap, sem tam pop.
Zviera - Pesooo - Scooby.


Môj štýl

Motto - Nemám.
Životný ciel - Dokázať niečo bez toho, aby ma to naučila škola.
Neznášam - Pesimizmus, namyslenosť.
Milujem - Nutellu.
Obľúbená muzika - NF, Mac Miller, Avicii, tentacion, Peep, Haha Crew, KHANS, M+, Pil C, Dogma Family, ConspiracyFlat, rychlí kluci, Luisa a kopu ďalších.
Obľúbené jedlo - Palacinky s Nutellou. <3
Obľúbený nápoj - Čistá voda, Pepsi.
Obľúbený film - Všetko od Marvelu, Harry Potter, Fast and Furious.
Obľúbená kniha - Vela nečítam, asi Percy Jackson.
Obľúbené oblečenie - Mám rád skôr dlhšie kúsky oblečenia. Inak cením značky ako CryForMercy, Freak, NAUT, introverz. a iné.
Obľúbená farba - Čierna a biela.



Ľudia na ktorých snáď nikdy nezabudnem

Mal som tu zoznam ale myslím si, že nie je potrebné niekomu oznamovať, že je váš kamarát a podobne. Tí ktorí tu boli a majú tu byť o tom vedia.



Admínek
23. 12. 2019 - 30. 10. 2020
snitches get stitches



Peace

Upravil Loly dňa 24.10.2021 23:31
mara
Lolyno, tobě je 14? WTF :D Hezká jednoduchá vizitka, to že si mě označil v Ostaních na 1. místě za co tě cením! <3 GL na sp i rl :D
Panther
Toto je asi prvá vizitka, ktorá je bez grafiky a vyzerá a číta sa super. Neviem prečo, ale tá velkosť písma farby a zladenie je perfektné aj bez nejakých nadpisov.

Samozrejme ti ďakujem za označenie ako oblúbeného administrátora. Moc sa síce nepoznáme, ale tak to sa ešte môže zmeniť.

Drž sa Smile
Loly
MaRášek - Yy bohužial 14 :D. Si jednička tak ako inak že... :D. Aj tebe GL.

Panteris - Dík, grafiku sa mi nechcelo robiť :D. Není zač a budem velmi rád ak sa spoznáme Smile.
Fantasy
Ahoj Loly, Vizitka je jednoduchá ale líbí se mi, nemám co vytknout.

Jako hráče tě moc nepoznám ale i tak se sem tam pozdravíme. Třeba dojde i na nějakou konverzaci mezi náma a poznáme se blíže Smile Díky za označení toho si cením a přeju ti hodně štěstí v reálném životě a i na Superpařbě *Dobrá práce*
Loly
Dikes fanta, tak snáď sa spoznáme no Smile. Aj tebe vela šťastia.
Skylake
Ahoj Loly, vizitka je celkem jednoduše provedená, ale mě se líbí a dobře se čte, protože přece - v jednoduchosti je krása. Smile

Moc ti děkuju za označení tam nahoře, těší mě to. Na serveru tě vídám celkem často, ale moc se neznáme, tak ale to se dá napravit. :D Jinak ti přeji hodně štěstí, měj se! Hi

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
LSK
Ahoj lolynečko.
Najprv k vizitke. Uplne jednoducha vizitka, to sa mi paci, v jednoduchosti je krása.
Ako človek si v pohode typek, tie cringe spravy vo FB skupine k tebe neodmyslitelne patria :D
Dik za označenie, verim ze sa este dlho budeme stretavat na SP, mozno i niekedy v reale, byvame od seba len 30km xd xd
Supremes navždy <3
Loly
Skylake - To označenie si podla mňa zaslúžiš takže není zač, napraviť sa to určite dá :D. Tak na server chodím dosť často keďže iné hry nehrám :D.

Lišaček - O židnych cringe správach neviem -_- :D. Ak chceš môžeš dojsť, však vieš kde bývam xd.
Supremes navždy <3
Deminger
Sewa loly chalan z firmy a gangu. Vizitka na to ze bez nadpisov tak sa mi mega paci pekne si to spravil inac ďakujem za označenie v priateloch. Nech sa ti darí aj v RL aj hre
Loly
Demi - Na to že som si na nej nedal skoro vôbec záležať mi ju tu chválite jakeby to bolo neviem čo :D. Není zač a aj tebe GL.
B0ltY
Ti si tak zlí OLiver ako sa opovažuješ ma nazvať zviera Sad
MightyDaniel_
Krásná vizitka, hlavně přehledná Smile Super kluk jsi, umíš s grafikou , jsi velmi talentovaný. Smile At se daří na SP
destiny-
Kludny a rozumny chlapec :D dakujem za označenie :D ani som to nečakal ale čo už :D profi grkár, pomoze ked clovek potrebuje nieje čo vytknut Smile. drž sa a uživaj zivota. čč
Loly
Daniel - S grafikou velmi neviem ale som rád že sa ti moja "grafika" páči Smile.

Destiny - Označenie si zaslúžiš a "profi" grkar xd, všetko čo možem do*ebem ale nevadí, život si užívam jak sa len dá :D.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Fatalqo_
Čau. Spoznali jsme se asi v Arizoně, sám nevím. Od té doby jsme se také dost bavili a chtěli jsme společně firmu což se ještě nestalo. Sice máš bezpečaky ( doufám ještě protože se s ní dobře vedeš). Ale sám víš že držím s jinými co a nějak nám to šlape ale když se nedomluvime tak jdu k tobě. Ohledně grek ses něco naučil a zlepšil ses k dost.
Zázrak byl tvůj věk na který jsem ti vubevcnetipoval a říkal jsem si že jsem zase mládě v gangu.
Hodně štěstí v reálu ale taky k virtuálu ale nepřeháněj to s tím
Loly
Fatálko - Ahoj, ja si ťa pamätám ešte ako si bol v AT a potom v Ice Bulls. Do Arizony ste ma zobrali aj napriek tomu že testy ktoré si mi robil dopadli dosť zle. Bezpečákov by som si chcel nechať ešte dlho a bol by som rád keby si u mňa bol. Grka stále neviem ale tak snáď sa to časom zmení, snáď :D. No k veku sa nevyjadrujem, tiež mám také chvílky kedy sa správam ako decko, proste puberta :D. Aj tebe GL v hre a hlavne v real.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
oscxar
z celkoveho hladiska si slaby a v reckless si bol len na čistenie riadov ale inak chill. no v konečnom dosledku ty by si bol ten komu by som hned pisal keby obchadzam (admini davajte na to kukuk) wcs
JagyCZ
Ahoj Lolynec, vizitka pěkná a přehledná.. díky za označení Smile
Loly
Angstík, ty hlavne neobchadzaj... nechcem aby si bol v banliste ďalší polrok :D. Cením si že mi veríš.

Jagy - Dík, s vizitkou som sa velmi netrápil, som rád že sa páči. A není zač.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online