Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Lolyho (jednoduchá) vizitka
Loly
Ahoj Willík :D. Mohli by sme niekedy dať ešte nejaký výletík... a 10 minut sa snažiť spustiť jednu pesničku :D. Hudobný štýl máš úžasný, veď ty vieš. Si neskutočne pohodový hráč (možno to robí to ASMR :D) a som rád že som mal možnosť ťa spoznať.

Ben, dobre že si mi napísal ohľadom toho označenia na SP, tak trochu som na teba zabudol :D. Ty si tiež fajn chalan... tak snáď budeme kolegovia :D.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
EM1N3M
Ahoj , poznám ta celkom dlho a musím povedať že si fakt jeden s najlepšich hráčov na SP v dnešnej dobe . Nevyvoláváš zbytočné konflikty , pomožeš ked treba a dá sa stebou pokecať, pohodka chalanisko takých hráčov by chcelo na SP viac ... Smile Vizitka jednoduchá ale učel splnila.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
OndraS1
Zdar loly, jsi v pohodě kluk, předtím jsme se spolu nikdy nějak moc nebavili ale poslední +- rok jsem tě poznal víc, společně s destinym a ostatníma, chci říct, že jsem našel skvělou partu lidí Smile Hodně štěstí, ať se ti daří na střední. *NEMOCNY-TEPLOTA*
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
Loly
Emi - Dík za tie komplimentíky <3. Vizitka je jednoduchá pretože som chcel aby hlavne plnila účel a povedala niečo o mne. Pamätám si ako som ti s Powerom testoval race, spadol som snáď všade kde sa dalo :D. Vždy si mi prišiel ako fajn chalan s dobrým hudobným vkusom (to je poznať už len z nicku). Cením tu Billie na mieste avatara <3.

Ondrásek - Predtým ako sme sa spolu začali baviť som si o tebe myslel že máš aspoň 17-18, to si bol v SR a ja som ťa bral ako nejakého velikána. No zdanie klame, nie si starší ani o 2 roky a velikánom tiež nie si :D. Mám ťa rád, správaš sa ako rozumný chalan a verím tomu že rozumným aj si... len škoda že sa bavíš s takými ****mi ako som ja, destiny a spol :D. Veľmi nechápem tomu čo si píšete s Malkinom na fb ale rovnako to máš asi aj ty keď si píšem s Nekym :D. #mámeradifyziku
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
GaToo_BoTaS
Ahoj, vizitka je fajnová, vypadáš jako fajn týpek, bohužel jsme neměli spolu čas hodit pár slov. Doufám, že to co nejdříve napravíme! :D
Horys
Čau,tvoje vizitka se mi takhle zpracovaná líbí a hlavně je jednoduchá a všechno co vní má být. Přijdeš mi jako v pohodě hráč,vždycky pomůžeš,ale když jsem se podíval na tvůj věk,tak mi to nesouhlasilo s tvým chováním,jelikož jsi tak na 17 let. Ale na tobě nemám co vytknout,dřivější firma studio kiwi,tak to byla legendární firma. Tak hlavně si chování nepokaž. Pokračuj jaký jsi. Smile

S pozdravem Horys
Loly
Ahoj Paladino, "bohužel jsme neměli spolu čas hodit pár slov" - to buď rád :D. Akože napraviť to môžme, proti tomu nič nemám, tiež vyzeráš ako v pohode chalan.

Spevák Hory :D. Ďakujem za kladnú kritiku. Vo firme si bol síce krátko ale ďakujem že si tam vôbec bol. Legendárnou firmou by som to nenazval ale ďakujem. Nejaké problémy s tebou nie sú, aspoň som žiadne nezaznamenal takže ťa beriem ako kľudného hráča. Maj sa.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Czech_
Čau Lolyno, nechapem co tvoje vizitka ještě dělá mezi hráči. At sa dari na postu i v životě a tak dalej sak vies. Ty jsi klidný chalan se kterým sa da pokecat,a i udelat legrácky v chatu. Vizitka super, jako moc nového sem se nedozvedel ale to bude tim ze te uz nějaký ten rok na serveru poznam. Jen tak dalej :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Loly
Dik Čechič :D Vizitka tu ešte pár mesiacov (snáď) pobudne keďže admin ešte nie som. Som dosť nezaujímavý človek, nemáš toho veľa, čo sa o mne môžeš dozvedieť takže ten rok na serveri je dosť na to aby si ma ako tak poznal. Som za každú srandu (v rámci pravidiel samozrejme Kappa) a ty tiež nevyzeráš ako nejaký nervák :D Aj tebe veľa šťastia.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
destiny-
Neskutočny chalan Kytka pro tebe ktorý ma nikdy nenechal v problémoch a snažil sa mi pomoct Smile dost ma mrzi ze si leavol at. Mohol si to fakt daleko dotiahnut lebo niesi ziaden **** co nadrzuje ostatným a vidí veci také ake sú ( napriklad veci okolo mojich "cheatov" ). Nebývame daleko od seba tak niekedy mozme dat sraz aj s tym retardom denisom :D

Už to ďalej nebudem rozoberať , vieš ako ta mam rad a pisem ti to stale na fb :D
( už radsej dost lebo budem plakat Sad ) Kappa

Uživaj
Diana
Je mi ľúto, že nás čo chvíľu opustíš, prajem ti veľa šťastia v realite. Hi
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Saph1R
čuaky vizitka se mi líbí, dej destinymu bídu až ho uvidíš. Gl & peace.
KubiKula
Zdar lulane začali jsme se poradně bavit až u destyho v gangu ale jsi proste frajer nebudu psát blbosti vždyť ty víš sám hodně štěstí kamo ve škole v životě užívej Boss
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=3133
EM1N3M
Strašne v pohode a milý chalan nech sa ti darí lolinko .
Inak cením tých interpretov čo počúvaš. :D Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
checkm8
Šéf jak cip, na svůj věk rozumnější než většina SP. Ať se daří všude kam přijdeš. Boss
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Loly
Díky moc chalani, možno sem tam dôjdem na pár gr ale často to určite nebude :D
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Disco
A zase o jednoho kvalitního člena AT míň. Hi.

Moc dobře vím jaký to je, když se do něčeho nutíš a nebaví to, podle toho soudím z důvodu toho že právě končíš. Vlastně to asi máme hodně podobně no :D.

Pamatuju si, že ne vždycky jsme si asi úplně sedli, ale něco málo jsme určitě v AT prohodili a seš jeden z mála, u kterých mého souhlasu fakt nelituju, i když si to na admina nedotáhl, respektive vzdal si to. Na admina si určitě měl, dokonce si troufnu říct, že by si byl kvalitní admin.

Rozepisovat to asi dal nebudu, přeju ti hodně štěstí v realitě, na SP se pravděpodobně asi nesetkáme, to bych tam musel dolezt, což už asi nehrozí, když se mi SP hnusí každým kliknutím i tu na webu. :D

Peace king
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Loly
Citácia
Disco napsal:

A zase o jednoho kvalitního člena AT míň. Hi.

Moc dobře vím jaký to je, když se do něčeho nutíš a nebaví to, podle toho soudím z důvodu toho že právě končíš. Vlastně to asi máme hodně podobně no :D.

Pamatuju si, že ne vždycky jsme si asi úplně sedli, ale něco málo jsme určitě v AT prohodili a seš jeden z mála, u kterých mého souhlasu fakt nelituju, i když si to na admina nedotáhl, respektive vzdal si to. Na admina si určitě měl, dokonce si troufnu říct, že by si byl kvalitní admin.

Rozepisovat to asi dal nebudu, přeju ti hodně štěstí v realitě, na SP se pravděpodobně asi nesetkáme, to bych tam musel dolezt, což už asi nehrozí, když se mi SP hnusí každým kliknutím i tu na webu. :D

Peace king


Dík Disco, kvalitným členom som bol možno prvé 2 mesiace, potom som na server ani poriadne nechodil. :D

No ono to bolo tak že som na admina ísť mohol no usúdil som že by to nemalo zmysel a zatiaľ to neľutujem, začal som sa venovať zaujímavejším veciam čo je si myslím fajn.

Zo začiatku som si o tebe myslel všeličo, nejaký noname na OA-čku, čo tam ten preboha robí. :D No ukázalo sa že si naozaj veľmi v pohode chalan a celkom som si ťa obľúbil.

A aj tebe veľa šťastia a možno sa o pár rokov predsa len na SP uvidíme, kto vie. :D


//Asi si tu celkom seriem do huby keďže som teraz v AT spolu s tebou Disco (síce neviem na ako dlho ale snáď dlho). :D Nevadí, nabudúce (o pár rokov ako to tam píšem) nám to možno vyjde a naozaj sa na serveri uvidíme. :D
Upravil Loly dňa 26.12.2019 00:23
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Jertn
Super vizitka, divim se, že tě to po tolika letech v admin týmu ještě baví. Přece jen tam jsi od roku 2013.

Edit: Tak jsem zjistil, že jsi tam dokonce od roku 2011, tak to jsi toho zažil opravdu hodně.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Hendy
Loly, si strašne v pohode a taký dobráčisko, jeden z najlepších adminov a nechápem, ako môžeš byť taký kľudný.

Vizitka krásna, aj bez tých nadpisov to vyzerá perfektne, dozvedel som sa o Tebe celkom dosť nových vecí. :D

GL na SP, aby si dlho vydržal na SP ako admin, ale ten najdôležitejší je reálny život. Drž sa ;)
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
45%
Ano, ale hokej moc nesleduji
6 Hlasov
18%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
18%
Ne
4 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
2 Hlasov
6%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16