Super Pařba - Diskuzní fórum: Vyšetřovatel
login
SERVER STATUS & AKTUÁLNÍ NOVINKY
logoMód: Realná Země 8.1
Mapa: San Andreas
Hráči: 161
bulleteČíst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Vyšetřovatel
Arbys
Zdravím všechny,

připravili jsem si pro vás společně s Ovem8 a Systemerem do konce měsíce řadu detektivních případů, které budete muset co nejrychleji vyšetřit. Pro pět nejlepších vyšetřovatelů za celý mesíc čekají lákavé odměny + jedna speciální.Začátek případu bude v /noviny, nebo v dannu. Tam se dozvíte základní informace o případu, musíte z textu správně odvodit místo, kde jít hledat jako první (většinou to bývá policejní stanice, ale nutně nemusí). Poté se už stačí řídit instrukcemi, které na místě najdete, každý případ je trošku jiný. Při akci doporučuji hledat pickupy "otazníku", které vás navedou dál. Případ může končit různě, buď musíte organizátorovi do /pm napsat nějaký text, který najdete, nebo vás na konci případu pickup portne přímo k organizátorovi. Za každý případ se hodnotí tři nejrychlejší řešitelé, kteří dostanou body do tabulky + jednorázovou odměnu jako na normální akci.

==========================================
Konečné umístění hráčů si můžete zobrazit ZDE
==========================================

Ujistěte se, že máte zapnuté v nastavení texty na vozidla.

Minimální čas k vyřešení jednoho případu je 10min

V případě stejných bodů se bude pořadí určovat podle:

1) Kdo má více prvních míst
v případě remízy
2) Náhodný výběr

JE PŘÁSNĚ ZAKÁZÁNO JAKKOLIV SPOLUPRACOVAT S OSTATNÁMI HRÁČI » (řešit případ ve více lidech, prozrazovat ostatním řešení nebo podobné spolupráce) - každý hraje sám za sebe. Porušení tohoto pravidla se trestá banem

Hodnocení:

1. místo = 5 bodů + 300,000$
2. místo = 3 body + 250,000$
3. místo = 1 bod + 200,000$


Harmonogram:

1. případ - 19:00 - 12.6, úterý
2. případ - 19:00 - 13.6, středa
3. případ - 19:00 - 14.6, čtvrtek
4. případ - 19:00 - 16.6, sobota
5. případ - 19:00 - 17.6, neděle
6. případ - 19:00 - 19.6, úterý
7. případ - 19:00 - 20.6, středa
8. případ - 19:00 - 21.6, čtvrtek
9. případ - 19:00 - 23.6, sobota
10. případ - 19:00 - 24.6, neděle
1. případ - DOPLNĚNO
Začátek byl v /noviny, tam byl text:

Bohatému podnikateli žijícímu v SF se ztratila jeho dcera, na případu usilovně pracuje policie ze San Fierra, ovšem i přes to, že povolali svoje nejlepší detektivy si policejní stanice SF neví s případem rady.

To vás mělo dovést na policejní stanici v SF, kde v místnosti s cedulkou "Administrative" byly na zdi dvě nástěnky. Jedna se tohoto případu vůbec netýkala a měla vás pouze zmást, druhá vás měla navést do jizzyV jizzy byl u barmana pickup s textem:

"Nikoho takového si nepamatuju, ovšem můžeš se podívat na záznamy z kamer, které jsou ve vyšších patrech klubu."

Po troše pátrání po jizzy jste po levé straně v prvním patře našli kameru a u ní pickup s textem:

"Kamery v klubu a venku jí zachytily, jak s neznámým mužem oblečeným v černém kabátě odjíždí pryč taxíkem."

Toto vás mělo dovést k jobu taxikář SF.U jobu taxikář SF byla indicie trošku schovaná, byla na vyvýšené plošince nad kartou (viz screen) - byly tam 2 pickupy, jeden byl taxikář co o ničem nevěděl a o kousek vedle byl ten, co je opravdu vezl a ten vám vypověděl, že je vezl k Biffin Bridge Hotelu.U Biffin Bridge Hotelu byl pickup hned před vchodem, kde vám recepční řekla, že tu ten muž opravdu byl a před odchodem ráno se šel ještě vykoupat do hotelového bazénu.

Tento bazén se nachází z druhé strany hotelu a byl tam pickup, ve kterém jste našli klíče toho muže a dozvěděli se, že bydlí v domě s id 500.V domě ID 500 bylo v jednom z pokojů na stole několik papíru a mezi nimi jste se dozvěděli, že pracuje v The Well Stacked Pizza Co.Uvnitř za pultem byla na stole položená pizza čepice a pickup s textem:

"V pracovní době telefonoval a pak odešel pryč, křičel něco o japonské mafii. Myslím, že má tmavou dodávku."Toto vás mělo dovézt k jobu Yakuza SF, kde byl také konec a za černou dodávkou poslední pickup s kodem, který byl YAKUZA369963, ten mi stačilo napsat do PM, vyjmenovat všechny místa, kde se nacházely jednotlivé důkazy (aby se ověřilo, že jste to nenašli jen náhodou) a měli jste výhru v kapse. Díky všem za účast a budu se těšit při dalších kolech, které budou určitě odlišné.

umístění:
1. [F]atal[Q]o
2. Loly
3. SEPARIS2. případ - DOPLNĚNO
Začátek opět v /noviny, tam se ukrýval text:

Pachatel podezřelý z trojnásobné vraždy policii v posledním okamžiku unikl. Policie v pátrání po něm pokračuje, z dostupných informací ví, že si pachatel vedl deník a ten poschovával na určitých místech po San Andreas. Tento případ vyšetřuje policejní stanice v Las Venturas, případ vede hlavní poručík Henry, který si neví rady s dalším postupem.

z toho vypovídá, že pokračování je na policejní stanici v LV, kde se v místnosti s cedulkou Commander skrývaly tři pickupy vedle sebe s textem:

Velitel: Prý si vedl nějaký deník nebo tak něco.. Jeho části by měl být poschovávané na třech stejných místech v SA, ovšem se nám nedaří přijít na ty místa. Podle indícií musíš na to místo přijít a pak všechny takové lokace v SA navštívit a najít deník. První indicie se nachází na tom místě, odkud údájně vysílá rádio stanice K Rose.K-Rose vysílá ze satelitu The Big Ear - to jste se mohli dozvědět například z dílu o The Big Ear v Reálných místech z GTA od Wery. Tam na vás pod satelitem čekal další dialog s první indicií:

1. indicie: Na tom místě se nachází spoustu stejných znaků...
... další indicii hledej tam, kde je spousta písku a učíme se tam dovednostem, které využijeme ve vzduchu..To je samozřejmě pouštní letiště Nevada, kde se v singlu odehrávala zkouška na pilota. Tam se indicie ukrývala v domečku v podzemí. Tam byl následující text:

2. indicie: Na tom místě se zpravidla něco nebo někdo spaluje...
... další indicii hledej tam, kde to na první pohled vypadá, jako by tam žili indiáni..Indiáni žijí v tee-pee, ty se nacházejí u motelu v Las Barrancas. Tam byla třetí indicie, které zněla takto:

3. indicie: Na tom místě se často pořádá opak svatby...
... další indicii hledej tam, odkud je nejlepší výhled na Los SantosNejlepší výhled je samozřejmě tam, kde je to nejvýše. To znamená, že čtvrtá a poslední indicie se ukrývala na nejvyšší budově LS, kam se dá vstoupit přes pickup. Tam byla tato indicie:

4. indicie: To místo se dříve označovalo jako "krchov"
... tohle je poslední indicie...z těchto indicií jste museli přijít na to, že jde o "hřbitov". Teď bylo potřeba projít všechny hřbitovy a na každém z nich se ukrýval kus deníku.

1. část deníku - hřbitov v LS > "Ty jejich těla jsem schoval..."
2. část deníku - hřbitov v Palomino Creek >"...v chatě na nejvyšší..."
3. část deníku - hřbitov v Las Brujas ( v poušťi, "město duchů" ) > "...hoře San Andreas. Je mi to líto."

Z této sestavené věty už bylo jasné, že těla vrah schoval v chatě na Mount Chilliad. Tam byl taky konec případu a kód "CHILLIAD666123, který jste mi museli napsat do /pm"Budu se na vás těšit u zítřejšího případu, který si pod palec bere Ove8 Smile. Díky za účast a gratuluju vítězům.

umístění:
1. _Eminem_
2. [O]nline
3. KBOTRBNT


3. případ - DOPLNĚNO
Ze začátku jste museli jet na letiště LV, poté jste dostali informaci že podezřelý letěl s ukradeným letadlem směrem na Nevadu. Tam si našel ukradené letadlo DODO, poté rozhovor s bezdomovcem, který viděl u pachatele vytetované písmeno R na rameni, poté stopy od pneumatik Cheetahu, které tě zavedli do Ottos Cars do SF na rozhovor z prodavačem, který řekl že to prodal Ryderovi, Big Smokeovi a ještě nějakému uchylovi na letadla, který měl na rameni vytetované písmeno C. Pak si měl jet na rozhovor. Nejprve za Ryderem, který ti neřekl nic a poté za Big Smokem, který řekl dostatek informací o tom, aby ti došlo že to je Zero. Zajel si k jeho obchodu RC Zero, kde si ho poté v uličkách dopadl s kódem

kod: ZERO741852963

umístění:
1. DjLukke
2. _[K]ompresor.
3. [O]nline

4. případ - DOPLNĚNO
Info k případu klasicky v /noviny. Tam se psalo:

Policie zadržela pachatele podezřelého z pašování drog. Po hodinách výslechu se přiznal, že mu jeho komplic nechal balíček s kokainem na tajném smluveném místě. Toto místo ovšem nepřiznal. Zjistili jsme, že pachatel má modrý infernus s SPZ 121289. Toto auto bylo naposledy viděno v okolí warpu SF.

Auto se nacházelo kousek od warpu, konkrétně zde:Tam byl dialog obsahující text:

Ve vozidlo byl papír, kde bylo: "Autoškoly, žlutá písmenka". Hledej žlutá písmenka z nich pak sestav jedno slovo!

Tím pádem jste museli projít všechny autoškoly, v každém byly 3 písmenka na zdi ze kterých jste museli sestavit slovo. Umístění slov:

K - autoškola lv
A - autoškola ls
M - autoškola ls
E - autoškola lv
N - autoškola sf
O - autoškola ls
L - autoškola sf
O - autoškola lv
M - autoškola sf

tím pádem vyšlo slovo Kamenolom. Tam jste také museli jet, důkladně ho prohledat a najít dialog schovaný v jednom z kontejnerů zde:a tam byl konec! Kód který jste mi museli napsat do PM byl dnes "KAMENOLOM8989". Díky všem za účast.

umístění:
1. voiD.
2. Point
3. DnB


5. případ - DOPLNĚNO
Zmizelá dodávka

Začátek byl v noviny: Dnes se konal převoz velmi drahých obrazů. Policie LS která celý převoz organizovala se na tiskovce vyjádřila jasně. Ano dnes jsme organizovali převoz obrazů, ale jedna dodávka se ztratila, není vyloučené že jí někdo ukradl. Cíl dodávek měl být v garažích Policie LS.
To vás odkázalo na podzemní garáže policie LS.

V podzemních garážích vám řidič dodávky oznámil že o ničem neví a že více informací by vám mohl poskytnout náčelník policie který má kancelář v budově policie LS.

Náčelník policie vám oznámil že dodávku se snaží najít ale neúspěšně, a že naposled byla viděna u Gangu Vagos.

Za budovou u Gangu Vagos vás čekal další pickup kde jste se dozvěděli, že gangsteři o ničem neví nicméně jeden z nich zná sběratele který by o takovéto obrazy měl zájem. Údajně bydlí na kopci u letiště, to byl odkaz na budovu observatoře u letiště LS.

U observatoře vám služka oznámila že Pán není doma, že jel za kamarádem sběratelem který bydlí u Golfu LV.
To vás odkázalo na Golf Club u golfového hřiště v Las Venturas.

Zde vám kamarád sběratele oznámil že před chvílí odjel a říkal něco o velkém uchu.
To byla stopka k radaru Big Ear v překladu velké ucho.

U Radaru byl notes. V notesu bylo napsáno že dodávku schoval v jeskyni pod kopcem a KÓD H636A který byl potřeba k úspěšnému dokončení případu.

Kousek pod radarem Big Ear se nachází jeskyně. V jeskyni jste dostal policejní hlášení že sběratel byl nalezen mrtvý, ale vás zaujaly stopy kol které vedou k Rafinerii u vězení.

U vjezdu do rafinerie byla další indície. Šéf vás poslal za zaměstnancem který dodávku viděl projíždět, ale právě dělá revizi na jedné z věží.

Poté co jste našel zaměstnance vám řekl že viděl dodávku jak jede na letiště.
Toto vás mělo odkázat na letiště Nevada. Konkrétně do hangáru.

V hangáru byl nalezen svázaný pilot. Který vám řekl že poslední co zaslech bylo něco o restauraci směrem do Bayside.
To vás mělo odkázat na osamělou restauraci ktéra je těsně před vjezdem do tunelů.

Zde vám servírka oznámila že tu někdo takový byl a že se šel podívat na betonový monument kousek od restaurace.
Kousek od restaurace se nachází nějaký betonový kus.

U monumentu byl konec případu, už jen stačilo napsat KÓD organizátorovi akce do PM.

1. SEPARIS
2. NMD_R1
3. DjLukke


6. případ - DOPLNĚNO
Zacatek zas v noviny. Tam jste se docetli, ze na staveništi v San Fierro byl zavražděn jeden z dělníků, ovšem policie nemá moc informací o případu. Proto dnes případ začínal přímo na staveništi, nikoliv na policejní stanici. Tam byl hned z kraje pickup s červenou šipkou kde stálo, že máte vyslechnout dělníky na staveništi. Byli označeni pickupem kuželu, ovšem z neznámého důvodu cca půlce hráčů některé pickupy nešly, nevím čím to je protože mě šly všechny.
2 z těchto pickupů byli dělníci, kteří o ničem nevěděli a 2 vám řekli, že toho moc neví, ale že oběť se nesnášela se Smithem (jedním z dělníků). Z kraje byl na jednom domě text "STAVENIŠTĚ SF: seznam domů" kde byly vypsány ID domů jednotlivých dělníků. Tam jste se dozvěděli, že Smith bydlí v domě id 500.V domě číslo 500 se ve druhém patře nacházel pickup s textem:

"Smith sice není doma, ale na zemi mu vypadl papírek. Píše se na něm 2237, 164, 27. To vypadá jako nějaké souřadnice..."

Toto byl pro dost hráčů docela oříšek, ovšem i přes mé nápovědy, že souřadnice se zobrazí přes /DL v autě se několik hráčů dostalo k jednomu z domů v Palomino Creek kam tyto souřadnice vedly. Byl to jediný v PC, do kterého je přístup přes pickup (nedá se koupit)V něm se nacházel další pickup s textem:

Žena:
Ano, přijel ke mě na návštěvu. Před chvílí odšel, říkal něco o zdejší restauraci. Koukni se někde kolem ní!

Takže jste se museli rozhlédnout kolem Palomino Creek Restaurant, kde se v uličkách za ní ukrýval další pickup.Ten pro změnu nezobrazil text, nýbrž vás připojil do závodu! Dostali jste info, že vám Smith utíká a musíte ho chytit. Museli jste co nejrychleji tudíž následovat CP, které byly opravdu malé - tak akorát aby jimi proběhla postava a šly i přes různé střechy. Po krátké honičce přes Palomino Creek jste Smitha chytli a tam byl také konec a kod:

SMITH987789

umístění:
1. Zorocus
2. Scruffy
3. _[K]ompresor.


7. případ - DOPLNĚNO
Zadání opět v novinách. Tam se nacházel text:

Policii přišlo anonymi udani, ze ma probehnout nelegalni obchod se zbranemi. Informace o předávce zjištovala policejní stanice v LV. Zjistili, že se musíte přestrojit tak, aby vás agent nepoznal a poté k němu přijet. Více informací nám policie nezdělila.

To vás navedlo k policejní stanici v LV a tam byl pickup s infem:

Agent čeká na mole v Bayside. Aby tě nepoznal, musíš se přestrojit podle instrukcí. Ty nalezneš na:
- Řídící místnost přehrady Sherman Dam
- Emmetova střelnice
- Warehouse v LV
- Dřevěná chata, kde se dá zaměstnat jako rybář

Museli jste všechny tyto místa objet a na každém se nacházela instrukce jak máte přijet. Ty byly:

- musíte přijet v buffalu
- vaše auto musí mít modrou barvu
- jako PM vkaz musíte mít "Agent007"
- jako SPZ musíte mít "Weapon"

Po objetí všech míst a udělání všech instrukcí stačilo již jen přijet na molo v Bayside.

umístění:
1. [O]nline
2. _SweetBoy_
3. DnB


8. případ - DOPLNĚNO
Začátek v /noviny. Tam jste se dočetli toto:

Známý hacker a dealer drog hacknul web Superpařby! Naštěstí se web podařilo opravit, ovšem část jeho práce tam ještě zůstala a nejde smazat. Prohledej web, najdi nějakou stopu po něm a ta tě zavede dál! Musíme ho dopadnout!

Stopa se nacházela v koši na webu, tam ještě stále je topic, který říká:

"Hledej v bezpečnostní zóně"

Zona byla ve Vinewoodu, tam nad cedulí a další stopa se nacházela v jednom z domů v garáži (viz screen)
Tam byl dialog, který vás navedl do Mad Doggovy vily. V ní se nacházely dva pickupy.

Jeden byl asi v třetí místnosti a psalo se v něm:

"V krbu ještě dohořívají prkýnka, někdo tu nedávno byl"

a další v pokoji s gaučem a televizí a tam bylo:

"Na zemi leží jeho deník, tam se píše: Předávka drog proběhne v lokaci Fallen Tree."

Fallen Tree se nachází kousek od SF, tam byl port pickup (viz screen):Port vás připojil do admin závodu, dal vám sandking a informoval vás o tom, že musíte chytit dealera, který ujíždí. Závod byl krátký, objeli jste venkov a skončili na staveništi pod Mount Chilliad, kde jste dealera po honičce dohnali a chytli. Při dnešním případu si na své tedy přišli i milovníci závodění.

umístění:
1. DnB
2. MADING
3. [O]nline

9. případ - BRZY BUDE DOPLNĚNO
Brzy bude doplněno...

umístění:
1. MaiLo.
2. voiD.
3. _[K]ompresor.

10. případ - DOPLNĚNO
V novinách byl opět začátek:

Dnes v poledních hodinách byla nahlášena vražda v oblasti Glen Park. Neznámý pachatel zavraždil mladou ženu. Více informací momentálně není známo.

U Glen Parku je info-tabule, která ti úkáže, jak poustupovat
=> pro rychlý přesun k ní můžeš využít /port


/port vás přesunul do Glen Parku, kde byla tato tabule:Po Glen Parku byly schovány tři odpadkové koše, jedna telefonní budka a místo, kde byla zastřelena dívka ohraničená kužely. Správný z toho byl ovšem jeden koš (viz screen), v tom jste našli zbraň, která na hlavni měla nápis "GLOBAL". Pickup vás taky navedl, abyste prohlídli nějaké ammu-nationy.Jak už nápis na zbrani napovídá, měli jste hledat v Global Ammunation. Tam se pomoc ukrývala v druhém patře ammunationu, kde jste se dozvěděli, že tato zbraň je skutečně od nich a objednal si ji jejich věrný zákázník, který pracuje jako voják na vojenské lodi v SF.

Na vojenské lodi v SF (která se nachází nad jobem voják) jste museli trošku hledat, pickup se nacházel na vrcholku lodě u jedněch dvěří.Velitel lodi vám v něm sdělil, že tady tento voják už dlouho nebyl a že ho ani nemůžou lokalizovat, protože je tu špatný signál. Poslal vás tedy k nějakému lepšímu satelitu.

A tím byl The Big Ear, kde se nacházela další indicie, s textem:
"Podařilo se mi ho lokalizovat, ovšem signál vypadává. Zachytili jsme jeho polohu, naposledy byl viděn v oblasti North Rock."

North Rock je velký kámen nacházející se mezi Palomino Creek a Las Colinas. Vedle něj je taková malá chatka, u ní byl zaparkovaný sadler a pickup s textem:

"Je tu jeho auto. Autu se nedávno měnily pneumatiky. Zkus se podívat na nějaké skládce, třeba tam bude další stopa.."

Tou skládkou byla ta pod Mount Chilliad, tam jste u jediného domu v této lokalitě - karavanu vzadu našli pickup, který vám řekl, že jde o jeho pneumatiky a máte se zeptat majitele skládky, který bydlí tady v karavanu.

V karavanu jste se dozvěděli, že majitel není doma, proto jste museli najít nějaké dělníky co na skládce pracují.

Dělník se nacházel na velkém zeleném stroji nahoře a řekl vám, že majitel má obědovou pauzu a šel se najíst do restaurace v nedaleké vesničce.

Tou vesničkou bylo samozřejmě Angel Pine. Tam se nachází J&J's restaurace (nemovitost Diner) ve které vám prodavačka vypověděla, že tu opravdu takový muž byl, ale pospíchal na nějaký let.

Na letišti v SF se hned u brány vedle strážní budky a karty pilot se nacházela výpověd hlídače, že si nikoho takového nepamatuje, ale můžete se zeptat na strážní věži jaké lety dnes odlítaly.

Strážní věž je tam, kde má Johnny firmu, úplně vzadu. Tam vám dispečer sdělil, že jediný dnešní let byl do Liberty City

A v Liberty City byl také konec. Po příletu jste chvilku pohledali a vraha jste našli úplně nahoře (nad kuchyní) za rohem. Tam byl konec a dnešní kod, co jste mi museli poslat do PM byl LIBERTY10.

umístění:
1. voiD.
2. SEPARIS
3. KBOTRBNT

Toto byl také poslední případ, takže všem děkuji za účast.
1. místo - voiD. (13 bodu)
• zápis do /sinslavy •
• 12,000,000$ •
• vozidlo dle vlastního výběru •
• dům dle vlastního výběru •
• speciální vzhled tachometru v podobě lupy do RZE 10 •


2. místo - [O]nline (10 bodu)
• 11,000,000$
• vozidlo dle vlastního výběru •
• dům dle vlastního výběru •
• speciální vzhled tachometru v podobě lupy do RZE 10 •


3. místo - SEPARIS (9 bodu)
• 10,000,000$
• vozidlo dle vlastního výběru •
• dům dle vlastního výběru •
• speciální vzhled tachometru v podobě lupy do RZE 10 •


4. místo - DnB (7 bodu)
• 9,000,000$
• vozidlo dle vlastního výběru •
• speciální vzhled tachometru v podobě lupy do RZE 10 •


5. místo - DjLukke (6 bodu)
• 8,500,000$
• speciální vzhled tachometru v podobě lupy do RZE 10 •


[?] - O odměny si pište správci akcí SystemeRovi


Akce je inspirována hráčem ypres


Upravil/a Arbys dne 24.06.2018 19:57

 
Tears
Doplnil by som niekde info aby si hráči nezabudli zapnúť texty na vozidlách ak to budete využívať v tejto akcii.
Pri niektorom reštarteservera sa mi vypli a pri ypresovej akcii som posledne márne kukal na čiernu dodávku kým mi došlo že mám vypnuté texty na vozidlách :D
 
Arbys
jo, diky za připomínku, dopsáno Smile

 
Fantasy
Supr strašně se těším na tuto akci, už když to začal dělat ypres tak sem neváhal a hned sem se účastnil jeho akcí a byla to zábava a tak trochu bylo třeba zapnout mozek. Tak snad to bude probíhat bez velkých problémů a hodně štěstí s pořádáním Smile
Pivo
 
Arbys
diky, no uvidime jak to pujde, snad to vše vyjde

 
biatec
parada.konecne to budem vidiet aj z druhej strany :D
len by som este na serveri oznamil,ze take nieco bude,nech si hraci pozru tento topic,lebo inak,ked to spustis ta zaspamuju pm"co mam hladat,kde mam hladat,o co ide,nasiel som prvu stopu co dalej mam robit" :D
ypres *HI*
 
Arbys
urcite nejaky upozorneni na serveru bude, dned i zitra tam neco napisu

 
Rich
Ahoj,
ja sa na akciu velmi teším, konečne akcia iného typu :D
A tie odmeny sú super Arbys! Vidím, že sa obmedzili práva na OA, čo je len dobre.
Konečne sa odreagujem od akcií ako sú otázky, závody, akcie smrti..
Ypresa by som za toto vychválil Smile
 
Arbys
dik, doufam ze se ti to bude libit

 
Gameluner
Zdravím,

Je moc pěkný od Tebe, jak se s akcemi pro ostatní seres. Ale je jasný, že podvodníkům se nevyhneš, stačí si to domluvit mimo SP a nezjistíte to. Je mi líto, že ta komunita nedovede hrát fér. No uvidíme, snad se akce vydaří.

Zatím. *HI*


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.“
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pro ukázku demence jistých hráčů, jejichž nick začíná na A a končí na s3,
Klikni sem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nečiň jiným to, co nechceš, aby jiní činili Tobě.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pro ty nejlepší skvosty z celého serveru,
Klikni sem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Přítel není ten, kdo Tě polituje, přítel je ten, kdo Ti pomůže.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
Arbys
to bohuzel nijak neovlivnim, tihle lidi tu budou vzdy..

/ doplněno řešení 1. případu + zapsány body
Upravil/a Arbys dne 12.06.2018 20:21

 
SEPARIS
Nápad Hodně slušný ale bojím se ze se to bude více méně porad opakovat
 
Ove8
Opakovat se to nebude v žádném případě. Máme to tak vymyšlené, aby byl každý případ jiný a neměl moc podobný "příběh". Na tohle se dá vymyslet tisíce různých případů. Takže neboj, opakovat se nic nebude, každý případ má svou originalitu.Na tohle se dá dívat furt dokola. #ALLCAPS
 
Arbys
Jak rika Ove, jediny, co se muze opakovat je princip najit neco, dostat napovedu a diky ni muset prijit na to, kam dal, ale pribehy se budou lisit

/pridano reseni 2. pripadu
/priadno reseni 3. pripadu
/pridano reseni 4. pripadu
/pridamo reseni 5. pripadu
/pridano reseni 6. pripadu
/pridano reseni 7. pripadu
/pridano reseni 8. pripadu
Upravil/a Arbys dne 21.06.2018 19:32

 
Arbys
Tak vyšetřovatel je u konce. Především děkuju všem, co se zúčastnili, zabavili se, gratuluji všem, co se umístili a jsem hlavně rád, za pozivitní reakce, jichž byla většina.

Umístění:

1. voiD.
2. [O]nline
3. SEPARIS
4. DnB
5. DjLukke


O odměny se můžete hlásit SystemeRovi! A již brzy vám sem hodím preview jak bude vypadat ten tachometr.


 
Přejít na fórum:
Navigace
Uživatelé online

Zobrazit všechny

Poslední články
SuperNews 7/2018
SuperNews 6/2018
SuperNews 5/2018
SuperNews 4/2018
SuperNews 3/2018
Anketa
Ako ste sa dozvedeli o Superpařbe?
Od kamaráta / 43%
Od kamaráta
Z Facebooku / 1%
Z Facebooku
Náhodou som na SP narazil(a) v klientovi / 17%
Náhodou som na SP narazil(a) v klientovi
Z webových stránok o sampe ako takom / 16%
Z webových stránok o sampe ako takom
Inak / 23%
Inak
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Gameluner
19.08.2018 19:09
Sex Takej bordel jsi ještě neviděl co? *SKULL*

Skiper
19.08.2018 18:29
co to je tady ta bordel

MegaBite
19.08.2018 17:56
Hunter

Nurburing007
19.08.2018 17:54
Pohoda

Nosferatu
19.08.2018 17:13
Já ti tvůj názor brát rozhodně nebudu. Smile Ale slušně hlavně.