Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Závody Autovrakov 2.0
ZaGz
img.tpx.cz/uploads/zavodyAutovrakoV.png


Zdravím, ja (Za[G]z) som si spolu s Larex.-om a CpT.-om pripravil akciu ktorá tu už kedysi bola a na žiadosť hráčov sme sa rozhodli že ju budeme konať pravidelne vo vopred stanovenom čase.Táto akcia je inšpirovaná ex-adminom mAGiic-om a všetky informácie o tejto akci nájdete v tomto topicu > Závody Autovrakov by mAGiic

img.tpx.cz/uploads/ocosajedna.png

Jedná sa o vyraďovací závod ktorý sa jazdí na postavenej mape avšak s jednou podmienkou a to mať autovrak.Zoznam autovrakov môžte nájsť nižšie v topicu.Jazdia 3-4 jazdci (záleží na počte zúčastnených) a postupujú vždy prví 1-2 jazdci opäť v závislosti od zúčastnených hráčov.Takto sa jazdí až do poslednej jazdy, teda finále v ktorom sa jazdí o konečné umiestnenie.Najlepší jazdci dostanú zápis a slušnú odmenu.

img.tpx.cz/uploads/pravidlaakcie.png

1.) Závod sa jazdí s kolíziami ON čo znamená že búranie je dovolené (búraním sa rozumie pretláčanie na trati, nie úmyselné blokovanie trate.)
2.) Závod sa jazdí bez prémium výhod aby mali všetci hráči rovnakú šancu na umiestnenie.
3.) Stav vozidla je nastavený na 100% takže treba rozmýšlať či sa Vám oplatí búrať a získať si tak pozíciu alebo si stav šetriť a čakať na šancu vzadu.
4.) Štartujú 3-4 a postupujú 1-2 (vždy tak aby vychádzal počet)

!! ZÁKAZ !!

1.) Úmyselne blokovať trať (blokovať cesty, cpčka, skoky a iné objekty = Jail 10 min.)
2.) Úmyselne blokovať hráča pre výhodu svojho kamaráta (búranie povolené - blokovanie hráča aby vyhral "kámoš" je zakázané = Jail 10 min.)
3.) Bordel v čakacom boxe (búranie do iných sútažiacích, vyhadzovanie z auta a iné = Jail 10 min.)


img.tpx.cz/uploads/zoznampvozidiel.png

Autovraky (ZOZNAM)
Landstalker, Bravura, Pereniel, Sentinel, Stretch, Manana, Voodoo, Pony, Moonbeam, Esperanto, Taxi, Washington, Premier, Previon, Cabbie, Stallion, Romero, Admiral, Solair, Glendale, Oceanic, Hermes, Sabre, Walton, Regina, Burrito, Rancher, Virgo, Greenwood, Blista Compact, Bloodring Banger, Elegant, Nebula, Majestic, Buccaneer, Fortune, Cadrona, Williard, Feltzer, Remington, Slamvan, Blade, Tahoma, Savanna, Vincent, Clover, Sadler, Hustler, Intruder, Primo, Tampa, Sunrise, Merit, Utility Van, Yosemite, Windsor, Broadway, Tornado, Stafford, Club, Police car LS, SF, LV, Pikador, Alpha


img.tpx.cz/uploads/zoznammtrati.png

LAS BARRANCAS
Jedná sa o mapu postavenú v púštnej oblasti.Vhodné sú vozidlá prispôsobené na terén.

img.tpx.cz/uploads/zavodyautovrakovlasbarrancas1.png
------------------------------------------------------------------
img.tpx.cz/uploads/gew48ge9w.png
------------------------------------------------------------------
img.tpx.cz/uploads/ge48w94g89ew.png

MONTGOMERY
Stará dobrá klasika.Väčšina trate je hlina takže off-road kolesá sú základ.

img.tpx.cz/uploads/gew984g9ew.png
------------------------------------------------------------------
img.tpx.cz/uploads/gw4g8ew4g9ew.png
------------------------------------------------------------------
img.tpx.cz/uploads/gw894e89g49w.png


img.tpx.cz/uploads/kalendarautovrakov.png

Zorganizované Závody Autovrakov
24.07.2018 - 18:00 - Las Barrancas
28.07.2018 - 19:00 - Montgomery
16.08.2018 - 17:00 - Montgomery
08.09.2018 - 18:00 - Golf SF
06.10.2018 - 14:00 - Montgomery


Citace
[ Dátum - Čas - Mapa ]

xx.xx.2018 - xx:xx - xyz


__________________________________________________________________________

Na záver by som vás chcel poprosiť o vaše návrhy - pripomienky - postrehy či už dole do komentu alebo aj priamo do /pm na serveri aby sme vedeli čo vylepšiť a sprijemniť Vám tak hranie.

Za Admin Team - Za[G]z.



ty klaunik #)
Warning
Oceňujem akciu ale vôbec sa mi nepáči mapa.
Je len jedna a aj tá teda nič moc.
Vyhráva ten, kto má auto s najlepšou akceleráciou a dokáže vyhrať začiatok, po celej trati je nesmierne málo priestoru, nedá sa predbiehať...
ZaGz
Toto bola viac menej testovacia mapa kde sme zistili že naozaj je to o tom začiatku takže dalšia mapa sa stavia už tak aby sa toto nestávalo.Díky za koment a určite to na dalšej mape vypilujeme.
ty klaunik #)
Gameluner
Zdravím,

Ježiš tuto akci jsem naprosto miloval a jsem rád, že tu je znova. Smile
Přeji hodně štěstí s pořádáním a uhlídáním všech hráčů, že nebudou blokovat a zvýhodňovat tak své kamarády. Viz. sekce Podvody. :D Z toho, co tam vidím, hned usuzuji, že uhlídat to nebude snadné. Snad si s tím poradíte, přecijen jste všichni šikovní. *JSEM VÁTĚZ JOO*
Někdy se prostě musím stavit, toto vážně miluji.

Zatím. Hi

Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
TheDenis
Akce jako taková super, navrací se do starých dobrých časů SP. Ale ta mapa v Las Barrancas je o tom kdo se na startu dostane do čela. Předjíždení je velice obtížné. Jelikož vím že už teď se pracuje na nové mapě tak si myslím že s tím nebude problém. Hodně štěstí.
JohnyStar
Ahojte,
Tahle akce je moje nejoblíbenější a jsem rád že jste to zase zprovoznili.


Ale mapa nic moc a je jen jedna, ocenil bych alespoň 3+.

A s těma povolenýma autama rozhodně nesouhlasím.
Dřív za mAGiica dělal závod za závodem a postupně zjišťoval které auta jsou moc OP, takže zde přikládám seznam povolených vozidel už s prostřizením toho co si pamatuji za doby mAGiica -

Bravura, Perenail, Sentinel, Stretch, Manana, Pony, Moonbeam, Esperanto, Washington,

Bobcat, Previon, Cabbie, Stallion, Romero, Admiral, Glendale, Oceanic, Hermes,
Walton, Regina, Burrito, Virgo, Greenwood, Bloodring Banger, Elegant,

Nebula, Majestic, Buccaneer, Fortune, Cadrona, Williard, Feltzer, Remington,

Vincent, Clover, Sadler, Hustler, Intruder, Primo, Tampa,

Sundrise, Merit, Utility Van, Yosemite, Windsor, Broadway, Tornado,

Stafford, Club, pi°cador, Alpha,



Je možný že jsem na něco zapomněl nebo vymazal špatně.. když tak mě opravte, ale myslím si že takhle by to mělo být správně.
CpT
Na nových mapách sa pracuje a zatial je ta akcia len vo "vývoji" takže skúšame postupne ktoré autá sú dobré a určite to budeme ešte vela krát meniť
evry
Pár map jsem měl postavených zkuste říct někomu ať pohledá saves u mě v logu a můžete je použít,byly skoro stejné jako od magica.(Missionary Hill,Las Barrancas a Palomino Creek)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
oldaccount
Jsem rád, že se tuto akci snažíte obnovit, jelikož byla jedna z mých nejoblíbenějších vůbec. Zatím jsem měl tu čest zúčastnit se třikrát, z čehož jsem se pokaždé umístil ve finále, tudíž si myslím, že mám právo hodnotit.

Organizace závodu je super, tomu nemám co vytknout.. U mapy je to už horší - Začátek je jen o tom, kdo má rychlejší start a jakmile se dostane dopředu, je téměř nulová šance na jeho předjetí bez cizí pomoci. Čímž se dostávám k další části mapy, což je konec, kde máte dokolečka projet, mám za to 4 cp, které jsou těsně u sebe přes to malé parkoviště. Tu se mi několikrát stalo, že se mi hráč postavil na rampu a blokoval průjezd, nebo mi dal čelo, aby získal trochu času tomu zamnou, protože když už ví, že prohrál, musí přece někomu uškodit.. Tomuto bych se v další mapě snažil vyhnout.

Každopádně se těším na nové mapy a další autovraky.
XspeeD
Zdravíčko,

Akcia super akurát by som odstránil Ranchery, nepríde mi že práve tie autá sú zrovna "autovraky" :D

K akcii inak nič, som rád že ste to znovu "oživili" Díky
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
28%
Šupat holky.
25 Hlasů
33%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
26%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 8