Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka Salazar!!
Salazar
img.tpx.cz/uploads/38208501_2043330185742267_3850205483830870016_n (1).png

Váš nick na serveru: Salazar

Váš předchozí nick na serveru: misa12345678

Odehrané hodiny na serveru: 4600

Váš bankovní obnos: 29.000.000$

Nasbíráno marihuany: 3227g

Vlastním dům číslo: 11, 34, 140, 1135, 1461

Vlastním hotel číslo: Nevlastním, pouze v nich bydlím

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: Jsem jedním z MotorKářů!

Můj oblíbený administrátor: Všichni kolegové, jsme fajn team!

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /wl, /cloc 26, /pvydelky, /pm, /getid, /spec, /mute

Můj nejoblíbenější event serveru: Color dash, perfect match

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Akce smrti, team deathmatch

Mé oblíbené vozidlo: Sultan <3

Má oblíbená práce na serveru: Voják forever <3

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole) na serveru: Já bych to viděl na velkou jedničku!

img.tpx.cz/uploads/38252533_2043330205742265_4087398115064152064_n.png

Váš nick na webu: Salazar

Vloženo komentářů: 3

Vloženo příspěvků ve fóru: 1238

Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry:

Pohled na vojenskou firmu NationalArmyOfBastards (původní sídlo - Montgomery).

img.tpx.cz/uploads/gta_sa%202018-08-06%2017-36-15-531.jpg

Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas:

Seznámení s vojenskou firmou NationalArmyOfBastards.

https://youtube.com/watch?v=dAJYozL5dH8

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat: Klik

img.tpx.cz/uploads/37905983_2043330312408921_3470677142486908928_n.png

Jméno:
Michal

Příjmení: Někdo ví, někdo ne

Datum narození: 21. 2. 2001

Věk: 23

Kontakty: SZ na webu, discord - salazar0076

Kraj: Středočeský

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Hodně, ale pravých málo

Stav: Svobodný

Zaměstnání: Momentálně se hlásím k policii

Vzdělání: Vysokoškolské (Bc.)

Jazyky: Čeština, slovenština, angličtina, trochu němčina

Děti: Zatím žádné

Kde bydlím: V rodinném domě

S kým bydlím: S rodiči a bratrem

Sexuální orientace: Heterosexuál

img.tpx.cz/uploads/38218304_2043330315742254_9053849810825641984_n.png

Typologie osobnosti: Flegmatik

Pohled na svět: Optimista

Otevřenost: Introvert

Moje povaha: Klidná, přátelská, bavící, naslouchavá, podporující, pozitivní, aktivní

img.tpx.cz/uploads/38036948_2043330175742268_6917924761632768000_n.png

Výška:188 cm

Hmotnost: 85kg

Postava: Normální

Barva očí: Hnědá

Barva vlasů: Hnědá

Brýle: Nenosím, zatím vidím dobře

Na těle mám: Kůži

Vousy: Většinou oholené, občas si to trochu nechám narůst :D

img.tpx.cz/uploads/38213768_2043330169075602_8721491080953987072_n.png

Kouření: Ne, škodí zdraví Špatný

Alkohol: Příležitostně, pivko si dám rád Pivo

Sex: ;)

Závislosti: SuperPařba, DinoPark Praha, stolní tenis

img.tpx.cz/uploads/38136099_2043330182408934_2008850006424944640_n.png

Zájmy: PC, procházky do přírody, stolní tenis, bowling, tenis, rybaření, sázení (převážně tenisové zápasy), zvířata

Literatura: Ani maturita mě nedonutila číst :D

Hudba: Harlej, alkehol, tři sestry, rybičky 48, divokej bill, škwor

Zvíře: Kočka, morče, rybičky

img.tpx.cz/uploads/38162967_2043330179075601_2281056804488085504_n.png

Moje motto: Nejčastěji se mýlí ti, kdo nepřipustí, že by se mohli zmýlit.

Životní cíl: Rodina, stabilní zaměstnání

Co nesnáším: Pavouky, maso (vegetarián life), podrazy, lhaní

Co miluji: Spánek, rodinu, dobré jídlo

Oblíbená muzika: Písničky od již zmíněných kapel

Oblíbené jídlo: Pizza, langoš, špagety, koprovka

Oblíbené pití: Coca cola, pivko

Oblíbený film: Em z čeho by mohl bejt Salazar (Piráti z Karibiku, Harry Potter)

Oblíbená kniha: Farma zvířat

Oblíbené oblečení: Kraťasy, triko

Oblíbená barva: Zelená

6. 6. 2018 Přijat na pozici Moderátora Serveru.
5. 8. 2018 Přijat na pozici Administrátora Serveru.
19. 9. 2018 Přijat na post Porotce PuB.
24. 4. 2021 Přijat na post Správce Podvodů.
21. 5. 2022 Přijat na pozici Hlavní administrátor.
4. 3. 2023 Přijat na post Exekutor.

Na závěr bych chtěl poděkovat Restartovi za nadpisy! Smile Friend List psát nebudu, protože každý, kdo je můj kamarád, tak to ví! Smile

Aktualizováno: 3. 4. 2024
Upravil/a Salazar dne 03.04.2024 00:28
Anonym
Nu, takže míšoo, děkuju za označení. Náš sex je nejlepší to víš sám :D <3. Hrozně jsem si ět oblíbil a všechno to začalo 19.10.2016! <3. Den, kdy jsme se poznali kvůli firmě vojáků! :D. Jsem rád že jsme se poznali, protože jsi velmi skvělý kluk a hodný. Strašně moc se tě vážím, vždy mi pomůžeš když mi je hůř, Naše chaty,volání jsou topový! :D Můžu se ti svěřit ve všem, věřím ti... Doufám že se naše láska nerozdělí <3 :D Vizitka pěkná a výborný nadpisy odemně :D Tvůj RsT. <3 Miluju tě! <3 Smile Přirostl si mi k srdíčku a nikdy si mě nezradil jako každý na sp. :/ Jsi prostě nejlepší. Smile <3
Kacka
Ahoj Míšo, tak si si nakonec udělal vizitku :D Jsem čekala, že to bude trvat déle. Hezká vizitka a nadpisy totéž. A taky gratuluju na post Administrátora, hlavně ať ti to jde stále od ruky :D A kdybys něco na serveru potřeboval,stačí říct. Taky si mi pomohl, takže ti děkuji a ať se ti daří na SP ale hlavn v reálu! Smile
Jertn
Čau Míšoooo,
Pěknou vizitku máš :D Konečně jsi si ji po tolika letech na SP udělal. Přesně, jak psala Kačka čekal jsem, že to bude až dýl. xD několik měsíců se známe... Valký mezi ACAB a NAOB byly TOP. :D a samozdřejmě ti gratuluju k povýšení na Admina. Doufám, že brzo uvidím nějakej Atmyn race :D
Gl na SP i v RL.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Salazar
Rst-Známe se už dlouho, taky tě mám moc rád a cením si všeho co jsi napsal, vždycky mi se vším pomáháš a jsi fajn, ať se daří kámo Smile ♥

Kacka-Nakonec jsem si s tím dal práci a už je na světě, taky po těch letech bylo na čase :D, díky moc, potěšil koment, taky ať se daří Smile.

Jertn-Řikam, už je čas si tu vizitku udělat :D, díky moc kamaráde a nějakej ten race určo bude :D . Jo války byly topp, taky ať se daří Smile.
Diana
Ahoj zlatko Pusa.
Si ten najfajnovejší hráč, teraz už aj admin, ktorého som kedy spoznal.
Vizitku máš samozrejme nádhernú Pivo
Citace
Sexuální orientace: Heterosexuál

Keď myslíš :D
Si ten najlepší šéfino vo firme a som rád, že si vychádzame Smile
Nech sa ti darí v živote aj v hre SmileKytka pro tebe
DangerRMV
No, upřímně řečeno, když ses dostal na post moderátora, tak sem se dozvěděl, že jsi nějaký misa123456789. To sem se teda zděsil a myslel jsem, že to dopadne tragicky :D. Ale právě naopak, patříš k těm nejlepším a je s stebou i sranda v chatu. Ty jsi jasným důkazem, že se podle kidovského nicku nemá posuzovat :D promiň. Jsi v pohodě.
OndraS1
Zdar mišo známe se už asi dva roky, jsi fajn kluk se kterým je sranda a jsi jeden z mála dobrejch adminů na tomhle serveru.😉 Někdy musime zajít na to pivko jestli se k tobě nějak dostanu 😃😃 A uz se na mě netlob kvuli te firmě ty grazle nebo si pro tebe dojedu 😃😎 Ať se daří na sp i v reálu 😉
LSK
Nazdar
Pred tvojim vstupom do AT som si myslel ze si nezodpovedný hráč čo sa nevie postarať o firmu, preto ma tvoje prijatie do AT prekvapilo. Opak je však pravdou. Robíš skvelú prácu na poste.
Si v pohode človek, ktorý mi po príchode do AT pomohol s páru príkazmi, čož si vážim.
Good luck a dúfam ze ešte dlho budeme kolegovia v AT
Gloodys
Zdar Míšo, předem gratuluji k přijetí do AT. Zasloužíš si to.

Začali jsme se bavit od té doby, co jsi byl přijat na moderátora. Fajnově jsme si pokecali, díky ti za to. Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=12867
Salazar
Rich- Nazdárek, děkuju ti za tvůj krásný komentík, potěšil mě a doufám, že v mojí firmě budeš navždy <3 :D

Ove-Čau, ják jako kidovskej nick, Misa byl bůh :D :D, ne teď fakt díky za koment, potěšil a doufám, že spolu budeme v AT ještě hodně, ale hodně dlouho Smile

Ondro- Čau Ondrášku, taky jsi v pohodě, díky za komentík a krásné slova o mně, na pivko musíme, to je jako povinnost, to se teda stavíš! A do firmy se mi určitě vrátíš <3 :D

LSK-Ahoj, jsem rád, že jsi na mě změnil názor,taky jsi fajn a určitě jsi přínosem pro AT, děkuju za koment a taky doufám, že budem kolegové ještě hodně, hodně dlouho Smile

Gloodys- Ahoj pane pivař :D :D, ne teď fakt, děkuju za koment, jsi strašně fajn kluk, vždycky jsem se u našeho pokecu zasmál, proto mě tvůj odchod mrzel, ale chápu ho a věřím, že třeba, třeba se jednou zase mezi nás vrátíš! Smile
Deminger
Top hrac a top moderator.Pozname sa celkom dlho uz a vzdy si bol velky kapo vojacik :D.Dufam ze ta jedneho dna uvidim v /admins ako hlavneho :D.gl v hre aj v realeKytka pro tebe
Salazar
Deminger chlape, cením si toho! Díky za krásný slova o mně :D. Doufám, že semnou budeš spokojen i nadále:D . Jinak ty pohodovej hráč, známe se dlouho, byl jsi i u mě ve firmě, fajn kámoš, doufám, že někdy zas zavítáš do firmy :D. Toho hlavního ti asi nesplnim:D. Ať se daříSmile
Pink
Ahoj,

vizitka vypadá pěkně i nadpisy, dokázal jsi se celkem dost rozepsat i když pár věcí o tobě vím, tak jsem se něco nového dozvěděl. Neznáme se nějakou extra dlouhou dobu, ale i tak dokážu o tobě říct, že jsi super člověk a dá se ti věřit, navíc jsme i kolegové, což je vážně super, protože jsem to zrovna tobě přál. :D Jinak doufám, že někdy zajdeme na pivo a pořádně pokecáme. :D

Tak ať se ti daří jak ve hře tak i v realitě. Smile
Salazar
Pink, Pink můj super kolega! Děkuji za tvůj krásný komentík, potěšil mě! Jsi moc fajn člověk, vždy mi pomužeš, jeden z mojich BFF na SAMP žejo :D. Pivko musíme kamaráde a ne jedno :D, musíme dát těch 10 kousků aspoň:D. Už aby jsi měl to fáro a mohl se stavit žejo, ale abych ho nakonec neměl dřív já:D. Taky ať se daří chlape! :D
Larex
Zdravím,

Co to tu vidím ??? Míšanek si udělal vizitku ?
Ale ne teď fakt :D

Vizitka se mi líbí je přehledná, stručně sepsaná svůj účel každopádně splňuje a konečně už vím nějaké ty informace o tobě :D

Co se tyče k tobě.
Si fajn kluk s kterým se dá dobře kecat i na tsku přes to, že tě pořád trollím :D
Nedávno si byl povýšeny na řádového Administrátora což ti gratuluji Jooo

Přeju ti hodně štěstí jak v reálu tak ve virtualitě :D

S pozdravem tvůj troller Larex.
Salazar
Zdravím pane trollere Larexi:D, no tak již byl pravej čas si vizitku udělat,děkuji ti za komentik, také jsi fajn a doufám, že budeme kolegové ještě hoooodně dlouho :D. Jo a když mě kolega Kolob učí akce,tak nesmíš rušit jo, protože se musím pořádně naučit:DD. Taky hodně štěstí v reálu i na našem super serveru :D.
MegaBite
Si jeden z těch hráčů, u kterých mi přijetí do AT není jedno, protože na ten post se hodíš. Řešíš vše s chladnou a hlavou a radíš hráčům nejen v dotazech. Navíc s tebou nemám žádné problémy, přijdeš mi celkem v pohodě, i přesto že jsi voják :D
Salazar
Mega děkuji ti za komentík, jsem rád, že mě máš rád jako hráče, tak admina, snad to bude i nadále, třeba se mezi nás taky dostaneš, vidím poslední dobou u tebe snahuSmile. Jinak ty si taky v pohodě týpek, jen se špatnou stranou, ale já tě přemluvim k vojákům :D. Ať se daří jak na serveru, tam v reáluSmile
Lukin_
Zdravim Míšo :D

asi takhle, věděl jsem o tobě na SP, ale nějak jsme se nebavili :D až pár ní na zpět jsme začali :D asi víš :D noviny jak píchat 15+ :DD
V pohodě borec, je s tebou sranda a adminování ti nenalezlo na mozek :D
Gratuluju za dostání se do AT, práci odvádíš skvěle Smile
Snad se poznáme víc.
Měj se :D
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9