Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
| cs.zoubkovavila | zavodnik |
UniCorN
Cau prvni vec vizitka moc pekna, druha vec nasral jsi me ze jsi me nedal do friendu, 3 vec Paul.Walker byl frajer a proto te zvu na tuning sraz v HK ucteni pamatky Paula
Antihrdina
Cs, borec no. Nebál se mi půjčit na firmu a vše jsem dávno splatil. Jeden z nejlepších závodníků na serveru. Hodně štěstí.
zoubkovavilaOLD
Cau chlapci, diky za pozitivni komentare, cenim
Larex
Nazdarr bráškoo,

No jako top vizitka jak jinak že ? :D
O tobě jsem se toho moc nedozvěděl veškeré informace jsem už dávno věděl takže nic moc :D

Závodník si mega dobrý asi mě to naučíš Jooo

V pohodě týpek povídat si s tebou je na pohodu takže ti držím pálce ať si pořád tak dobrý závodník a hodně štěstí jak v reálu tak ve virtualu
UniCorN
Koukám že jsi z Pardubického kraje to by jsme mohli někam někdy zajít do mejta to mám kousek, vizitka pěkně udělaná nadpis odflaknuty v malování ale i tak se mi líbí jsi Žebrák co neumí jezdit Race ale to ty víš, víc k tobě nemám užívej hry ????
mara
Vizitka dobrá, nejsem označenej takže nic, jsi šef cscscscscscscsc
destiny-
legenda ktora mi neraz zachranila prdel Smile strasny borec jak na grka tak na sawny nebo i tak na pokec. Všetko beries jak srandu a neurazis sa len tak ( takych ludi je na svete malo ktory chapu srandu ). Neviem co ti mam dalej napisat :D ale ty sam vies jak ta mam rad hh.

btw. dik za označenie legendo
checkm8
Žumpa co nic neumi, leda tak žebrat bugy v kasínu. Hodně štěstí v karieře vrchního umyvače armádních vozidel. Vypadni Kamarádi
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12