Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Clash of Clans clan
popi
Rozhodl jsem se, že to zkusím takže clan jsem založil jmenuje se : ,, Superpařba ". Uvítáme každého ze serveru i odjinud. Jedná se o hru Clash of Clans, která je volně dostupná na všech mobilních zařízeních, takže kdyby jste někdo chtěl tak můžete začít hrát klidně od začátku, nemám problém vám s čímkoliv poradit, mám tam odehranej už nějáký ten pátek a vím o co tam jde. Hra je o tom, že si stavíte vlastní vesnici, kterou časem vylepšujete a útočíte na druhé vesnice. Clan má plno výhod jako např. Clan Wars kde máte 2 útoky na vesnici jiného clanu. Jak budou CW probíhat se domluvíme, byl bych rád kdyby jste byli aktivní ať můžem jet pořád. Taky jsou tam Clan Leagues, z kterých dostáváte plno odměn a za ně si pak můžete koupit v obchodu " urychlovače " a různé další věci. Taky tam je možnost požádat lidi v clanu o jednotky na útok nebo obranu. Takže nebude problém v ničem, potom se domluvíme na dalších věcech jak budou probíhat atd... S vyhledáním clanu by neměl být problém, jelikož je asi jediný s takovým názvem.

Těším se na vás a doufám, že to rozjedem!
fIoW
je*ej po škole joinuju.
https://clashofstats.com/players/mrtn...ievements/
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
MACHYY1
nick Machyy

mě pozvi dik lasko
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
popi
Momentalne nas je 20 a jedem cwl tak kdokoliv se chce pridat porad ma dvere otevrene.
checkm8
Popi klan zrušil ale založil jsem ho znova kdo má zájem se přidat. Stačí v search clan napsat SUPERPAŘBA a poslat si žádost.
Upravil checkm8 dňa 11.03.2019 17:04
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
xSuPreMe
Ja MatejHerobrine
fIoW
popi je borec a zrušil to.
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
checkm8
Zatím je nás 7 kdyby někdo chtěl, přidejte se ;)
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
40 Hlasov
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasov
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasov
16%
Ne
14 Hlasov
15%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13