Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[SP] Maraton Akcí
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
img.tpx.cz/uploads/AysMTCa.png
Zdravím, spolu s kolegovcami som si pre vás pripravil novinku ktorá tu ešte nebola, nejedná sa o nič prevratného ale občas zmenu treba a tak vám prinášame Maraton Akcí !

V čom to bude spočívať ? V Dátume od 16.03.2019 do 17.03.2019 budú prebiehať akcie v kuse, celých 24 hodín. Začne sa v sobotu, o 12:00 odštartujeme celú akciu, po nej budu následovať dalšie a dalšie akcie až do nedele 12:00.


img.tpx.cz/uploads/few45g849ewg98ew.png


Na aké akcie sa môžete tešiť ? Tak napríklad závody, derby, vyrazováky, deathmatche, otázky a úlohy, parkoury, bludiská a mnoho dalšieho. K tomu sa na všetkých akciách budú dostávať dvojnásobné odmeny počas celých 24 hodín.

Tak nebuc jak a dojdi sa zabavit a zarobiť nejaké tie lóve na inkaso. Vidíme sa dalšiu sobotu od 12:00.

____________________________________________________________________
Za admin tým Za[G]z ®2019
Tumik
Přijde mi malinko nevděčný, neférový, že tenhle maraton nikdo neohodnotil. Já měl zrovna pracovní víkend, takže jsem tam nemohl prosedět tolik hodin, kolik bych ve volnu asi proseděl, ale i tak to stálo za to. Musím uznat, že v čase, kdy jsem tam byl, to byla vážně akce za akcí, samozřejmě s několika minutovými přestávkami, který jsou naprosto pochopitelný. Palec nahoru pro ty, kteří si kvůli nám, hráčům, takhle dokázali naplánovat svůj čas a taky pro samotnýho pořadatele, že si na sebe dokázal vzít takovou zodpovědnost tohle uspořádat. Palec nahoru Více takových maratonů.
GaToo_BoTaS
Jse nesmírně rád za tuto akci, kterých bylo opravdu nespočet! I účast byla hojná, těsím se na další maratony.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
11 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
13%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
32 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
7%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16