Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
WEEKEND OUT OF RACING
Disco
img.tpx.cz/uploads/woorhlnadpis.png


Zdravím všechny hráče a hráčky SuperPařby,

společně s našim Administračním týmem a týmem Organizátorů akcí jsme si pro vás připravili opět víkend akcí.
Důležitou změnou a hlavním oživením tohoto víkendu je informace, že žádná akce, která se bude týkat tohoto víkendu akcí nebude závod. Můžete se těšit například na parkoury, DeathMatche, Battle Royale, Derby, akce smrti a mnoho dalšího!
Tento víkend bude probíhat od 20.04.2019 00:00 – 21.04.2019 23:59. Tedy přesně 48 hodin bez jedné minuty!

Akce budou bodovány následovně:

Akce na jednoho vítěze - výherce obdrží 5 bodů do tabulky
Akce na 5 vítězů - 1. 5 bodů, 2. 4 body, 3. 3 body, 4. 2 body, 5. 1 bod
Akce na 3 vítěze - 1. 5 bodů, 2. 4 body, 3. 3 body.


Pravidla

Během akce si nesmíte změnit váš nick!
Jakýkoliv podvod na akci / sabotování akce odečtení určitého počtu bodů. (Bude počítáno procentuálně).
V případě, že skončí 2 a více hráčů na stejném místě u vyhodnocení, sleduje se kolik se hráč zúčastnil eventů ve kterých vyhrál (1.-5.), v případě že i tento počet se bude shodovat tak podle abecedy.
Body nelze nikomu darovat.
A co není zde napsáno, neznamená že je povolené. Během vašeho jednání používejte svou hlavu a jednejte tak, aby jste nenarušili správný chod akce. Dotazy ohledně vašeho případného jednání směřujte organizátorovi akce (Disco) do SZ.


img.tpx.cz/uploads/woorodmeny.png


1. MÍSTO - bMe.zorys Správně
• Odměna 15.000.000$
• 1x sleva 100% na akci na přání (platí pouze na poplatky, odměny si platíte sami)
• Vozidlo dle vlastního výběru (ne VT)
• Zápis do /sinslavy

2. MÍSTO - [C]ineL.Správně
• Odměna 12.000.000$
• 1x sleva 50% na akci na přání (platí pouze na poplatky, odměny si platíte sami)
• Vozidlo dle vlastního výběru (ne VT)

3. MÍSTO - FildoSlavek Správně
• Odměna 10.000.000$
• Vozidlo dle vlastního výběru (ne VT)

4. MÍSTO - Gloodys. Správně
• Odměna 8.000.000$
• Možnost si s OA / SA vytvořit CP závod

5. MÍSTO- Ben123Správně
• Odměna 6.000.000$
• Možnost si s OA / SA vytvořit CP závod

6. MÍSTO - DarkJan_ Správně
• Odměna 4.000.000$

7. MÍSTO - Tommy2k Správně
• Odměna 2.000.000$

8. MÍSTO - kolotocar
• Odměna 1.000.000$


*Při vybírání odměny tvoření vlastních CP závodů dbejte na to, že OA nebo SA jsou lidé, tzn. jednáme s němi se slušností - na reakci Pojď mi udělat ten CP race, vyhrál jsem akci, dělej, atp. NEMUSÍME REAGOVAT. Až napíšete slušně, teprve se s vámi budeme bavit!
*V případě, že si žádáte o akci se slevou je nutností tam dát buď odkaz na tuhle akci nebo její název včetně procent vaší slevy!


img.tpx.cz/uploads/woorvysledky.png

Aktuální výsledky můžete sledovat ZDE


Předem děkujeme za vaši účast! Za administrační tým sepsal Disco, veškeré dotazy, poznámky směřujte do SZ.
strato
Supr akce díky. Aspoň mám důvod tu sp nezapnout o víkendu.
TomQe
Supr akce hoši, alespoň zjistím jaká je venku grafika.
checkm8
Sleva na akci na přání xdddddddd Tady jsou ty akce už jenom za vyhraný event ? xddd
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Tearsko
Chlapci závodníci... písať také hovna len pre to, že to nie su závody? Na hlavu
Panther
Aj tak bude kazdy jeden sediet za PC pri SP
Disco
strato, hhkm. Venkovní vzduch vám jenom prospěje. Akcí, které byly pořád jenom o závodech tu byla spousta, proč nyní nedat možnost i té druhé straně? Možná proto, že v tomto vaše ega nebudou tak up, protože to nebudete mít tak snadné, ale uvědomte si, nehrajete tam sami a naučit se pár závodů nazpaměť a pak na nich vydělávat, tomu říkám závodění. :D
PS: doufám že to byly slova chlapa tohle a ne pokus o provokaci, jinak ti musím říct, že hodně trapný pokus. Smile

Citace
Sleva na akci na přání xdddddddd Tady jsou ty akce už jenom za vyhraný event ? xddd


Ne, normální akce na přání jsou pořád, dokonce výherci budou muset si požádat běžným způsobem, až tam jim sleva bude započtena.


Děláme to pro vás, tak bych prosil trošku respektu alespoň za to, že vůbec po tomto vašem občasném výlevu pro vás stále něco děláme.

Cením, peace. Přeju hodně štěstí při akci ! Palec nahoru
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

strato
Citace
D1sc0_ napsal:

strato, hhkm. Venkovní vzduch vám jenom prospěje. Akcí, které byly pořád jenom o závodech tu byla spousta, proč nyní nedat možnost i té druhé straně? Možná proto, že v tomto vaše ega nebudou tak up, protože to nebudete mít tak snadné, ale uvědomte si, nehrajete tam sami a naučit se pár závodů nazpaměť a pak na nich vydělávat, tomu říkám závodění. :D
PS: doufám že to byly slova chlapa tohle a ne pokus o provokaci, jinak ti musím říct, že hodně trapný pokus. Smile

Citace
Sleva na akci na přání xdddddddd Tady jsou ty akce už jenom za vyhraný event ? xddd


Ne, normální akce na přání jsou pořád, dokonce výherci budou muset si požádat běžným způsobem, až tam jim sleva bude započtena.


Děláme to pro vás, tak bych prosil trošku respektu alespoň za to, že vůbec po tomto vašem občasném výlevu pro vás stále něco děláme.

Cením, peace. Přeju hodně štěstí při akci ! Palec nahoru


Když je to teda jak říkáš pár závodů ,proč spamera nevzali na OA s tím ,že je na sp závodů moc? A jinak rozhodně si pamatuju každý závod do jednoho každé rozpoložení každého cp. Rozhodně. Kdyby ti to nedošlo má to být myšleno sarkasticky. Ale já zapomněl že to auto se ti pokaždé zachová stejně a pokud myslíš ,že je to jen o paměti tak je to jen smutné. Pokud vím tak se k tomu každý může vyjádřit ne? Pokud se ti nelíbí co jsem napsal ,tak si to nečti. Hotovo
Diana
Super Disco !! Výborná práca, chválim.
Tí, čo frflete, tak si trhnite, nevážite si prácu ostatných. Potom keď dlhšie akcia nie je, tak máte kecy.. Čo vôbec chcete? Spamätajte sa.
Výborne Disco, určite sa zapojím, díky ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
esx_exiteye
Vypadá to zajímavě a změna neuškodí, ikdyž na takové akce nechodím.
reinz
Akce dobrá, samotnýmu by se mi nechtělo 48h organizovat akce, takže cením. Ikdyž mě celkem štve, že tam není ani jeden závod, protože akce smrti nejsou o skillu, ale štěstí, ale tak co už.. Jsem rád, že je do toho zakomponovaný i derby a deathmatch, kde to o nějakým skillu je. Doufám, že bude v blízký době i víkend se závodama. GL všem účastníkům
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
biatec
ze to nieje o skille,stym nesuhlasim.
samozrejem niektore akcie o stasti su.a cim viac sekacov,motorovych pil a kombajnov,tym viac stastia je potreba.uplne ak sa na kopci bezhlavo striela z huntrov.
myslim,kedze mam 1500zapisov a z toho 1/2 moze byt z akci smrti to viem posudit.

na takom kopci skill potrebujete a ked seka taky macher ako Johnny,ktory dokaze posekat ludi na kopci aj sam,tak to je skoro cisto o skille-to potom z 10kol ktore raz dal som mal 4vyhry a dalsie kola medzi poslednymi 3 ludmi som skakal dobrovolne dole,aby mohli vyhrat aj ini.

a zas tie akcie ktore su fakt len o stasti su dobre pre hracov,ktori na daky zapis zo zavodov,alebo inych akcii o skille(parkur,DM..) nikdy nedosiahnu.

takze ja vitam takuto akciu.
Smeky99
Už se těším! Výborná práce Disco. Aspoň budou mít šanci i ti, co jim moc závodění nejde *COOOOL*
Disco
Zdravím všechny hráče,

jelikož akce je už za námi tak bych Vám rád pronesl pár slov na závěr. Chci vám především poděkovat za takovou hojnou účast, kterou jsem upřímně vůbec nečekal a to při každé akci! Opět jsme si mohli dokázat, jak je SuperPařba silná v komunitě, i přes pár vyjímek, které akce nepřesvědčila, viz. nahoře.

Rád bych také poděkoval všem organizátorům akce, především Maxgustinovi, který přispěl do akce neuvěřitelných 20 akcí, dále pak Jertnovi, který příspěl skvělých 10 akcí a i Arbysovi, který se zapojil také a přinesl 5 akcí.

Pro ty, kteří by chtěli přímo statistiky, bylo pro vás zorganizováno 40 akcí celkem včetně zakončení (tuning sraz + ohnostroj), celkem se rozdalo 1150 bodů.

Výherci akce jsou zapsáni v prvním příspěvku, prosím aby se mi ozvali na serveru, udělím Vám vaše výhry.

Dnes v 17:00 se můžete těšit na Hledání velikonočních vajíček, při kterém bude rozdáno celkem 25.000.000$. Nepropásněte tuhle možnost a zúčastněte se!

img.tpx.cz/uploads/jakmalydetizaohnostrojem.png


Lock!

GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online