Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Experti zo SP
MRSHLL
Citace
Mám tu pro vás další pecku, aneb "Já mám kamaráda, který..."


img.tpx.cz/uploads/bemallll.jpg


Já mám kamaráda, který se zná s Kimem a když mi dají ban, pošle na ně raketu!
Lol
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Arbys
Ze srandy jsem hodil dolar na dražbu o firetruck a těžkej bussiness man ze mě chtěl vymámit pět tisíc :D nakonec mi to prodal za ten dolar

img.tpx.cz/uploads/vyhodnejtradejakoze.png

img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Luko
Story behind.

Zabijem hráča Red. ako terák (on bol vojak, klasický fight). Zoberiem mu z vreca 350 RPG, čo mal pri sebe. Pýta ich naspäť. Nedám mu ich, lebo sú už moje. Potom sa mi vyhráža, že mi vypne net :-D. To som ozaj myslel, že hráči, ktorí majú 2,8k hodín budú aspoň trocha koketovať s inteligenciou a profesionalitou, ale nejako to nejde :-(. Čo človek nenapíše pre 350 RPG :D

//Screen smazán z důvodu obsahu velkého množství vulgarizmu. Za cenzuruj ty slova a vlož screen zpátky. #Szelby
Upravil/a Szelby dne 03.12.2017 18:13
VTEC
img.tpx.cz/uploads/pojistenisp.png
potrebuju_prachy
img.tpx.cz/uploads/dvcx.png

img.tpx.cz/uploads/fbvc.png

img.tpx.cz/uploads/adscx.png
Fantasy
img.tpx.cz/uploads/maximek.png
Předpokládám že to číslo za jeho jménem není jeho rok narození rofl
Diana
Fantasy: :D

img.tpx.cz/uploads/23622226_1111348525661825_5485118006938414904_n.png
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Zacek
Tak nějak toho borce shrnu, aby si každý udělal obrázek Smile
Prvně jsem mu smazal inzerát, protože tam měl úplný průjem co nemá s inzercí nic společného...to se, ale panáčkovi nelíbilo a začal mi psát hloupé věci..to ukazovat nebudu nemá to cenu. pokračovalo to dohady v chatu s tím, že jsem mu následovně dal mute za slovník, reakce po mute vidíte na obrázku. Zbytek je nějaký průjem z jeho hlavy, že jsou pravidla na prd a ATomas by je měl změnit. Více bych asi nic dodat nechtěl, protože dohadovat se z takovým člověkem je něco co nejde slovy popsat

img.tpx.cz/uploads/hgthtrhbwthbrh.png


//Další perla Palec nahoru

img.tpx.cz/uploads/tgggtggtgtgffff.png
Upravil/a Zacek dne 22.12.2017 12:38
Tom14
Buď rád že si dostal příležitost :D
VTEC
Citace

Předpokládám že to číslo za jeho jménem není jeho rok narození rofl


tto je jouda ten maxim taky fakt

img.tpx.cz/uploads/sa-mp-08555.png
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-08666666.png
img.tpx.cz/uploads/0000222.png

UNDERTAKER trochu jinak xD
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-083333.png

Systemer dej race ty afker
img.tpx.cz/uploads/systemer%20dej%20race.png

THUG LIFE
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0828282.png
Fantasy
img.tpx.cz/uploads/tiskarna.pngPřišlo mi to vtipný tak to dám sem. rofl
VTEC
Janci skroť si svou ženu PIU xD

img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0899.png
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0911.png
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0922.png
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0933.png
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0944.png
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0955.png
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0966.png

muzu totaz plz xD
img.tpx.cz/uploads/dotazplz.png
Upravil/a VTEC dne 03.01.2018 23:17
Pandy
Další inteligentní dotazy


img.tpx.cz/uploads/dotaznocoment.png

img.tpx.cz/uploads/dotaznocoment1.png

Předchozí dotaz byl, za kolik ATomas prodá server.

img.tpx.cz/uploads/dotaznocoment2.png
Floatin
img.tpx.cz/uploads/matikalul.png
Arbys
Není to uplně expert, ale pobavilo mě to a je to dost aktuální :D :D

img.tpx.cz/uploads/volbyzasvprdeli.png
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Tearsko
další expert do zbierky, čítanie na dobrú noc

https://img.tpx.cz/uploads/chatik.txt
Ondrah98
Citace
Tears napsal:

další expert do zbierky, čítanie na dobrú noc

https://img.tpx.cz/uploads/chatik.txt


Citace
[20:34:06] PM od GSt0cK(92): nepotrebuju prachy

[20:36:15] PM od GSt0cK(92): za 100mg se ti omluvím


Kvalitní práce... Díky za tip, komu zničit celej jeho život, už se moc těším. Smile
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Pandy
Ten pocit, když věříš vlastní lži B)

Citace
[00:50:45] SodomaGomora {FFFFFF}(22) [Premium]: tak my sme spolu i kalili uz :D ja ona a kikush:D


Že o tom nevím Ty chudáku Smile
Ondrah98
Hráč Skills se natolik zamotal do svých hloupých lží a urážek, že když jsem mu je předložil do jeho vizitky, aby si nezaujatí hráči mohli udělat vyvážený názor, tak si vizitku nechal uzamknout, a když mu došlo, že to vypadá blbě, tak si ji nechal i smazat. Což mě mrzí, tudíž jeho lži a urážky dám alespoň sem.

Citace
SB
Citace
L4GZ 20.02.2018 11:29
alex obchazi ale nereknu vam jmeno haha

Citace
MaTy 20.02.2018 11:47
Lagz neví nic, zabanujte jo. Kráva

Citace
sKiLL 20.02.2018 11:49
alexx obchází? xDD že mi psal, že má SP v p***, velký maďarský slova :-)

Citace
Mixer 20.02.2018 11:50
Omg nikdo nečekal

Citace
Ondrah98 20.02.2018 12:07
Že to říká zrovna Skills...

Citace
MaReK_ 20.02.2018 12:30
skills ty už kolko PB si mal :D

Citace
sKiLL 20.02.2018 12:31
ondrah, ty jsi fakt tragéd :D měl jsem jich tak 6? ale jo vlastně, iNfam0us jsem byl já no, proto dostal UB, ty dubínku :-)

Citace
Ondrah98 20.02.2018 13:07
Tak teď nevím, jestli jsem tragéd nebo dubínek. Ale zkus přestat koukat na pohádky a možná budeš mít lepší urážky. Sad Ten zbytek bohužel netuším o čem meleš.

Citace
sKiLL 20.02.2018 14:07
proč bych tě urážel tady? zbytečnej ban kvůli takovýmu tragédkovi, pojď na skype, když nic jinýho nemáš, tam ti napíšu ty "lepší urážky"

Citace
sKiLL 20.02.2018 14:08
zkus si najít ke slovu "dubínek" vhodnou urážku pro tebe, celkem to sedí i zvukově, třeba na to přijdeš :-)

Citace
Ondrah98 20.02.2018 14:34
Ouuu umíš nadávat na skypu, budeš už velikej klučina. Jen mi napiš, rád se ti zasměju. A můžeš mi objasnit i ty tvoje pohádkový urážky, protože asi nedosahuju tvé geniality. To já ne!

Citace
sKiLL 20.02.2018 14:41
No a proč bych ti nadával tady? :D Si myslíš, že jsem tak tupej a nechám si dát ban kvůli takovýmu žebrákovi?

Citace
Ondrah98 20.02.2018 14:44
No a ukážeš mi ty "lepší urážky" na skypu nebo tady budeš pořád jenom držkovat? Hunter

Citace
sKiLL 20.02.2018 15:02
Nebudu tě hledat na skypu týdny, nemám chuť na tobě ztrácet čas

Citace
Ondrah98 20.02.2018 15:06
Celkem špatná výmluva, ale i tak jsem ti napsal, abys mě nemusel hledat.

Citace
Skiper 20.02.2018 15:07
Nemůžu Nemůžu Nemůžu oslý úd vyhral

Citace
sKiLL 20.02.2018 15:08
Mno, napiš to všem, že jsi tak šikovnej a pracovitej, že jsi mi napsal, všechny to tady určitě zajímá, že anoo <3

Citace
Ondrah98 20.02.2018 15:14
Napiš všem, že jsem všem napsal, že jsem ti napsal, "všechny to tady určitě zajímá, že anoo <3"

SKYPE
Citace
[15:05:48] Ondřej Hladík: Nemusíš mě hledat Smile
[15:09:58] [$]kill[$]: A co, že vlastně chceš, že musíš otravovat?
[15:10:32] Ondřej Hladík: sKiLL 20.02.2018 14:07
proč bych tě urážel tady? zbytečnej ban kvůli takovýmu tragédkovi, pojď na skype, když nic jinýho nemáš, tam ti napíšu ty "lepší urážky"
[15:11:15] [$]kill[$]: Já ti nemusím psát nic ani tady, pořád budu ztrácet čas na tragédovi, na tobě, fakt nemáš nic na práci? Nikde tě nezaměstnají nebo co?
[15:12:08] Ondřej Hladík: Sám si psal že mi napíšeš nějaký "lepší urážky" tak co že ti to nejde najednou?
[15:16:13] [$]kill[$]: Přečti si co píšu ty vole, to je fakt tragédie ten tvůj život, zabil bych se, nedivím se, že tě nechtějí nikde zaměstnat, všichni to totiž vidí, jaká jsi hlava zaostalá...
[15:16:49] Ondřej Hladík: Ty znáš můj život nějak detailně, že tu o něm píšeš nebo jak?
[15:17:18] [$]kill[$]: Nikdo nemusí znát tvůj život detailně, stačí vidět jenom tvoje vyjadřování a chování, jsi zaostalej, ty to fakt nevidíš na sobě?
[15:17:38] Ondřej Hladík: A jak se prosím ta zaostalost projevuje?
[15:17:46] [$]kill[$]: To není možný vole, že to nevidíš, to není možný, to mi neříkej, to musíš hrát...
[15:18:21] Ondřej Hladík: Jsem přece zaostalej, tak jak bych to mohl hrát? Mimochodem pořád si mi neodpověděl, jak se ta zaostalost projevuje.
[15:19:39] [$]kill[$]: Jeden důvod, proč bych ti to měl psát :D:D:D:D
[15:20:14] Ondřej Hladík: Protože o tom mluvíš, tak pro to máš zjevně nějaké podklady.
[15:21:56] [$]kill[$]: P*čo co to meleš, pořád jsem nedostal důvod, proč bych ti to měl říkat a ani si ten důvod nenajdeš, protože mně vůbec nezajímá co chceš ty, mám to hluboko v ****, zdar.
[15:23:01] Ondřej Hladík: Tvoje argumentační neschopnost je do nebe volající. Pokud již nic nemáš, tak tuto úžasnou konverzaci rád někde vystavím. Měj se hezky.

SB
Citace
sKiLL 20.02.2018 15:19
Říkám no, zaostalý to člověk, běž na ten pracák znovu, že tu práci už fakt potřebuješ, protože se nudíš.

Citace
Ondrah98 20.02.2018 15:24
Neumíš mi předložit podklady pro tvoje názory a z něčeho mě tu osočuješ, náramně logické. Sad

Citace
Ondrah98 20.02.2018 15:26
Mimo to, ze skypu, kde si mi to chtěl nandat přes káble si utekl. *Tu sem*

Citace
sKiLL 20.02.2018 15:31
Neexistuje jedinej důvod, proč bych ti měl něco předkládat :-)

Citace
Ondrah98 20.02.2018 15:33
Tak když nedokážeš obhájit svůj názor...

Citace
sKiLL 20.02.2018 15:35
Ale já nepotřebuju nic obhajovat, ty to nechápeš? Prostě to tak je, všichni to vidí, jenom ty jsi ta vyjímka, to je těžký pak...

Citace
Ondrah98 20.02.2018 15:38
Ty mě tu z něčeho nařkneš, ale obhájit to neumíš, protože se to nezakládá na pravdě. Celej problém.

Citace
DanyaS 20.02.2018 15:40
stačí mi vidět nick skills a je mi špatně

Citace
sKiLL 20.02.2018 15:41
Nemůžu se bavit se zaostalým člověkem na takové úrovni, sorry, jsi na mně moc zaostalej, vyhrál jsi Smile

Citace
Ondrah98 20.02.2018 15:43
Nic lepšího teda nemáš než nepodložený urážky vycucaný z prstu? V pořádku. Každej nemůže chápat smysl argumentů. Což samozřejmě myslím obecně, abys nebyl vztahovačnej.


Upravil/a Ondrah98 dne 20.02.2018 17:32
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Gameluner
Zde jsou vidět pouhopouhé urážky, jimiž se mě hráč snaží zastrašit, ale když se ho zeptám, jak k tomu názoru dospěl, jak to odůvodní tím, že neřekne nic, naopak začne urážet, že máte schizofrenii, a že ty zprávy ani nečte, a podobné hloupé kecy, prostě se snaží vybruslit ze zapeklité situace, do níž se sám svou hloupostí dostal.
Je to sice jeden z těch kratších rozhovorů na této úrovni, jež s tímto hráčem mívám až moc často. Jak je vidět i na linku níže, vždy to celé vyprovokuje pan [NoName].
A jak vidíme, vyprovokuje a nedokončí, nemá žádné vyjadřovací schopnosti, nic, co řekne si neobhájí, takovéto lidi já vskutku nechápu. Jen uráží, myslí si, že se leknete, a když ne, nedovedou vám vcelku nic říct, maximálně to, že jste duševně postižení, což je docela hnusné, ale na nic víc se takováto individua nejspíše nezmohou.
Prostě katastrofa. Uvidíte sami, děkuji, že jste dočetli až sem, užijte si čtení i další pohádky.

Klik
Upravil/a Gameluner dne 21.02.2018 06:41
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 24