Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Aure #2
Spam_
Krstný otec som bol ja a ty vždy krstná mama aure nepamätáš? S týmto týpkom mám extrémne veľa zážitkov ,extrémne veľa gangov a extrémne veľa spoločného . Výborný rozhovor , drbnuty človek ale aj tak sme spolu tvorili dlho legendárne duo.
sK
No toto musim okomentovat aj ked to vyhrabem po mesiaci :D Veru tie sawny bolo smutne jak to umieralo, vsetky clany, vsetci legendarni hraci z nasej sceny (nemyslim SP), niektori presli na walk, ale to stoji za ****a. Hranie s lag comp to zabilo uz uplne.. :D Ale tie bloky na GR podla mna zacali prvy robit ludia okolo Podrazaka, len si nepamatam jak sa ten ich gang volal. A uprimne, to ze mna si ani raz nespomenul ma trosku zarazilo, i ked cez sklady som nebol faktorom, podla pocas uzemii som bol prave ja tym najlepsim a s Rudom a Jacksonom sme to potiahli s IB v tych sawnoch. Na inych serveroch boli na teba natocene bustedy, ale tak neprekvapuje ma, ze ti to bolo jedno :D Ale aj tak si proste frajer a vzdy som sa vedel na tebe zasmiat, aj ked sme spolu neboli v gangu asi ani raz. :D Vela stastia na tvojej zivotnej ceste
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
42%
Ano, ale hokej moc nesleduji
8 Hlasov
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
16%
Ne
4 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
11%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20