1. Musíte mít nahraných minimálně 500 hodin.
2. Musíte mít minimálně level 168.
3. Zručnost v létání na Stuntu.
[!] Registrování piloti [!]
1.Kikush
2.Tears
3.pTp].[T]eo.
4.MegaBite
5.ZacekDan
6.MaK3_
7.Rado.
8.Danger.RMV
9.Gummy.
10.danik0306
11.Czechmas
12.nomopol
13.Mravec
14.DvL.
15.Gargamel
16.[N]ick
17.Jimmy_
18.H16
19.zajo
20.Ev3ry.
21.Sh[0]ck
[!] Čas a datum jednotlivých víkendů [!]
1. trať (trať na rozcvičení a získání zkušeností.)
Nepočítá se ještě do turnaje.
19:00 do 20:00
2. trať v Neděli 21.8.2016 startujeme 19:00. Tohle kolo už bude vyřazovací, takže 2 nejhorší nás opustí.
3. trať v Neděli 28.8.2016 a startovat budeme v 19:00 jako tento víkend.
Kolo bude opět vyřazovací takže nás opustí 2 nejhorší a nebo neaktivní piloti.
4. trať v Neděli 11.9.2016 a startovat budeme jako v předchozím kole v 19:00. Opět bude nové kolo = nová trať, tak trénujte.
Další víkend nás opustí další dva piloti.
Buďto neaktivní piloti a nebo ti co budou mít nejhorší čas.
5. trať v Neděli 2.10.2016 a startovat budeme jako vždy v 19:00. Opět bude nová trať a opět nás opustí další dva piloti.
Doufám, že další trať bude lehčí a nedopadne jako předchozí, kdy dokončil jen jeden pilot.
6.trať v Neděli 9,10,2016 v 19:00.
Opět nová trať a opět nás opustí jeden z pilotů.
Jak už bylo jasně napsáno, nelze se jíž registrovat na divokou kartu.
7.trať v Neděli 23.10.2016 v 19:00
Bude vyloučen jeden z nejhorších závodníků, účast je nutná, protože jde opravdu o finálové kola už pomalu, takže kdyby pilotům čas nevyhovoval, tak se tady můžeme všichni domluvit.
8.trať v Neděli 30.10.2016 v 19:00
Jedná se o poslední let, protože nastává velké finále, do které ho se dostal BTears, Gargamel, zajo, přejí vám hodně štěstí a ať vyhraje ten nejlepší.
1.kolo turnaje - vyhodnocení
1.Místo = danik0306 (0.51.305)
2.Místo = Za[G]z (0.55.819)
3.Místo = Gargamel (1.06.257)
4.Místo = pTp].[T]eo (1.36.040)
5.Místo = Jimmy_ (1.43.029)
6.Místo = Tears (1.49.281)
7.Místo = Czechmas (1.57.675)
8.Místo = zajo (1.57.929)
9.Místo = Danger.RMV (Nedokončil)
10.Místo = nomopol (Nedokončil)
11.Místo = MaK3_ (Nedokončil)
12.Místo = [Nick] (Nedokončil)
13.Místo = Mravec (Nedokončil)
14.Místo = Ev3ry. (Nedokončil)
15.Místo = Kikush (Vyřazená, neúčast)
16.Místo = MegaBite (Vyřazený, neúčast)
17.Místo = [Z]acek_[D]an (Vyřazený, neúčast)
18.Místo = Rado. (Vyřazený, neúčast)
19.Místo = DvL. (Vyřazený, neúčast)
20.Místo = H16 (Vyřazený, neúčast)
2.kolo turnaje - vyhodnocení
1.Místo = Za[G]z (0.54.422)
2.Místo = danik0306 (0.58.157)
3.Místo = Danger.RMV (0.59.669)
4.Místo = Trollman (1.00.611)
5.Místo = OndraS1 (Nedokončil)
6.Místo = GloodBall (Nedokončil)
7.Místo = Ev3ry. (Nedokončil)
8.Místo = zajo (Nedokončil)
9.Místo = nomopol (Nedokončil)
10.Místo = Czechmas (Nedokončil)
11.Místo = BTears (Nedokončil)
12.Místo = pTp].[T]eo (Nedokončil)
13.Místo = Gargamel (Nedokončil)
14.Místo = Jimmy_ (Vyřazen, neúčast)
15.Místo = MaK3_ (Vyřazen, neúčast)
16.Místo = Mravec (Vyřazen, neúčast)
17.Místo = [N]ick (Vyřazen, neúčast)
18.Místo = Sh(o)ck (Vyřazen, neúčast)
3.kolo turnaje - vyhodnocení
1.Místo = pTp].[T]eo (1.26.317)
2.Místo = Kriss (Nedokončil)
3.Místo = every_ (Nedokončil)
4.Místo = [H]unacam (Nedokončil)
5.Místo = Ev3ry. (Nedokončil)
6.Místo = zajo (Nedokončil)
7.Místo = nomopol (Nedokončil)
8.Místo = Czechmas (Nedokončil)
9.Místo = Za[G]z (Nedokončil)
10.Místo = danik0306 (Nedokončil)
11.Místo = Trollman (Nedokončil)
12.Místo = OndraS1 (Vyřazen, neúčast)
13.Místo = GloodBall (Vyřazen, neúčast)
14.Místo = Danger.RMV (Vyřazen, neúčast)
15.Místo = BTears (Vyřazen, neúčast)
16.Místo = Gargamel (Vyřazen, neúčast)
4.kolo turnaje - vyhodnocení
1.Místo = Za[G]z (Dokončil)
2.Místo = zajo (Nedokončil)
3.Místo = BTears (Nedokončil)
4.Místo = Gargamel (Nedokončil)
5.Místo = Greepo (Nedokončil)
6.Místo = nomopol (Nedokončil)
7.Místo = [R]engen_ (Vyřazen, nejhorší čas, vzdálenost.)
5.kolo turnaje - vyhodnocení
1.Místo = Gargamel (Nedokončil [17CP]
2.Místo = BTears (Nedokončil [5CP]
3.Místo = zajo (Nedokončil [3Cp]
4.Místo = Greepo (Nedokončil [2CP]
5.Místo = Nomopol (Nedokončil [2cp]
6.Místo = Za[G]z (Vyřazen, neaktivita)
6.kolo turnaje - vyhodnocení
1.Místo = zajo (1:01.995)
2.Místo = Gargamel (1:06.459)
3.Místo = BTears (1:25.859)
4.Místo = Greepo (Nedokončil [2cp]
5.Místo = Nomopol (Vyřazen, zabanovaný)
Zeleně a Fialově označené nicky = Postup do dalšího kola
Sestava pro 2.kolo turnaje
1.danik0306
2.Za[G]z
3.Gargamel
4.pTp].[T]eo
5.Jimmy_
6.Tears
7.MaK3_
8.Danger.RMV
9.Czechmas
10.nomopol
11.Mravec
12.[N]ick
13.zajo
14.Ev3ry.
15.Sh[o]ck (Divoká karta)
16.GloodBall (Divoká karta)
17.Trollman (Divoká karta)
18.OndraS1 (Divoká karta)
Sestava pro 3.kolo turnaje
1.danik0306
2.Za[G]z
3.Gargamel
4.pTp].[T]eo
5.BTears
6.Danger.RMV
7.Czechmas
8.nomopol
9.zajo
10.Ev3ry.
11.GloodBall
12.Trollman
13.OndraS1
14.[H]unacam(Divoká karta)
15.every_(Divoká karta)
16.Kriss(Divoká karta)
Sestava pro 4.kolo turnaje
1.pTp].[T]eo
2.danik0306
3.Za[G]z
4.Czechmas
5.nomopol
6.zajo
7.Ev3ry.
8.Trollman
9.[H]unacam
10.Kriss
11.every_
12.Tears(Divoká karta)
13.Gargamel(Divoká karta)
14.(Divoká karta)
Sestava pro 5.kolo turnaje
1.Za[G]z
2.nomopol
3.zajo
4.BTears
5.Gargamel
6.Greepo
Sestava pro 6.kolo turnaje
1.Gargamel
2.BTears
3.zajo
4.Greepo
5.Nomopol
Sestava pro FINALOVE turnaje
1.zajo
2.Gargamel
3.BTears
Na divokou kartu se již zaregistrovat nemůžete, turnaj jde do finální části.