Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Autovraky
Yoistik
img.tpx.cz/uploads/autovrakybmikyi_n1.gif


Zdravím všechny hráče SuperPařby. Spolu s OA-teamem jsme si pro vás připravili akci s názvem Autovraky. Starší hráči už určitě vědí o co se jedná, ale pro ty co jsou novější, tak takhle akce je inspirována ex-administrátorem mAGiicem, který tuto akci vymyslel.


img.tpx.cz/uploads/autovrakybmikyi_n2.gif



O čem vlastně tato akce je ? Jedná se o vyřazovací závod ve stylu autovraků. Bude postavení několik map a vaším úkolem bude dojet závod a umístit se na dobrém místě. Kola se budou skládat ze 3-4 závodníku a postupovat budou první 1-2 závodnici. Takto se bude postupovat až do finálové trojice/čtveřice/pětice, který budou dále zapsaní do tabulek a na konci akce se sečtou body, ten kdo bude mít nejvíce vítězství/bodů vyhrává.

Akce bude probíhat od 1.4 do 30.4, takže celý měsíc. Jak už jsem psal výše, bude postavený několik tratí. O to, kdy daná trať bude uspořádaní se dozvíte několik dní dopředu, buď zde na webu pod topicem, nebo na serveru v /kalendarakci.


img.tpx.cz/uploads/autovrakybmikyi_n3.gif



1) Závody se budou jezdit s kolizemi ON

2) Závody se budou jezdit bez premium výhod, aby měli všichni stejnou šanci na výhru

3) Na vozidlech bude stav 100, což znamená, že budete muset jezdit opatrně a uvažovat, jestli se vám oplatí bourat či počkat jezdit někde v zádu a potom počkat na svojí šanci.

4) Startují vždy 3-4 závodníku a postupují 1-2 závodníku



ZÁKAZ



1) Úmyslného blokování (blokování cesty, CPčka, skoky nebo jiné objekty) = 10 min JAILU

2) Úmyslného blokování hráčů pro výhodu svého kamaráda (bourat je povolené - blokovat hráče aby "kamarád" vyhrál je zakázané = 10 min JAIL

3) Bordel v čekacím boxu = 10 min JAILU



img.tpx.cz/uploads/autovrakybmikyi_n4.gif



Seznám vozidel
Landstalker, Bravura, Pereniel, Sentinel, Stretch, Manana, Voodoo, Pony, Moonbeam, Esperanto, Taxi, Washington, Premier, Previon, Cabbie, Stallion, Romero, Admiral, Solair, Glendale, Oceanic, Hermes, Sabre, Walton, Regina, Burrito, Rancher, Virgo, Greenwood, Blista Compact, Bloodring Banger, Elegant, Nebula, Majestic, Buccaneer, Fortune, Cadrona, Williard, Feltzer, Remington, Slamvan, Blade, Tahoma, Savanna, Vincent, Clover, Sadler, Hustler, Intruder, Primo, Tampa, Sunrise, Merit, Utility Van, Yosemite, Windsor, Broadway, Tornado, Stafford, Club, Police car LS, SF, LV, Pikador, Alpha




img.tpx.cz/uploads/autovrakybmikyi_n5.gif



1.Místo: PetryS
Zápis do /sinslavy
Vozidlo dle vlastního výběru (ne VT)
20,000,000$
1x Serii Questu
3000 RPG
1500 kreditu

2.Místo: Slapka
Vozidlo dle vlastního výběru (ne VT)
19,000,000$
1x Serii Questu (Ne Radlice)
2500 RPG
1000 kreditu

3.Místo: [P]ida
Vozidlo dle vlastního výběru (ne VT)
18,000,000$
1x Serii Questu (Ne Radlice)
2000 RPG
500 kreditu

4.Místo: Gloodys.
Vozidlo dle vlastního výběru (ne VT)
17,000,000$
1500 RPG

5.Místo: Machyy_
Vozidlo dle vlastního výběru (ne VT)
16,000,000$
1000 RPG



img.tpx.cz/uploads/autovrakybmikyi_n6.gif



Citace
Výsledky o závodě jsou ZDE




Za Admin tým a Správce Akcí - Yoistik
Nadpisy - Mikyi
Tabulky - Maxgustin

Upravil/a Yoistik dne 30.04.2020 21:11
Jiry
Tuhle akci si moooc dobře pamatuji ,magic s ni nás strašil skoro každej večer :D, alespoň zavzpomínáme :D
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Wain_old
Na téhle akci jsem byl jednou a dost mě zaujala. Doufám, že to bude dobré jako dřív. Hodně štěstí všem, ať vyhraje ten nejlepší!
Upravil/a Wain_old dne 02.04.2020 13:25
Reggie_
Jediná moje fakt nejoblíbenější akce a konečně se vrátila zpět. Tak přeji hodně štěstí s organizací a doufám, že proběhne, tak jak má a nic se nepokaká. ;)
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
morlox
Tuhle akci si pamatuji a velmi dobrá, suprová, aspoň mám důvod se tam ukázat :D
Yoistik
Zdravím. První trať se pojede dne 1.4.2020 v 20:00 hod.
Sotasek
Supééér!
Moje asi nejoblíbenější akce, rád zavzpomínám. Ale to je akce minimalně na hodinu až dvě, uvidíte sám jsem dělal :D
Jinak vám mužu dát klidně nějaké mapy jestli najdu co jsme s Magicem stavěli.
Yoistik
Zdravím. Druhá trať se pojede dne 4.4.2020 v 20:00 hod.

Sloučeno 30.04.2020 21:12:
Tak akci máme u konce. Výsledky zapsány a výhercům gratuluji. Výherci mi už můžeš psát o odměny.


Děkuji všem za účast. Lock!
Upravil/a Yoistik dne 30.04.2020 21:12
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15