Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[SP] Hledání Velikonočních Vajíček
Maxgustin
img.tpx.cz/uploads/hledanivajekk1.gif


Zdravím všechny hráče a hráčky.
Připravili jsme si pro vás společně s Yoistikem, akci Hledání Velikonočních vajíček. Která bude probíhat od Pondělí 6.4.2020 15:00 do Pondělí 13.4.2020 20:00.

Po mapě SA a na ostrovech bude rozmístěných 100 vajíček.
25 v LV a okolí
25 v LS a okolí
25 v SF a okolí

25 na Ostrovech


img.tpx.cz/uploads/mapavajica.jpg


Vaší úlohou bude najít jich co nejvíce, vyfotit (stačí klasicky F8) a když se rozhodnete, že jich máte dost - nebo všechny, tak mi to pošlete zazipované nebo zararované / .zip .rar. Na můj Skype [shgm4013]. V žádném případě mi to neposílejte po jednom obrázku! Minimálně mít 10 vajíček pro odměnu, jinak to nelze počítat.


Vajíčka se budou nacházet jen na dostupných místech autem, nebo pěšky. Vajíčka se nenachází na žádné střeše, kam by jste se museli dostat vrtulníkem a také se nenachází v žádnem interieru do kterého se vchází pickupem.


img.tpx.cz/uploads/hledanivajekn2.gif


- Jak mi už jednou pošlete soubour s fotkami vajíček - bude to definitivně a už nebudete moct k tomuto žádné další přidávat - nejlepší je teda najít všechny a co nejrychleji.
- Každá fotka vajíčka musí být samostatná a musí být na ní vidět aj screen vaší postavy, datum, čas a minimapu. Screen nesmí být nijak upraveny, ani ořezaný.
- V případě stejného počtu najití vajíček rozhodne o konečném pořadí čas a nejlepší se umístí ten, kdo mi je pošle dříve.
- V žádném případě nesmíte s fotkami obchodovat a nikde je zveřejňovat, jinak budete ze soutěže vyřazeni a potrestáni.


Velikonoční Vajíčko vypadá takhle:

img.tpx.cz/uploads/VELIKONOCNEVAJICKO2020.PNG


img.tpx.cz/uploads/hledanivajekn3.gif


Citace
jarehaluz - 99 Vajíček
1.Místo - Zápis do /sinslavy
13,000,000$
1x Serii Questu (Kromě Radlice)


Wain - 96 Vajíček
2.Místo - 11.500,000$


Vauible - 95 Vajíček
3.Místo - 10,000,000$


Jackob14 - 78 Vajíček
4.Místo - 9,000,000$

[P]ida - 49 Vajíček
5.Místo - 8,000,000$

LukHackerCZ - 39 Vajíček
6.Místo - 7,000,000$

Není (Nedostatečný počet vajíček)
7.Místo - 6,000,000$

Není (Nedostatečný počet vajíček)
8.Místo - 5,000,000$


Za Admin tým - Maxgustin a Yoistik
Nadpisy - Mikyi


Tak a máme tu konec hledání Velikonočních vajíček. Děkuji všem, kteří se snažili a zapojili se do hledání. Gratuluji výhercům a o odměnu si napište na serveru. Tak zase příště.

Upravil/a Maxgustin dne 14.04.2020 14:31
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
10 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
29 Hlasů
45%
PC Poradna
3 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9